Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajši dečki, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 04.07.2020, 20:51:50

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

2:10,37

442

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

2.  

PEVEC Julijan

2008

NC

2:19,62

360

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

3.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

2:21,70

344

23.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

4.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

2:26,02

315

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

5.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

2:26,17

314

21.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

6.  

PRINCL Miha

2008

VV

2:29,13

295

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

7.  

VUČKO Nik

2008

IL

2:29,97

290

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

8.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

2:30,69

286

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

9.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

2:31,46

282

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

10.  

GOVŠE Lan

2009

IL

2:31,47

282

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

2:32,19

278

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

12.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

2:32,30

277

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

13.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

2:32,32

277

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

14.  

SEČNIK Matic

2009

TK

2:34,23

267

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

15.  

MARKAČ Nik

2009

FR

2:35,39

261

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

16.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

2:36,08

258

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

17.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

2:36,13

257

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

18.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

2:38,25

247

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

19.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

2:38,56

246

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

20.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

2:38,59

246

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

2:39,58

241

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

22.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

2:39,65

241

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

23.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

2:40,30

238

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

24.  

KOCJAN Nik

2008

IL

2:40,62

236

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

25.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

2:41,71

232

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

26.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

2:42,68

227

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

27.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

2:43,13

226

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

28.  

POTNIK Matic

2008

RL

2:43,38

224

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

29.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

2:45,32

217

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

30.  

PERC Nik

2009

NC

2:45,80

215

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

2:45,81

215

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

32.  

ERMENC Aidan

2008

PC

2:46,26

213

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

33.  

BRŽAN Tosja

2010

BP

2:46,29

213

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

34.  

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

2:46,68

211

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

35.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

2:46,79

211

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

36.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

2:47,24

209

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

37.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

2:47,49

208

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

38.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

2:47,80

207

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

39.  

REGVAT Jani

2008

BM

2:48,01

206

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

40.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

2:48,42

205

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PATERNOSTER Aleksander

2009

FR

2:48,59

204

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

42.  

BABIČ Tin

2010

CK

2:50,63

197

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

43.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

2:50,66

197

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

44.  

JAGODIC Nej

2010

TK

2:51,14

195

13.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

45.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

2:51,42

194

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

46.  

ŠETINA Nejc

2009

NC

2:51,72

193

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

47.  

STARC Teo

2008

RR

2:51,91

193

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

48.  

CAPELLO Nino

2009

NC

2:53,18

188

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

49.  

LIPOLT Aleksander

2009

LL

2:53,90

186

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

50.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

2:54,09

185

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

VASLE Aljaž

2009

NC

2:54,93

183

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

52.  

KOLENKO Tim

2008

IL

2:55,07

182

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

53.  

LOGAR Bor

2008

TK

2:55,25

182

13.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

54.  

ŠINK Žan

2008

TK

2:55,93

180

13.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

55.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

2:56,71

177

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

56.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

2:56,76

177

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

57.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

2:57,88

174

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

58.  

PRIBAC Lan

2009

BP

2:57,94

174

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

59.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

2:58,06

173

13.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

60.  

FROLOV Mark

2008

RL

2:58,07

173

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

3:00,28

167

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

62.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

3:01,10

165

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

63.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

3:01,16

165

21.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

64.  

LORGER Brin

2008

VV

3:03,16

159

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

65.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

3:05,93

152

21.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

66.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

3:05,97

152

21.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

67.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

3:07,21

149

21.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

68.  

BONE Andrej

2008

KKR

3:07,38

149

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

69.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

3:07,56

148

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

70.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

3:07,58

148

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

DOVŽAN Jure

2009

IL

3:07,97

147

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

 

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

3:07,97

147

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

73.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

3:08,19

147

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

74.  

* TISOVNIK Anže

2009

FR

3:09,20

144

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

75.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

3:09,57

144

13.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

76.  

KORITNIK Lan

2009

IL

3:09,70

143

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

77.  

VRABL Nik

2008

BM

3:10,62

141

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

78.  

RODE Mark

2009

IL

3:10,77

141

13.12.2019

Ljubljana

79.  

ŽEN Nace

2008

KA

3:10,79

141

08.01.2020

Kranj

80.  

TURK Patrik

2008

RR

3:11,05

140

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BOGDANOVIĆ Tai

2008

TK

3:11,33

140

12.01.2020

Celje

82.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

3:12,26

138

13.11.2019

Kranj

83.  

JAKELIČ TALESKI Mark

2008

IL

3:13,41

135

21.12.2019

Ljubljana

84.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

3:13,50

135

13.12.2019

Ljubljana

85.  

