Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajši dečki, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 04.07.2020, 19:34:47

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:29,99

384

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

2.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:32,72

295

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

3.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:32,81

293

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

4.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:33,20

283

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

5.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:33,57

273

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

6.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:33,97

264

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

7.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:34,09

261

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

8.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:34,24

258

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

9.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:34,49

252

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

10.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

0:34,60

250

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

0:34,91

243

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

12.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:35,25

236

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

13.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:35,26

236

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

14.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:35,66

228

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

15.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:35,89

224

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

16.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:36,04

221

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

17.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:36,34

215

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

18.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

0:36,61

211

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

19.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:36,80

207

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

20.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:37,60

194

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:37,64

194

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

22.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:37,74

192

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

23.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

0:37,97

189

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

24.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:38,02

188

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

25.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:38,24

185

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

26.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

0:38,26

184

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

27.  

KORITNIK Lan

2009

IL

0:38,46

182

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

28.  

BRŽAN Tosja

2010

BP

0:38,50

181

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

29.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:38,56

180

16.11.2019

Zadar

(ml.dečki)

30.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:38,84

176

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GOR Danijel

2008

KK

0:38,84

176

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

32.  

PERC Nik

2009

NC

0:38,86

176

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

33.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

0:38,94

175

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

34.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

0:39,15

172

07.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

35.  

REGVAT Jani

2008

BM

0:39,19

172

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

36.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:39,21

171

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

37.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

0:39,33

170

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

38.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:39,39

169

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

39.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:39,45

168

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

40.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:39,83

163

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠETINA Nejc

2009

NC

0:39,83

163

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

42.  

GROHAR Črt

2008

RL

0:40,21

159

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

43.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:40,31

158

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

44.  

PATERNOSTER Aleksander

2009

FR

0:40,37

157

18.12.2019

Maribor

(ml.dečki)

45.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:40,73

153

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

46.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

0:41,71

142

08.12.2019

Beograd

(ml.dečki)

47.  

PRIBAC Lan

2009

BP

0:41,74

142

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

48.  

BABIČ Tin

2010

CK

0:41,76

142

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

49.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

0:41,77

142

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

50.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:41,82

141

12.01.2020

Celje

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ANDŽELEVSKI Ostoj

2010

RL

0:42,82

131

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

52.  

STARC Teo

2008

RR

0:42,94

130

16.11.2019

Zadar

(ml.dečki)

53.  

POLUTNIK Miha

2008

PC

0:43,22

128

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

54.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

0:43,72

123

12.01.2020

Celje

55.  

KAJZER Tevž

2008

TK

0:43,77

123

18.01.2020

Kranj

56.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:43,78

123

07.12.2019

Ljubljana

57.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:43,88

122

18.01.2020

Kranj

58.  

LORGER Brin

2008

VV

0:43,98

121

18.01.2020

Kranj

59.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:44,01

121

12.01.2020

Celje

60.  

KORAČIN Matt

2008

BM

0:44,08

120

18.12.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

0:44,21

119

07.12.2019

Ljubljana

62.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

0:44,49

117

07.12.2019

Ljubljana

63.  

KOCJAN Nik

2008

IL

0:44,64

116

18.01.2020

Kranj

64.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

0:44,92

114

20.10.2019

Cerkno

65.  

VASLE Aljaž

2009

NC

0:45,01

113

12.01.2020

Celje

66.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

0:45,03

113

12.01.2020

Celje

67.  

LESKOVAR Miha

2010

IL

0:45,36

111

24.01.2020

Ljubljana

68.  

LIPOLT Aleksander

2009

LL

0:45,65

108

24.01.2020

Ljubljana

69.  

BOGDANOVIĆ Tai

2008

TK

0:45,71

108

12.01.2020

Celje

70.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:46,16

105

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MELON Oskar

2010

OL

0:46,39

103

07.12.2019

Ljubljana

72.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:46,40

103

07.12.2019

Ljubljana

73.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:46,64

102

07.12.2019

Ljubljana

74.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:46,79

101

20.10.2019

Hallein

75.  

CAPELLO Nino

2009

NC

0:47,18

98

12.01.2020

Celje

 

RUPREHT Matija

2008

FR

0:47,18

98

18.01.2020

Kranj

77.  

RODE Mark

2009

IL

0:47,42

97

19.10.2019

Ribnica

78.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

0:47,52

96

18.01.2020

Kranj

79.  

ŽEN Nace

2008

KA

0:47,63

95

18.01.2020

Kranj

80.  

JAKELIČ TALESKI Mark

2008

IL

0:47,79

94

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

GRADIŠEK Žan

2008

TK

0:47,87

94

08.01.2020

Kranj

82.  

OVSENIK Črtomir

2008

LL

0:48,56

90

07.12.2019

Ljubljana

83.  

BURSAČ Marko

2010

LL

0:48,67

89

18.01.2020

Kranj

84.  

