Back    Home

Lestvice *
2007/2008, mlajši dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 02:21:42

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BAŠELJ Denis

1996

LL

0:37,27

337

20.07.2008

Ljubljana

2.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

0:37,44

332

12.07.2008

Kamnik

3.  

ZATEZALO Filip

1996

PDM

0:37,98

318

17.05.2008

Ptuj

4.  

ŠTRUKELJ Aljaž

1996

PDM

0:38,27

311

20.07.2008

Ljubljana

5.  

DOVER Luka

1997

PDM

0:38,87

297

12.07.2008

Kamnik

6.  

KOPAČ Žan

1996

TK

0:39,47

284

07.06.2008

Čatež

7.  

RUPAR Aleksander

1997

FR

0:39,57

282

20.07.2008

Ljubljana

8.  

BURGAR Jan

1996

RT

0:39,69

279

17.05.2008

Ptuj

9.  

HREN Erik

1996

BM

0:39,82

276

14.06.2008

Ljubljana

10.  

JERNEJČIČ Jan

1996

OL

0:39,92

274

20.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PODJED Jaka

1997

KA

0:40,26

267

20.07.2008

Ljubljana

12.  

KADIŠ Matic

1996

FR

0:40,61

260

20.07.2008

Ljubljana

13.  

BURNIK Filip

1997

LL

0:41,18

250

19.04.2008

Maribor

14.  

DRAGOVAN ŠIRNIK Kristjan

1996

TK

0:41,20

249

20.07.2008

Ljubljana

15.  

ZUPAN Adam

1996

LL

0:41,27

248

17.05.2008

Ptuj

16.  

POPOVIĆ Grega

1997

BM

0:41,42

245

07.06.2008

Čatež

17.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

0:41,67

241

12.07.2008

Kamnik

18.  

ANDOLJŠEK Chad

1997

RR

0:41,85

238

19.04.2008

Maribor

19.  

IVARTNIK Urh

1997

FR

0:41,86

238

07.06.2008

Čatež

20.  

TRELC Tomaž

1997

TK

0:41,94

236

20.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

GAŠPAR Jan

1996

OL

0:42,26

231

17.05.2008

Ptuj

22.  

MOČNIK Klemen

1996

SDD

0:42,29

231

17.05.2008

Ptuj

23.  

ŽELJ Alex

1996

BM

0:42,30

230

07.06.2008

Čatež

24.  

BALANT Tim

1996

FR

0:42,43

228

17.05.2008

Ptuj

25.  

KONCILJA Patrick

1996

BP

0:42,45

228

20.07.2008

Ljubljana

26.  

KOSTELEC Kristjan

1997

OL

0:42,52

227

20.07.2008

Ljubljana

27.  

BAJC Bine

1996

CK

0:42,58

226

07.06.2008

Čatež

28.  

BRIC Grega

1996

RAD

0:42,63

225

21.03.2008

Radovljica

29.  

PETEK Žan

1996

TK

0:42,78

223

17.05.2008

Ptuj

30.  

PAVEŠIČ Luka

1996

OL

0:42,84

222

17.05.2008

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ZORMAN Niko

1997

BM

0:42,90

221

17.05.2008

Ptuj

32.  

BRUMEN Jan

1997

FR

0:43,07

218

19.04.2008

Maribor

 

OMAHEN Žiga

1997

RAD

0:43,07

218

20.07.2008

Ljubljana

34.  

ŠETINC Marko

1996

RL

0:43,48

212

12.07.2008

Kamnik

35.  

FAJFAR Timotej

1997

RAD

0:43,59

210

20.07.2008

Ljubljana

36.  

PRERADOVIČ Luka

1996

TK

0:43,64

210

07.06.2008

Čatež

 

SOVROVIČ Miha

1996

BM

0:43,64

210

07.06.2008

Čatež

38.  

KORDEŽ Alen

1996

FR

0:43,78

208

17.05.2008

Ptuj

39.  

