Back    Home

Lestvice *
2017/2018, mlajši dečki, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.09.2020, 12:32:57

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:28,45

397

14.07.2018

Kranj

2.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:29,40

359

15.07.2018

Kranj

3.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:29,93

340

15.07.2018

Kranj

4.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:30,01

338

07.07.2018

Koper

5.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:30,05

336

14.07.2018

Kranj

6.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:30,61

318

15.07.2018

Kranj

7.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:30,66

317

30.06.2018

Kamnik

8.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:30,74

314

14.07.2018

Kranj

9.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:30,78

313

14.07.2018

Kranj

10.  

BIZJAK JAMBROVIČ Matic

2006

VV

0:30,90

309

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:30,91

309

14.07.2018

Kranj

12.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:30,93

308

14.07.2018

Kranj

13.  

ILAR Lun

2007

LL

0:30,95

308

15.07.2018

Kranj

14.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:30,98

307

15.07.2018

Kranj

15.  

VASLE Tim

2006

NC

0:31,32

297

14.07.2018

Kranj

16.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:31,37

296

14.07.2018

Kranj

 

VARGA Jaka

2006

KA

0:31,37

296

15.07.2018

Kranj

18.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:31,43

294

02.06.2018

Brestanica

19.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:31,53

291

14.07.2018

Kranj

20.  

SIRNIK Daris

2006

KKR

0:31,55

291

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:31,77

285

30.06.2018

Kamnik

22.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:31,82

283

14.04.2018

Maribor

23.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:31,83

283

14.07.2018

Kranj

24.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:31,97

279

14.07.2018

Kranj

25.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:32,08

276

26.05.2018

Radovljica

26.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:32,09

276

15.07.2018

Kranj

27.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:32,11

276

15.07.2018

Kranj

28.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:32,14

275

23.06.2018

Trbovlje

29.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:32,19

274

14.07.2018

Kranj

30.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:32,24

272

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:32,25

272

09.06.2018

Ravne na Koroškem

32.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:32,28

271

12.05.2018

Ptuj

33.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:32,32

270

14.07.2018

Kranj

34.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:32,42

268

14.07.2018

Kranj

35.  

FINK Amadej

2007

KK

0:32,43

268

14.07.2018

Kranj

36.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:32,54

265

14.07.2018

Kranj

37.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:32,59

264

15.07.2018

Kranj

38.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:32,62

263

14.07.2018

Kranj

39.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:32,71

261

19.05.2018

Wels

40.  

TURK Mitja

2006

RR

0:32,73

260

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:32,75

260

14.07.2018

Kranj

42.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:32,86

257

02.06.2018

Brestanica

43.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:32,92

256

24.03.2018

Kranj

44.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:33,02

253

15.07.2018

Kranj

45.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:33,06

253

02.06.2018

Brestanica

46.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:33,10

252

09.06.2018

Ravne na Koroškem

47.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:33,13

251

14.07.2018

Kranj

48.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:33,14

251

14.07.2018

Kranj

49.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:33,17

250

14.07.2018

Kranj

50.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:33,18

250

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:33,20

249

17.06.2018

Reka/Rijeka

52.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:33,21

249

09.06.2018

Ravne na Koroškem

53.  

ALJAŽ Denis

2008

KKR

0:33,23

249

14.07.2018

Kranj

54.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:33,29

247

30.06.2018

Kamnik

55.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:33,35

246

21.04.2018

Kranj

56.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:33,37

246

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

57.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:33,48

243

14.07.2018

Kranj

58.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:33,53

242

26.05.2018

Radovljica

59.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:33,57

241

26.05.2018

Radovljica

60.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:33,61

240

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:33,65

239

30.06.2018

Kamnik

62.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:33,67

239

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

63.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:33,68

239

14.07.2018

Kranj

64.  

