Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajši dečki, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 04.07.2020, 19:42:36

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:27,97

380

09.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

2.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:28,96

342

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

3.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:29,58

321

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

4.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:29,81

313

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

5.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

0:30,07

305

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

6.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:30,21

301

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

7.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:30,23

301

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

8.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:30,36

297

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

9.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:30,66

288

09.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

10.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

0:31,23

273

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ALJAŽ Denis

2008

KKR

0:31,26

272

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

12.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:31,49

266

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

13.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:31,61

263

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

14.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:31,70

261

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

15.  

GOR Danijel

2008

KK

0:31,88

256

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

16.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:32,06

252

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

17.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:32,20

249

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

18.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:32,28

247

09.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

19.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:32,30

246

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

20.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:32,36

245

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:32,45

243

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

22.  

REGVAT Jani

2008

BM

0:32,47

242

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

23.  

GROHAR Črt

2008

RL

0:32,64

239

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

24.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

0:32,66

238

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

25.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

0:32,68

238

07.12.2019

Beograd

(ml.dečki)

 

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:32,68

238

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

27.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:32,80

235

09.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

28.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

0:32,85

234

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

29.  

POTNIK Matic

2008

RL

0:32,96

232

09.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

30.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:32,99

231

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:33,29

225

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

32.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

0:33,32

224

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

33.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:33,52

220

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

34.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

0:33,65

218

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

35.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:33,66

218

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

36.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:33,68

217

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

37.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

0:33,76

216

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

38.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:33,82

214

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

39.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:34,02

211

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

40.  

KOCJAN Nik

2008

IL

0:34,07

210

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:34,07

210

09.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

42.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:34,14

208

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

43.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:34,33

205

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

44.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:34,35

205

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

45.  

PERC Nik

2009

NC

0:34,36

205

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

46.  

VRABL Nik

2008

BM

0:34,52

202

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

47.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

0:34,57

201

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

48.  

KORITNIK Lan

2009

IL

0:34,64

200

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

49.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

0:34,66

199

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

50.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:34,71

198

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:34,82

196

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

52.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

0:34,85

196

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

53.  

CAPELLO Nino

2009

NC

0:34,88

195

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

ŠETINA Nejc

2009

NC

0:34,88

195

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

55.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

0:34,90

195

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

56.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:34,92

195

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

57.  

LIPOLT Aleksander

2009

LL

0:34,95

194

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

58.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:34,98

194

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

59.  

BABIČ Tin

2010

CK

0:35,00

193

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

60.  

ANDŽELEVSKI Ostoj

2010

RL

0:35,03

193

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:35,14

191

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

62.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

0:35,36

188

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

63.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

0:35,43

186

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

64.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:35,44

186

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

65.  

LORGER Brin

2008

VV

0:35,48

186

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

66.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:35,49

186

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

67.  

VASLE Aljaž

2009

NC

0:35,52

185

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

68.  

FROLOV Mark

2008

RL

0:35,67

183

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

69.  

KAJZER Tevž

2008

TK

0:35,73

182

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

70.  

FINK Aleksej

2009

KK

0:35,74

182

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MEDVED Svit

2009

TOR

0:35,80

181

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

72.  

PATERNOSTER Aleksander

2009

FR

0:35,81

181

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

73.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

0:35,89

179

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

74.  

KORAČIN Matt

2008

BM

0:35,99

178

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

75.  

MELON Oskar

2010

OL

0:36,13

176

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

76.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

0:36,20

175

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

77.  

BRŽAN Tosja

2010

BP

0:36,37

172

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

78.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

0:36,50

171

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

79.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

0:36,56

170

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

80.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:36,69

168

24.01.2020

Ljubljana

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŠMID Oskar

2009

RL

0:36,98

164

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

82.  

TEMLIN Teo

2008

ZR

0:37,03

163

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

83.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

0:37,09

162

20.10.2019

Cerkno

(ml.dečki)

84.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:37,13

162

08.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

85.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

0:37,14

162

08.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

86.  

STARC Teo

2008

RR

0:37,29

160

16.11.2019

Zadar

(ml.dečki)

87.  

