Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajši dečki, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 04.07.2020, 19:24:23

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:27,28

450

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

2.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:28,73

385

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

3.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:29,01

374

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

4.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:29,25

365

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

5.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:29,66

350

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

6.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:29,69

349

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

7.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:29,86

343

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

8.  

FINK Amadej

2007

KK

0:29,94

340

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

9.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:30,13

334

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:30,13

334

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:30,19

332

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

12.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:30,36

326

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

13.  

ILAR Lun

2007

LL

0:30,74

314

06.07.2019

Koper

(ml.dečki)

14.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:30,77

313

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

15.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:30,87

310

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

16.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:30,90

309

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

17.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:31,05

305

01.06.2019

Trbovlje

(ml.dečki)

18.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:31,19

301

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

19.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:31,27

299

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

20.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:31,29

298

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:31,31

297

29.06.2019

Kamnik

(ml.dečki)

22.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:31,39

295

01.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

23.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:31,47

293

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

24.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:31,48

293

24.04.2019

Radovljica

(ml.dečki)

25.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:31,65

288

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

26.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:31,71

286

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

27.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:31,83

283

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:31,83

283

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

29.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:31,85

282

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

30.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:32,08

276

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:32,11

276

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

32.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:32,24

272

18.05.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

33.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:32,29

271

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

34.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:32,35

270

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(ml.dečki)

35.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:32,48

266

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

36.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:32,49

266

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:32,49

266

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

38.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:32,62

263

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

39.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:32,82

258

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

40.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:32,87

257

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:32,89

256

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

42.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

0:33,03

253

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

43.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:33,13

251

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

44.  

GOR Danijel

2008

KK

0:33,15

250

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

45.  

ALJAŽ Denis

2008

KKR

0:33,18

250

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

46.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:33,28

248

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

47.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:33,32

247

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

48.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:33,46

244

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

49.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:33,49

243

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

50.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:33,63

240

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:33,66

239

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

52.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:33,86

235

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

53.  

OROŽ Luka

2007

PKA

0:33,89

234

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

54.  

SEVER Marko

2007

LL

0:33,90

234

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

55.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:33,91

234

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

56.  

KIKER Jan

2007

PC

0:33,93

234

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

57.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:33,95

233

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

58.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

0:33,99

232

13.07.2019

Radovljica

(ml.dečki)

59.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:34,03

231

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

60.  

BRŽAN Tibor

2007

BP

0:34,05

231

14.04.2019

Banja Luka

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

0:34,07

231

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

62.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

0:34,10

230

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:34,10

230

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

64.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

0:34,16

229

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

65.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:34,19

228

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

66.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:34,34

225

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

67.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:34,37

225

30.03.2019

Radovljica

(ml.dečki)

68.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:34,51

222

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

69.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:34,56

221

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

70.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

0:34,58

221

06.04.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:34,59

220

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

72.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:34,64

219

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

REGVAT Jani

2008

BM

0:34,64

219

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

74.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:34,69

219

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

75.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

0:34,74

218

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

76.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:34,76

217

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

77.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

0:34,82

216

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

78.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:34,89

215

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

79.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:34,93

214

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

80.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:35,05

212

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

0:35,16

210

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

82.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:35,20

209

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

83.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

0:35,23

209

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

84.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:35,46

205

06.04.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

85.  

POTNIK Matic

2008

RL

0:35,57

203

14.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

86.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:35,65

201

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

87.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:35,66

201

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

88.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:35,69

201

08.06.2019

Brestanica

(ml.dečki)

89.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:35,73

200

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

90.  

KALAN Juvencij

2007

RL

0:35,78

199

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

FINK Aleksej

2009

KK

0:35,84

198

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:35,84

198

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

93.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:35,90

197

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

94.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:35,95

196

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

95.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:35,96

196

01.06.2019

Trbovlje

(ml.dečki)

96.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:35,97

196

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

97.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

0:36,07

194

18.05.2019

Ptuj

(ml.dečki)

98.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

0:36,11

194

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

99.  

