Back    Home

Lestvice *
2016/2017, mlajši dečki, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.09.2020, 13:28:44

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:00,88

457

16.07.2017

Maribor

2.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:04,04

393

10.06.2017

Ravne na Koroškem

3.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:05,55

366

16.07.2017

Maribor

4.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

RL

1:06,41

352

16.07.2017

Maribor

5.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:06,91

344

16.07.2017

Maribor

6.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:07,75

331

16.07.2017

Maribor

7.  

ALJAŽ Andraž

2005

KKR

1:07,77

331

16.07.2017

Maribor

8.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:07,78

331

16.07.2017

Maribor

9.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:08,17

325

16.07.2017

Maribor

10.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:08,55

320

25.06.2017

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:08,67

318

08.07.2017

Koper

12.  

ABUTOVIČ Filip

2005

LL

1:08,82

316

27.05.2017

Ljubljana

13.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:08,91

315

01.07.2017

Kamnik

14.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:09,44

308

16.07.2017

Maribor

15.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:09,76

304

08.07.2017

Koper

16.  

PREBIL Jakob

2005

KA

1:09,81

303

01.07.2017

Kamnik

17.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:09,82

303

08.07.2017

Koper

18.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:09,88

302

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

19.  

ILAR Nal

2005

LL

1:09,96

301

08.07.2017

Koper

20.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:10,08

299

17.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

SIRNIK Daris

2006

KKR

1:10,54

294

17.06.2017

Trbovlje

22.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:10,55

293

16.07.2017

Maribor

23.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:11,15

286

16.07.2017

Maribor

24.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:11,43

283

16.07.2017

Maribor

25.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:11,68

280

16.07.2017

Maribor

26.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

1:12,04

276

08.07.2017

Koper

27.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:12,43

271

01.07.2017

Kamnik

28.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:12,62

269

16.07.2017

Maribor

29.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:12,79

267

22.04.2017

Radovljica

30.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

1:12,93

266

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:13,09

264

01.07.2017

Kamnik

32.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:13,14

263

16.07.2017

Maribor

33.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

1:13,20

263

16.07.2017

Maribor

34.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:13,22

262

16.07.2017

Maribor

35.  

TURK Mitja

2006

RR

1:13,27

262

01.07.2017

Kamnik

36.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:13,32

261

16.07.2017

Maribor

37.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:13,45

260

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

38.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:13,54

259

08.07.2017

Koper

39.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:13,75

257

16.07.2017

Maribor

40.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:13,83

256

04.03.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ILAR Lun

2007

LL

1:14,16

253

01.07.2017

Kamnik

42.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:14,27

251

22.04.2017

Radovljica

43.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

1:14,31

251

17.06.2017

Trbovlje

44.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:14,74

247

16.07.2017

Maribor

45.  

CAKOR Aldin

2005

VV

1:15,54

239

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

46.  

SLANA Bor

2005

KA

1:15,91

235

16.07.2017

Maribor

47.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:16,03

234

08.04.2017

Maribor

48.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:16,20

233

01.07.2017

Kamnik

 

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:16,20

233

16.07.2017

Maribor

50.  

BENČIČ Val

2007

BP

1:16,35

231

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

1:16,36

231

13.05.2017

Ptuj

52.  

PRINCL Miha

2008

VV

1:16,38

231

16.07.2017

Maribor

53.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:16,42

231

01.07.2017

Kamnik

54.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:16,56

230

26.03.2017

Kranj

55.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:16,62

229

23.04.2017

Seraing

56.  

EGART Luka

2005

TK

1:16,91

226

16.07.2017

Maribor

57.  

PLOŠINJAK Alen Adrian

2005

PAK

1:16,92

226

16.07.2017

Maribor

58.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:17,04

225

18.06.2017

Reka/Rijeka

59.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:17,09

225

16.07.2017

Maribor

60.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

1:17,19

224

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:17,20

224

13.05.2017

Ptuj

62.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:17,38

222

01.07.2017

Kamnik

63.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:17,52

221

17.06.2017

Ljubljana

64.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:17,78

219

16.07.2017

Maribor

65.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:17,79

219

16.07.2017

Maribor

66.  