KOCJAN Jakob

2011

IL

0:48,69

89

12.01.2020

Celje

85.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

0:48,72

89

07.12.2019

Ljubljana

86.  

JAGODIC Nej

2010

TK

0:48,77

89

08.01.2020

Kranj

87.  

ZENJILOVSKI Nik

2008

TK

0:48,84

88

11.12.2019

Kranj

88.  

ŠMID Oskar

2009

RL

0:49,01

88

18.01.2020

Kranj

89.  

HUDOVORNIK Domen

2011

IL

0:49,03

87

12.01.2020

Celje

90.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:49,42

85

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

FROLOV Mark

2008

RL

0:49,66

84

24.01.2020

Ljubljana

92.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:49,76

84

07.12.2019

Ljubljana

93.  

KOVAČIČ Oskar

2010

NC

0:49,80

83

12.01.2020

Celje

 

TURK Patrik

2008

RR

0:49,80

83

18.01.2020

Kranj

95.  

KRANJC Nejc

2010

CK

0:49,92

83

21.12.2019

Čakovec

96.  

MEDVED Svit

2009

TOR

0:50,02

82

18.01.2020

Kranj

97.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

0:50,15

82

12.01.2020

Celje

98.  

* TISOVNIK Anže

2009

FR

0:50,50

80

18.01.2020

Kranj

99.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:50,86

78

19.10.2019

Ribnica

100.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

0:51,01

78

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŽUPEVC Miha

2008

CK

0:51,12

77

12.01.2020

Celje

102.  

NEGODIČ Liam

2008

KA

0:51,37

76

18.01.2020

Kranj

103.  

JURČIČ Anej

2009

CK

0:51,44

76

12.01.2020

Celje

104.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

0:51,57

75

07.12.2019

Ljubljana

105.  

BOGDANOVIĆ Leo

2010

TK

0:51,58

75

11.12.2019

Kranj

106.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

0:51,62

75

07.12.2019

Ljubljana

107.  

DOVŽAN Jure

2009

IL

0:51,82

74

12.01.2020

Celje

108.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

0:51,97

73

20.10.2019

Cerkno

109.  

JARKOVIČ Lovro

2011

IL

0:52,05

73

24.01.2020

Ljubljana

110.  

BLATNIK Ažbe

2009

NC

0:52,11

73

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MIKUŠ Bor

2009

KA

0:52,23

72

08.01.2020

Kranj

112.  

MATKO MARCIUS Leon Etien

2010

PC

0:52,25

72

12.01.2020

Celje

113.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:52,74

70

07.12.2019

Ljubljana

114.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

0:53,06

69

18.01.2020

Kranj

115.  

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:53,67

67

18.01.2020

Kranj

116.  

FOŠNARIČ Martin

2009

NC

0:53,71

66

12.01.2020

Celje

117.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

0:53,77

66

18.01.2020

Kranj

118.  

LAMOT Domen

2008

VV

0:54,30

64

18.01.2020

Kranj

119.  

ROTAR Maks

2008

RL

0:54,35

64

19.10.2019

Ribnica

120.  

ŠLIBAR Grega

2009

TK

0:55,23

61

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

RAZPOTNIK ŠIMENC Ažbe

2008

KA

0:55,50

60

18.01.2020

Kranj

122.  

KOSI Kanai

2009

TK

0:57,70

53

18.01.2020

Kranj

123.  

RAZPET Patrik

2010

CER

0:59,78

48

20.10.2019

Cerkno

124.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

1:00,40

47

12.01.2020

Celje

125.  

DERNULC Erazem

2009

IL

1:02,58

42

24.01.2020

Ljubljana

126.  

LOGAR Rok

2009

TK

1:04,50

38

18.01.2020

Kranj

127.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

1:04,55

38

18.01.2020

Kranj

128.  

REJC Luka

2010

CER

1:04,88

37

18.01.2020

Kranj

129.  

LACKOVIČ Peter

2010

KA

1:06,40

35

08.01.2020

Kranj

130.  

BRANDIĆ Taj

2012

TK

1:08,89

31

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ZUPIN Nejc

2009

TK

1:10,19

29

18.01.2020

Kranj

132.  

BERDAJS Matic

2012

TK

1:10,43

29

18.01.2020

Kranj

133.  

RUS Grega

2008

NG

1:18,75

21

20.10.2019

Cerkno

134.  

LEBAN Mai

2010

NG

1:23,12

18

20.10.2019

Cerkno

135.  

PAVLOVIĆ Nikolaj

2009

KK

1:23,31

17

20.10.2019

Cerkno

136.  

ZAGORŠEK Nejc

2009

NG

1:25,00

16

20.10.2019

Cerkno

137.  

PUGELJ Rok

2010

TK

1:37,71

11

18.01.2020

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

137

2008.88

0:47,23

98



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.