KEREC Odon

2006

IL

0:33,75

237

07.07.2018

Koper

65.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:33,91

234

14.07.2018

Kranj

66.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:33,92

234

14.07.2018

Kranj

67.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:33,98

233

30.06.2018

Kamnik

68.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:33,99

232

02.06.2018

Brestanica

69.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:34,04

231

14.07.2018

Kranj

70.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:34,10

230

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:34,16

229

07.07.2018

Koper

 

MAČEK Tilen

2007

TK

0:34,16

229

15.07.2018

Kranj

73.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:34,21

228

14.07.2018

Kranj

74.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:34,37

225

14.07.2018

Kranj

75.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:34,46

223

14.07.2018

Kranj

76.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:34,47

223

14.07.2018

Kranj

77.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:34,48

223

14.07.2018

Kranj

78.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:34,55

221

14.07.2018

Kranj

79.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:34,56

221

14.07.2018

Kranj

80.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:34,70

218

25.02.2018

London

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:34,80

216

09.06.2018

Ravne na Koroškem

82.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

0:34,87

215

11.02.2018

Kranj

 

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:34,87

215

14.07.2018

Kranj

84.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:34,92

214

02.06.2018

Brestanica

85.  

MILAR Mark

2007

RT

0:34,94

214

02.06.2018

Brestanica

86.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:35,05

212

12.05.2018

Ptuj

87.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:35,10

211

07.07.2018

Koper

88.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:35,12

211

23.06.2018

Trbovlje

89.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:35,13

210

09.06.2018

Ravne na Koroškem

90.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

0:35,16

210

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:35,27

208

24.03.2018

Kranj

92.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:35,33

207

14.07.2018

Kranj

93.  

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

0:35,49

204

23.06.2018

Trbovlje

 

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:35,49

204

24.03.2018

Kranj

95.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:35,53

203

14.07.2018

Kranj

96.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:35,54

203

14.07.2018

Kranj

97.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:35,55

203

14.07.2018

Kranj

98.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:35,57

203

24.03.2018

Kranj

99.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:35,73

200

14.07.2018

Kranj

100.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:35,77

199

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:35,91

197

14.07.2018

Kranj

102.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:35,96

196

14.07.2018

Kranj

103.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:36,11

194

19.05.2018

Wels

104.  

REGVAT Jani

2008

BM

0:36,13

193

14.07.2018

Kranj

105.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:36,14

193

14.07.2018

Kranj

106.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:36,16

193

14.07.2018

Kranj

 

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:36,16

193

26.05.2018

Reka/Rijeka

108.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:36,24

192

14.07.2018

Kranj

109.  

BRŽAN Tibor

2007

BP

0:36,28

191

14.07.2018

Kranj

 

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:36,28

191

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:36,36

190

14.07.2018

Kranj

112.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:36,53

187

14.07.2018

Kranj

 

KIKER Jan

2007

PC

0:36,53

187

14.04.2018

Maribor

114.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

0:36,67

185

14.07.2018

Kranj

115.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:36,73

184

14.07.2018

Kranj

116.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

0:36,81

183

14.07.2018

Kranj

117.  

GOR Danijel

2008

KK

0:36,85

182

14.07.2018

Kranj

118.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:36,87

182

02.06.2018

Ravne na Koroškem

119.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:36,91

181

30.06.2018

Kamnik

120.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:37,01

180

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:37,04

179

13.05.2018

Ptuj

122.  

VILER Val

2007

KK

0:37,19

177

14.07.2018

Kranj

123.  

SEVER Marko

2007

LL

0:37,24

177

14.07.2018

Kranj

124.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

0:37,27

176

12.05.2018

Koper

125.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:37,31

176

14.07.2018

Kranj

126.  

KLEMENČIČ Florjan

2007

BM

0:37,33

175

29.03.2018

Maribor

127.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

0:37,35

175

07.07.2018

Koper

 

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:37,35

175

09.06.2018

Ravne na Koroškem

129.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

0:37,36

175

16.06.2018

Ljubljana

130.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:37,43

174

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

OROŽ Luka

2007

PKA

0:37,53

172

12.05.2018

Koper

132.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:37,56

172

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

133.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:37,57

172

09.06.2018

Ravne na Koroškem

134.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

0:37,61

171

16.06.2018

Ljubljana

135.  

