Back    Home

Lestvice *
2016/2017, mlajši dečki, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.09.2020, 13:46:28

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:18,69

397

16.07.2017

Maribor

2.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:19,65

389

25.06.2017

Nova Gorica

3.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

RL

2:23,47

359

16.07.2017

Maribor

4.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:26,57

337

18.03.2017

Ravne na Koroškem

5.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

2:27,78

328

16.07.2017

Maribor

6.  

SIRNIK Daris

2006

KKR

2:28,09

326

23.04.2017

Banja Luka

7.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

2:28,47

324

16.07.2017

Maribor

8.  

ALJAŽ Andraž

2005

KKR

2:28,48

324

16.07.2017

Maribor

9.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:30,11

313

25.06.2017

Nova Gorica

10.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

2:30,32

312

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

2:30,96

308

16.07.2017

Maribor

12.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

2:31,34

306

16.07.2017

Maribor

13.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

2:31,45

305

16.07.2017

Maribor

14.  

PREBIL Jakob

2005

KA

2:31,46

305

16.07.2017

Maribor

15.  

PETERLIN Nik

2006

KA

2:31,63

304

16.07.2017

Maribor

16.  

ILAR Nal

2005

LL

2:31,72

303

20.05.2017

Ljubljana

17.  

ABUTOVIČ Filip

2005

LL

2:32,34

300

20.05.2017

Ljubljana

18.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

2:32,58

298

15.01.2017

Kranj

19.  

KREPEL Urban

2005

VV

2:33,08

295

15.04.2017

Ravne na Koroškem

20.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

2:34,49

287

25.03.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:35,29

283

16.07.2017

Maribor

22.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

2:35,54

282

20.05.2017

Ljubljana

23.  

KOZOLE Jan

2005

CK

2:36,43

277

16.07.2017

Maribor

24.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

2:37,41

272

16.07.2017

Maribor

25.  

SLANA Bor

2005

KA

2:37,74

270

16.07.2017

Maribor

26.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

2:38,44

266

03.06.2017

Kranj

27.  

TURK Mitja

2006

RR

2:38,95

264

16.07.2017

Maribor

28.  

METULJ Marcel

2007

FR

2:39,84

259

16.07.2017

Maribor

29.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

2:40,07

258

16.07.2017

Maribor

30.  

NOVAK Tai

2006

OL

2:40,08

258

17.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

2:40,80

255

25.06.2017

Nova Gorica

32.  

ILAR Lun

2007

LL

2:41,13

253

25.06.2017

Nova Gorica

33.  

KOSEC Tian

2005

PDM

2:41,15

253

16.07.2017

Maribor

34.  

KORENT Leonardo

2006

LL

2:41,56

251

13.05.2017

Ljubljana

35.  

BRATINA Filip

2007

NC

2:42,11

249

25.03.2017

Kranj

36.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

2:42,48

247

16.07.2017

Maribor

37.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

2:44,15

239

25.03.2017

Kranj

38.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

2:44,27

239

08.04.2017

Maribor

39.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

2:44,76

237

17.06.2017

Trbovlje

40.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

2:44,91

236

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PERŠE Žiga

2005

OL

2:45,03

236

16.07.2017

Maribor

42.  

VARGA Jaka

2006

KA

2:45,57

233

16.07.2017

Maribor

43.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

2:45,59

233

25.03.2017

Kranj

44.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

2:45,65

233

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

45.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

2:45,74

233

15.04.2017

Ravne na Koroškem

46.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

2:46,15

231

16.07.2017

Maribor

47.  

MUNDA Alen

2005

IL

2:46,21

231

16.07.2017

Maribor

48.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

2:46,84

228

16.07.2017

Maribor

49.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

2:47,16

227

13.05.2017

Ljubljana

50.  

MARIČ Bastian

2006

FR

2:47,22

226

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

RESNIK Florijan

2006

CK

2:47,35

226

16.07.2017

Maribor

52.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

2:47,86

224

16.07.2017

Maribor

53.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

2:48,20

223

17.06.2017

Trbovlje

54.  

BENČIČ Val

2007

BP

2:48,39

222

16.07.2017

Maribor

55.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

2:48,68

221

25.03.2017

Kranj

56.  

LAMOT Metod

2005

VV

2:48,83

220

16.07.2017

Maribor

57.  

GOLC Luka

2006

RAD

2:49,21

219

27.05.2017

Radovljica

58.  