VILER Val

2007

KK

0:36,13

193

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

100.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:36,19

192

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

LENART Tai

2007

VV

0:36,38

189

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

102.  

BRŽAN Tosja

2010

BP

0:36,43

189

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

103.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:36,46

188

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

104.  

JAKELIČ TALESKI Mark

2008

IL

0:36,50

188

06.04.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

105.  

ZILIANI Izak

2007

NG

0:36,52

187

12.05.2019

Koper

(ml.dečki)

106.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

0:36,55

187

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

107.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:36,59

186

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

108.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

0:36,83

183

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

109.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:36,91

181

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

110.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:36,92

181

29.06.2019

Kamnik

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:36,94

181

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(ml.dečki)

112.  

LOGAR Bor

2008

TK

0:36,99

180

29.06.2019

Kamnik

(ml.dečki)

113.  

PERC Nik

2009

NC

0:37,03

180

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

114.  

VRABL Nik

2008

BM

0:37,07

179

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

115.  

JELOVŠEK Jane

2007

RL

0:37,11

178

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

116.  

ŠETINA Nejc

2009

NC

0:37,14

178

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

117.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:37,15

178

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

118.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:37,20

177

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

119.  

GROHAR Črt

2008

RL

0:37,21

177

18.05.2019

Ptuj

(ml.dečki)

120.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:37,24

177

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KOCJAN Nik

2008

IL

0:37,30

176

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

122.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

0:37,37

175

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

123.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:37,40

174

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

124.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

0:37,67

171

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

GROS Luka Žiga

2008

RAD

0:37,67

171

29.06.2019

Kamnik

(ml.dečki)

126.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

0:37,68

170

29.06.2019

Kamnik

(ml.dečki)

127.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

0:37,76

169

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

128.  

PLAVEC Gašper

2007

TP

0:37,79

169

18.05.2019

Ptuj

(ml.dečki)

129.  

PATERNOSTER Aleksander

2009

FR

0:37,81

169

13.07.2019

Kranj

(ml.dečki)

130.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:37,83

168

24.04.2019

Radovljica

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

0:37,97

167

13.04.2019

Maribor

(ml.dečki)

132.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

0:38,11

165

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

133.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

0:38,25

163

25.05.2019

Radovljica

(ml.dečki)

134.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:38,47

160

15.06.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

135.  

LORGER Brin

2008

VV

0:38,64

158

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.dečki)

136.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

0:38,87

155

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.dečki)

137.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

0:39,06

153

29.06.2019

Kamnik

138.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:39,18

152

25.05.2019

Radovljica

139.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

0:39,22

151

25.05.2019

Radovljica

140.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

0:39,24

151

12.05.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

0:39,40

149

29.06.2019

Kamnik

142.  

CAPELLO Nino

2009

NC

0:39,41

149

29.06.2019

Kamnik

143.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

0:39,42

149

21.06.2019

Ravne na Koroškem

144.  

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:39,47

148

06.04.2019

Ljubljana

145.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:39,49

148

25.05.2019

Radovljica

146.  

STARC Teo

2008

RR

0:39,60

147

15.06.2019

Ljubljana

147.  

ANDŽELEVSKI Ostoj

2010

RL

0:39,62

147

29.06.2019

Kamnik

148.  

RODE Mark

2009

IL

0:39,72

145

25.05.2019

Radovljica

149.  

MELON Oskar

2010

OL

0:39,77

145

09.06.2019

Reka/Rijeka

150.  

KORAČIN Matt

2008

BM

0:39,91

143

06.07.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

BABIČ Tin

2010

CK

0:39,98

143

15.06.2019

Ljubljana

152.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

0:39,99

142

19.06.2019

Kamnik

153.  

VASLE Aljaž

2009

NC

0:40,04

142

15.06.2019

Ljubljana

154.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

0:40,05

142

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

155.  

JAGODIC Nej

2010

TK

0:40,18

140

25.05.2019

Radovljica

156.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

0:40,19

140

08.06.2019

Brestanica

157.  