JURIČ Gregor

2006

BM

0:37,67

171

29.03.2018

Maribor

136.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:37,77

169

14.07.2018

Kranj

 

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:37,77

169

14.07.2018

Kranj

138.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:37,79

169

09.06.2018

Ravne na Koroškem

139.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:37,80

169

14.07.2018

Kranj

140.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:37,84

168

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

SLAMIČ Gal

2007

IL

0:37,85

168

30.06.2018

Kamnik

142.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:37,95

167

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

143.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:37,97

167

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

144.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:38,05

165

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

MARKAČ Nik

2009

FR

0:38,05

165

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

146.  

KOTNIK Maj

2006

NC

0:38,17

164

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

LIPONIK Nejc

2006

BM

0:38,17

164

29.03.2018

Maribor

148.  

LENART Tai

2007

VV

0:38,18

164

14.07.2018

Kranj

149.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

0:38,24

163

07.07.2018

Koper

150.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:38,42

161

27.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:38,43

161

07.07.2018

Koper

152.  

HOLC Tomaž

2006

TP

0:38,46

160

13.05.2018

Ptuj

153.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:38,50

160

20.05.2018

Ljubljana

154.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:38,55

159

02.06.2018

Brestanica

155.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:38,58

159

26.05.2018

Radovljica

156.  

POTNIK Matic

2008

RL

0:38,59

159

14.07.2018

Kranj

157.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:38,63

158

14.07.2018

Kranj

158.  

RECKO STERNAD Metod

2006

NC

0:38,79

156

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

ZIMIC Urban

2007

IL

0:38,79

156

30.06.2018

Kamnik

160.  

ŽONTAR Erik

2007

IL

0:38,80

156

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

FINK Aleksej

2009

KK

0:39,04

153

14.07.2018

Kranj

162.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:39,07

153

26.05.2018

Radovljica

163.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:39,27

150

14.07.2018

Kranj

164.  

VELEC Matija

2008

KK

0:39,31

150

14.07.2018

Kranj

165.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:39,37

149

14.07.2018

Kranj

 

STARC Teo

2008

RR

0:39,37

149

02.06.2018

Brestanica

167.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

0:39,49

148

14.07.2018

Kranj

168.  

* OSTERC Ožbej

2008

LL

0:39,56

147

24.03.2018

Kranj

169.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:39,69

146

16.06.2018

Ljubljana

 

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:39,69

146

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:39,74

145

14.07.2018

Kranj

 

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:39,74

145

02.06.2018

Brestanica

173.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:39,78

145

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

174.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:39,79

145

14.07.2018

Kranj

 

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:39,79

145

30.06.2018

Kamnik

176.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

0:39,84

144

29.03.2018

Maribor

177.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:39,91

143

14.07.2018

Kranj

178.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:39,93

143

09.06.2018

Ravne na Koroškem

179.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:40,01

142

26.05.2018

Radovljica

180.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

0:40,04

142

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:40,11

141

09.06.2018

Ravne na Koroškem

182.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:40,13

141

09.06.2018

Ravne na Koroškem

183.  

LOGAR Bor

2008

TK

0:40,14

141

26.05.2018

Radovljica

184.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:40,22

140

17.06.2018

Reka/Rijeka

185.  

LAJKOVIČ Filip

2007

CK

0:40,33

139

02.06.2018

Brestanica

186.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:40,35

139

29.03.2018

Maribor

187.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:40,40

138

14.04.2018

Maribor

188.  

VRABL Nik

2008

BM

0:40,53

137

14.07.2018

Kranj

189.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

0:40,55

137

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

190.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:40,65

136

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

0:40,67

135

07.07.2018

Koper

192.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:40,71

135

16.06.2018

Ljubljana

193.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

0:40,76

135

14.07.2018

Kranj

194.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

0:40,82

134

14.04.2018

Maribor

195.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:40,86

134

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

 

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:40,86

134

14.07.2018

Kranj

197.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

0:40,89

133

14.07.2018

Kranj

198.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

0:40,90

133

14.07.2018

Kranj

 

MELANŠEK Matic

2006

SDD

0:40,90

133

02.06.2018

Brestanica

200.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:40,95

133

29.03.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:41,02

132

16.06.2018

Ljubljana

202.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:41,08

131

14.07.2018

Kranj

203.  