UŠAJ Lian

2005

NG

1:17,94

218

16.07.2017

Maribor

67.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:18,01

217

16.07.2017

Maribor

68.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:18,18

216

23.04.2017

Seraing

69.  

VASLE Tim

2006

NC

1:18,28

215

01.07.2017

Kamnik

70.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

1:18,31

214

27.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:18,32

214

16.07.2017

Maribor

72.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

1:18,39

214

16.07.2017

Maribor

73.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:18,45

213

08.07.2017

Koper

74.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

1:18,48

213

13.05.2017

Ptuj

75.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:18,57

212

18.06.2017

Reka/Rijeka

76.  

RITONJA Grega

2007

ZR

1:18,70

211

17.06.2017

Trbovlje

77.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:18,75

211

16.07.2017

Maribor

78.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:19,01

209

16.07.2017

Maribor

79.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:19,09

208

17.06.2017

Trbovlje

80.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

1:19,32

206

01.07.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:19,33

206

10.06.2017

Ravne na Koroškem

82.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:19,38

206

16.07.2017

Maribor

83.  

VARGA Jaka

2006

KA

1:19,50

205

01.07.2017

Kamnik

84.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:19,89

202

17.06.2017

Trbovlje

85.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:20,08

201

16.07.2017

Maribor

86.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:20,34

199

16.07.2017

Maribor

87.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:20,38

198

16.07.2017

Maribor

88.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:20,66

196

16.07.2017

Maribor

89.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:20,96

194

16.07.2017

Maribor

90.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:21,15

193

26.03.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

GORENJAK Anej

2006

FR

1:21,16

193

10.06.2017

Ravne na Koroškem

92.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:21,29

192

16.07.2017

Maribor

93.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:21,32

191

10.06.2017

Ravne na Koroškem

94.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:21,38

191

01.07.2017

Kamnik

95.  

RIHTER Jakob

2005

CK

1:21,54

190

16.07.2017

Maribor

96.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:21,57

190

16.07.2017

Maribor

97.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:21,66

189

16.07.2017

Maribor

98.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:21,79

188

01.07.2017

Kamnik

99.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

1:21,94

187

16.07.2017

Maribor

100.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:21,98

187

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:22,12

186

04.03.2017

Ravne na Koroškem

102.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:22,53

183

06.05.2017

Ljubljana

 

FIDLER Jakob

2005

NC

1:22,53

183

01.07.2017

Kamnik

104.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:22,72

182

27.05.2017

Ljubljana

105.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:22,82

181

06.05.2017

Ljubljana

106.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:22,87

181

16.07.2017

Maribor

107.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:23,16

179

04.03.2017

Ravne na Koroškem

108.  

KORENJAK Anže

2005

TK

1:23,28

178

16.07.2017

Maribor

109.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:23,61

176

08.04.2017

Maribor

110.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:24,02

174

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

1:24,05

173

17.06.2017

Trbovlje

112.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:24,10

173

18.06.2017

Reka/Rijeka

113.  

MARS Matjaž Mihael

2005

BM

1:24,37

171

16.07.2017

Maribor

114.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

1:24,69

169

01.07.2017

Kamnik

 

FRELIH Ambrož

2005

RAD

1:24,69

169

17.06.2017

Ljubljana

116.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:24,71

169

04.03.2017

Ravne na Koroškem

117.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:24,72

169

16.07.2017

Maribor

118.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:24,90

168

04.03.2017

Ravne na Koroškem

119.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:24,98

168

16.07.2017

Maribor

120.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:25,05

167

27.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:25,40

165

08.07.2017

Koper

122.  

HOJNIK Črt

2005

VV

1:25,71

163

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

123.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:25,72

163

01.07.2017

Kamnik

 

PAHOR Tjaš

2005

PKA

1:25,72

163

01.07.2017

Kamnik

125.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

1:25,81

163

16.07.2017

Maribor

126.  

ALJAŽ Denis

2008

KKR

1:25,92

162

08.07.2017

Koper

 

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

1:25,92

162

25.02.2017

Banja Luka

128.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

1:26,03

162

16.07.2017

Maribor

129.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:26,08

161

16.07.2017

Maribor

130.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:26,27

160

25.06.2017

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:26,27

160

16.07.2017

Maribor

132.  