RUPREHT Matija

2008

FR

3:13,95

134

12.01.2020

Celje

86.  

JURČIČ Anej

2009

CK

3:14,63

133

12.01.2020

Celje

87.  

KAJZER Tevž

2008

TK

3:15,29

131

13.11.2019

Kranj

88.  

ŽUPEVC Miha

2008

CK

3:16,74

128

12.01.2020

Celje

89.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

3:17,12

128

13.12.2019

Ljubljana

90.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

3:17,23

127

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ALEŠ Urban

2009

LL

3:17,55

127

21.12.2019

Ljubljana

92.  

MAHER Nejc

2009

RAD

3:19,55

123

13.11.2019

Kranj

93.  

POLUTNIK Miha

2008

PC

3:20,62

121

12.01.2020

Celje

94.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

3:21,85

119

12.01.2020

Celje

95.  

MIKUŠ Bor

2009

KA

3:22,48

118

08.01.2020

Kranj

96.  

FOŠNARIČ Martin

2009

NC

3:22,97

117

12.01.2020

Celje

97.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

3:23,04

117

12.01.2020

Celje

98.  

MLAKAR Timon

2008

TK

3:23,44

116

23.11.2019

Kranj

99.  

NEGODIČ Liam

2008

KA

3:23,55

116

08.01.2020

Kranj

100.  

BLATNIK Ažbe

2009

NC

3:24,04

115

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ROZMAN Gašper

2009

RL

3:24,25

115

13.12.2019

Ljubljana

102.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

3:24,34

115

13.11.2019

Kranj

103.  

REBEC Taj

2010

VV

3:24,56

114

04.01.2020

Velenje

104.  

ROTAR Maks

2008

RL

3:25,67

112

13.12.2019

Ljubljana

105.  

HUDOVORNIK Domen

2011

IL

3:26,06

112

13.12.2019

Ljubljana

106.  

KRANJC Nejc

2010

CK

3:26,87

110

12.01.2020

Celje

107.  

KOCJAN Jakob

2011

IL

3:27,77

109

12.01.2020

Celje

108.  

MATKO MARCIUS Leon Etien

2010

PC

3:28,14

108

12.01.2020

Celje

109.  

JARKOVIČ Lovro

2011

IL

3:28,68

107

12.01.2020

Celje

110.  

LESKOVAR Miha

2010

IL

3:31,32

103

21.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ALIČ Jon

2010

IL

3:33,05

101

12.01.2020

Celje

112.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

3:33,29

101

13.12.2019

Ljubljana

113.  

KOVAČIČ Oskar

2010

NC

3:33,42

100

12.01.2020

Celje

114.  

BOGDANOVIĆ Leo

2010

TK

3:34,55

99

08.01.2020

Kranj

115.  

BURSAČ Marko

2010

LL

3:36,33

96

13.12.2019

Ljubljana

116.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

3:36,55

96

13.12.2019

Ljubljana

117.  

MUSTAFIĆ Omar

2009

VV

3:37,98

94

04.01.2020

Velenje

118.  

LAMOT Domen

2008

VV

3:38,05

94

04.01.2020

Velenje

119.  

GRADIŠEK Žan

2008

TK

3:41,22

90

13.11.2019

Kranj

120.  

KOREN Max

2011

FR

3:42,44

89

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

3:42,84

88

04.01.2020

Velenje

122.  

ZENJILOVSKI Nik

2008

TK

3:43,94

87

08.01.2020

Kranj

123.  

STROJANŠEK Tristan

2010

OL

3:43,96

87

13.12.2019

Ljubljana

124.  

KERŽIČ RAKAR Žiga

2011

KA

3:44,10

87

08.01.2020

Kranj

125.  

ŠLIBAR Grega

2009

TK

3:44,12

87

23.11.2019

Kranj

126.  

TURK Matic

2009

RL

3:52,74

77

13.12.2019

Ljubljana

127.  

RAZPOTNIK ŠIMENC Ažbe

2008

KA

3:57,74

73

13.11.2019

Kranj

128.  

LACKOVIČ Peter

2010

KA

4:01,98

69

08.01.2020

Kranj

129.  

PREGL Gašper

2008

RL

4:02,92

68

13.12.2019

Ljubljana

130.  

ŽNIDARŠIČ Ian

2010

OL

4:08,36

64

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

VOLK Žiga

2009

LL

4:17,43

57

13.12.2019

Ljubljana

132.  

PENKO Kalvin Val

2010

LL

4:20,34

55

21.12.2019

Ljubljana

133.  

BUTOIN Cory

2010

LL

4:21,94

54

21.12.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

133

2008.85

3:06,70

150



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.