PATERNOSTER Aleksander

2009

FR

0:41,09

131

09.06.2018

Ravne na Koroškem

204.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:41,10

131

14.07.2018

Kranj

205.  

OCEPEK Maj

2008

RR

0:41,11

131

02.06.2018

Brestanica

206.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

0:41,12

131

14.04.2018

Maribor

207.  

ZILIANI Izak

2007

NG

0:41,17

131

02.06.2018

Brestanica

208.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:41,29

129

24.03.2018

Kranj

209.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

0:41,32

129

29.03.2018

Maribor

210.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:41,50

127

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

SRŠEN Andrej

2006

RL

0:42,26

121

14.07.2018

Kranj

212.  

GROHAR Črt

2008

RL

0:42,36

120

16.06.2018

Ljubljana

 

PAVIĆ Kristian

2008

VV

0:42,36

120

29.03.2018

Maribor

214.  

GOLEŽ Peter

2009

PC

0:42,41

119

26.05.2018

Radovljica

215.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:42,45

119

16.06.2018

Ljubljana

216.  

KRAJINOVIČ Gašper

2007

NC

0:42,51

119

17.06.2018

Reka/Rijeka

217.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

0:42,53

118

26.05.2018

Reka/Rijeka

218.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

0:42,72

117

09.06.2018

Ravne na Koroškem

219.  

GOLOB Luka

2006

KA

0:42,79

116

27.06.2018

Kamnik

220.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

0:42,81

116

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

ČEPON Jakob

2007

RL

0:42,89

115

21.04.2018

Beograd

 

OŠLAJ Tine

2010

OL

0:42,89

115

30.06.2018

Kamnik

223.  

KASTIGAR Ruben

2008

RR

0:42,91

115

02.06.2018

Brestanica

224.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:43,01

114

26.05.2018

Radovljica

225.  

FIŠER David

2006

BM

0:43,04

114

29.03.2018

Maribor

226.  

STERGAR Jan

2007

LL

0:43,07

114

20.05.2018

Ljubljana

227.  

OMERSA Matic

2007

TK

0:43,10

114

16.06.2018

Ljubljana

228.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

0:43,20

113

16.06.2018

Ljubljana

229.  

ČEDE Filip

2008

TK

0:43,29

112

14.07.2018

Kranj

230.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

0:43,32

112

07.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:43,32

112

16.06.2018

Ljubljana

232.  

RODE Mark

2009

IL

0:43,41

111

26.05.2018

Radovljica

233.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

0:43,51

110

16.06.2018

Ljubljana

234.  

NOVAK Domen

2006

PDM

0:43,54

110

14.04.2018

Maribor

235.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:43,57

110

26.05.2018

Radovljica

236.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:43,67

109

12.05.2018

Koper

237.  

KNAVS Benjamin

2008

IL

0:43,78

108

16.06.2018

Ljubljana

238.  

JELENKO Jakob

2006

CK

0:43,80

108

02.06.2018

Brestanica

239.  

KOLENC Max

2007

KK

0:43,86

108

12.11.2017

Koper

240.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:43,98

107

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

0:43,99

107

14.07.2018

Kranj

242.  

PRIBAC Lan

2009

BP

0:44,01

107

26.05.2018

Radovljica

243.  

PERC Nik

2009

NC

0:44,02

107

17.06.2018

Reka/Rijeka

244.  

ŠMID Oskar

2009

RL

0:44,38

104

14.07.2018

Kranj

245.  

MLINARIČ Lan

2007

PAK

0:44,43

104

12.05.2018

Ptuj

246.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:44,65

102

30.06.2018

Kamnik

247.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

0:44,71

102

31.03.2018

Radovljica

248.  

MERTELJ Matevž

2007

TP

0:44,79

101

12.05.2018

Ptuj

249.  

EGART Žan

2008

TK

0:44,87

101

30.06.2018

Kamnik

250.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

0:44,88

101

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

0:44,89

101

02.06.2018

Brestanica

252.  

