Back    Home

Lestvice *
2016/2017, mlajši dečki, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.09.2020, 12:10:01

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:16,57

383

11.02.2017

Kranj

2.  

ABUTOVIČ Filip

2005

LL

1:20,56

328

11.02.2017

Kranj

3.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:22,16

310

01.04.2017

Celje

4.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:22,70

304

11.02.2017

Kranj

5.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:26,13

269

11.02.2017

Kranj

6.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:26,37

266

11.02.2017

Kranj

7.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:29,75

237

11.02.2017

Kranj

8.  

SIRNIK Daris

2006

KKR

1:29,99

235

11.03.2017

Ljubljana

9.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:31,30

225

01.04.2017

Celje

10.  

ALJAŽ Andraž

2005

KKR

1:31,67

223

15.10.2016

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ILAR Nal

2005

LL

1:31,92

221

03.12.2016

Ljubljana

12.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:32,65

216

15.10.2016

Ribnica

13.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:32,88

214

01.04.2017

Celje

14.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:33,08

213

11.03.2017

Ljubljana

15.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:33,40

211

11.02.2017

Kranj

16.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:33,76

208

11.02.2017

Kranj

17.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:33,80

208

10.12.2016

Ljubljana

18.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:33,86

207

03.12.2016

Ljubljana

19.  

BENČIČ Val

2007

BP

1:33,91

207

11.02.2017

Kranj

20.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:34,10

206

11.03.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

1:34,27

205

11.02.2017

Kranj

22.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

1:34,31

205

11.02.2017

Kranj

23.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:34,48

203

20.05.2017

Velenje

24.  

PEVEC Julijan

2008

NC

1:34,55

203

20.05.2017

Velenje

25.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:34,83

201

11.03.2017

Ljubljana

26.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:35,26

198

11.03.2017

Ljubljana

27.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

RL

1:35,49

197

14.01.2017

Ljubljana

28.  

VASLE Tim

2006

NC

1:35,76

195

20.05.2017

Velenje

29.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:35,77

195

11.12.2016

Beograd

30.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

1:36,13

193

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:36,31

192

11.02.2017

Kranj

32.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:36,39

192

11.03.2017

Ljubljana

33.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:36,41

191

01.04.2017

Celje

 

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:36,41

191

01.04.2017

Celje

35.  

VARGA Jaka

2006

KA

1:36,89

189

03.12.2016

Ljubljana

36.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:37,02

188

11.03.2017

Ljubljana

37.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:37,53

185

03.12.2016

Ljubljana

38.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:37,65

184

11.02.2017

Kranj

39.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:37,70

184

07.01.2017

Velenje

40.  

KEREC Odon

2006

IL

1:37,76

184

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:37,88

183

14.10.2016

Kranj

42.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:38,00

182

03.12.2016

Ljubljana

43.  

FOGLER Luka

2006

PC

1:38,43

180

13.11.2016

Celje

44.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:38,45

180

20.05.2017

Velenje

45.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:38,68

178

01.04.2017

Celje

46.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:38,70

178

03.12.2016

Ljubljana

47.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:38,87

177

13.11.2016

Celje

48.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:38,93

177

11.02.2017

Kranj

49.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:39,09

176

11.02.2017

Kranj

50.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:39,25

175

11.03.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:39,26

175

11.03.2017

Ljubljana

52.  

TURK Mitja

2006

RR

1:40,03

171

03.12.2016

Ljubljana

53.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:40,70

168

14.01.2017

Ljubljana

54.  

PREBIL Jakob

2005

KA

1:40,87

167

03.12.2016

Ljubljana

55.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:41,10

166

13.11.2016

Celje

56.  

HORVAT Lan

2006

PDM

1:41,51

164

11.02.2017

Kranj

57.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:41,53

164

15.10.2016

Ribnica

58.  

ALJAŽ Denis

2008

KKR

1:41,65

163

11.02.2017

Kranj

59.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:41,89

162

11.02.2017

Kranj

60.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:41,94

162

11.03.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:42,08

161

11.02.2017

Kranj

62.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:42,74

158

11.03.2017

Ljubljana

63.  

KORENJAK Anže

2005

TK

1:42,95

157

11.02.2017

Kranj

64.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:43,08

157

11.03.2017

Ljubljana

65.  

