Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajši dečki, 200 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 13.07.2020, 12:52:38

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

2:27,86

364

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

2.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

2:28,51

359

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

3.  

PEVEC Julijan

2008

NC

2:31,67

337

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

4.  

PRINCL Miha

2008

VV

2:37,38

302

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

5.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

2:46,29

256

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

6.  

VUČKO Nik

2008

IL

2:46,41

255

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

7.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

2:47,64

250

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

8.  

MARKAČ Nik

2009

FR

2:47,65

250

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

9.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

2:48,05

248

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

10.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

2:48,34

247

21.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

2:49,90

240

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

12.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

2:51,96

231

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

13.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

2:52,31

230

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

14.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

2:53,32

226

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

15.  

REGVAT Jani

2008

BM

2:54,37

222

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

16.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

2:54,55

221

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

17.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

2:55,51

217

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

18.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

2:56,26

215

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

19.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

2:57,17

211

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

20.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

2:57,18

211

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

2:58,90

205

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

22.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

2:59,30

204

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

23.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

3:00,01

202

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

24.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

3:00,66

199

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

25.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

3:02,10

195

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

26.  

SEČNIK Matic

2009

TK

3:02,82

192

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

27.  

ŠETINA Nejc

2009

NC

3:03,02

192

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

28.  

GROHAR Črt

2008

RL

3:03,05

192

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

29.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

3:03,27

191

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

30.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

3:03,35

191

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

STARC Teo

2008

RR

3:03,42

190

21.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

32.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

3:04,22

188

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

33.  

POTNIK Matic

2008

RL

3:04,58

187

24.01.2020

Ljubljana

(ml.dečki)

34.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

3:04,96

186

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

35.  

PATERNOSTER Aleksander

2009

FR

3:04,98

186

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

36.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

3:05,28

185

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

37.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

3:06,59

181

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

38.  

PERC Nik

2009

NC

3:07,11

179

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

39.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

3:07,83

177

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

40.  

GOVŠE Lan

2009

IL

3:08,01

177

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PRIBAC Lan

2009

BP

3:08,15

176

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

42.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

3:08,93

174

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

43.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

3:11,87

166

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

44.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

3:13,65

162

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

45.  

BRŽAN Tosja

2010

BP

3:13,90

161

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

46.  

KOLENKO Tim

2008

IL

3:14,03

161

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

47.  

RUPREHT Matija

2008

FR

3:14,28

160

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

48.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

3:14,49

160

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

49.  

BONE Andrej

2008

KKR

3:14,80

159

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

50.  

FROLOV Mark

2008

RL

3:15,17

158

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

LORGER Brin

2008

VV

3:15,42

157

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

52.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

3:15,86

156

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

53.  

ŠMID Oskar

2009

RL

3:17,03

154

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

54.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

3:17,32

153

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

55.  

ŠINK Žan

2008

TK

3:17,64

152

11.12.2019

Kranj

(ml.dečki)

56.  

LIPOLT Aleksander

2009

LL

3:17,84

152

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

57.  

DOVŽAN Jure

2009

IL

3:17,92

152

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

58.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

3:20,97

145

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

59.  

KOCJAN Nik

2008

IL

3:20,98

145

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

60.  

BABIČ Tin

2010

CK

3:23,05

140

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

3:23,21

140

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

62.  

BOGDANOVIĆ Tai

2008

TK

3:23,23

140

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

63.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

3:23,67

139

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

64.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

3:23,73

139

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

65.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

3:24,17

138

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

66.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

3:25,02

136

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

67.  

* TISOVNIK Anže

2009

FR

3:25,33

136

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

68.  

RODE Mark

2009

IL

3:25,58

135

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

69.  

LAMOT Domen

2008

VV

3:25,71

135

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

70.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

3:25,77

135

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KAJZER Tevž

2008

TK

3:26,00

134

11.12.2019

Kranj

(ml.dečki)

72.  

JAGODIC Nej

2010

TK

3:27,08

132

16.10.2019

Kranj

(ml.dečki)

73.  

HUDOVORNIK Domen

2011

IL

3:29,91

127

21.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

74.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

3:38,85

112

13.12.2019

Ljubljana

75.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

3:39,92

110

04.01.2020

Velenje

 

NEČIMER Gaj

2009

RAD

3:39,92

110

16.10.2019

Kranj

77.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

3:40,34

110

13.12.2019

Ljubljana

78.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

3:40,51

109

16.11.2019

Kranj

79.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

3:41,70

108

13.12.2019

Ljubljana

80.  

MAHER Nejc

2009

RAD

3:44,29

104

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ZENJILOVSKI Nik

2008

TK

3:45,25

103

11.12.2019

Kranj

82.  

BOGDANOVIĆ Leo

2010

TK

3:45,26

103

11.12.2019

Kranj

83.  

ALEŠ Urban

2009

LL

3:46,59

101

16.11.2019

Kranj

84.  

GRADIŠEK Žan

2008

TK

3:46,78

101

16.10.2019

Kranj

85.  

KUNČIČ Janez

2008

RAD

3:49,27

97

16.11.2019

Kranj

86.  

BLATNIK Ažbe

2009

NC

3:51,98

94

16.11.2019

Kranj

87.  

ROTAR Maks

2008

RL

3:52,41

93

16.11.2019

Kranj

88.  

STROJANŠEK Tristan

2010

OL

3:52,46

93

13.12.2019

Ljubljana

89.  

ROZMAN Marcel

2009

LL

3:55,20

90

16.11.2019

Kranj

90.  

KOREN Max

2011

FR

3:57,50

87

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KOBOVC Nal

2011

FR

3:58,01

87

04.01.2020

Velenje

92.  

ŽEN Nace

2008

KA

4:02,27

82

16.10.2019

Kranj

93.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

4:05,00

80

16.10.2019

Kranj

94.  

BRANDIĆ Taj

2012

TK

4:06,64

78

11.12.2019

Kranj

95.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

4:08,04

77

16.10.2019

Kranj

96.  

PAULETIĆ Dorian

2010

TK

4:11,87

73

11.12.2019

Kranj

97.  

RAZPOTNIK ŠIMENC Ažbe

2008

KA

4:17,01

69

16.10.2019

Kranj

98.  

ŽNIDARŠIČ Ian

2010

OL

4:17,68

68

13.12.2019

Ljubljana

99.  

LACKOVIČ Peter

2010

KA

4:20,20

66

16.10.2019

Kranj

100.  

BERDAJS Matic

2012

TK

4:22,75

64

11.12.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

100

2008.86

3:19,65

148



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.