REBEC Taj

2010

VV

0:37,56

156

04.01.2020

Velenje

(ml.dečki)

88.  

JAKELIČ TALESKI Mark

2008

IL

0:37,60

156

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

89.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

0:37,64

155

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

90.  

BOGDANOVIĆ Tai

2008

TK

0:37,73

154

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

0:37,86

153

11.12.2019

Kranj

(ml.dečki)

92.  

BURSAČ Marko

2010

LL

0:37,88

152

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

93.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:37,99

151

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

94.  

RODE Mark

2009

IL

0:38,01

151

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

95.  

JAGODIC Nej

2010

TK

0:38,04

151

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

96.  

LAMOT Domen

2008

VV

0:38,05

150

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

97.  

POLUTNIK Miha

2008

PC

0:38,33

147

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

98.  

KRANJC Nejc

2010

CK

0:38,36

147

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

99.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:38,39

146

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

100.  

LOGAR Bor

2008

TK

0:38,40

146

13.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

NEGODIČ Liam

2008

KA

0:38,55

145

09.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:38,55

145

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

103.  

MAHER Nejc

2009

RAD

0:38,66

143

08.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

104.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

0:38,71

143

13.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

105.  

POGAČAR Lovro

2009

BM

0:38,75

142

30.11.2019

Maribor

(ml.dečki)

106.  

JURČIČ Anej

2009

CK

0:38,76

142

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

107.  

PRIBAC Lan

2009

BP

0:38,90

141

30.11.2019

Maribor

108.  

ŽEN Nace

2008

KA

0:38,91

141

18.01.2020

Kranj

109.  

GRADIŠEK Žan

2008

TK

0:38,99

140

08.02.2020

Kranj

110.  

MLAKAR Timon

2008

TK

0:39,00

140

23.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

0:39,08

139

11.12.2019

Kranj

112.  

ŽUPEVC Miha

2008

CK

0:39,18

138

18.01.2020

Kranj

113.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

0:39,31

136

30.11.2019

Maribor

114.  

MATKO MARCIUS Leon Etien

2010

PC

0:39,37

136

18.01.2020

Kranj

115.  

ALEŠ Urban

2009

LL

0:39,70

132

07.12.2019

Beograd

116.  

SKOČIR Jakob

2008

TOR

0:39,80

131

18.01.2020

Kranj

117.  

ŠLIBAR Grega

2009

TK

0:39,84

131

18.01.2020

Kranj

118.  

BARTENJEV Luka

2009

OL

0:39,90

130

18.01.2020

Kranj

119.  

DOLAR Rok

2009

RAD

0:40,01

129

18.01.2020

Kranj

120.  

* TISOVNIK Anže

2009

FR

0:40,09

129

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

VRBINC Anže

2010

TOR

0:40,11

128

18.01.2020

Kranj

122.  

TURK Patrik

2008

RR

0:40,13

128

18.01.2020

Kranj

123.  

RUPREHT Matija

2008

FR

0:40,31

126

30.11.2019

Maribor

124.  

POVŠIČ Rene

2009

KK

0:40,34

126

02.02.2020

Trst/Trieste

125.  

MILENKOVIČ Filip

2010

RAD

0:40,39

126

18.01.2020

Kranj

126.  

KORINŠEK Lev

2010

RL

0:40,43

125

18.01.2020

Kranj

127.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

0:40,44

125

01.12.2019

Koper

128.  

DOVŽAN Jure

2009

IL

0:40,48

125

13.12.2019

Ljubljana

129.  

HUDOVORNIK Domen

2011

IL

0:40,60

124

19.10.2019

Ribnica

130.  

KRIVEC PUKŠIČ Tai

2009

BM

0:40,63

123

09.02.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

OSTERMAN LAZAR Gregor

2009

TOR

0:40,68

123

18.01.2020

Kranj

132.  

BLATNIK Ažbe

2009

NC

0:40,75

122

07.12.2019

Ljubljana

133.  

RAZPOTNIK ŠIMENC Ažbe

2008

KA

0:40,85

121

18.01.2020

Kranj

134.  