LESKOVAR Jaša

1997

TK

0:43,81

207

20.07.2008

Ljubljana

40.  

HROVATIN Žan

1998

LL

0:43,84

207

24.05.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BUDIMIR Mario

1996

NC

0:43,90

206

07.06.2008

Čatež

42.  

ARKO JERMAN Jon

1998

OL

0:44,13

203

17.05.2008

Ptuj

 

PAVLIN Jošt

1998

RR

0:44,13

203

20.07.2008

Ljubljana

44.  

MAJCEN Martin

1996

IL

0:44,31

200

19.01.2008

Kranj

45.  

KUGONIČ Blaž

1996

VV

0:44,33

200

19.04.2008

Maribor

46.  

BAŠIČ Gašper

1997

SDD

0:44,40

199

05.06.2008

Ljubljana

47.  

TREBŠE Anže

1996

OL

0:44,55

197

05.06.2008

Ljubljana

48.  

MEDEN Jernej

1997

PDM

0:44,58

197

17.05.2008

Ptuj

49.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

0:44,63

196

25.06.2008

Nova Gorica

50.  

ZOBEC Tim

1997

RR

0:44,79

194

12.07.2008

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

HALOŽAN Gašper

1996

BM

0:45,10

190

20.07.2008

Ljubljana

52.  

GLAS Igor

1996

CK

0:45,19

189

07.06.2008

Čatež

53.  

ŠEGEL Blaž

1996

FR

0:45,20

189

07.06.2008

Čatež

54.  

REDNAK Anže

1996

OL

0:45,31

187

05.06.2008

Ljubljana

55.  

DERŽIČ Rudi

1997

CK

0:45,33

187

20.07.2008

Ljubljana

 

GRMEK Martin

1998

SDD

0:45,33

187

20.07.2008

Ljubljana

57.  

JUG Julijan

1997

NC

0:45,41

186

19.04.2008

Maribor

58.  

YANKOVSKY Aljoša

1998

FR

0:45,59

184

20.07.2008

Ljubljana

59.  

VEHOVAR Jure

1997

CK

0:45,63

183

17.05.2008

Ptuj

60.  

MOHORKO Jaka

1996

PDM

0:45,75

182

20.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

CVITIČ Pavao

1996

RT

0:45,82

181

20.07.2008

Ljubljana

62.  

BANKO Jan

1996

FR

0:45,90

180

17.05.2008

Ptuj

63.  

MODIC Jaka

1997

OL

0:46,00

179

17.05.2008

Ptuj

64.  

DERŽIČ Leon

1996

CK

0:46,23

176

07.06.2008

Čatež

65.  

PAVLEKOVIČ Marko

1998

FR

0:46,34

175

20.07.2008

Ljubljana

66.  

SUHADOLC Jošt

1998

IL

0:46,41

174

05.06.2008

Ljubljana

67.  

GOLJAR Matija

1996

LL

0:46,56

173

20.07.2008

Ljubljana

68.  

ŠPENKO Žan

1996

IL

0:46,69

171

07.06.2008

Čatež

69.  

GRNJAK Marcel

1998

FR

0:46,77

170

10.05.2008

Volšperk/Wolfsberg

70.  

KAVČIČ Aljaž

1996

LL

0:47,09

167

12.07.2008

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PARADIŽ Andrej

1997

FR

0:47,12

167

14.06.2008

Ljubljana

72.  

HORVAT MENIH Klemen

1996

BM

0:47,17

166

07.06.2008

Čatež

73.  

ŠVAJGER Črt

1997

OL

0:47,24

165

12.07.2008

Kamnik

74.  

KOVAČIČ Martin

1998

IL

0:47,34

164

20.07.2008

Ljubljana

75.  

BOROVNIK Miha

1996

VV

0:47,46

163

20.07.2008

Ljubljana

76.  