MELON Oskar

2010

OL

0:45,14

99

09.06.2018

Ravne na Koroškem

253.  

HORVAT Lan

2006

PDM

0:45,20

99

14.04.2018

Maribor

254.  

MIKULANC Gašper

2008

CK

0:45,21

98

02.06.2018

Brestanica

255.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

0:45,28

98

14.07.2018

Kranj

256.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:45,59

96

30.06.2018

Kamnik

257.  

BURMAKIN Aleksander

2009

LL

0:45,60

96

20.05.2018

Ljubljana

 

POGAČAR Lovro

2009

BM

0:45,60

96

29.03.2018

Maribor

259.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:45,78

95

09.06.2018

Ravne na Koroškem

260.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

0:45,84

94

31.03.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

0:46,08

93

12.05.2018

Koper

262.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

0:46,17

92

26.05.2018

Radovljica

263.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

0:46,23

92

30.06.2018

Kamnik

264.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:46,39

91

16.06.2018

Ljubljana

265.  

FEKONJA Alex

2007

BM

0:46,41

91

07.07.2018

Koper

266.  

ŠETINC Domen

2006

CK

0:46,43

91

02.06.2018

Brestanica

267.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:46,65

90

26.05.2018

Radovljica

268.  

KOCJAN Nik

2008

IL

0:46,77

89

16.06.2018

Ljubljana

269.  

KORITNIK Lan

2009

IL

0:46,81

89

16.06.2018

Ljubljana

270.  

ISAK Jernej

2007

FR

0:46,84

88

29.03.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

HABRUN Tai

2007

PC

0:46,85

88

26.05.2018

Radovljica

 

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

0:46,85

88

26.05.2018

Radovljica

273.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

0:46,96

88

26.05.2018

Radovljica

274.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:47,17

87

25.06.2018

Nova Gorica

275.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

0:47,54

85

12.05.2018

Koper

276.  

ROTER Grega

2008

TK

0:47,62

84

26.05.2018

Radovljica

277.  

RUS Jaš

2007

RR

0:48,17

81

02.06.2018

Brestanica

278.  

JELENC ČANČAR Alex

2010

LL

0:48,27

81

16.06.2018

Ljubljana

279.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

0:48,33

80

30.06.2018

Kamnik

280.  

JURČIČ Anej

2009

CK

0:48,47

80

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

PETRIČ Rok

2007

RR

0:48,68

79

02.06.2018

Brestanica

282.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

0:48,84

78

26.05.2018

Radovljica

283.  

KORAČIN Matt

2008

BM

0:48,88

78

02.06.2018

Brestanica

284.  

GOLOB Črtomir

2007

KA

0:48,90

78

30.06.2018

Kamnik

285.  

PŠAJD Teo

2007

BM

0:49,26

76

02.06.2018

Brestanica

286.  

GERLIČ Max

2007

BM

0:49,30

76

29.03.2018

Maribor

287.  

LORGER Brin

2008

VV

0:49,41

75

29.03.2018

Maribor

288.  

HAZEMALI Tim

2007

TP

0:49,55

75

12.05.2018

Ptuj

 

MOHORIČ Simon

2006

TP

0:49,55

75

12.05.2018

Ptuj

290.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

0:49,87

73

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

ZALOKAR Lukas

2009

BM

0:49,91

73

29.03.2018

Maribor

292.  

JAGODIC Nej

2010

TK

0:49,99

73

17.06.2018

Reka/Rijeka

293.  

OBLAK Žan Luck

2010

VV

0:50,11

72

29.03.2018

Maribor

294.  

SAGERNIK Tin

2009

FR

0:50,12

72

29.03.2018

Maribor

295.  

LAVRENČIČ Gal

2006

AQ

0:50,22

72

16.06.2018

Ljubljana

296.  

POTOČNIK Lojze

2007

TK

0:50,23

72

09.06.2018

Ravne na Koroškem

297.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:50,37

71

14.04.2018

Maribor

298.  

VAHTAR MAROLT Tilen

2008

BM

0:50,43

71

29.03.2018

Maribor

299.  

