Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajši dečki, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 04.07.2020, 19:38:47

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

2:16,84

414

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

2.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

2:18,99

395

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

3.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

2:19,00

395

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

4.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

2:20,07

386

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

5.  

ILAR Lun

2007

LL

2:23,06

362

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

6.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

2:23,30

360

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

7.  

BRATINA Filip

2007

NC

2:24,73

350

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

8.  

METULJ Marcel

2007

FR

2:26,12

340

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

9.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

2:26,75

335

25.05.2019

Banja Luka

(ml.dečki)

10.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

2:27,66

329

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

2:27,68

329

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

12.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

2:28,33

325

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

13.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

2:28,59

323

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

14.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

2:28,69

322

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

15.  

BENČIČ Val

2007

BP

2:29,14

319

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

16.  

FERENČAK Luka

2007

CK

2:29,16

319

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

17.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

2:29,47

317

01.06.2019

Trbovlje

(ml.dečki)

18.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

2:30,61

310

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

19.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

2:30,97

308

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

20.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

2:31,48

305

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

FINK Amadej

2007

KK

2:31,51

305

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

22.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

2:33,06

295

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

23.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

2:33,30

294

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

24.  

RITONJA Grega

2007

ZR

2:33,52

293

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(ml.dečki)

25.  

FRANKO Ian

2007

LL

2:33,64

292

18.05.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

26.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

2:33,75

291

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

27.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

2:34,00

290

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

28.  

MAČEK Tilen

2007

TK

2:36,77

275

19.06.2019

Kamnik

(ml.dečki)

29.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

2:37,09

273

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

30.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

2:37,81

270

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BRŽAN Tibor

2007

BP

2:38,16

268

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

32.  

PRINCL Miha

2008

VV

2:38,18

268

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

33.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

2:38,27

267

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

34.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

2:40,09

258

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

35.  

GOVŠE Lan

2009

IL

2:41,24

253

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

36.  

SEČNIK Matic

2009

TK

2:41,37

252

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

37.  

ALJAŽ Denis

2008

KKR

2:41,57

251

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

38.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

2:42,23

248

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

39.  

ZALAR Maj

2007

OL

2:42,55

247

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

40.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

2:42,87

245

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

2:43,08

244

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

42.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

2:43,63

242

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

43.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

2:43,70

241

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

44.  

VRAČUN Matic

2007

PC

2:43,97

240

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

45.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

2:44,12

240

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

46.  

VUČKO Nik

2008

IL

2:44,24

239

06.04.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

47.  

MARKAČ Nik

2009

FR

2:44,33

239

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

48.  

POTNIK Matic

2008

RL

2:44,39

238

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

49.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

2:44,53

238

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

50.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

2:47,19

227

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KIKER Jan

2007

PC

2:47,19

227

19.06.2019

Kamnik

(ml.dečki)

52.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

2:47,44

226

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

53.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

2:48,34

222

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

54.  

BABNIK Matic

2007

LL

2:48,68

221

11.05.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

55.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

2:48,72

220

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

56.  

ZIMIC Urban

2007

IL

2:48,75

220

06.04.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

57.  

BRŽAN Tosja

2010

BP

2:49,03

219

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

58.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

2:49,05

219

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

59.  

GOR Danijel

2008

KK

2:49,51

217

01.06.2019

Trbovlje

(ml.dečki)

60.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

2:49,56

217

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

OBERČ Svit

2007

TK

2:49,66

217

24.04.2019

Radovljica

(ml.dečki)

62.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

2:50,78

213

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

63.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

2:51,15

211

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

64.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

2:51,41

210

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

65.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

2:51,95

208

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

66.  

SEVER Marko

2007

LL

2:52,12

208

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

67.  

VILER Val

2007

KK

2:52,16

207

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

68.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

2:52,49

206

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

69.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

2:52,51

206

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

70.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

2:52,91

205

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

2:52,99

204

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

72.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

2:53,03

204

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

73.  

ROGELJ Gal

2007

RL

2:53,38

203

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

74.  

PETEK Jaka

2008

RR

2:54,24

200

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

75.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

2:54,41

200

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

76.  

LOGAR Bor

2008

TK

2:54,48

199

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

77.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

2:54,61

199

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

78.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

2:54,62

199

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

79.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

2:55,02

197

19.06.2019

Kamnik

(ml.dečki)

80.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

2:55,58

196

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

FIŠER Maks

2007

TK

2:55,71

195

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

82.  

REGVAT Jani

2008

BM

2:56,05

194

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

83.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

2:56,13

194

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

84.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

2:56,74

192

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

85.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

2:57,98

188

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

86.  

GROHAR Črt

2008

RL

2:58,14

187

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

87.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

2:58,29

187

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

88.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

2:58,82

185

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

89.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

2:59,03

184

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

90.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

2:59,75

182

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ERMENC Aidan

2008

PC

3:00,62

180

19.06.2019

Kamnik

(ml.dečki)

92.  

JAGODIC Nej

2010

TK

3:00,75

179

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

93.  

ŠINK Žan

2008

TK

3:00,91

179

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

94.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

3:01,18

178

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

95.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

3:01,52

177

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

96.  