GRUBER Luka

1996

VV

0:47,57

162

20.07.2008

Ljubljana

77.  

GLAS Jernej

1997

CK

0:47,60

162

20.07.2008

Ljubljana

78.  

GANTAR Urban

1997

TK

0:47,70

161

20.07.2008

Ljubljana

79.  

ARNIK LADIČ Aljaž

1998

BM

0:47,80

160

07.06.2008

Čatež

80.  

NOVAK Miha

1998

RAD

0:47,99

158

11.05.2008

Wels

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

CAR Žan

1997

OL

0:48,12

156

20.07.2008

Ljubljana

82.  

ZUPET Jure

1996

OL

0:48,13

156

05.06.2008

Ljubljana

83.  

ŽVEGELJ Maksim

1998

RAD

0:48,16

156

11.05.2008

Wels

84.  

VESELIČ KRUH Nejc

1996

LL

0:48,24

155

05.07.2008

Koper

85.  

VOVK Jure

1997

RAD

0:48,31

154

11.05.2008

Wels

86.  

FRAS Kiar

1998

LL

0:48,33

154

20.07.2008

Ljubljana

87.  

CVITIČ Josip

1997

RT

0:48,44

153

07.06.2008

Čatež

88.  

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

0:48,45

153

20.07.2008

Ljubljana

89.  

VRHOVNIK Gašper

1997

IL

0:48,46

153

07.07.2008

Kamnik

90.  

VODENIK Vito

1998

RAD

0:48,54

152

21.05.2008

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MARTELANC Marko

1996

LL

0:48,89

149

24.05.2008

Ljubljana

92.  

BEŠTER Mitja

1998

TK

0:48,95

148

14.06.2008

Ljubljana

93.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

0:49,05

148

20.07.2008

Ljubljana

94.  

BRUNČEK Nejc

1996

BM

0:49,31

145

07.06.2008

Čatež

95.  

KUNST Nik

1998

NC

0:49,35

145

19.04.2008

Maribor

96.  

ŽELEZNIK Urban

1998

LL

0:49,44

144

14.06.2008

Ljubljana

97.  

MIKLAVC Gal

1998

SDD

0:49,47

144

20.07.2008

Ljubljana

98.  

STRANIG Matevž

1997

RAD

0:49,55

143

21.03.2008

Radovljica

99.  

MULEJ Janez

1996

RAD

0:49,74

142

31.05.2008

Radovljica

100.  

ŠIMENC CERAR Žan

1996

RL

0:49,89

140

20.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

PONIKVAR Tobija

1999

IL

0:49,91

140

12.07.2008

Kamnik

102.  

JERIĆEVIĆ Jan

1996

SDD

0:49,92

140

20.07.2008

Ljubljana

103.  

VODOPIVEC Žiga

1997

IL

0:49,98

139

14.06.2008

Ljubljana

104.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

0:50,05

139

05.06.2008

Ljubljana

105.  

KOVAČ Matevž

1998

CER

0:50,19

138

07.06.2008

Čatež

106.  

KOMPLET Jaka

1998

PC

0:50,23

137

20.07.2008

Ljubljana

 

KOREN Klemen

1999

FR

0:50,23

137

14.06.2008

Ljubljana

108.  

MARINKO Klemen

1996

IL

0:50,31

137

05.06.2008

Ljubljana

109.  

JERMAN Žan Mišel

1996

RT

0:50,36

136

05.07.2008

Koper

110.  

DOLENC Arne

1999

OL

0:50,37

136

05.06.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

CVENKEL Tilen

1997

RAD

0:50,43

136

11.05.2008

Wels

112.  

POVŠE Andraž

1996

CK

0:50,47

135

17.05.2008

Ptuj

113.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

0:50,57

135

12.07.2008

Kamnik

114.  

MULEC Tomi Mihael

1998

TP

0:50,74

133

17.05.2008

Ptuj

115.  