LIPOLT Aleksander

2009

LL

0:40,21

140

15.06.2019

Ljubljana

158.  

ČEPON Jakob

2007

RL

0:40,22

140

01.06.2019

Ljubljana

159.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

0:40,29

139

08.06.2019

Brestanica

160.  

REBEC Taj

2010

VV

0:40,30

139

21.06.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

PRIBAC Lan

2009

BP

0:40,32

139

14.04.2019

Banja Luka

162.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:40,53

137

15.06.2019

Ljubljana

163.  

FEKONJA Alex

2007

BM

0:40,54

137

15.06.2019

Ljubljana

164.  

KAJZER Tevž

2008

TK

0:40,55

137

25.05.2019

Radovljica

165.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

0:40,60

136

21.06.2019

Ravne na Koroškem

166.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:40,62

136

25.05.2019

Radovljica

167.  

ZELENC Tadej

2007

CER

0:40,65

136

29.06.2019

Kamnik

168.  

KRAJINOVIČ Gašper

2007

NC

0:40,76

135

09.06.2019

Reka/Rijeka

169.  

ALEŠ Urban

2009

LL

0:40,95

133

15.06.2019

Ljubljana

170.  

LAMOT Domen

2008

VV

0:41,07

131

21.06.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

JURČIČ Anej

2009

CK

0:41,28

129

29.06.2019

Kamnik

172.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:41,29

129

29.06.2019

Kamnik

173.  

LESKOVAR Miha

2010

IL

0:41,33

129

15.06.2019

Ljubljana

174.  

KUNČIČ Janez

2008

RAD

0:41,34

129

30.03.2019

Radovljica

175.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:41,35

129

08.06.2019

Brestanica

176.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

0:41,36

129

09.06.2019

Reka/Rijeka

177.  

MEDVED Svit

2009

TOR

0:41,48

128

08.06.2019

Brestanica

178.  

DOVŽAN Jure

2009

IL

0:41,64

126

08.06.2019

Brestanica

179.  

HUDOVORNIK Domen

2011

IL

0:41,65

126

15.06.2019

Ljubljana

180.  

TEMLIN Teo

2008

ZR

0:41,80

125

15.06.2019

Varaždinske Toplice

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

FOŠNARIČ Martin

2009

NC

0:42,10

122

29.06.2019

Kamnik

182.  

ŽUPEVC Miha

2008

CK

0:42,11

122

08.06.2019

Brestanica

183.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:42,20

121

09.06.2019

Reka/Rijeka

184.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

0:42,42

119

12.05.2019

Koper

185.  

SAVCHIK Dementii

2007

PC

0:42,53

118

19.06.2019

Kamnik

 

ŠMID Oskar

2009

RL

0:42,53

118

18.05.2019

Ptuj

187.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

0:42,60

118

15.06.2019

Ljubljana

188.  

MALKOV Aleksandr

2009

OL

0:42,63

118

15.06.2019

Ljubljana

189.  

ŠLIBAR Grega

2009

TK

0:42,78

116

25.05.2019

Radovljica

190.  

BURSAČ Marko

2010

LL

0:42,91

115

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

URBANČIČ Mai

2007

AQ

0:42,92

115

15.06.2019

Ljubljana

192.  

KRIVEC PUKŠIČ Tai

2009

BM

0:42,96

115

08.06.2019

Brestanica

 

NUČIČ Aljaž

2007

IL

0:42,96

115

08.06.2019

Brestanica

194.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

0:42,97

115

25.05.2019

Radovljica

195.  

NOVAK Dan

2008

RAD

0:42,99

115

30.03.2019

Radovljica

196.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

0:43,78

108

15.06.2019

Ljubljana

197.  

FURLAN NERAD Jure

2007

RL

0:43,85

108

06.04.2019

Ljubljana

198.  

HROVAT Nejc

2007

TK

0:43,88

108

25.05.2019

Radovljica

199.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

0:44,01

107

12.05.2019

Koper

 

ŽIGANTE Markus

2009

KA

0:44,01

107

29.06.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

BLATNIK Ažbe

2009

NC

0:44,06

106

09.06.2019

Reka/Rijeka

202.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

0:44,26

105

24.04.2019

Radovljica

 

MAHER Nejc

2009

RAD

0:44,26

105

25.05.2019

Radovljica

204.  