PANIČ Nal

2007

FR

1:26,71

158

16.07.2017

Maribor

133.  

MANDIR Roko

2005

PDM

1:26,72

158

08.04.2017

Maribor

134.  

BRŽAN Tibor

2007

BP

1:26,73

158

08.07.2017

Koper

135.  

KEREC Odon

2006

IL

1:26,96

156

14.05.2017

Trst/Trieste

136.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

1:27,06

156

10.06.2017

Ravne na Koroškem

137.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:27,29

155

16.07.2017

Maribor

138.  

FINK Amadej

2007

KK

1:27,45

154

16.07.2017

Maribor

139.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

1:27,47

154

25.06.2017

Nova Gorica

140.  

KIKER Jan

2007

PC

1:27,60

153

01.07.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

MILAR Mark

2007

RT

1:28,13

150

16.07.2017

Maribor

142.  

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

1:28,17

150

17.06.2017

Trbovlje

143.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

1:28,20

150

01.07.2017

Kamnik

144.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:28,40

149

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

145.  

FILIPČIČ Enej

2006

BP

1:29,04

146

16.07.2017

Maribor

146.  

RECKO STERNAD Metod

2006

NC

1:29,09

145

13.05.2017

Ptuj

147.  

VETTER Miha

2005

FR

1:29,16

145

10.06.2017

Ravne na Koroškem

148.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:29,19

145

27.05.2017

Radovljica

149.  

ROŽEN Tine

2005

FR

1:29,32

144

10.06.2017

Ravne na Koroškem

150.  

DURAKOVIĆ Agan

2005

VV

1:29,33

144

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:29,87

142

16.07.2017

Maribor

152.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:30,06

141

17.06.2017

Ljubljana

153.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:30,19

140

17.06.2017

Trbovlje

154.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:30,33

140

08.07.2017

Koper

155.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

1:30,45

139

08.07.2017

Koper

156.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

1:30,70

138

17.06.2017

Ljubljana

157.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

1:30,72

138

16.07.2017

Maribor

158.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

1:31,58

134

27.05.2017

Radovljica

159.  

MAJER Tine

2006

PDM

1:31,61

134

16.07.2017

Maribor

160.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

1:31,64

134

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

VILER Val

2007

KK

1:31,74

133

16.07.2017

Maribor

162.  

STOYANOV Andrei

2005

OL

1:31,97

132

17.06.2017

Ljubljana

163.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:32,04

132

16.07.2017

Maribor

164.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

1:32,22

131

13.05.2017

Ptuj

165.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:32,36

131

27.05.2017

Ljubljana

166.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

1:32,51

130

17.06.2017

Trbovlje

167.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:32,82

129

16.07.2017

Maribor

168.  

ERMENC Aidan

2008

PC

1:33,03

128

16.07.2017

Maribor

169.  

MEDVED Rok

2005

VV

1:33,18

127

04.03.2017

Ravne na Koroškem

170.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

1:33,28

127

13.05.2017

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:33,30

127

16.07.2017

Maribor

172.  

JANČAR Blaž

2007

IL

1:33,77

125

06.05.2017

Ljubljana

173.  

JURIČ Gregor

2006

BM

1:33,90

124

08.04.2017

Maribor

174.  

ŠKRABL Tobias

2006

BM

1:33,94

124

16.07.2017

Maribor

175.  

PUC Jakob

2006

IL

1:34,11

123

27.05.2017

Ljubljana

176.  

MARETIĆ Filip

2005

KA

1:34,17

123

27.05.2017

Radovljica

177.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:34,59

121

25.06.2017

Nova Gorica

178.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

1:34,65

121

16.07.2017

Maribor

179.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:34,89

120

08.07.2017

Koper

180.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:35,61

118

18.06.2017

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

1:35,69

117

10.06.2017

Ravne na Koroškem

182.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:35,97

116

08.04.2017

Maribor

183.  

HORVAT Lan

2006

PDM

1:36,12

116

08.04.2017

Maribor

184.  

VIHER Vid

2005

BM

1:36,13

116

04.03.2017

Ravne na Koroškem

185.  

BOGDANOVIČ Matia

2007

BP

1:36,23

115

16.07.2017

Maribor

186.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:36,40

115

16.07.2017

Maribor

187.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

1:36,83

113

27.05.2017

Ljubljana

188.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:37,04

112

17.06.2017

Ljubljana

189.  