FOŠNARIČ Martin

2009

NC

0:41,24

118

30.11.2019

Maribor

135.  

PRELESNIK Tim

2010

TOR

0:41,39

117

18.01.2020

Kranj

136.  

RAZPET Patrik

2010

CER

0:41,40

117

18.01.2020

Kranj

137.  

MIKUŠ Bor

2009

KA

0:41,67

114

18.01.2020

Kranj

138.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

0:42,04

111

18.01.2020

Kranj

139.  

BOGDANOVIĆ Leo

2010

TK

0:42,08

111

19.10.2019

Ribnica

 

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

0:42,08

111

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

BRAJNIK Jakob Lun

2008

OL

0:42,26

110

18.01.2020

Kranj

142.  

ČUFER Jaka

2011

AQ

0:42,28

110

18.01.2020

Kranj

143.  

ROTAR Maks

2008

RL

0:42,32

109

18.01.2020

Kranj

144.  

SARAČ Alan

2010

VV

0:42,33

109

04.01.2020

Velenje

145.  

ŠTALCER Jaka

2010

PAK

0:42,39

109

18.01.2020

Kranj

146.  

KOZAR Izak

2009

RL

0:42,41

109

18.01.2020

Kranj

147.  

JARKOVIČ Lovro

2011

IL

0:42,46

108

19.10.2019

Ribnica

148.  

MARKOV Rene

2010

BM

0:42,49

108

30.11.2019

Maribor

149.  

STROJANŠEK Tristan

2010

OL

0:42,80

106

18.01.2020

Kranj

150.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

0:42,89

105

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

0:42,93

105

04.01.2020

Velenje

152.  

KRAŠAN Matija

2009

TOR

0:42,96

104

18.01.2020

Kranj

153.  

OVSENIK Črtomir

2008

LL

0:43,21

103

07.12.2019

Ljubljana

 

ROZMAN Gašper

2009

RL

0:43,21

103

07.12.2019

Ljubljana

155.  

MEŠIČ ŠČAVNIČAR Tarik

2010

BM

0:43,24

102

30.11.2019

Maribor

156.  

ZALOKAR Lukas

2009

BM

0:43,28

102

30.11.2019

Maribor

157.  

PETEK Matija

2008

PDM

0:43,30

102

30.11.2019

Maribor

158.  

SEVER Filip

2010

LL

0:43,35

102

19.10.2019

Ribnica

159.  

REJC Luka

2010

CER

0:43,52

100

18.01.2020

Kranj

160.  

OSOJNIK Urban Elis

2008

TK

0:43,67

99

13.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KOVAČIČ Oskar

2010

NC

0:43,79

99

30.11.2019

Maribor

162.  

BATYRSHIN Artem

2009

OL

0:43,81

98

30.11.2019

Maribor

163.  

KELENC Sergej

2010

CK

0:43,83

98

18.01.2020

Kranj

164.  

MUSTAFIĆ Omar

2009

VV

0:43,87

98

30.11.2019

Maribor

165.  

ŽIGANTE Markus

2009

KA

0:43,91

98

16.10.2019

Kranj

166.  

ZILIANI Tian

2009

NG

0:43,95

97

07.12.2019

Ljubljana

167.  

KOCJAN Jakob

2011

IL

0:44,04

97

19.10.2019

Ribnica

168.  

KRAŠEVEC Andraž

2008

RAD

0:44,15

96

18.01.2020

Kranj

169.  

PETRIČ Jakob

2011

CK

0:44,29

95

21.12.2019

Čakovec

170.  

RAJ Luka

2009

TP

0:44,32

95

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

VOCOVNIK Matevž

2008

TOR

0:44,37

95

19.10.2019

Ribnica

172.  

TOMAŠEK Anže

2008

BM

0:44,40

95

30.11.2019

Maribor

173.  

TRČEK Aljaž

2008

AQ

0:44,47

94

19.10.2019

Ribnica

174.  

LOGAR Rok

2009

TK

0:44,55

94

18.01.2020

Kranj

175.  

OBLAK Žan Luck

2010

VV

0:44,66

93

04.01.2020

Velenje

176.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Nik

2009

IL

0:44,70

93

19.10.2019

Ribnica

177.  