MEDIŽEVEC Matevž

1999

TK

0:50,76

133

07.07.2008

Kamnik

116.  

GRADIŠEK Aljoša

1996

VV

0:50,87

132

07.06.2008

Čatež

117.  

HELER Jan

1998

PDM

0:50,92

132

07.06.2008

Čatež

118.  

POJE Ožbe

1998

RR

0:50,95

132

01.06.2008

Gorica/Gorizia

119.  

DOSTAL Andraž

1997

CK

0:51,01

131

07.06.2008

Čatež

120.  

BENČIČ Matic

1999

BP

0:51,25

129

07.07.2008

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŠUŠTERŠIČ Paskal

1998

TK

0:51,28

129

07.06.2008

Čatež

122.  

TOMAŠ Rok

1998

RAD

0:51,41

128

11.05.2008

Wels

123.  

KLABJAN Nick

1998

KK

0:51,46

128

12.07.2008

Kamnik

124.  

ZUPAN Tim

1996

TK

0:51,53

127

14.06.2008

Ljubljana

125.  

PŠENIČNIK Matic

1999

FR

0:51,59

127

20.07.2008

Ljubljana

126.  

HAUPTMAN Marko

1998

RT

0:51,66

126

20.07.2008

Ljubljana

127.  

PEZDIRC Mark

1998

OL

0:51,67

126

20.07.2008

Ljubljana

128.  

BUČAR Bruno

1997

OL

0:51,69

126

14.06.2008

Ljubljana

129.  

PADAR Matej

1997

RR

0:51,73

126

12.07.2008

Kamnik

130.  

BÖK Andraž

1998

TK

0:51,74

126

07.06.2008

Čatež

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PERŠAK Vid

1996

FR

0:51,80

125

14.06.2008

Ljubljana

132.  

GOMEZ GRGIČ Tit

1999

OL

0:51,89

125

05.06.2008

Ljubljana

133.  

ŽVEGELJ Isak

2000

RAD

0:52,08

123

17.05.2008

Ptuj

134.  

HAZEMALI Blaž

1997

TP

0:52,27

122

17.05.2008

Ptuj

135.  

ŠINCEK NEDELJKOVIĆ Domen

1998

PC

0:52,28

122

17.05.2008

Ptuj

136.  

BAŠEK Benjamin

1997

CK

0:52,30

122

17.05.2008

Ptuj

137.  

POLISHCHUK Igor

1997

TK

0:52,32

122

07.06.2008

Čatež

138.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

0:52,36

121

10.05.2008

Volšperk/Wolfsberg

139.  

PODRIČNIK Niko

1998

FR

0:52,59

120

10.05.2008

Volšperk/Wolfsberg

140.  

KUGONIČ Žiga

1999

VV

0:52,62

119

20.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

LALIČ Dušan

1999

LL

0:52,80

118

24.05.2008

Ljubljana

142.  

KOVAČ Domen

1996

LL

0:52,87

118

24.05.2008

Ljubljana

143.  

BEŠTER Rok

1997

TK

0:53,10

116

05.07.2008

Koper

144.  

MEDIŽEVEC Anže

1997

TK

0:53,29

115

14.06.2008

Ljubljana

145.  

PAVLETIČ Uroš

1998

CK

0:53,34

115

07.06.2008

Čatež

146.  

MIHALIČ David

1999

OL

0:53,45

114

14.06.2008

Ljubljana

147.  

BÖK Matej

2000

TK

0:53,58

113

07.07.2008

Kamnik

148.  

KAVČIČ Martin

1999

LL

0:53,64

113

14.06.2008

Ljubljana

149.  

KOSI Gal

1997

IL

0:53,97

111

17.05.2008

Ptuj

150.  

DROFENIK Andrej

1997

BM

0:54,29

109

07.06.2008

Čatež

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIŠANOVIČ Marko

1998

CK

0:54,29

109

07.06.2008

Čatež

 

PODJED Matic

1997

TK

0:54,29

109

04.05.2008

Kranj

153.  