ROŽEN Tine

2005

FR

1:43,09

156

11.02.2017

Kranj

66.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:43,31

155

03.12.2016

Ljubljana

67.  

EGART Luka

2005

TK

1:43,99

152

20.05.2017

Velenje

68.  

CAKOR Aldin

2005

VV

1:44,09

152

07.01.2017

Velenje

69.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:44,29

151

11.03.2017

Ljubljana

70.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:44,35

151

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

1:44,71

149

11.02.2017

Kranj

72.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:44,98

148

03.12.2016

Ljubljana

73.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:45,02

148

03.12.2016

Ljubljana

74.  

SLANA Bor

2005

KA

1:45,07

148

03.12.2016

Ljubljana

75.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:45,28

147

11.03.2017

Ljubljana

76.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:45,46

146

10.12.2016

Ljubljana

77.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:45,53

146

03.12.2016

Ljubljana

78.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:46,45

142

11.03.2017

Ljubljana

79.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:46,47

142

20.05.2017

Velenje

80.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:46,50

142

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

VETTER Miha

2005

FR

1:46,66

141

07.01.2017

Velenje

82.  

KIKER Jan

2007

PC

1:46,99

140

13.11.2016

Celje

83.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

1:47,00

140

15.10.2016

Ribnica

84.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:47,85

137

11.02.2017

Kranj

85.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

1:48,09

136

11.02.2017

Kranj

86.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:48,27

135

07.01.2017

Velenje

87.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:48,49

134

01.04.2017

Celje

88.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:48,64

134

11.03.2017

Ljubljana

89.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:48,75

133

11.03.2017

Ljubljana

90.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:48,81

133

01.04.2017

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:48,82

133

11.03.2017

Ljubljana

92.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:48,87

133

07.01.2017

Velenje

93.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:49,27

131

01.04.2017

Celje

94.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:49,55

130

10.12.2016

Ljubljana

95.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:49,90

129

20.05.2017

Velenje

96.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:49,93

129

11.02.2017

Kranj

97.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:50,17

128

22.01.2017

Radenci

98.  

MAVRIČ ŽIKIĆ Sergej

2007

RL

1:50,23

128

11.02.2017

Kranj

99.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:50,39

127

11.02.2017

Kranj

100.  

PANIČ Nal

2007

FR

1:50,54

127

07.01.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

1:50,86

126

22.01.2017

Radenci

102.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:51,30

124

15.10.2016

Ribnica

103.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

1:51,42

124

07.01.2017

Velenje

104.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:51,62

123

11.03.2017

Ljubljana

105.  

ERMENC Aidan

2008

PC

1:52,17

121

11.02.2017

Kranj

106.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

1:52,25

121

07.01.2017

Velenje

107.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:52,63

120

03.12.2016

Ljubljana

108.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:52,89

119

13.11.2016

Celje

 

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:52,89

119

03.12.2016

Ljubljana

110.  

BOGDANOVIČ Matia

2007

BP

1:53,36

118

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:53,55

117

11.03.2017

Ljubljana

112.  

STERGAR Jan

2007

LL

1:53,61

117

10.12.2016

Ljubljana

113.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:53,86

116

11.02.2017

Kranj

114.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

1:53,89

116

03.12.2016

Ljubljana

115.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:54,39

114

03.12.2016

Ljubljana

116.  

JANŽEKOVIČ Jaka

2005

PAK

1:54,48

114

11.02.2017

Kranj

117.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:54,50

114

10.12.2016

Ljubljana

118.  

MAREEV Roman

2005

LL

1:54,59

114

01.04.2017

Celje

 

RITONJA Grega

2007

ZR

1:54,59

114

11.02.2017

Kranj

120.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:54,65

114

07.01.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

GOR Danijel

2008

KK

1:55,11

112

01.04.2017

Celje

122.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:55,49

111

15.10.2016

Ribnica

123.  

GERMOVŠEK Jan

2005

CK

1:55,57

111

13.11.2016

Celje

124.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

1:55,79

110

14.10.2016

Kranj

125.  

DEBEVEC Matic

2008

LL

1:56,02

110

10.12.2016

Ljubljana

126.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:56,53

108

11.02.2017

Kranj

127.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

1:56,86

107

11.02.2017

Kranj

128.  

