Back    Home

Lestvice *
2015/2016, kadeti, 100 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 27.05.2020, 03:55:23

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:57,09

651

29.05.2016

Kranj

2.  

BODIROŽA Nick

2000

TK

0:57,61

634

06.03.2016

Antwerpen

3.  

PRIMOŽIČ Marcel

2000

BP

0:58,18

615

31.07.2016

Ravne na Koroškem

4.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:58,23

614

31.07.2016

Ravne na Koroškem

5.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:58,31

611

24.04.2016

Banja Luka

6.  

SVETEK Jaka

2000

OL

0:58,66

600

31.07.2016

Ravne na Koroškem

7.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

0:59,02

589

31.07.2016

Ravne na Koroškem

8.  

MOŽE Matija

2000

FR

0:59,23

583

25.06.2016

Gzira

9.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

1:00,40

550

29.05.2016

Kranj

10.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

1:00,84

538

29.05.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOBIAS David

2000

BM

1:00,84

538

19.03.2016

Žilina

12.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

1:00,94

535

31.07.2016

Ravne na Koroškem

13.  

JARC Luka

2000

PDM

1:01,02

533

31.07.2016

Ravne na Koroškem

14.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

1:01,71

516

07.05.2016

Ljubljana

15.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

1:01,92

510

31.07.2016

Ravne na Koroškem

16.  

GERČER Jan

2000

NC

1:02,07

507

31.07.2016

Ravne na Koroškem

17.  

KLEMENC Peter

2001

LL

1:02,68

492

31.07.2016

Ravne na Koroškem

18.  

POGAČNIK Žan

2000

OL

1:02,76

490

31.07.2016

Ravne na Koroškem

19.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

1:03,15

481

09.07.2016

Kamnik

20.  

STANONIK Matic

2000

TK

1:03,59

471

29.05.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

1:03,76

467

31.07.2016

Ravne na Koroškem

22.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

1:04,20

458

09.04.2016

Maribor

23.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

1:04,30

456

29.05.2016

Kranj

24.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

1:04,42

453

31.07.2016

Ravne na Koroškem

25.  

KAC Jan

2001

SDD

1:04,90

443

31.07.2016

Ravne na Koroškem

26.  

ZABAV Marko

2000

SDD

1:04,95

442

31.07.2016

Ravne na Koroškem

27.  

PEČAR Rok

2001

GBR

1:05,54

430

11.06.2016

Radovljica

28.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

1:05,62

429

31.07.2016

Ravne na Koroškem

29.  

HORVAT Mitja

2001

NC

1:06,10

419

31.07.2016

Ravne na Koroškem

30.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

1:06,23

417

31.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

1:06,30

416

07.05.2016

Ljubljana

32.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

1:06,49

412

31.07.2016

Ravne na Koroškem

33.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

1:06,65

409

29.05.2016

Kranj

34.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

1:06,69

408

19.03.2016

Ravne na Koroškem

35.  

JAKUPOVIČ Emil

2001

GBR

1:06,93

404

11.06.2016

Radovljica

36.  

ARKO Jan

2000

RR

1:07,02

402

09.04.2016

Maribor

37.  

CIZEL Luka

2000

TK

1:07,28

398

31.07.2016

Ravne na Koroškem

38.  

ZABAV Andrej

2001

SDD

1:08,23

381

31.07.2016

Ravne na Koroškem

39.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

1:08,38

379

09.07.2016

Kamnik

40.  

FON Gašper

2000

OL

1:08,39

379

25.10.2015

Hajdúszoboszló

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PIRNAT Anže

2001

KA

1:09,18

366

29.05.2016

Kranj

42.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

1:09,62

359

29.05.2016

Kranj

43.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

1:09,70

358

31.07.2016

Ravne na Koroškem

44.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

1:10,10

352

26.06.2016

Kamnik

45.  

* ŽALAC Jan

2000

OL

1:10,35

348

25.10.2015

Hajdúszoboszló

46.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

1:11,13

337

16.07.2016

Radovljica

47.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

1:11,83

327

16.07.2016

Radovljica

48.  

VIDENŠEK David

2001

NC

1:12,13

323

14.05.2016

Wels

49.  

POHOREC Matija

2001

VV

1:12,85

313

19.03.2016

Žilina

50.  

URŠIČ Jan

2000

KA

1:13,19

309

29.05.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

1:13,83

301

16.07.2016

Radovljica

52.  

MARČUN Miha

2001

GBR

1:13,87

300

11.06.2016

Radovljica

53.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

1:14,08

298

26.06.2016

Kamnik

54.  

KUKEC Nejc

2001

IL

1:15,46

282

09.07.2016

Kamnik

55.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

1:15,67

279

31.07.2016

Ravne na Koroškem

56.  

AJLEC Anže

2000

BP

1:16,79

267

31.07.2016

Ravne na Koroškem

57.  

HARB Benjamin

2000

BM

1:18,04

255

19.03.2016

Žilina

58.  

ROBIČ Filip

2001

NC

1:18,32

252

14.05.2016

Wels

59.  

MOČNIK Matic

2001

CK

1:18,60

249

29.05.2016

Kranj

60.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

1:19,04

245

16.07.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

DOBNIKAR Rok

2000

IL

1:19,33

242

16.04.2016

Ljubljana

62.  

LEVAČIČ Nik

2001

BM

1:24,90

198

13.05.2016

Maribor

63.  

FINK Aljaž

2001

TK

1:35,18

140

26.06.2016

Kamnik


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

63

2000.46

1:07,67

391



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.