Back    Home

Lestvice *
2008/2009, mlajši dečki, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 06.12.2022, 14:27:04

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

2:32,64

471

18.07.2009

Kranj

2.  

ANDOLJŠEK Chad

1997

RR

2:35,04

449

18.07.2009

Kranj

3.  

SOOS Daniel

1997

OL

2:37,27

431

07.08.2009

Radovljica

4.  

DOVER Luka

1997

PDM

2:39,04

416

18.07.2009

Kranj

5.  

RUPAR Aleksander

1997

FR

2:41,38

399

20.06.2009

Ravne na Koroškem

6.  

* ZORMAN Niko

1997

BM

2:42,61

390

20.06.2009

Ravne na Koroškem

7.  

GORNIK Aljaž

1998

SDD

2:44,00

380

18.07.2009

Kranj

8.  

BAŠIČ Gašper

1997

SDD

2:45,03

373

18.07.2009

Kranj

9.  

BURNIK Filip

1997

LL

2:46,95

360

21.05.2009

Ljubljana

10.  

TRELC Tomaž

1997

TK

2:47,26

358

18.07.2009

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

POPOVIĆ Grega

1997

BM

2:50,13

340

16.05.2009

Ptuj

12.  

ROPAČ Peter

1997

RAD

2:50,19

340

18.04.2009

Maribor

13.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

2:51,02

335

14.06.2009

Reka/Rijeka

14.  

MEDEN Jernej

1997

PDM

2:51,44

332

18.07.2009

Kranj

15.  

OMAHEN Žiga

1997

RAD

2:51,99

329

30.05.2009

Radovljica

16.  

ŽVEGELJ Maksim

1998

RAD

2:53,25

322

30.05.2009

Radovljica

17.  

VODENIK Vito

1998

RAD

2:53,68

320

18.07.2009

Kranj

18.  

KOS Nejc

1997

BM

2:54,14

317

27.06.2009

Trbovlje

19.  

JUG Julijan

1997

NC

2:55,22

311

16.05.2009

Ptuj

20.  

KOREN Klemen

1999

FR

2:55,69

309

13.06.2009

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

LESKOVAR Jaša

1997

TK

2:57,00

302

18.06.2009

Kamnik

22.  

TOMAŠ Rok

1998

RAD

2:57,32

300

20.06.2009

Ravne na Koroškem

23.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

2:57,41

300

18.07.2009

Kranj

24.  

CAR Žan

1997

OL

2:57,59

299

17.05.2009

Reka/Rijeka

25.  

FAJFAR Timotej

1997

RAD

2:58,16

296

18.07.2009

Kranj

 

KOSTELEC Kristjan

1997

OL

2:58,16

296

18.07.2009

Kranj

27.  

ZOBEC Tim

1997

RR

2:58,56

294

13.06.2009

Ljubljana

28.  

SUHADOLC Jošt

1998

IL

2:58,81

293

20.06.2009

Ravne na Koroškem

29.  

PARADIŽ Andrej

1997

FR

2:59,37

290

18.07.2009

Kranj

30.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

2:59,50

290

18.07.2009

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

IVARTNIK Urh

1997

FR

2:59,67

289

18.07.2009

Kranj

32.  

ARKO JERMAN Jon

1998

OL

2:59,86

288

18.07.2009

Kranj

33.  

BRUMEN Jan

1997

FR

2:59,94

287

18.07.2009

Kranj

34.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

3:00,19

286

18.07.2009

Kranj

35.  

YANKOVSKY Aljoša

1998

FR

3:01,26

281

31.05.2009

Ravne na Koroškem

36.  

PODJED Jaka

1997

KA

3:01,92

278

18.07.2009

Kranj

37.  

MIHALIČ David

1999

OL

3:02,46

276

18.07.2009

Kranj

38.  

MEDIŽEVEC Anže

1997

TK

3:03,54

271

18.06.2009

Kamnik

39.  

BEŠTER Mitja

1998

TK

3:04,20

268

14.06.2009

Reka/Rijeka

40.  

MODIC Jaka

1997

OL

3:04,72

266

17.05.2009

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

HROVATIN Žan

1998

LL

3:05,90

261

18.07.2009

Kranj

42.  

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

3:07,37

255

18.07.2009

Kranj

43.  

HABJAN Aljoša

1997

RA

3:07,86

253

18.07.2009

Kranj

44.  

MIHOVEC Miha

1998

ZVK

3:08,04

252

18.07.2009

Kranj

45.  

GLAS Jernej

1997

CK

3:08,28

251

18.07.2009

Kranj

46.  

PAVLIN Jošt

1998

RR

3:09,55

246

13.06.2009

Ljubljana

47.  

DOSTAL Andraž

1997

CK

3:09,76

245

20.06.2009

Ravne na Koroškem

48.  

VRHOVNIK Gašper

1997

IL

3:09,81

245

18.07.2009

Kranj

49.  

PADAR Matej

1997

RR

3:10,30

243

18.07.2009

Kranj

50.  

NOVAK Miha

1998

RAD

3:10,84

241

18.04.2009

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PAVLEKOVIČ Marko

1998

FR

3:11,75

238

20.06.2009

Ravne na Koroškem

52.  

GRNJAK Marcel

1998

FR

3:12,03

237

20.06.2009

Ravne na Koroškem

53.  

ŽALIK Mitja

1998

BM

3:12,33

235

18.07.2009

Kranj

54.  

PONIKVAR Tobija

1999

IL

3:12,69

234

18.07.2009

Kranj

55.  

VODOPIVEC Žiga

1997

IL

3:13,04

233

18.07.2009

Kranj

56.  