BOROVŠAK Filip

1999

PDM

0:54,30

109

07.06.2008

Čatež

154.  

PREZELJ Žan

1998

LL

0:54,31

109

14.06.2008

Ljubljana

155.  

PAJIČ Dejan

1997

RAD

0:54,32

109

31.05.2008

Radovljica

156.  

KOVIČ Bor Janez

1997

LL

0:54,37

108

15.06.2008

Reka/Rijeka

157.  

SEREC Oskar

1998

FR

0:54,38

108

21.05.2008

Ravne na Koroškem

158.  

ŠPENKO Jan

1998

TK

0:54,41

108

14.06.2008

Ljubljana

159.  

MAVRIČ Žan

1998

SDD

0:54,43

108

07.07.2008

Kamnik

 

MOHAR SALKIČ Miha

1997

TK

0:54,43

108

14.06.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

MEDVEŠEK Matic

1996

CK

0:54,44

108

07.06.2008

Čatež

162.  

VREMEC Ajk

1997

NG

0:54,49

108

01.06.2008

Gorica/Gorizia

163.  

GERŠAK Luka

1999

VV

0:54,53

107

20.07.2008

Ljubljana

164.  

GRDADOLNIK Rene

1998

BM

0:54,54

107

07.06.2008

Čatež

165.  

TUŠAR Nik

1999

CER

0:54,63

107

07.06.2008

Čatež

166.  

MUKAETOV Ilija

1999

LL

0:54,72

106

24.05.2008

Ljubljana

167.  

ODER Gašper

1999

FR

0:54,75

106

14.06.2008

Ljubljana

 

OMAN Jaka

1997

TK

0:54,75

106

17.05.2008

Ptuj

169.  

ROZMAN Matjaž

1999

OL

0:54,79

106

07.06.2008

Čatež

170.  

MAROŠEK Mišel

1998

FR

0:55,11

104

14.06.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:55,18

104

05.06.2008

Ljubljana

 

ŠILAK Jernej

1999

PDM

0:55,18

104

17.05.2008

Ptuj

173.  

ČRNJAVIČ GEČEV Filip

1997

OL

0:55,48

102

04.05.2008

Kranj

 

PSALTIROV Luka

1999

IL

0:55,48

102

05.06.2008

Ljubljana

175.  

REBOL Vid

2000

PDM

0:55,70

101

17.05.2008

Ptuj

176.  

GROS Tim

1997

VV

0:55,77

100

21.05.2008

Ravne na Koroškem

177.  

BREMŠE Jon

1999

OL

0:55,85

100

14.06.2008

Ljubljana

178.  

DANI Silvester

1999

TK

0:55,93

99

17.05.2008

Ptuj

 

ŠOLAR Jakob

1999

TK

0:55,93

99

14.06.2008

Ljubljana

180.  

YANKOVSKY Andrej

2001

FR

0:56,03

99

14.06.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

GRBIČ Lan

2000

LL

0:56,10

98

14.06.2008

Ljubljana

182.  

PETROVIČ Anže

1998

TP

0:56,12

98

17.05.2008

Ptuj

183.  

ŠPACAPAN Matija

1998

NG

0:56,27

98

25.06.2008

Nova Gorica

184.  

BRICELJ Filip

1997

RL

0:56,35

97

14.06.2008

Ljubljana

185.  

PETERLIN Rok

1998

KA

0:56,44

97

12.07.2008

Kamnik

 

VURNIK Domen

1997

RAD

0:56,44

97

31.05.2008

Radovljica

187.  

MIHOVEC Miha

1998

ZVK

0:56,45

97

10.05.2008

Volšperk/Wolfsberg

188.  