BARTENJEV Luka

2009

OL

0:44,29

105

06.04.2019

Ljubljana

205.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

0:44,32

105

06.07.2019

Koper

206.  

KORITNIK Lan

2009

IL

0:44,34

104

15.06.2019

Ljubljana

207.  

BOGDANOVIĆ Tai

2008

TK

0:44,36

104

09.06.2019

Reka/Rijeka

208.  

KUŽELJ Erazem

2007

RAD

0:44,43

104

25.05.2019

Radovljica

209.  

MIKUŠ Bor

2009

KA

0:44,52

103

30.03.2019

Radovljica

210.  

GERLIČ Max

2007

BM

0:44,54

103

06.07.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

JERKOVIČ Tim

2011

TK

0:44,63

102

29.06.2019

Kamnik

212.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

0:44,76

101

15.06.2019

Ljubljana

213.  

NOVAK Jak

2010

AQ

0:44,95

100

15.06.2019

Ljubljana

214.  

MATKO MARCIUS Leon Etien

2010

PC

0:44,99

100

18.05.2019

Ptuj

215.  

* TISOVNIK Anže

2009

FR

0:45,05

99

21.06.2019

Ravne na Koroškem

216.  

KRANJC Nejc

2010

CK

0:45,07

99

08.06.2019

Brestanica

217.  

ROTAR Maks

2008

RL

0:45,13

99

01.06.2019

Ljubljana

218.  

PRELESNIK Tim

2010

TOR

0:45,16

99

08.06.2019

Brestanica

219.  

SEVER Filip

2010

LL

0:45,17

99

15.06.2019

Ljubljana

220.  

SMREČNIK Ožbej

2008

FR

0:45,28

98

21.06.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

SARIĆ Luka

2008

PAK

0:45,29

98

13.04.2019

Maribor

222.  

VUKADIN Timotej Elijah

2010

LL

0:45,30

98

19.05.2019

Ljubljana

223.  

MILENKOVIČ Filip

2010

RAD

0:45,44

97

30.03.2019

Radovljica

224.  

KOCJAN Jakob

2011

IL

0:45,56

96

15.06.2019

Ljubljana

225.  

MLAKAR Timon

2008

TK

0:45,68

95

25.05.2019

Radovljica

226.  

KORINŠEK Lev

2010

RL

0:45,77

95

01.06.2019

Ljubljana

227.  

TOŠKAN TOVORNIK Enej

2007

AQ

0:45,78

95

15.06.2019

Ljubljana

228.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

0:46,15

93

15.06.2019

Ljubljana

 

TRAMPUŽ Mark

2010

AQ

0:46,15

93

15.06.2019

Ljubljana

230.  

HAZEMALI Tim

2007

TP

0:46,17

92

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

ZILIANI Tian

2009

NG

0:46,25

92

06.07.2019

Koper

232.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

0:46,26

92

21.06.2019

Ravne na Koroškem

233.  

RENKO Vid

2007

AQ

0:46,27

92

06.04.2019

Ljubljana

234.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

0:46,30

92

29.06.2019

Kamnik

235.  

BATYRSHIN Artem

2009

OL

0:46,36

91

09.06.2019

Reka/Rijeka

236.  

UŠAJ Dominik

2008

PKA

0:46,55

90

17.03.2019

Koper

237.  

KELENC Sergej

2010

CK

0:46,56

90

13.04.2019

Maribor

238.  

RAZPOTNIK ŠIMENC Ažbe

2008

KA

0:46,57

90

24.04.2019

Radovljica

239.  

SEDEJ David

2008

IL

0:46,58

90

15.06.2019

Ljubljana

240.  

AMBROŽIČ Alessandro

2010

RR

0:46,68

89

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

ŠTALCER Jaka

2010

PAK

0:47,03

87

30.03.2019

Radovljica

242.  