UŠAJ Lian

2005

NG

2:50,19

215

16.07.2017

Maribor

59.  

FRAS Žan

2005

PDM

2:50,45

214

16.07.2017

Maribor

60.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

2:50,62

213

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

2:50,85

212

16.07.2017

Maribor

62.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

2:50,96

212

16.07.2017

Maribor

63.  

CAKOR Aldin

2005

VV

2:51,52

210

15.04.2017

Ravne na Koroškem

64.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

2:52,45

206

16.07.2017

Maribor

65.  

BABIČ Črt

2006

OL

2:52,80

205

16.07.2017

Maribor

66.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

2:53,45

203

16.07.2017

Maribor

67.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

2:53,59

202

16.07.2017

Maribor

68.  

BLATNIK Nik

2006

RR

2:53,77

202

16.07.2017

Maribor

69.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

2:54,04

201

16.07.2017

Maribor

70.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

2:54,67

199

27.05.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

2:54,68

199

27.05.2017

Radovljica

72.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

2:54,80

198

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

73.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

2:54,91

198

17.06.2017

Ljubljana

74.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

2:54,99

198

27.05.2017

Radovljica

75.  

KORENJAK Anže

2005

TK

2:55,50

196

16.07.2017

Maribor

76.  

FIDLER Jakob

2005

NC

2:56,43

193

25.03.2017

Kranj

77.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

2:57,02

191

16.07.2017

Maribor

78.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

2:57,20

190

18.03.2017

Koper

79.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

2:57,43

189

16.07.2017

Maribor

80.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

2:57,70

189

27.05.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

2:57,83

188

16.07.2017

Maribor

82.  

RIHTER Jakob

2005

CK

2:57,90

188

16.07.2017

Maribor

83.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

2:58,28

187

16.07.2017

Maribor

84.  

MAČEK Tilen

2007

TK

2:58,74

185

16.07.2017

Maribor

85.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

2:59,15

184

16.07.2017

Maribor

86.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

2:59,24

184

13.05.2017

Ljubljana

87.  

LESJAK Jakob

2006

NC

2:59,53

183

16.07.2017

Maribor

88.  

FRANKO Ian

2007

LL

3:00,01

181

25.03.2017

Kranj

89.  

GORENJAK Anej

2006

FR

3:00,15

181

15.04.2017

Ravne na Koroškem

90.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

3:00,88

179

20.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

FERENČAK Luka

2007

CK

3:00,92

179

25.06.2017

Nova Gorica

92.  

MIRNIK Maj

2006

VV

3:01,10

178

16.07.2017

Maribor

93.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

3:01,80

176

16.07.2017

Maribor

94.  

VRAČUN Matic

2007

PC

3:01,88

176

17.06.2017

Trbovlje

95.  

HOJNIK Črt

2005

VV

3:02,46

174

16.07.2017

Maribor

96.  

PLOŠINJAK Alen Adrian

2005

PAK

3:02,89

173

16.07.2017

Maribor

97.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

3:03,58

171

16.07.2017

Maribor

98.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

3:03,79

170

16.07.2017

Maribor

99.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

3:06,24

164

25.03.2017

Kranj

100.  

KATARIČ Rok

2005

CER

3:06,60

163

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

3:06,65

163

27.05.2017

Radovljica

102.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

3:07,80

160

16.07.2017

Maribor

103.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

3:08,49

158

20.05.2017

Ljubljana

104.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

3:08,96

157

20.05.2017

Ljubljana

105.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

3:09,41

156

17.06.2017

Trbovlje

106.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

3:09,64

155

16.07.2017

Maribor

107.  

MILAR Mark

2007

RT

3:09,71

155

16.07.2017

Maribor

108.  

POSNJAK Juš

2006

TK

3:09,90

154

27.05.2017

Radovljica

109.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

3:10,09

154

17.06.2017

Ljubljana

110.  

VILER Val

2007

KK

3:12,87

147

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

3:13,15

147

16.07.2017

Maribor

112.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

3:13,27

146

15.04.2017

Ravne na Koroškem

113.  

BRŽAN Tibor

2007

BP

3:13,80

145

17.06.2017

Trbovlje

114.  

VETTER Miha

2005

FR

3:14,06

145

15.04.2017

Ravne na Koroškem

115.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

3:14,09

145

25.03.2017

Kranj

116.  

FINK Amadej

2007

KK

3:14,15

145

16.07.2017

Maribor

117.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

3:14,23

144

13.05.2017

Ljubljana

118.  