KOLENKO Tim

2008

IL

3:03,09

172

11.05.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

97.  

JUSTIN Miha

2007

KA

3:03,80

170

19.06.2019

Kamnik

(ml.dečki)

98.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

3:03,90

170

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

99.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

3:04,49

168

19.06.2019

Kamnik

(ml.dečki)

100.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

3:04,50

168

24.04.2019

Radovljica

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

3:04,57

168

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

102.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

3:05,48

166

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

103.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

3:06,81

162

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

104.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

3:08,17

159

24.04.2019

Radovljica

(ml.dečki)

105.  

STARC Teo

2008

RR

3:10,45

153

13.04.2019

Maribor

(ml.dečki)

106.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

3:11,38

151

06.04.2019

Ljubljana

107.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

3:12,10

149

19.06.2019

Kamnik

108.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

3:12,18

149

19.06.2019

Kamnik

109.  

KOCJAN Nik

2008

IL

3:12,19

149

08.06.2019

Brestanica

110.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

3:12,79

148

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

VOVK Oleg

2007

TK

3:13,31

146

25.05.2019

Radovljica

112.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

3:13,33

146

21.06.2019

Ravne na Koroškem

113.  

LENART Tai

2007

VV

3:14,45

144

21.06.2019

Ravne na Koroškem

114.  

RODE Mark

2009

IL

3:15,15

142

08.06.2019

Brestanica

115.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

3:16,01

140

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

116.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

3:17,98

136

08.06.2019

Brestanica

117.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

3:19,86

132

19.06.2019

Kamnik

118.  

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

3:20,04

132

06.04.2019

Ljubljana

119.  

LORGER Brin

2008

VV

3:20,71

131

21.06.2019

Ravne na Koroškem

120.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

3:22,81

127

06.04.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

JAKELIČ TALESKI Mark

2008

IL

3:23,24

126

06.04.2019

Ljubljana

122.  

ZELENC Tadej

2007

CER

3:23,92

125

08.06.2019

Brestanica

123.  

DOVŽAN Jure

2009

IL

3:24,06

124

08.06.2019

Brestanica

124.  

KAJZER Tevž

2008

TK

3:24,20

124

25.05.2019

Radovljica

125.  

BABIČ Tin

2010

CK

3:25,89

121

08.06.2019

Brestanica

126.  

VRABL Nik

2008

BM

3:25,93

121

21.06.2019

Ravne na Koroškem

127.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

3:28,09

117

24.04.2019

Radovljica

128.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

3:28,85

116

19.06.2019

Kamnik

129.  

LAMOT Domen

2008

VV

3:30,38

113

21.06.2019

Ravne na Koroškem

130.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

3:31,21

112

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

SAVCHIK Dementii

2007

PC

3:31,81

111

19.06.2019

Kamnik

132.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

3:32,41

110

21.06.2019

Ravne na Koroškem

133.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

3:34,01

108

24.04.2019

Radovljica

134.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

3:35,31

106

19.06.2019

Kamnik

135.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

3:36,61

104

19.06.2019

Kamnik

136.  

HROVAT Nejc

2007

TK

3:41,99

97

25.05.2019

Radovljica

137.  

BOGDANOVIĆ Tai

2008

TK

3:42,45

96

19.06.2019

Kamnik

138.  

* TISOVNIK Anže

2009

FR

3:42,63

96

21.06.2019

Ravne na Koroškem

139.  

ŠLIBAR Grega

2009

TK

3:42,99

95

19.06.2019

Kamnik

140.  

JURČIČ Anej

2009

CK

3:43,28

95

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

3:44,11

94

06.04.2019

Ljubljana

142.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

3:44,62

93

11.05.2019

Ljubljana

143.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

3:46,35

91

11.05.2019

Ljubljana

144.  

KORITNIK Lan

2009

IL

3:47,30

90

11.05.2019

Ljubljana

145.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

3:48,08

89

06.04.2019

Ljubljana

146.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

3:48,55

88

06.04.2019

Ljubljana

147.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

3:48,57

88

06.04.2019

Ljubljana

148.  

ROTAR Maks

2008

RL

3:55,01

81

06.04.2019

Ljubljana

149.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

3:57,11

79

06.04.2019

Ljubljana

150.  

ŽIGANTE Markus

2009

KA

3:57,48

79

24.04.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

KRANJC Nejc

2010

CK

3:58,91

77

08.06.2019

Brestanica

152.  

TURK Patrik

2008

RR

4:00,67

76

11.05.2019

Ljubljana

153.  

TRČEK Aljaž

2008

AQ

4:05,55

71

06.04.2019

Ljubljana

154.  

SMREČNIK Ožbej

2008

FR

4:08,53

69

21.06.2019

Ravne na Koroškem

155.  

RAZPOTNIK ŠIMENC Ažbe

2008

KA

4:09,97

67

24.04.2019

Radovljica

156.  

OVSENIK Črtomir

2008

LL

4:12,08

66

08.06.2019

Brestanica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

156

2007.86

3:01,75

176



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.