MILAR Mark

2007

RT

1:57,01

107

11.02.2017

Kranj

129.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

1:57,04

107

14.01.2017

Ljubljana

130.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

1:57,12

107

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

GOLOB Nik

2007

KA

1:57,14

106

11.02.2017

Kranj

132.  

VELEC Matija

2008

KK

1:57,27

106

11.02.2017

Kranj

133.  

RUDOLF Leon

2006

BM

1:57,46

106

07.01.2017

Velenje

134.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:57,66

105

03.12.2016

Ljubljana

 

PLOŠINJAK Alen Adrian

2005

PAK

1:57,66

105

11.02.2017

Kranj

136.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:57,78

105

03.12.2016

Ljubljana

137.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

1:57,85

105

11.02.2017

Kranj

138.  

* OSTERC Ožbej

2008

LL

1:57,90

104

10.12.2016

Ljubljana

139.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:58,13

104

03.12.2016

Ljubljana

140.  

POTNIK Matic

2008

RL

1:58,20

104

14.01.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

1:58,28

103

11.02.2017

Kranj

142.  

GORENJAK Anej

2006

FR

1:58,34

103

07.01.2017

Velenje

143.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

1:58,96

102

14.01.2017

Ljubljana

144.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:59,37

101

11.03.2017

Ljubljana

145.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

1:59,42

100

14.10.2016

Kranj

146.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:59,58

100

01.04.2017

Celje

147.  

JURIČ Gregor

2006

BM

2:00,10

99

07.01.2017

Velenje

148.  

FILIPČIČ Ian

2007

BP

2:00,23

98

03.12.2016

Ljubljana

149.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

2:00,78

97

11.02.2017

Kranj

150.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

2:00,80

97

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

2:01,03

97

14.01.2017

Ljubljana

152.  

STARC Teo

2008

RR

2:01,19

96

10.12.2016

Ljubljana

153.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

2:01,22

96

11.02.2017

Kranj

154.  

MARS Matjaž Mihael

2005

BM

2:01,24

96

03.12.2016

Ljubljana

155.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

2:01,75

95

03.12.2016

Ljubljana

156.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

2:01,78

95

20.05.2017

Velenje

157.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

2:01,80

95

11.02.2017

Kranj

158.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

2:01,94

94

07.01.2017

Velenje

159.  

UŠAJ Lian

2005

NG

2:02,67

93

03.12.2016

Ljubljana

160.  

GORŠE Mateo

2006

RL

2:02,82

92

11.03.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

2:02,86

92

03.12.2016

Ljubljana

162.  

BLATNIK Nik

2006

RR

2:03,01

92

11.03.2017

Ljubljana

163.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

2:03,33

91

10.12.2016

Varaždin

164.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

2:03,36

91

20.05.2017

Velenje

165.  

JERMOL Svit

2005

LL

2:03,57

91

13.11.2016

Celje

166.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

2:04,07

90

07.01.2017

Velenje

167.  

MELANŠEK Matic

2006

SDD

2:04,14

89

29.10.2016

Ljubljana

168.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

2:04,16

89

03.12.2016

Ljubljana

169.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

2:04,44

89

20.05.2017

Velenje

170.  

GOLOB Luka

2006

KA

2:04,59

88

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

JARC Anej

2005

BM

2:04,62

88

20.05.2017

Velenje

172.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

2:04,86

88

03.12.2016

Ljubljana

173.  

TESTEN Staš

2006

BM

2:04,90

88

01.04.2017

Celje

174.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

2:05,02

88

11.02.2017

Kranj

175.  

VIHER Vid

2005

BM

2:05,99

85

11.02.2017

Kranj

176.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

2:06,17

85

10.12.2016

Varaždin

177.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

2:06,40

85

10.12.2016

Ljubljana

178.  

PUC Jakob

2006

IL

2:06,67

84

05.11.2016

Kranj

179.  

RECKO STERNAD Metod

2006

NC

2:07,33

83

10.12.2016

Varaždin

180.  

PINTER Matjaž

2006

BM

2:07,34

83

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

LESJAK Jakob

2006

NC

2:07,40

83

03.12.2016

Ljubljana

182.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

2:07,43

83

08.10.2016

Kranj

183.  

ZELNIK Nik

2005

TK

2:07,55

82

11.02.2017

Kranj

184.  

