Back    Home

Lestvice *
2010/2011, mlajši dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 27.05.2020, 04:41:51

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

REMŠKAR Žiga

1999

OL

0:37,34

335

16.07.2011

Kamnik

2.  

MIHALIČ David

1999

OL

0:37,78

324

14.05.2011

Ptuj

3.  

DOLENC Arne

1999

OL

0:38,75

300

12.06.2011

Reka/Rijeka

4.  

KOREN Klemen

1999

FR

0:39,10

292

14.05.2011

Ptuj

5.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

0:39,51

283

16.07.2011

Kamnik

6.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

0:39,53

282

16.07.2011

Kamnik

7.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:39,71

279

09.07.2011

Koper

8.  

BENČIČ Matic

1999

BP

0:39,86

275

24.07.2011

Ravne na Koroškem

9.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:39,97

273

14.05.2011

Ptuj

10.  

REBEC Jan

2000

GBR

0:40,36

265

02.07.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:41,04

252

04.06.2011

Brestanica

12.  

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

0:41,28

248

11.06.2011

Ljubljana

13.  

KUGONIČ Žiga

1999

VV

0:41,52

244

14.05.2011

Ptuj

14.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

0:41,67

241

24.07.2011

Ravne na Koroškem

15.  

SNOJ Matija

1999

RL

0:41,90

237

04.06.2011

Brestanica

16.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

0:41,99

236

04.06.2011

Brestanica

17.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

0:42,29

231

11.06.2011

Ljubljana

18.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

0:42,34

230

04.06.2011

Brestanica

19.  

ŽIČKAR Jan

1999

CK

0:42,57

226

24.07.2011

Ravne na Koroškem

20.  

PONIKVAR Tobija

1999

IL

0:42,65

225

26.05.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

RESNIK Andrej

1999

NC

0:42,85

222

12.06.2011

Radovljica

22.  

RENDIĆ Davor

1999

SDD

0:42,86

221

24.07.2011

Ravne na Koroškem

23.  

TOMAN Jan

1999

BM

0:42,90

221

04.06.2011

Brestanica

24.  

ZUPANČIČ Timotej

1999

IL

0:42,92

221

11.06.2011

Ljubljana

25.  

BOROVŠAK Filip

1999

PDM

0:43,00

219

14.05.2011

Ptuj

26.  

HOČEVAR Matic

1999

OL

0:43,18

217

14.05.2011

Ptuj

 

PRAPROTNIK ČURIČ Luka

1999

IL

0:43,18

217

16.07.2011

Kamnik

28.  

MOŽE Matija

2000

FR

0:43,58

211

04.06.2011

Brestanica

29.  

ODER Gašper

1999

FR

0:43,67

209

04.06.2011

Brestanica

30.  

TUŠAR Nik

1999

CER

0:43,75

208

16.07.2011

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:43,75

208

04.06.2011

Brestanica

32.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:43,81

207

04.06.2011

Brestanica

33.  

REBOL Vid

2000

PDM

0:43,94

205

16.07.2011

Kamnik

34.  

PTIČAR Andraž

1999

KA

0:43,99

205

14.05.2011

Ptuj

35.  

VESEL Tim

1999

RR

0:44,11

203

24.07.2011

Ravne na Koroškem

36.  

ŽLOF Jan

1999

NC

0:44,24

201

24.07.2011

Ravne na Koroškem

37.  

SVETEK Jaka

2000

OL

0:44,30

201

04.06.2011

Brestanica

38.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

0:44,46

198

04.06.2011

Brestanica

39.  

KREK Gašper

1999

PC

0:44,51

198

04.06.2011

Brestanica

40.  

MESEC Žiga

2000

SDD

0:44,52

198

11.06.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

GAŠPAR Jernej

1999

RL

0:44,58

197

24.07.2011

Ravne na Koroškem

42.  

STEBLOVNIK Marko

1999

FR

0:44,60

196

26.03.2011

Ravne na Koroškem

43.  

KMETIC Gašper

1999

IL

0:44,70

195

11.06.2011

Ljubljana

44.  