GOMBOC Črt

1996

LL

0:56,51

96

20.07.2008

Ljubljana

189.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

0:56,56

96

14.06.2008

Ljubljana

 

VRHOVNIK Vid

1999

VV

0:56,56

96

21.05.2008

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

ZUPANČIČ Timotej

1999

IL

0:56,70

95

20.07.2008

Ljubljana

192.  

VIDOVIČ Blaž

1997

TP

0:56,76

95

17.05.2008

Ptuj

193.  

BOGOLIN Aljaž

1999

CK

0:56,80

95

07.06.2008

Čatež

194.  

STARMAN Jurij

1997

KK

0:56,84

95

05.07.2008

Koper

195.  

BENDE Jernej

1996

BM

0:56,88

94

19.04.2008

Maribor

 

VREMEC Timi

1998

NG

0:56,88

94

25.06.2008

Nova Gorica

197.  

GORENŠEK Julijan

1999

FR

0:56,91

94

14.06.2008

Ljubljana

198.  

KONČAR Mihael Boštjan

1998

KA

0:56,94

94

14.06.2008

Ljubljana

199.  

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

0:57,00

94

17.05.2008

Ptuj

200.  

URŠIČ Jan

2000

KA

0:57,04

94

07.07.2008

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:57,12

93

14.06.2008

Ljubljana

202.  

MAURI Peter

1999

CER

0:57,37

92

20.07.2008

Ljubljana

203.  

EKSELENSKI Simon

1998

NC

0:57,47

92

20.07.2008

Ljubljana

204.  

SMOLIČ Žan

1997

RR

0:57,63

91

14.06.2008

Ljubljana

205.  

LEŠNIK Staš

1998

BM

0:57,70

90

19.04.2008

Maribor

206.  

BEVK Uroš

1999

CER

0:57,76

90

31.05.2008

Radovljica

207.  

ŠTEFANIČ Ivo

1997

KK

0:57,80

90

07.06.2008

Čatež

208.  

LOBODA Marcel

1999

OL

0:57,84

90

05.06.2008

Ljubljana

209.  

BJELOVUČIĆ Gal

1999

BM

0:57,90

90

14.06.2008

Ljubljana

210.  

TOMAN Jan

1999

BM

0:58,06

89

14.06.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

RKMAN Peter

1996

IL

0:58,20

88

14.06.2008

Ljubljana

212.  

PIŠEK Jure

1999

TP

0:58,29

88

17.05.2008

Ptuj

213.  

MUHADŽIČ Vid

1997

LL

0:58,35

87

05.06.2008

Ljubljana

214.  

PETERLIN Luka

1997

KA

0:58,45

87

17.05.2008

Ptuj

215.  

ZAGORC Martin

1997

LL

0:58,65

86

14.06.2008

Ljubljana

216.  

ZERA Aleksander

1998

VV

0:58,83

85

21.05.2008

Ravne na Koroškem

217.  

JALEN Gašper

1999

RAD

0:58,96

85

31.05.2008

Radovljica

218.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:58,97

85

05.06.2008

Ljubljana

219.  

KOMPLET Luka

2000

PC

0:59,00

85

20.07.2008

Ljubljana

220.  

DRETNIK Jure

1998

FR

0:59,18

84

21.05.2008

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

STERNAD Aljaž

1997

TP

0:59,26

83

17.05.2008

Ptuj

222.  

KOVAČ Jaki

2000

TP

0:59,27

83

17.05.2008

Ptuj

223.  

ČUGALJ Jan

1999

NC

0:59,73

82

19.04.2008

Maribor

224.  

VOGELNIK Martin

1999

RAD

0:59,95

81

31.05.2008

Radovljica

225.  

ŠIFRER Jan

1998

TK

0:59,98

80

07.06.2008

Čatež

226.  

FON Gašper

2000

OL

1:00,15

80

14.06.2008

Ljubljana

227.  

EGGER Jure

2000

OL

1:00,22

80

05.06.2008

Ljubljana

228.  