ALEŠ Urban

2009

LL

0:50,50

70

30.06.2018

Kamnik

300.  

ROZMAN Žiga

2008

RAD

0:50,52

70

31.03.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

SARIĆ Luka

2008

PAK

0:50,72

70

12.05.2018

Ptuj

302.  

VOGRIN Aleš

2010

IL

0:50,85

69

16.06.2018

Ljubljana

303.  

BERLOT Vid

2007

RAD

0:51,18

68

26.05.2018

Radovljica

304.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

0:51,36

67

30.06.2018

Kamnik

305.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

0:51,54

66

26.05.2018

Radovljica

306.  

PETEK Tim

2007

PAK

0:51,55

66

12.05.2018

Ptuj

307.  

KRAŠEVEC Andraž

2008

RAD

0:51,75

65

26.05.2018

Radovljica

308.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

0:52,04

64

16.06.2018

Ljubljana

309.  

BABIČ Tin

2010

CK

0:52,07

64

14.04.2018

Maribor

310.  

DOBAJ Jaša

2007

PDM

0:52,22

64

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

BIZOVIČAR ALHASSAN Nayee

2008

KKR

0:52,28

63

24.03.2018

Kranj

 

ŠLIBAR Grega

2009

TK

0:52,28

63

30.06.2018

Kamnik

313.  

KONTARŠČAK Klemen

2006

BM

0:52,47

63

29.03.2018

Maribor

314.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

0:52,67

62

09.06.2018

Ravne na Koroškem

315.  

KUŽELJ Erazem

2007

RAD

0:52,77

62

26.05.2018

Radovljica

316.  

MIKUŠ Bor

2009

KA

0:52,97

61

27.06.2018

Kamnik

317.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

0:53,21

60

26.05.2018

Radovljica

318.  

GORENC Žak

2009

CK

0:53,27

60

14.04.2018

Maribor

319.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:53,33

60

14.07.2018

Kranj

320.  

PETEK Matija

2008

PDM

0:53,34

60

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

KELENC Sergej

2010

CK

0:53,63

59

02.06.2018

Brestanica

322.  

BURSAČ Marko

2010

LL

0:53,71

59

20.05.2018

Ljubljana

323.  

CAFUTA Nils Thorsten

2009

BM

0:54,21

57

29.03.2018

Maribor

324.  

KOREN Vid

2010

RR

0:54,31

57

17.06.2018

Reka/Rijeka

325.  

RAJ Luka

2009

TP

0:54,37

56

12.05.2018

Ptuj

 

VETTER Jaka

2009

FR

0:54,37

56

29.03.2018

Maribor

327.  

ŽUPEVC Miha

2008

CK

0:54,62

56

02.06.2018

Brestanica

328.  

RAZPET Patrik

2010

CER

0:54,65

56

26.05.2018

Radovljica

329.  

EMRIĆ FORSTNER Erik

2010

VV

0:54,73

55

29.03.2018

Maribor

330.  

GOLOB Lenart

2008

KA

0:54,79

55

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

MAHER Nejc

2009

RAD

0:54,94

55

26.05.2018

Radovljica

332.  

OGRIZ Voranc

2008

FR

0:55,21

54

09.06.2018

Ravne na Koroškem

333.  

PREMK Oskar Adrian

2008

IL

0:55,47

53

16.06.2018

Ljubljana

334.  

BARTENJEV Luka

2009

OL

0:55,48

53

09.06.2018

Ravne na Koroškem

335.  

HAJDAREVIČ Emrah

2008

RAD

0:55,51

53

14.07.2018

Radovljica

336.  

PAVIĆ Ivan

2010

VV

0:55,71

52

29.03.2018

Maribor

337.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:55,75

52

16.06.2018

Ljubljana

338.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

0:55,78

52

21.04.2018

Beograd

339.  

PERŠOLJA Matija

2008

NG

0:56,20

51

25.06.2018

Nova Gorica

340.  

SMREČNIK Ožbej

2008

FR

0:56,55

50

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

VALCL Žare

2008

RA

0:56,80

49

14.07.2018

Kranj

342.  