SEKAVČNIK Nejc

2007

FR

2:07,57

82

07.01.2017

Velenje

185.  

SEVER Marko

2007

LL

2:07,69

82

14.01.2017

Ljubljana

186.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

2:08,31

81

03.12.2016

Ljubljana

187.  

BONE Andrej

2008

KKR

2:08,70

80

10.12.2016

Ljubljana

188.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

2:08,81

80

11.02.2017

Kranj

189.  

VETTER Luka

2007

FR

2:08,95

80

07.01.2017

Velenje

190.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

2:09,02

80

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

2:09,13

79

03.12.2016

Ljubljana

192.  

PETEK Jaka

2008

RR

2:10,00

78

10.12.2016

Ljubljana

193.  

LOMBERGAR Adam

2007

BM

2:10,05

78

10.12.2016

Ljubljana

194.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

2:10,49

77

15.10.2016

Ribnica

195.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

2:10,74

76

11.02.2017

Kranj

196.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

2:10,77

76

22.01.2017

Radenci

197.  

ČRNUGELJ BRAČUN Yuri

2008

LL

2:10,79

76

10.12.2016

Ljubljana

198.  

MARKOVIĆ Milan

2005

AQ

2:11,19

76

03.12.2016

Ljubljana

199.  

LUKMAN Rok

2005

RL

2:11,36

75

15.10.2016

Ribnica

200.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

2:11,42

75

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

OROŽ Luka

2007

PKA

2:11,78

75

11.02.2017

Kranj

202.  

MAROLT Matija

2006

CK

2:11,84

75

11.03.2017

Ljubljana

203.  

MATJAŠEC Marko

2007

FR

2:12,19

74

07.01.2017

Velenje

204.  

ČEPON Jakob

2007

RL

2:12,73

73

14.01.2017

Ljubljana

205.  

BURMAKIN Aleksander

2009

LL

2:13,50

72

14.01.2017

Ljubljana

206.  

MARKAČ Nik

2009

FR

2:14,01

71

07.01.2017

Velenje

207.  

KOLENKO Tim

2008

IL

2:14,32

70

11.02.2017

Kranj

208.  

VIRANT Mark

2007

RL

2:15,20

69

11.02.2017

Kranj

209.  

ŠKRABL Tobias

2006

BM

2:15,56

69

20.05.2017

Velenje

210.  

FERBEŽAR Mark

2006

RAD

2:15,82

68

11.03.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

2:15,85

68

14.01.2017

Ljubljana

212.  

HROVAT Nejc

2007

TK

2:16,42

67

14.10.2016

Kranj

213.  

VALENČIČ Matija

2007

RL

2:18,76

64

29.10.2016

Ljubljana

214.  

VIDRIH Nik

2008

FR

2:19,76

62

07.01.2017

Velenje

215.  

MARETIĆ Filip

2005

KA

2:19,81

62

03.12.2016

Ljubljana

216.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

2:20,35

62

07.01.2017

Velenje

217.  

GOBEC Tomaž

2005

AQ

2:20,36

62

03.12.2016

Ljubljana

218.  

SIMČIČ Domen

2007

AQ

2:20,70

61

03.12.2016

Ljubljana

219.  

JAKLIN Teo

2007

AQ

2:23,31

58

03.12.2016

Ljubljana

220.  

KLEMENČIČ Florjan

2007

BM

2:26,92

54

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

SLAK Jakob

2007

AQ

2:30,61

50

03.12.2016

Ljubljana

222.  

CVELBAR Enej

2008

RL

2:31,70

49

29.10.2016

Ljubljana

223.  

ŽUGIČ JEHART Aljaž

2008

RL

2:32,06

48

29.10.2016

Ljubljana

224.  

ŠEFMAN Vid

2007

AQ

2:32,26

48

29.10.2016

Ljubljana

225.  

JURKOVIČ Arne

2007

AQ

2:33,06

47

03.12.2016

Ljubljana

226.  

STRUNA Svit

2007

ZVK

2:38,00

43

14.10.2016

Kranj

227.  

KERIN Maksim

2007

AQ

2:39,12

42

03.12.2016

Ljubljana

228.  

MAREEV Tymofei

2007

LL

2:46,15

37

14.01.2017

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

228

2006.25

1:54,28

115



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.