ŽVEGELJ Isak

2000

GBR

0:44,71

195

02.07.2011

Radovljica

45.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:44,82

194

04.06.2011

Brestanica

46.  

MARTIN Javier

1999

RL

0:44,94

192

11.06.2011

Ljubljana

47.  

WILKESMANN Luk

2000

TK

0:45,08

190

24.07.2011

Ravne na Koroškem

48.  

ZORMAN Dorjan

1999

TK

0:45,10

190

04.06.2011

Brestanica

49.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

0:45,16

189

24.07.2011

Ravne na Koroškem

50.  

NOVAK Blaž

2000

FR

0:45,18

189

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

CUNK Žiga

1999

BM

0:45,19

189

04.06.2011

Brestanica

52.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

0:45,26

188

04.06.2011

Brestanica

53.  

ŠOLAR Jakob

1999

TK

0:45,34

187

04.06.2011

Brestanica

54.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:45,40

186

12.06.2011

Reka/Rijeka

55.  

DANI Silvester

1999

TK

0:45,53

185

20.05.2011

Radovljica

56.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:45,62

184

24.07.2011

Ravne na Koroškem

57.  

CESAR Matic

1999

VV

0:45,65

183

16.07.2011

Kamnik

58.  

FAJON Nej

2002

OL

0:45,69

183

24.07.2011

Ravne na Koroškem

59.  

EGGER Jure

2000

OL

0:45,72

182

14.05.2011

Ptuj

 

TKALEC Žan Luka

1999

OL

0:45,72

182

04.06.2011

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

DRGAJNER Rok

1999

NC

0:45,94

180

04.06.2011

Brestanica

62.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

0:45,97

179

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

PANIČ Luka

2000

IL

0:45,97

179

16.07.2011

Kamnik

64.  

GORNIK Jure

2002

SDD

0:46,12

178

26.05.2011

Ljubljana

65.  

HOMAN Urban

1999

GBR

0:46,13

178

04.06.2011

Brestanica

66.  

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

0:46,39

175

26.05.2011

Ljubljana

67.  

STRNAD Mihael

1999

OL

0:46,46

174

24.07.2011

Ravne na Koroškem

68.  

BOGOLIN Aljaž

1999

CK

0:46,47

174

24.07.2011

Ravne na Koroškem

69.  

URŠIČ Jan

2000

KA

0:46,53

173

16.07.2011

Kamnik

70.  

GERČER Jan

2000

NC

0:46,55

173

12.06.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KUKIČ Matic

2001

GBR

0:46,61

172

24.07.2011

Ravne na Koroškem

72.  

GERŠAK Luka

1999

VV

0:46,81

170

04.06.2011

Brestanica

73.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

0:46,90

169

04.06.2011

Brestanica

74.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

0:46,97

168

11.06.2011

Ljubljana

 

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:46,97

168

11.06.2011

Ljubljana

76.  

GRMŠEK Timotej

2000

CK

0:47,04

167

14.05.2011

Ptuj

77.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

0:47,07

167

14.05.2011

Ptuj

78.  

* ŽALAC Jan

2000

OL

0:47,08

167

24.07.2011

Ravne na Koroškem

79.  

MODIC Tine

2000

OL

0:47,24

165

04.06.2011

Brestanica

80.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

0:47,31

165

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BREMŠE Jon

1999

OL

0:47,42

163

04.06.2011

Brestanica

82.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

0:47,47

163

16.04.2011

Maribor

83.  

MARČUN Miha

2001

GBR

0:47,53

162

04.06.2011

Brestanica

84.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

0:47,77

160

04.06.2011

Brestanica

85.  

MUŠIČ Silvo

1999

TK

0:47,81

159

20.05.2011

Radovljica

86.  

DIZDAREVIČ Jan

2000

TK

0:47,91

158

11.06.2011

Ljubljana

87.  

KLJUČEVŠEK Jan

2000

IL

0:47,93

158

16.07.2011

Kamnik

88.  

BEVK Luka

2001

TK

0:47,94

158

04.06.2011

Brestanica

89.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

0:47,98

158

04.06.2011

Brestanica

90.  