ČUDEN Florjan

1996

LL

1:00,24

79

24.05.2008

Ljubljana

 

JAGRIČ Klemen

1998

SDD

1:00,24

79

17.05.2008

Ptuj

230.  

MATJAŠEVIČ Patrik

1998

RAD

1:00,26

79

31.05.2008

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

KALAKOVIČ Filip

2000

LL

1:00,38

79

14.06.2008

Ljubljana

232.  

KOPRIVŠEK Vid

1998

BM

1:00,62

78

19.04.2008

Maribor

233.  

LAH Oskar

1998

BM

1:00,79

77

19.04.2008

Maribor

234.  

MUŠIČ Silvo

1999

TK

1:00,82

77

14.06.2008

Ljubljana

235.  

PETRIČ Žan

1997

TP

1:00,84

77

17.05.2008

Ptuj

236.  

BRGLEZ Mitja

1999

PDM

1:00,86

77

19.04.2008

Maribor

237.  

KOMLOŠ Luka

1999

TP

1:00,90

77

17.05.2008

Ptuj

238.  

LENART Niko

1998

TP

1:01,10

76

17.05.2008

Ptuj

239.  

STARE Matic

2000

RAD

1:01,32

75

31.05.2008

Radovljica

240.  

ZORMAN Dorjan

1999

TK

1:01,44

75

07.07.2008

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

1:01,75

74

19.01.2008

Kranj

242.  

STEBLOVNIK Marko

1999

FR

1:02,54

71

14.06.2008

Ljubljana

243.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

1:03,00

69

14.06.2008

Ljubljana

244.  

TRAJBAR Tilen

1998

BM

1:03,08

69

14.06.2008

Ljubljana

245.  

KAPELJ Aljaž

1998

OL

1:03,13

69

05.06.2008

Ljubljana

246.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

1:03,21

69

20.07.2008

Ljubljana

247.  

KOTAR Jan

1997

LL

1:03,36

68

24.05.2008

Ljubljana

248.  

STRNAD Mihael

1999

OL

1:03,42

68

19.04.2008

Maribor

249.  

VEDERVOL Sašo

1998

RR

1:03,52

68

14.06.2008

Ljubljana

250.  

FERLEŽ Urh

1998

PC

1:03,79

67

07.06.2008

Čatež

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

REBEC Jan

2000

RAD

1:03,86

67

31.05.2008

Radovljica

252.  

GORENC Luka

1999

BM

1:03,95

66

19.04.2008

Maribor

253.  

MALI Gašper

2000

TK

1:04,02

66

07.07.2008

Kamnik

254.  

ŽLOF Jan

1999

NC

1:04,19

66

14.06.2008

Ljubljana

255.  

ROZMAN Andraž

1999

TP

1:04,46

65

17.05.2008

Ptuj

256.  

PRIMŠAR Miha

1998

RAD

1:04,60

64

31.05.2008

Radovljica

257.  

GORNIK Jure

2002

SDD

1:04,62

64

14.06.2008

Ljubljana

258.  

BREJC Lovro

1999

RAD

1:04,69

64

31.05.2008

Radovljica

259.  

POGAČNIK Domen

1999

RAD

1:04,82

64

31.05.2008

Radovljica

260.  

MOŽE Matija

2000

FR

1:05,02

63

14.06.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

RASTODER Ervin

1998

OL

1:05,10

63

05.06.2008

Ljubljana

262.  

PIRNAT Anže

2001

KA

1:05,30

62

14.06.2008

Ljubljana

263.  

MODIC Tine

2000

OL

1:05,37

62

05.06.2008

Ljubljana

264.  

ŽAVBI Lenart

1999

OL

1:05,43

62

14.06.2008

Ljubljana

265.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

1:05,59

61

14.06.2008

Ljubljana

266.  

MUBI Matic

2000

RAD

1:06,15

60

21.03.2008

Radovljica

267.  