PAVLOVIĆ Nikolaj

2009

KK

0:57,01

49

12.05.2018

Koper

343.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

0:57,42

48

26.05.2018

Radovljica

344.  

KOMAR KUGLER Lovro

2008

VV

0:57,55

47

29.03.2018

Maribor

345.  

ANDŽELEVSKI Ostoj

2010

RL

0:57,79

47

30.06.2018

Kamnik

346.  

ZAKRAJŠEK Aljaž

2010

RR

0:57,94

47

17.06.2018

Reka/Rijeka

347.  

VETTER Luka

2007

FR

0:57,96

46

29.03.2018

Maribor

348.  

RENER Val

2009

RL

0:58,37

45

02.06.2018

Brestanica

349.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

0:58,41

45

16.06.2018

Ljubljana

350.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

0:59,24

43

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

DOVŽAN Jure

2009

IL

1:00,09

42

30.06.2018

Kamnik

352.  

DERNULC Erazem

2009

IL

1:00,11

42

09.06.2018

Ravne na Koroškem

353.  

KRANJC Nejc

2010

CK

1:00,31

41

02.06.2018

Brestanica

354.  

SEREC Anej

2008

FR

1:00,59

41

09.06.2018

Ravne na Koroškem

355.  

KRALJ Blaž

2009

TP

1:00,74

40

12.05.2018

Ptuj

356.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Nik

2009

IL

1:00,77

40

09.06.2018

Ravne na Koroškem

357.  

MILENKOVIČ Filip

2010

RAD

1:01,23

39

31.03.2018

Radovljica

358.  

MEDVED Svit

2009

TOR

1:01,87

38

26.05.2018

Radovljica

359.  

ROTAR Maks

2008

RL

1:02,41

37

16.06.2018

Ljubljana

360.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

1:02,82

36

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

TURK Patrik

2008

RR

1:02,98

36

02.06.2018

Brestanica

362.  

MATKO MARCIUS Leon Etien

2010

PC

1:03,46

35

26.05.2018

Radovljica

363.  

DOMINIK Maj

2006

RAD

1:03,61

35

26.05.2018

Radovljica

364.  

KOŽAR Lovro

2010

CK

1:03,62

35

02.06.2018

Brestanica

365.  

SITAR Andraž

2011

KKR

1:03,63

35

26.05.2018

Radovljica

366.  

LACKOVIČ Peter

2010

KA

1:04,20

34

27.06.2018

Kamnik

367.  

KUROŠ Lan

2009

RAD

1:05,50

32

31.03.2018

Radovljica

368.  

BOŽEK POSEDI Lovro

2010

KKR

1:05,52

32

24.03.2018

Kranj

369.  

PRELESNIK Tim

2010

TOR

1:05,72

32

26.05.2018

Radovljica

370.  

VOLK Žiga

2009

LL

1:05,98

31

20.05.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

LOZAR David

2009

TK

1:06,28

31

09.06.2018

Ravne na Koroškem

372.  

STROJANŠEK Tristan

2010

OL

1:07,40

29

16.06.2018

Ljubljana

373.  

VRBINC Anže

2010

TOR

1:07,41

29

26.05.2018

Radovljica

374.  

CIMERMAN Vid

2009

PDM

1:08,91

27

14.04.2018

Maribor

375.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

1:09,42

27

09.06.2018

Ravne na Koroškem

376.  

STERGER Jure

2009

BM

1:10,91

25

14.04.2018

Maribor

377.  

ROZMAN Patrick

2010

RAD

1:11,52

24

14.07.2018

Radovljica

378.  

KOBOVC Nal

2011

FR

1:16,11

20

09.06.2018

Ravne na Koroškem

379.  

ROZMAN Tian

2009

RAD

1:16,14

20

31.03.2018

Radovljica

380.  

TORKAR Drejc

2011

KKR

1:22,40

16

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

JELENC Matic

2011

RAD

1:23,27

15

31.03.2018

Radovljica

382.  

ČATER Tian

2009

TP

1:42,09

8

12.05.2018

Ptuj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

382

2007.61

0:43,40

111



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.