FON Gašper

2000

OL

0:48,04

157

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ZUPANC Tadej

1999

TK

0:48,14

156

04.06.2011

Brestanica

92.  

CIZEL Luka

2000

TK

0:48,19

156

04.06.2011

Brestanica

 

GLADEK Nik

2003

TK

0:48,19

156

16.07.2011

Kamnik

94.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

0:48,47

153

24.07.2011

Ravne na Koroškem

95.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

0:48,60

152

25.06.2011

Nova Gorica

96.  

JARC Luka

2000

PDM

0:48,72

151

16.04.2011

Maribor

 

ŠUBIC Luka

2000

TK

0:48,72

151

04.06.2011

Brestanica

98.  

LAVŠ Jan

2000

OL

0:48,77

150

24.07.2011

Ravne na Koroškem

99.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:48,88

149

24.07.2011

Ravne na Koroškem

100.  

KOCJANČIČ Martin

1999

KK

0:49,03

148

09.07.2011

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

BOHAK Jurij

2001

TP

0:49,11

147

14.05.2011

Ptuj

102.  

BJELOVUČIĆ Gal

1999

BM

0:49,17

146

16.04.2011

Maribor

103.  

BARČOT Patrik

1999

KK

0:49,23

146

09.07.2011

Koper

104.  

ZABAV Marko

2000

SDD

0:49,25

146

16.04.2011

Maribor

105.  

JERMOL Van

2000

LL

0:49,29

145

26.05.2011

Ljubljana

106.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

0:49,36

145

12.06.2011

Reka/Rijeka

107.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

0:49,45

144

22.05.2011

Ljubljana

108.  

DRAGAŠ Marko

2000

IL

0:49,49

144

11.06.2011

Ljubljana

109.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

0:49,51

143

11.06.2011

Ljubljana

110.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

0:49,52

143

16.04.2011

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

BRUMEC Jan

2001

BM

0:49,54

143

24.07.2011

Ravne na Koroškem

112.  

MAROLT Gašper

2000

RR

0:49,55

143

04.06.2011

Brestanica

113.  

REISP Aleksander

1999

IL

0:49,57

143

11.06.2011

Ljubljana

114.  

AJLEC Anže

2000

BP

0:49,59

143

18.06.2011

Trbovlje

 

KOKLIČ Klemen

2002

RL

0:49,59

143

04.06.2011

Brestanica

116.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael

2000

FR

0:49,62

143

29.05.2011

Ravne na Koroškem

117.  

TROTOVŠEK Andraž

2000

OL

0:49,64

142

04.06.2011

Brestanica

118.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:49,72

142

04.06.2011

Brestanica

119.  

MUKAETOV Ilija

1999

LL

0:49,83

141

11.06.2011

Ljubljana

120.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

0:49,93

140

25.06.2011

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

HABJAN Staš

1999

KKR

0:49,97

140

04.06.2011

Brestanica

122.  

UDOVIČ Matija

2001

IL

0:50,02

139

26.05.2011

Ljubljana

123.  

MALI Luka

2000

IL

0:50,10

138

26.05.2011

Ljubljana

124.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

0:50,13

138

11.06.2011

Ljubljana

125.  

POTOČNIK Luka

1999

NC

0:50,27

137

14.05.2011

Ptuj

126.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:50,34

136

04.06.2011

Brestanica

127.  

DERNOVŠČEK Lovro

2001

SDD

0:50,42

136

11.06.2011

Ljubljana

128.  

KUNST Tim

2000

NC

0:50,45

136

14.05.2011

Ptuj

129.  

ARH Lovro

1999

CK

0:50,52

135

14.05.2011

Ptuj

130.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

0:50,58

135

11.06.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

TUŠAR Neven

2002

CER

0:50,67

134

04.06.2011

Brestanica

132.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

0:50,71

134

26.05.2011

Ljubljana

133.  

HLEBEC Gašper

2000

RR

0:50,79

133

04.06.2011

Brestanica

134.  