MIHELIČ Uroš

1999

RAD

1:06,98

58

31.05.2008

Radovljica

268.  

GERČER Jan

2000

NC

1:07,57

56

17.05.2008

Ptuj

269.  

ORAČ Benjamin

2000

NC

1:07,73

56

17.05.2008

Ptuj

270.  

KOROŠEC Primož

1997

IL

1:07,98

55

14.06.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

SLAPNIČAR Bor

1999

RAD

1:08,13

55

31.05.2008

Radovljica

272.  

PERUŠ Primož

1999

PDM

1:08,18

55

19.04.2008

Maribor

273.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

1:08,21

55

31.05.2008

Radovljica

274.  

RUDOLF Matic

2000

RAD

1:08,42

54

31.05.2008

Radovljica

275.  

SENIČ Nikola

1999

OL

1:08,81

53

14.06.2008

Ljubljana

 

WILKESMANN Luk

2000

TK

1:08,81

53

07.07.2008

Kamnik

277.  

NEŽMAH Aljoša

2000

PDM

1:08,86

53

19.04.2008

Maribor

278.  

VNUČEC Matej

2000

RAD

1:09,00

53

31.05.2008

Radovljica

279.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

1:09,12

52

31.05.2008

Radovljica

280.  

GMAJNIČ Anže

1999

CK

1:09,36

52

07.06.2008

Čatež

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

SRNEC Valentino

1998

FR

1:10,04

50

14.06.2008

Ljubljana

282.  

PREZELJ Bor

2000

KA

1:10,12

50

12.07.2008

Kamnik

283.  

KAPELJ Matevž Boltežar

1999

OL

1:10,26

50

05.06.2008

Ljubljana

284.  

BRAČUN Žan

2001

CK

1:10,34

50

07.06.2008

Čatež

285.  

KOZOLE Anže

1999

CK

1:11,27

48

07.06.2008

Čatež

286.  

GRAŠIČ Janez

1998

KA

1:11,40

48

12.07.2008

Kamnik

287.  

HIRCI Jernej

2000

RAD

1:11,50

47

31.05.2008

Radovljica

288.  

KREK Gašper

1999

PC

1:11,58

47

07.07.2008

Kamnik

289.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

1:11,80

47

24.05.2008

Ljubljana

290.  

MITROVIČ Marko

1999

BM

1:12,26

46

19.04.2008

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

JARC Luka

2000

PDM

1:12,75

45

19.04.2008

Maribor

292.  

PINTARIČ Gašper

2000

NC

1:12,78

45

20.07.2008

Ljubljana

293.  

TURK Luka

2000

SDD

1:13,14

44

12.07.2008

Kamnik

294.  

VRHOVNIK Rok

1999

KA

1:13,29

44

12.07.2008

Kamnik

295.  

GROŠELJ Ažbe

2000

RAD

1:13,71

43

31.05.2008

Radovljica

296.  

ROMIH SOKLIČ Matjaž

1999

RAD

1:14,17

42

31.05.2008

Radovljica

297.  

VNUČEC Marcel

2001

RAD

1:14,40

42

31.05.2008

Radovljica

298.  

GLAS Gregor

2001

CK

1:15,28

40

07.06.2008

Čatež

299.  

ŠTEFANIČ Gregor

1997

PDM

1:15,29

40

19.04.2008

Maribor

300.  

SLAPNIČAR Vid

2001

RAD

1:15,69

40

31.05.2008

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

PRAPROTNIK Marjan

2000

RAD

1:16,22

39

31.05.2008

Radovljica

302.  

STARE Lenart

2001

RAD

1:19,70

34

31.05.2008

Radovljica

303.  

LOGAR Gašper

2000

TK

1:22,71

30

07.07.2008

Kamnik

304.  

PEČAR Andrej

2000

KA

1:30,01

23

12.07.2008

Kamnik


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

304

1997.95

0:54,64

107



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.