ZALAR Maj

2007

OL

3:14,32

144

13.05.2017

Ljubljana

119.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

3:14,44

144

17.06.2017

Ljubljana

120.  

PANIČ Nal

2007

FR

3:15,24

142

18.03.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KIKER Jan

2007

PC

3:15,52

141

27.05.2017

Radovljica

122.  

MARS Matjaž Mihael

2005

BM

3:15,75

141

16.07.2017

Maribor

123.  

VASLE Tim

2006

NC

3:16,16

140

08.04.2017

Maribor

124.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

3:17,41

137

15.04.2017

Ravne na Koroškem

125.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

3:18,54

135

16.07.2017

Maribor

126.  

ROŽEN Tine

2005

FR

3:18,79

135

15.04.2017

Ravne na Koroškem

127.  

MAJER Tine

2006

PDM

3:19,98

132

08.04.2017

Maribor

128.  

LENIČ Maks

2008

KA

3:20,43

131

28.06.2017

Kamnik

129.  

BABNIK Matic

2007

LL

3:20,60

131

13.05.2017

Ljubljana

130.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

3:22,81

127

13.05.2017

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

3:23,13

126

25.06.2017

Nova Gorica

132.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

3:23,39

126

16.07.2017

Maribor

133.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

3:23,58

125

16.07.2017

Maribor

134.  

MEDVED Rok

2005

VV

3:24,17

124

15.04.2017

Ravne na Koroškem

135.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

3:25,55

122

13.05.2017

Ljubljana

136.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

3:26,91

119

28.06.2017

Kamnik

137.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

3:27,37

119

17.06.2017

Trbovlje

138.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

3:28,40

117

15.04.2017

Ravne na Koroškem

139.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

3:28,88

116

15.04.2017

Ravne na Koroškem

140.  

KRAMER Žiga

2006

OL

3:31,81

111

13.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

MAROLT Matija

2006

CK

3:32,15

111

17.06.2017

Trbovlje

142.  

JELENKO Jakob

2006

CK

3:32,47

110

17.06.2017

Trbovlje

143.  

* OSTERC Ožbej

2008

LL

3:33,72

108

25.03.2017

Kranj

144.  

LUKMAN Rok

2005

RL

3:33,90

108

13.05.2017

Ljubljana

145.  

HORVAT Lan

2006

PDM

3:35,88

105

08.04.2017

Maribor

146.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

3:36,44

104

16.07.2017

Maribor

147.  

MAREEV Roman

2005

LL

3:37,70

102

13.05.2017

Ljubljana

148.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

3:38,26

102

13.05.2017

Ptuj

149.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

3:39,10

100

25.06.2017

Nova Gorica

150.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

3:41,11

98

25.03.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

GOR Danijel

2008

KK

3:41,87

97

18.03.2017

Koper

152.  

POTNIK Matic

2008

RL

3:42,31

96

20.05.2017

Ljubljana

153.  

KLEMENČIČ Florjan

2007

BM

3:45,26

92

15.04.2017

Ravne na Koroškem

154.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

3:45,56

92

17.06.2017

Ljubljana

155.  

SEVER Marko

2007

LL

3:47,56

90

25.03.2017

Kranj

156.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

3:48,29

89

13.05.2017

Ljubljana

157.  

VELEC Matija

2008

KK

3:48,73

88

18.03.2017

Koper

158.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

3:53,60

83

25.06.2017

Nova Gorica

159.  

ŠKRABL Tobias

2006

BM

3:54,32

82

15.04.2017

Ravne na Koroškem

160.  

ROGELJ Gal

2007

RL

3:55,94

80

13.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

ZARNIK Luka

2008

RL

3:57,47

79

13.05.2017

Ljubljana

162.  

REGVAT Jani

2008

BM

3:57,59

79

15.04.2017

Ravne na Koroškem

163.  

DEBEVEC Matic

2008

LL

4:01,12

75

25.03.2017

Kranj

164.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

4:02,43

74

16.07.2017

Maribor

165.  

ČEPON Jakob

2007

RL

4:06,11

71

13.05.2017

Ljubljana

166.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

4:08,13

69

13.05.2017

Ljubljana

167.  

BONE Andrej

2008

KKR

4:14,22

64

15.01.2017

Kranj

168.  

MAVRIČ ŽIKIĆ Sergej

2007

RL

4:40,91

47

20.05.2017

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

168

2006.06

3:04,33

169



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.