JENKO Nejc

1999

RL

0:50,82

133

04.06.2011

Brestanica

 

VIDRIH Jošt

2001

LL

0:50,82

133

24.07.2011

Ravne na Koroškem

136.  

BEVK Uroš

1999

CER

0:50,85

132

25.06.2011

Nova Gorica

 

PIRNAT Anže

2001

KA

0:50,85

132

24.07.2011

Ravne na Koroškem

138.  

ŠMID Rihard

2001

KKR

0:50,98

131

04.06.2011

Brestanica

139.  

KOŽELJ Tim

1999

PC

0:51,05

131

16.04.2011

Maribor

140.  

BIRO Matej

2001

RR

0:51,20

130

04.06.2011

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KOLAR Tilen

1999

TP

0:51,31

129

14.05.2011

Ptuj

142.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:51,37

128

11.06.2011

Ljubljana

143.  

KOZOLE Anže

1999

CK

0:51,49

128

24.07.2011

Ravne na Koroškem

144.  

STAREC PAVLIN Gregor

1999

LL

0:51,51

127

11.06.2011

Ljubljana

145.  

ROT Jaša

2000

IL

0:51,64

126

26.05.2011

Ljubljana

146.  

MOŽINA Marko

2000

IL

0:51,75

126

11.06.2011

Ljubljana

147.  

MIJOKOVIČ Tilen

2001

CK

0:51,87

125

04.06.2011

Brestanica

148.  

BAŽEC Gregor

2001

BP

0:51,90

125

16.07.2011

Kamnik

149.  

LESJAK Filip

1999

BM

0:51,93

124

29.05.2011

Ravne na Koroškem

150.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:51,94

124

26.05.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

MITROVIČ Marko

1999

BM

0:52,03

124

14.05.2011

Ptuj

152.  

JULAR Alen

2001

CK

0:52,09

123

04.06.2011

Brestanica

153.  

DELEVIČ PREDIKAKA Nik

1999

TP

0:52,23

122

14.05.2011

Ptuj

154.  

MOČNIK Rostja

1999

AQ

0:52,29

122

11.06.2011

Ljubljana

155.  

HOČEVAR Jan

2000

OL

0:52,32

122

11.06.2011

Ljubljana

156.  

GANTAR Ambrož

2000

LL

0:52,33

121

16.07.2011

Kamnik

157.  

KAC Jan

2001

SDD

0:52,41

121

11.06.2011

Ljubljana

158.  

PETELINC Jan

2001

CK

0:52,56

120

12.06.2011

Reka/Rijeka

159.  

ZAJC Luka

2001

RT

0:52,66

119

04.06.2011

Brestanica

160.  

BESTER Blaž

1999

LL

0:52,80

118

26.05.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KAJTAZOVIČ Dino

2000

RL

0:52,89

118

26.05.2011

Ljubljana

162.  

MEŽNAR Urban

2001

KA

0:52,91

117

16.07.2011

Kamnik

163.  

BREŽNIK Timotej

2000

VV

0:52,95

117

29.05.2011

Ravne na Koroškem

164.  

GRAŠIČ Peter

2003

KKR

0:53,04

117

20.05.2011

Radovljica

165.  

FAROUK Sherif

2000

IL

0:53,08

116

26.05.2011

Ljubljana

166.  

ARKO Jan

2000

RR

0:53,27

115

04.06.2011

Brestanica

167.  

PUŠENJAK Matevž

1999

IL

0:53,33

115

26.05.2011

Ljubljana

168.  

ŽAVBI Lenart

1999

OL

0:53,35

115

04.06.2011

Brestanica

169.  

KOBAL Jure

2001

TK

0:53,37

114

11.06.2011

Ljubljana

170.  

KONEČNIK Roki

2000

BM

0:53,38

114

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

RABZELJ Lan

2001

BM

0:53,39

114

11.06.2011

Ljubljana

172.  

BAŠKOVČ Žan

2001

GBR

0:53,43

114

24.07.2011

Ravne na Koroškem

173.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:53,59

113

29.05.2011

Ravne na Koroškem

174.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

0:53,60

113

11.06.2011

Ljubljana

175.  