ŽELEZNIK Urban

1998

LL

3:13,31

232

13.06.2009

Ljubljana

57.  

CVENKEL Tilen

1997

RAD

3:13,34

232

18.04.2009

Maribor

58.  

BENČIČ Matic

1999

BP

3:13,78

230

18.07.2009

Kranj

59.  

ŠVAJGER Črt

1997

OL

3:14,45

228

20.06.2009

Ravne na Koroškem

60.  

PODRIČNIK Niko

1998

FR

3:14,72

227

31.05.2009

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BÖK Andraž

1998

TK

3:16,15

222

17.05.2009

Reka/Rijeka

62.  

MAROŠEK Mišel

1998

FR

3:16,52

221

31.05.2009

Ravne na Koroškem

63.  

FRAS Kiar

1998

LL

3:16,60

220

18.07.2009

Kranj

64.  

MASTEN Tim

1998

SDD

3:16,62

220

21.05.2009

Ljubljana

65.  

GANTAR Urban

1997

TK

3:16,83

220

13.06.2009

Ljubljana

66.  

PŠENIČNIK Matic

1999

FR

3:17,86

216

18.07.2009

Kranj

67.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

3:18,08

216

18.07.2009

Kranj

68.  

OBRANOVIČ Nik

1997

RR

3:18,29

215

13.06.2009

Ljubljana

69.  

GLADEK Mark

1998

TK

3:19,41

211

18.07.2009

Kranj

70.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

3:19,47

211

21.05.2009

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ŠUŠTERŠIČ Paskal

1998

TK

3:19,84

210

18.07.2009

Kranj

72.  

MIKLAVC Gal

1998

SDD

3:20,25

209

18.07.2009

Kranj

73.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

3:22,83

201

18.06.2009

Kamnik

74.  

TUŠAR Nik

1999

CER

3:23,00

200

18.06.2009

Kamnik

75.  

ROZMAN Matjaž

1999

OL

3:23,85

198

23.05.2009

Ljubljana

76.  

PEZDIRC Mark

1998

OL

3:24,29

196

18.07.2009

Kranj

77.  

MOHAR SALKIČ Miha

1997

TK

3:25,12

194

13.06.2009

Ljubljana

78.  

KOMPLET Jaka

1998

PC

3:25,22

194

18.07.2009

Kranj

79.  

POLISHCHUK Igor

1997

TK

3:26,67

190

13.06.2009

Ljubljana

80.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

3:26,90

189

13.06.2009

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ZUPANČIČ Timotej

1999

IL

3:27,03

189

21.05.2009

Ljubljana

82.  

HAUPTMAN Marko

1998

RT

3:28,12

186

18.07.2009

Kranj

83.  

BJELOVUČIĆ Gal

1999

BM

3:29,13

183

27.06.2009

Trbovlje

84.  

REPNIK Aljaž

1997

TK

3:30,98

178

18.07.2009

Kranj

85.  

KOSI Gal

1997

IL

3:31,04

178

18.07.2009

Kranj

86.  

GERČER Jan

2000

NC

3:31,20

178

27.06.2009

Trbovlje

87.  

KOVAČIČ Martin

1998

IL

3:33,06

173

21.05.2009

Ljubljana

88.  

PREZELJ Žan

1998

LL

3:34,29

170

20.06.2009

Ravne na Koroškem

89.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

3:34,53

170

20.06.2009

Ravne na Koroškem

 

PRAPROTNIK ČURIČ Luka

1999

IL

3:34,53

170

13.06.2009

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ZAGORANSKI Uroš

1998

BM

3:34,62

169

13.06.2009

Ljubljana

92.  

DOLENC Arne

1999

OL

3:34,72

169

13.06.2009

Ljubljana

93.  

GRDADOLNIK Rene

1998

BM

3:34,75

169

20.06.2009

Ravne na Koroškem

94.  

ZORMAN Dorjan

1999

TK

3:35,33

168

13.06.2009

Ljubljana

95.  

BREMŠE Jon

1999

OL

3:37,25

163

18.07.2009

Kranj

96.  

OMAN Jaka

1997

TK

3:37,46

163

18.07.2009

Kranj

97.  

ŠPENKO Jan

1998

TK

3:38,96

160

13.06.2009

Ljubljana

98.  

EKSELENSKI Simon

1998

NC

3:45,16

147

18.07.2009

Kranj

99.  

KREK Gašper

1999

PC

3:46,07

145

15.03.2009

Plzen

100.  

ŠABEC Nik

1998

VV

3:48,32

141

18.07.2009

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŽLOF Jan

1999

NC

3:48,73

140

20.06.2009

Ravne na Koroškem

102.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

3:49,53

139

18.06.2009

Kamnik

103.  

KAVČIČ Martin

1999

LL

3:49,93

138

18.07.2009

Kranj

104.  

STRNAD Mihael

1999

OL

3:51,41

135

27.06.2009

Trbovlje

105.  

KOMPLET Luka

2000

PC

3:51,57

135

18.07.2009

Kranj

106.  

KUGONIČ Žiga

1999

VV

3:51,86

134

18.07.2009

Kranj

107.  

ZAGORC Martin

1997

LL

3:51,92

134

21.05.2009

Ljubljana

108.  

DANI Silvester

1999

TK

3:54,38

130

18.06.2009

Kamnik

109.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

3:54,92

129

20.06.2009

Ravne na Koroškem

110.  

MUKAETOV Ilija

1999

LL

3:59,28

122

13.06.2009

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

110

1997.95

3:14,55

227



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.