VOLK Žiga

2009

LL

0:44,80

92

18.01.2020

Kranj

178.  

ČERNETIČ Rok

2008

BM

0:45,02

91

30.11.2019

Maribor

179.  

CVENKEL Tine

2012

RAD

0:45,12

90

18.01.2020

Kranj

180.  

POLJAK Brin

2011

OL

0:45,23

89

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

KOSI Kanai

2009

TK

0:45,53

88

18.01.2020

Kranj

182.  

MARN Klemen

2008

BM

0:45,54

88

30.11.2019

Maribor

183.  

JELENC Matic

2011

RAD

0:45,82

86

18.01.2020

Kranj

184.  

KOŽAR Lovro

2010

CK

0:45,90

85

18.01.2020

Kranj

185.  

ALIČ Jon

2010

IL

0:45,93

85

13.12.2019

Ljubljana

186.  

POLIČ Staš

2009

LL

0:46,03

85

18.01.2020

Kranj

187.  

MALAVAŠIČ Jan

2011

RR

0:46,09

84

18.01.2020

Kranj

188.  

KOREN Max

2011

FR

0:46,19

84

04.01.2020

Velenje

189.  

DERNULC Erazem

2009

IL

0:46,27

83

19.10.2019

Ribnica

190.  

KRIVEC Kristjan

2010

RAD

0:46,31

83

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

ZENJILOVSKI Nik

2008

TK

0:46,36

83

16.10.2019

Kranj

192.  

KERŽIČ RAKAR Žiga

2011

KA

0:46,43

83

30.11.2019

Maribor

193.  

KOBOVC Nal

2011

FR

0:46,48

82

04.01.2020

Velenje

194.  

ZUPIN Nejc

2009

TK

0:46,59

82

18.01.2020

Kranj

195.  

CAFUTA Nils Thorsten

2009

BM

0:46,63

82

30.11.2019

Maribor

196.  

PLANKO David

2010

BM

0:46,87

80

30.11.2019

Maribor

197.  

BUČAR Nejc

2010

BM

0:46,88

80

30.11.2019

Maribor

198.  

PAVLOVIĆ Nikolaj

2009

KK

0:47,12

79

01.12.2019

Koper

199.  

VAŠ Matija

2011

PC

0:47,24

78

30.11.2019

Maribor

200.  

TURK Matic

2009

RL

0:47,54

77

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

VILFAN KOŽUH Bor

2011

RL

0:47,72

76

18.01.2020

Kranj

202.  

LACKOVIČ Peter

2010

KA

0:47,89

75

18.01.2020

Kranj

203.  

FEMIČ Luka

2010

BM

0:47,93

75

30.11.2019

Maribor

204.  

DOBNIK Anej

2009

BM

0:48,18

74

30.11.2019

Maribor

205.  

GRM Valter

2011

LL

0:48,39

73

13.12.2019

Ljubljana

206.  

ŽNIDARŠIČ Ian

2010

OL

0:48,40

73

07.12.2019

Ljubljana

207.  

LENART Ožbej

2010

BM

0:48,58

72

30.11.2019

Maribor

208.  

HAJDAREVIČ Emrah

2008

RAD

0:48,70

71

16.10.2019

Kranj

209.  

ŠMID Erazem

2008

TK

0:48,76

71

11.12.2019

Kranj

210.  

FIŠER WLODYGA Aleksander

2009

RL

0:48,86

71

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

MEGLIČ Filip

2008

OL

0:48,89

71

07.12.2019

Ljubljana

212.  

KOLENC Anej

2009

TK

0:49,05

70

16.10.2019

Kranj

213.  

KAUČEVIČ Aleksander

2010

PAK

0:49,24

69

18.01.2020

Kranj

214.  

KRŽAN Aleksej

2010

CK

0:49,32

69

18.01.2020

Kranj

215.  

PAULETIĆ Dorian

2010

TK

0:49,35

69

18.01.2020

Kranj

216.  

PANIKO Valentin

2011

TOR

0:49,45

68

18.01.2020

Kranj

217.  