ODER Nik

2001

BM

0:53,63

113

29.05.2011

Ravne na Koroškem

176.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:53,64

113

26.03.2011

Ravne na Koroškem

177.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:53,69

112

11.06.2011

Ljubljana

178.  

HORVAT Gregor

2000

BM

0:53,72

112

24.07.2011

Ravne na Koroškem

179.  

WOLTE SULA Val

2001

GBR

0:53,77

112

02.07.2011

Radovljica

180.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

0:53,91

111

11.06.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

KASTELIC David

2001

CK

0:53,97

111

04.06.2011

Brestanica

 

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:53,97

111

26.05.2011

Ljubljana

183.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:54,03

110

29.05.2011

Ravne na Koroškem

184.  

ŠPEGEL Val

2000

VV

0:54,13

110

29.05.2011

Ravne na Koroškem

185.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

0:54,15

110

26.05.2011

Ljubljana

186.  

JAKLIN Anže

2000

VV

0:54,28

109

04.06.2011

Brestanica

187.  

TRBOVŠEK Jani

2000

FR

0:54,30

109

04.06.2011

Brestanica

188.  

VRHOVNIK Rok

1999

KA

0:54,48

108

14.05.2011

Ptuj

189.  

MARENK Tadej

2000

KKR

0:54,50

107

12.06.2011

Radovljica

190.  

GUSEL Tadej

2000

BM

0:54,63

107

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

GROŠELJ Ažbe

2000

GBR

0:54,69

106

04.06.2011

Brestanica

192.  

LEPEN Jurij

2002

OL

0:54,76

106

20.05.2011

Radovljica

 

VINTAR Miha

2003

TK

0:54,76

106

20.05.2011

Radovljica

194.  

JENDRIC Tristan

2000

OL

0:55,00

105

04.06.2011

Brestanica

195.  

LENIČ Jošt

2002

LL

0:55,07

104

26.05.2011

Ljubljana

196.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:55,19

103

26.05.2011

Ljubljana

197.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:55,20

103

11.06.2011

Ljubljana

198.  

JERŠIN Jaka

2000

RT

0:55,36

102

04.06.2011

Brestanica

199.  

ČOKLIČ Jakob

2001

NC

0:55,38

102

12.06.2011

Radovljica

200.  

ODER Anže

2001

VV

0:55,40

102

29.05.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

BLAGOTINŠEK Marcel

2002

OL

0:55,68

101

11.06.2011

Ljubljana

202.  

KLEMEN Jaka

1999

IL

0:55,85

100

11.06.2011

Ljubljana

 

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:55,85

100

16.04.2011

Maribor

204.  

KRALJ Marko

2001

PDM

0:55,88

100

16.04.2011

Maribor

205.  

KRŽAN Peter

2002

CK

0:55,90

100

04.06.2011

Brestanica

206.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:55,92

99

20.05.2011

Radovljica

207.  

PEZ Alex

2000

KK

0:55,93

99

04.06.2011

Brestanica

208.  

PIRŠ Žan

2002

KA

0:55,99

99

20.05.2011

Radovljica

209.  

THALER Grega

2001

KKR

0:56,00

99

24.07.2011

Ravne na Koroškem

210.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:56,18

98

04.06.2011

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

PEČAR Rok

2001

GBR

0:56,35

97

20.05.2011

Radovljica

212.  

KAC Tim

2003

LL

0:56,44

97

11.06.2011

Ljubljana

213.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

0:56,45

97

11.06.2011

Ljubljana

214.  

PAŠALIČ ORAŽEM Denis

2002

CK

0:56,64

96

04.06.2011

Brestanica

215.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

0:56,68

95

14.05.2011

Ptuj

216.  

ČOP Andrej

2001

GBR

0:56,74

95

20.05.2011

Radovljica

217.  

ROT Jernej

1999

RL

0:56,82

95

26.05.2011

Ljubljana

218.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

0:56,90

94

04.06.2011

Brestanica

219.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando

2001

FR

0:56,97

94

29.05.2011

Ravne na Koroškem

220.  