KLEMENČIČ Florjan

2007

BM

1:37,20

112

16.07.2017

Maribor

190.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:37,24

112

01.07.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:37,45

111

14.05.2017

Trst/Trieste

192.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

1:37,61

110

08.04.2017

Maribor

193.  

LUKMAN Rok

2005

RL

1:37,85

110

16.07.2017

Maribor

194.  

RUDOLF Leon

2006

BM

1:38,17

109

04.03.2017

Ravne na Koroškem

195.  

PODOBNIK Mark

2007

TK

1:38,55

107

22.04.2017

Radovljica

196.  

* OSTERC Ožbej

2008

LL

1:38,72

107

27.05.2017

Ljubljana

197.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:38,79

107

08.07.2017

Koper

198.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

1:38,85

106

10.06.2017

Ravne na Koroškem

199.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:39,27

105

08.04.2017

Maribor

200.  

VIDRIH Nik

2008

FR

1:39,39

105

01.07.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

MAREEV Roman

2005

LL

1:39,85

103

21.05.2017

Ljubljana

202.  

VELEC Matija

2008

KK

1:40,30

102

08.07.2017

Koper

203.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:40,37

102

04.03.2017

Ravne na Koroškem

204.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

1:40,39

102

27.05.2017

Ljubljana

205.  

VUČKO Nik

2008

IL

1:40,42

101

27.05.2017

Ljubljana

206.  

ŠALEJ AVSEC Maj

2008

KA

1:40,49

101

27.05.2017

Radovljica

207.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

1:40,56

101

10.06.2017

Ravne na Koroškem

208.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:40,75

100

17.06.2017

Ljubljana

209.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:40,82

100

08.04.2017

Maribor

210.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

1:41,18

99

17.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

1:41,46

98

17.06.2017

Ljubljana

212.  

OROŽ Luka

2007

PKA

1:41,68

98

17.06.2017

Ljubljana

213.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

1:41,73

98

13.05.2017

Ptuj

214.  

JELENKO Jakob

2006

CK

1:41,76

97

08.07.2017

Koper

215.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

1:41,99

97

27.05.2017

Ljubljana

216.  

MARKAČ Nik

2009

FR

1:42,08

97

10.06.2017

Ravne na Koroškem

217.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

1:42,09

97

13.05.2017

Ptuj

218.  

GOBEC Tomaž

2005

AQ

1:42,40

96

27.05.2017

Ljubljana

219.  

ČRNUGELJ BRAČUN Yuri

2008

LL

1:42,97

94

27.05.2017

Ljubljana

220.  

BONE Andrej

2008

KKR

1:43,19

93

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

1:43,20

93

08.07.2017

Koper

222.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:43,46

93

17.06.2017

Ljubljana

223.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

1:43,53

93

25.06.2017

Nova Gorica

224.  

MERKAČ Tevž

2008

FR

1:43,74

92

10.06.2017

Ravne na Koroškem

225.  

LOGAR Bor

2008

TK

1:43,81

92

10.06.2017

Ravne na Koroškem

226.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

1:44,03

91

25.06.2017

Nova Gorica

227.  

POTNIK Matic

2008

RL

1:44,13

91

21.05.2017

Ljubljana

228.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

1:44,75

89

10.06.2017

Ravne na Koroškem

229.  

OMERSA Matic

2007

TK

1:44,93

89

10.06.2017

Ravne na Koroškem

230.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

1:44,96

89

27.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

1:45,19

88

22.04.2017

Radovljica

232.  

ROGELJ Gal

2007

RL

1:45,46

88

17.06.2017

Trbovlje

233.  

ABDIĆ Alen

2007

IL

1:45,67

87

27.05.2017

Ljubljana

234.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:45,86

87

18.06.2017

Reka/Rijeka

235.  

ANGLEITNER SAGADIN Mark

2007

PDM

1:46,03

86

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

236.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

1:46,19

86

01.07.2017

Kamnik

237.  

KRAJINOVIČ Gašper

2007

NC

1:46,27

86

13.05.2017

Ptuj

238.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

1:46,34

85

01.07.2017

Kamnik

239.  