FAJON Jaka

2011

OL

0:49,47

68

07.12.2019

Ljubljana

218.  

IVANČIČ RUS Luka

2010

ZVK

0:49,84

67

12.10.2019

Kranj

219.  

VUKADIN Timotej Elijah

2010

LL

0:49,98

66

19.10.2019

Ribnica

220.  

MESARIČ Rene

2011

PAK

0:50,49

64

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

KRAPEŽ Jakob

2011

RL

0:50,52

64

07.12.2019

Ljubljana

222.  

BRANDIĆ Taj

2012

TK

0:50,54

64

18.01.2020

Kranj

223.  

SEDIČ Vid

2010

PAK

0:50,66

63

18.01.2020

Kranj

224.  

STARC Tibor

2011

RR

0:50,73

63

07.12.2019

Ljubljana

225.  

VAHTAR MAROLT Tilen

2008

BM

0:50,75

63

30.11.2019

Maribor

226.  

MUJKIC Liam

2009

RL

0:50,76

63

24.01.2020

Ljubljana

227.  

OSTREŽ Žiga

2009

AQ

0:50,96

62

13.12.2019

Ljubljana

228.  

ROZMAN Patrick

2010

RAD

0:50,98

62

18.01.2020

Kranj

229.  

LOJEN MODRIJAN Jadran

2010

VV

0:51,15

62

04.01.2020

Velenje

230.  

AVBELJ VALJAVEC Gal

2010

RAD

0:51,21

61

11.12.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

TURK Žiga

2010

RR

0:51,27

61

18.01.2020

Kranj

232.  

ZAFOŠNIK POTOČNIK Leon

2008

TK

0:51,30

61

13.11.2019

Kranj

233.  

STRAŠEK Nikolaj

2010

BM

0:51,47

60

30.11.2019

Maribor

234.  

DUBOKOVIČ DIMITROV Dominik

2011

TK

0:51,48

60

18.01.2020

Kranj

235.  

KOŽELNIK Nace

2011

VV

0:51,68

60

04.01.2020

Velenje

236.  

BOHAK Luka

2010

RAD

0:51,76

59

11.12.2019

Kranj

237.  

VIDMAR Žiga

2009

RL

0:52,16

58

13.12.2019

Ljubljana

238.  

LONČAREVIČ Matic

2009

RR

0:52,74

56

19.10.2019

Ribnica

239.  

ZUPANČIČ Žiga

2009

RR

0:53,27

55

19.10.2019

Ribnica

240.  

SEVER Rok

2011

RL

0:53,61

53

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

RAMŠAK Maj

2009

PC

0:53,98

52

30.11.2019

Maribor

242.  

SEČNIK Tadej

2012

TK

0:54,30

51

18.01.2020

Kranj

243.  

BESHLYK Tymur

2011

KA

0:54,39

51

08.01.2020

Kranj

244.  

MAJCENOVIČ Tristan

2008

BM

0:54,55

51

30.11.2019

Maribor

245.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

0:54,62

51

01.12.2019

Koper

246.  

RUS Grega

2008

NG

0:54,82

50

20.10.2019

Cerkno

247.  

KESIĆ Maksim

2010

BM

0:55,16

49

30.11.2019

Maribor

248.  

TISU TRAVAR Lev

2011

TK

0:55,36

49

18.01.2020

Kranj

249.  

LUKAN Lovro

2011

KA

0:55,45

48

08.01.2020

Kranj

250.  

MARINIČ Marko

2010

TK

0:55,63

48

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

TANKOV Artem

2008

SDD

0:55,85

47

13.12.2019

Ljubljana

252.  

KOŠIR Ambrož

2013

TOR

0:55,89

47

18.01.2020

Kranj

253.  

ŠERUGA Jaka

2010

ZR

0:56,17

46

21.12.2019

Čakovec

254.  

DUŠEJ Matija

2008

BM

0:56,63

45

30.11.2019

Maribor

255.  

STREHAR Jernej

2010

BM

0:56,87

45

30.11.2019

Maribor

256.  

VILER Ros

2011

KK

0:56,91

45

01.12.2019

Koper

257.  