KOZAR Izak

2009

RL

0:47,14

87

01.06.2019

Ljubljana

243.  

JERŠE Jaka

2011

IL

0:47,16

87

15.06.2019

Ljubljana

244.  

VRBINC Anže

2010

TOR

0:47,22

86

08.06.2019

Brestanica

245.  

BORKOVIĆ Mai

2008

LL

0:47,34

86

29.06.2019

Kamnik

246.  

ŽIVEC Brin

2008

RL

0:47,40

85

15.06.2019

Ljubljana

247.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Nik

2009

IL

0:47,45

85

15.06.2019

Ljubljana

248.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:47,46

85

15.06.2019

Ljubljana

 

TEPEJ PEČNIK Jon

2011

IL

0:47,46

85

15.06.2019

Ljubljana

250.  

VOLAVŠEK Tai

2007

BM

0:47,51

85

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

KRAŠEVEC Andraž

2008

RAD

0:47,52

85

25.05.2019

Radovljica

252.  

KOVAČIČ Oskar

2010

NC

0:47,70

84

15.06.2019

Ljubljana

253.  

DERNULC Erazem

2009

IL

0:47,83

83

15.06.2019

Ljubljana

254.  

HAJDAREVIČ Emrah

2008

RAD

0:47,89

83

25.05.2019

Radovljica

255.  

ZADRAVEC Maj

2008

AQ

0:47,96

82

06.04.2019

Ljubljana

256.  

VOLK Žiga

2009

LL

0:47,98

82

15.06.2019

Ljubljana

257.  

ČERMELJ Izidor

2011

TK

0:48,23

81

25.05.2019

Radovljica

258.  

PETEK Tim

2007

PAK

0:48,30

81

13.04.2019

Maribor

259.  

ZORMAN Matic

2007

TK

0:48,42

80

09.06.2019

Reka/Rijeka

260.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

0:48,53

79

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

NEGODIČ Liam

2008

KA

0:48,66

79

13.04.2019

Maribor

262.  

OBLAK Žan Luck

2010

VV

0:48,72

79

21.06.2019

Ravne na Koroškem

263.  

ERJAVEC Nejc

2008

RL

0:48,96

77

15.06.2019

Ljubljana

264.  

VAHTAR MAROLT Tilen

2008

BM

0:48,97

77

21.06.2019

Ravne na Koroškem

265.  

VALCL Žare

2008

RA

0:49,20

76

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

266.  

GRADIŠEK Žan

2008

TK

0:49,29

76

24.04.2019

Radovljica

 

PETRIČ Jakob

2011

CK

0:49,29

76

08.06.2019

Brestanica

268.  

KRIVEC Kristjan

2010

RAD

0:49,34

76

25.05.2019

Radovljica

 

ŽUGIČ JEHART Aljaž

2008

RL

0:49,34

76

01.06.2019

Ljubljana

270.  

FAJON Jaka

2011

OL

0:49,91

73

09.06.2019

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

GEORGIIEV Egor

2009

LL

0:50,24

72

19.05.2019

Ljubljana

272.  

GOMZEJ Tian

2010

NC

0:50,45

71

15.06.2019

Ljubljana

273.  

BELTRAM Tristan

2010

RL

0:50,55

70

06.04.2019

Ljubljana

274.  

JARKOVIČ Max

2008

RAD

0:50,62

70

30.03.2019

Radovljica

275.  

TURK Patrik

2008

RR

0:50,72

70

13.04.2019

Maribor

276.  

KARNER Žiga

2009

BM

0:50,73

70

06.07.2019

Koper

277.  

TOMC Tom

2010

TK

0:50,85

69

25.05.2019

Radovljica

278.  

VIDMAR Žiga

2009

RL

0:51,10

68

01.06.2019

Ljubljana

279.  

PENKO Kalvin Val

2010

LL

0:51,29

67

29.06.2019

Kamnik

280.  

LAVRIČ Aljaž

2010

RT

0:51,36

67

01.06.2019

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

RAJ Luka

2009

TP

0:51,39

67

18.05.2019

Ptuj

282.  