PRIBAC Lan

2009

BP

1:46,84

84

08.07.2017

Koper

240.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

1:47,03

84

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

1:47,28

83

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

242.  

SEČNIK Matic

2009

TK

1:47,83

82

10.06.2017

Ravne na Koroškem

243.  

SRŠEN Andrej

2006

RL

1:48,02

81

27.05.2017

Ljubljana

244.  

REGVAT Jani

2008

BM

1:48,17

81

08.07.2017

Koper

245.  

MUŠIĆ Ammar

2008

VV

1:48,38

81

10.06.2017

Ravne na Koroškem

246.  

ZIMIC Urban

2007

IL

1:48,82

80

01.07.2017

Kamnik

247.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:49,01

79

27.05.2017

Ljubljana

248.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

1:49,12

79

14.01.2017

Kranj

249.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

1:49,36

78

16.07.2017

Maribor

250.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

1:49,37

78

27.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

SEVER Marko

2007

LL

1:49,70

78

01.07.2017

Kamnik

252.  

TESTEN Staš

2006

BM

1:49,74

78

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

253.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

1:50,33

76

01.07.2017

Kamnik

254.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:50,76

75

04.03.2017

Ravne na Koroškem

255.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

1:51,24

74

25.06.2017

Nova Gorica

256.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

1:51,86

73

27.05.2017

Ljubljana

257.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

1:52,14

73

08.04.2017

Maribor

258.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

1:52,68

72

27.05.2017

Ljubljana

259.  

ČEPON Jakob

2007

RL

1:52,79

71

17.06.2017

Trbovlje

260.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

1:53,17

71

25.06.2017

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

PINTER Matjaž

2006

BM

1:53,40

70

08.04.2017

Maribor

262.  

KOLENKO Tim

2008

IL

1:54,03

69

27.05.2017

Radovljica

263.  

JARC Anej

2005

BM

1:54,11

69

08.04.2017

Maribor

264.  

GOVŠE Lan

2009

IL

1:54,22

69

27.05.2017

Ljubljana

265.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:54,59

68

13.05.2017

Ptuj

266.  

BURMAKIN Aleksander

2009

LL

1:56,70

64

27.05.2017

Ljubljana

267.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

1:57,00

64

16.07.2017

Maribor

268.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

1:57,21

64

16.07.2017

Maribor

269.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

1:57,27

64

22.04.2017

Radovljica

270.  

JENIČ Vito

2007

FR

1:58,00

62

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

CODIGLIA VIDACH Martin

2008

BP

1:58,84

61

27.05.2017

Ljubljana

272.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

1:59,06

61

08.07.2017

Koper

273.  

MATJAŠEC Marko

2007

FR

1:59,14

61

04.03.2017

Ravne na Koroškem

274.  

STERGAR Jan

2007

LL

1:59,47

60

27.05.2017

Ljubljana

275.  

PROSENIK Van

2007

IL

2:00,14

59

10.06.2017

Ravne na Koroškem

276.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

2:00,25

59

08.07.2017

Koper

277.  

MAREEV Tymofei

2007

LL

2:00,90

58

27.05.2017

Ljubljana

278.  

SARIĆ Luka

2008

PAK

2:03,34

55

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

279.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

2:03,91

54

17.06.2017

Ljubljana

280.  

PATERNOSTER Aleksander

2009

FR

2:04,30

53

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

2:05,05

52

13.05.2017

Ptuj

282.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

2:05,18

52

27.05.2017

Ljubljana

283.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

2:05,23

52

13.05.2017

Ptuj

284.  

VIRANT Mark

2007

RL

2:06,01

51

17.06.2017

Trbovlje

285.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

2:06,68

50

22.04.2017

Radovljica

286.  

GOZNIK Bine

2009

PAK

2:09,43

47

13.05.2017

Ptuj

287.  

VRABL Nik

2008

BM

2:13,88

43

08.07.2017

Koper

288.  

PETEK Tim

2007

PAK

2:15,08

41

08.04.2017

Maribor

289.  

GASAL Rok

2007

PDM

2:30,21

30

08.04.2017

Maribor

290.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

2:35,37

27

08.04.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

290

2006.43

1:31,57

134



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.