Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajši dečki, 400 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 13.07.2020, 14:35:50

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

4:35,53

457

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

2.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

4:55,05

372

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

3.  

PEVEC Julijan

2008

NC

5:01,83

347

26.10.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

4.  

VUČKO Nik

2008

IL

5:10,96

318

24.01.2020

Ljubljana

(ml.dečki)

5.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

5:14,00

308

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

6.  

PRINCL Miha

2008

VV

5:15,11

305

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

7.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

5:15,95

303

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

8.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

5:18,16

296

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

9.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

5:19,23

293

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

10.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

5:25,96

276

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

GOVŠE Lan

2009

IL

5:26,25

275

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

12.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

5:27,65

271

26.10.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

13.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

5:28,54

269

24.01.2020

Ljubljana

(ml.dečki)

14.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

5:29,36

267

26.10.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

15.  

POTNIK Matic

2008

RL

5:30,46

264

24.01.2020

Ljubljana

(ml.dečki)

16.  

SEČNIK Matic

2009

TK

5:33,15

258

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

17.  

KOCJAN Nik

2008

IL

5:33,27

258

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

18.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

5:33,65

257

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

19.  

MARKAČ Nik

2009

FR

5:34,71

254

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

20.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

5:35,34

253

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

5:37,26

249

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

22.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

5:37,69

248

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

23.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

5:37,79

248

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

24.  

ALJAŽ Denis

2008

KKR

5:37,86

247

26.10.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

25.  

PATERNOSTER Aleksander

2009

FR

5:40,12

243

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

26.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

5:43,39

236

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

27.  

GROHAR Črt

2008

RL

5:47,14

228

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

28.  

REGVAT Jani

2008

BM

5:49,07

224

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

29.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

5:49,23

224

24.01.2020

Ljubljana

(ml.dečki)

30.  

PERC Nik

2009

NC

5:52,31

218

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BRŽAN Tosja

2010

BP

5:54,58

214

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

32.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

5:54,62

214

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

33.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

5:55,31

213

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

34.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

5:58,12

208

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

35.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

5:58,61

207

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

36.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

5:59,93

205

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

37.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

6:02,30

201

26.10.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

38.  

ŠINK Žan

2008

TK

6:02,47

200

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

39.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

6:02,99

199

24.01.2020

Ljubljana

(ml.dečki)

40.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

6:03,55

198

16.10.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KOLENKO Tim

2008

IL

6:05,43

195

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

42.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

6:11,81

186

26.10.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

43.  

LIPOLT Aleksander

2009

LL

6:13,54

183

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

44.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

6:13,65

183

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

45.  

JAGODIC Nej

2010

TK

6:15,54

180

16.10.2019

Kranj

(ml.dečki)

46.  

FROLOV Mark

2008

RL

6:17,43

177

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

47.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

6:20,85

173

11.12.2019

Kranj

(ml.dečki)

48.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

6:23,14

170

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

49.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

6:23,15

169

11.12.2019

Kranj

(ml.dečki)

50.  

LORGER Brin

2008

VV

6:24,19

168

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

GOR Danijel

2008

KK

6:24,34

168

01.12.2019

Koper

(ml.dečki)

52.  

KORITNIK Lan

2009

IL

6:25,51

166

24.01.2020

Ljubljana

(ml.dečki)

53.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

6:25,91

166

11.12.2019

Kranj

(ml.dečki)

54.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

6:31,24

159

26.10.2019

Ljubljana

55.  

LOVRIČ Marcel

2009

RL

6:37,62

152

26.10.2019

Ljubljana

56.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

6:39,41

150

26.10.2019

Ljubljana

57.  

DOVŽAN Jure

2009

IL

6:41,60

147

24.01.2020

Ljubljana

58.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

6:43,03

146

16.10.2019

Kranj

59.  

* TISOVNIK Anže

2009

FR

6:46,44

142

16.11.2019

Velenje

60.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

6:55,83

132

24.01.2020

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BOGDANOVIĆ Tai

2008

TK

6:57,06

131

11.12.2019

Kranj

62.  

MAHER Nejc

2009

RAD

7:03,24

126

11.12.2019

Kranj

63.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

7:04,52

124

11.12.2019

Kranj

64.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

7:08,50

121

16.10.2019

Kranj

65.  

ŠMID Oskar

2009

RL

7:17,14

114

26.10.2019

Ljubljana

66.  

SMREČNIK Ožbej

2008

FR

7:19,65

112

16.11.2019

Velenje

67.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

7:20,63

111

16.10.2019

Kranj

68.  

ROTAR Maks

2008

RL

7:48,24

93

26.10.2019

Ljubljana

69.  

RAZPOTNIK ŠIMENC Ažbe

2008

KA

8:09,86

81

16.10.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

69

2008.56

6:04,30

197



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.