KRAMER Tilen

2010

RL

0:57,14

44

24.01.2020

Ljubljana

258.  

BEŠTER Ožbej

2012

TK

0:57,17

44

18.01.2020

Kranj

259.  

LEVIČNIK Borna

2010

OL

0:57,41

43

07.12.2019

Ljubljana

260.  

SKVARČA Aleksej

2010

AQ

0:58,00

42

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

KRAUT DAGRACA Kai

2008

BM

0:58,34

41

30.11.2019

Maribor

262.  

KLJUN Luka

2011

RR

0:58,61

41

19.10.2019

Ribnica

263.  

MAMLIĆ Filip

2011

RL

0:58,70

41

07.12.2019

Ljubljana

264.  

ŽVAR Tian

2011

TOR

0:59,10

40

18.01.2020

Kranj

265.  

BRAČUN Klemen

2009

BM

0:59,28

39

30.11.2019

Maribor

266.  

BERDAJS Matic

2012

TK

0:59,41

39

08.01.2020

Kranj

267.  

DEBELJAK Vid

2011

RR

0:59,43

39

19.10.2019

Ribnica

268.  

BURDUJA Daniel

2012

KK

0:59,84

38

12.10.2019

Kranj

269.  

ŽBOGAR Gašper

2009

TK

0:59,88

38

11.12.2019

Kranj

270.  

GYÖREK Mai

2010

BM

1:00,13

38

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

GRUJČIĆ Benjamin

2009

TP

1:00,27

37

30.11.2019

Maribor

272.  

HOSTNIK Matija

2009

BM

1:00,73

37

30.11.2019

Maribor

273.  

ONIČ Nik

2011

BM

1:00,88

36

30.11.2019

Maribor

274.  

BAVDEK Jakob

2012

TK

1:02,26

34

18.01.2020

Kranj

275.  

ORAŽEM Lovro

2012

KA

1:02,61

33

08.01.2020

Kranj

276.  

ZUPIN Žiga

2011

TK

1:02,72

33

08.01.2020

Kranj

277.  

AJŠIĆ Edin

2011

VV

1:02,88

33

04.01.2020

Velenje

278.  

RUŽMAN Filip

2010

RL

1:04,04

31

07.12.2019

Ljubljana

279.  

GERGELI Lev

2010

RL

1:04,14

31

07.12.2019

Ljubljana

280.  

KRISTAN Andrej

2008

TK

1:04,22

31

13.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

KRAŠNA KOMERIČKI Ernesto

2010

RL

1:04,35

31

07.12.2019

Ljubljana

282.  

PUGELJ Rok

2010

TK

1:05,08

30

11.12.2019

Kranj

283.  

ŠAFAR David

2011

RL

1:05,76

29

07.12.2019

Ljubljana

284.  

RAJ Toni

2012

TP

1:06,34

28

30.11.2019

Maribor

285.  

PAŠIĆ David

2010

TK

1:06,99

27

16.10.2019

Kranj

286.  

ZAGORŠEK Nejc

2009

NG

1:08,37

26

20.10.2019

Cerkno

287.  

ZAFOŠNIK POTOČNIK Tilen

2011

TK

1:10,60

23

08.01.2020

Kranj

288.  

SOKAČ Sven

2011

RL

1:10,95

23

07.12.2019

Ljubljana

289.  

ZUPAN Luka

2011

TK

1:11,23

23

19.10.2019

Ribnica

290.  

SMRKOLJ Benjamin

2012

TK

1:12,76

21

08.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

LEBAN Mai

2010

NG

1:17,25

18

20.10.2019

Cerkno

292.  

PREŠEREN Rok

2012

RL

1:20,88

15

07.12.2019

Ljubljana

293.  

BAŠKOVEC Brin

2012

TK

1:22,11

15

18.01.2020

Kranj

294.  

LJUBIJANKIĆ Adem

2011

TK

1:38,41

8

13.11.2019

Kranj

295.  

BEDEKOVIČ Ivo

2009

BM

3:09,02

1

30.11.2019

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

295

2009.35

0:44,99

91



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.