ZALAR Jakob

2010

RAD

0:51,52

66

30.03.2019

Radovljica

283.  

STROJANŠEK Tristan

2010

OL

0:51,76

65

15.06.2019

Ljubljana

284.  

PETROVIČ Vito

2008

TP

0:51,77

65

18.05.2019

Ptuj

285.  

BEKTAŠEVIĆ Tijan

2010

KKR

0:51,97

65

25.05.2019

Radovljica

286.  

KREVS Pascal

2011

PAK

0:52,21

64

18.05.2019

Ptuj

287.  

KOŽAR Lovro

2010

CK

0:52,33

63

08.06.2019

Brestanica

288.  

JELENC Matic

2011

RAD

0:52,46

63

30.03.2019

Radovljica

289.  

TESTEN Martin

2010

RL

0:52,61

62

15.06.2019

Ljubljana

290.  

AUŽNER Andraž

2008

NC

0:52,77

62

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

POLJAK Brin

2011

OL

0:52,85

61

09.06.2019

Reka/Rijeka

292.  

KOBOVC Nal

2011

FR

0:52,93

61

21.06.2019

Ravne na Koroškem

293.  

LACKOVIČ Peter

2010

KA

0:53,24

60

08.06.2019

Brestanica

294.  

ŽNIDARŠIČ Ian

2010

OL

0:53,33

60

15.06.2019

Ljubljana

295.  

DOLAR Rok

2009

RAD

0:54,23

57

25.05.2019

Radovljica

296.  

BOGDANOVIĆ Leo

2010

TK

0:54,63

56

09.06.2019

Reka/Rijeka

297.  

ROZMAN Patrick

2010

RAD

0:54,78

55

24.04.2019

Radovljica

298.  

SUŽNIK Gašper

2007

TP

0:54,87

55

13.04.2019

Maribor

299.  

ALIČ Jon

2010

IL

0:54,88

55

15.06.2019

Ljubljana

300.  

TOMC Sven

2010

TK

0:54,90

55

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

TORKAR Drejc

2011

KKR

0:55,04

54

25.05.2019

Radovljica

 

ZORČIČ Aleksander

2010

CK

0:55,04

54

08.06.2019

Brestanica

303.  

IVIČ MARGERIT Patrik

2010

TK

0:55,41

53

25.05.2019

Radovljica

304.  

KRŽAN Aleksej

2010

CK

0:55,44

53

08.06.2019

Brestanica

305.  

MARUŠIČ Martin

2010

IL

0:55,87

52

15.06.2019

Ljubljana

306.  

PURIČ Svit

2008

IL

0:56,06

51

15.06.2019

Ljubljana

307.  

LEGIŠA Luka

2011

IL

0:56,21

51

15.06.2019

Ljubljana

308.  

KUROŠ Lan

2009

RAD

0:56,23

51

25.05.2019

Radovljica

309.  

FAJT Gal

2009

TP

0:56,31

51

18.05.2019

Ptuj

310.  

KAC Matic

2009

FR

0:56,32

51

21.06.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

MALAVAŠIČ Jan

2011

RR

0:56,44

50

08.06.2019

Brestanica

312.  

MUJKIC Liam

2009

RL

0:56,82

49

15.06.2019

Ljubljana

313.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

0:56,89

49

25.05.2019

Radovljica

314.  

FAJT MISLEJ Aleks

2009

PKA

0:57,04

49

17.03.2019

Koper

315.  

MILOJČIĆ Dejan

2009

TK

0:57,12

49

19.06.2019

Kamnik

316.  

MARINIČ Marko

2010

TK

0:57,52

48

25.05.2019

Radovljica

317.  

LAVRIH Oskar

2011

IL

0:57,97

46

15.06.2019

Ljubljana

318.  

SITAR Andraž

2011

KKR

0:58,68

45

25.05.2019

Radovljica

319.  

PAULETIĆ Dorian

2010

TK

0:59,07

44

19.06.2019

Kamnik

320.  

TIŠLER Aleksander

2008

AQ

0:59,14

44

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

KRAMER Tilen

2010

RL

0:59,97

42

01.06.2019

Ljubljana

322.  

MARN Klemen

2008

BM

1:00,10

42

06.07.2019

Koper

323.  

ZBAŠNIK Aljaž

2010

RR

1:01,17

39

08.06.2019

Brestanica

324.  

BEŠTER Ožbej

2012

TK

1:01,67

38

19.06.2019

Kamnik

325.  

BURDUJA Daniel

2012

KK

1:01,70

38

12.05.2019

Koper

326.  

GRADIŠNIK Maks

2011

PAK

1:01,83

38

18.05.2019

Ptuj

327.  

LEVIČNIK Borna

2010

OL

1:02,62

37

09.06.2019

Reka/Rijeka

328.  

ĐEŠEVIĆ Dino

2011

IL

1:02,98

36

15.06.2019

Ljubljana

329.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

1:03,06

36

25.05.2019

Radovljica

330.  

KAČ Aleksander

2010

IL

1:03,08

36

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

VILFAN KOŽUH Bor

2011

RL

1:03,45

35

01.06.2019

Ljubljana

332.  

ONIČ Nik

2011

BM

1:03,77

35

06.07.2019

Koper

333.  

ZUPAN Luka

2011

TK

1:04,32

34

19.06.2019

Kamnik

334.  

MESARIČ Rene

2011

PAK

1:04,33

34

18.05.2019

Ptuj

335.  

MARINŠEK Matic

2010

IL

1:04,37

34

15.06.2019

Ljubljana

336.  

BUTOIN Cory

2010

LL

1:04,45

34

06.04.2019

Ljubljana

337.  

PIHLER Jan

2011

PAK

1:05,99

31

18.05.2019

Ptuj

338.  

VAŠ Matija

2011

PC

1:06,19

31

29.06.2019

Kamnik

339.  

KRISTAN Andrej

2008

TK

1:06,82

30

25.05.2019

Radovljica

340.  

MARINŠEK Tilen

2012

IL

1:08,11

28

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

VILER Ros

2011

KK

1:08,48

28

06.07.2019

Koper

342.  

SEDIČ Vid

2010

PAK

1:08,72

28

18.05.2019

Ptuj

343.  

BERDAJS Matic

2012

TK

1:08,83

28

09.06.2019

Reka/Rijeka

344.  

BATISTIČ Nikolaj

2011

IL

1:09,26

27

15.06.2019

Ljubljana

345.  

ČUFER Jaka

2011

AQ

1:10,09

26

06.04.2019

Ljubljana

346.  

KOŠIR Ambrož

2013

TOR

1:12,82

23

25.05.2019

Radovljica

347.  

BOHAK Luka

2010

RAD

1:13,83

22

24.04.2019

Radovljica

348.  

SLANOVEC Klemen

2011

IL

1:13,95

22

15.06.2019

Ljubljana

349.  

GYÖREK Mai

2010

BM

1:15,24

21

06.07.2019

Koper

350.  

AVBELJ VALJAVEC Gal

2010

RAD

1:20,34

17

30.03.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

RAJ Toni

2012

TP

1:22,00

16

18.05.2019

Ptuj

352.  

LIPOVŽ Nejc

2013

IL

1:22,43

16

15.06.2019

Ljubljana

353.  

VUZEM Urban

2011

TP

1:22,94

16

18.05.2019

Ptuj

354.  

PUGELJ Rok

2010

TK

1:23,80

15

09.06.2019

Reka/Rijeka

355.  

LEVIČAR Tine

2012

IL

1:24,75

15

15.06.2019

Ljubljana

356.  

MARTIN DERNULC Izidor

2013

IL

1:41,11

8

15.06.2019

Ljubljana

357.  

FIFOLT Nejc

2013

IL

1:47,83

7

15.06.2019

Ljubljana

358.  

JERŠE Beno

2013

IL

2:14,94

3

15.06.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

358

2008.72

0:44,73

102



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.