HALKIČ Ervin

2000

GBR

0:57,11

93

12.06.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

TOČKOV Vladimir

2001

LL

0:57,15

93

26.05.2011

Ljubljana

222.  

JANŠA Žiga

2001

GBR

0:57,16

93

12.06.2011

Radovljica

223.  

SENICA Naj

2002

LL

0:57,18

93

26.05.2011

Ljubljana

224.  

OVEN BARBIČ Blaž

2000

OL

0:57,37

92

26.05.2011

Ljubljana

225.  

VRANIČAR Matej

2002

LL

0:57,48

92

26.05.2011

Ljubljana

226.  

FURLANI Patrik

2002

NG

0:57,49

91

25.06.2011

Nova Gorica

227.  

CVIKL Luka

2002

NC

0:57,60

91

12.06.2011

Radovljica

228.  

VOVK Nace

2002

TK

0:57,65

91

20.05.2011

Radovljica

229.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:57,68

91

22.05.2011

Ljubljana

230.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:57,70

90

16.07.2011

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:57,73

90

14.05.2011

Ptuj

232.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:57,85

90

26.05.2011

Ljubljana

233.  

BEC Aleks

2002

RT

0:57,88

90

18.06.2011

Trbovlje

234.  

RACMAN Aleksej

2001

RL

0:58,40

87

26.05.2011

Ljubljana

235.  

MAVRI Patrik

2002

NG

0:58,45

87

05.06.2011

Gorica/Gorizia

236.  

ZABUKOVEC Teo

2001

BP

0:58,47

87

12.06.2011

Radovljica

237.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

0:58,63

86

20.05.2011

Radovljica

238.  

VODENIK Jan

2003

NC

0:58,71

86

14.05.2011

Ptuj

239.  

LAHARNAR Luka

1999

RT

0:58,90

85

14.05.2011

Ptuj

240.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:59,04

84

25.06.2011

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

TERZIČ Žiga

2001

PDM

0:59,07

84

16.04.2011

Maribor

242.  

LAHAJNER Lin

2001

OL

0:59,30

83

11.06.2011

Ljubljana

243.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

GBR

0:59,35

83

12.06.2011

Radovljica

244.  

SARIĆ Marko

2000

TP

0:59,60

82

14.05.2011

Ptuj

245.  

JERMAN Tit

1999

GBR

0:59,67

82

14.05.2011

Ptuj

246.  

DROBNE Dejan

2001

BM

0:59,70

82

11.06.2011

Ljubljana

247.  

KOČAR Žan Žiga

2001

BP

0:59,98

80

12.06.2011

Radovljica

248.  

DOVČ Lan

2003

OL

1:00,19

80

04.06.2011

Brestanica

249.  

BUČAR Janvit

2002

IL

1:00,23

79

26.05.2011

Ljubljana

250.  

LEŠNIK Sven

2002

VV

1:00,38

79

29.05.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

1:00,39

79

24.07.2011

Ravne na Koroškem

252.  

HORVAT Mitja

2001

NC

1:00,45

79

24.07.2011

Ravne na Koroškem

253.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

1:00,62

78

29.05.2011

Ravne na Koroškem

254.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

1:00,68

78

11.06.2011

Ljubljana

255.  

DEBELJAK Žiga

2002

OL

1:00,79

77

11.06.2011

Ljubljana

256.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:00,81

77

20.05.2011

Radovljica

257.  

GABERŠČEK Nejc

2003

CER

1:00,88

77

04.06.2011

Brestanica

258.  

VODEB Simon

2002

CK

1:01,06

76

04.06.2011

Brestanica

259.  

GRUDEN Gaj

2002

KA

1:01,16

76

20.05.2011

Radovljica

260.  

FAJAN Maks

2001

TK

1:01,31

75

11.06.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

JERMAN Uroš

2001

TK

1:01,49

75

20.05.2011

Radovljica

262.  

HODEJ Blaž

2002

RT

1:01,50

75

18.06.2011

Trbovlje

263.  

BOGOVIČ Tim

2002

CK

1:01,52

75

04.06.2011

Brestanica

264.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

1:01,55

74

24.07.2011

Ravne na Koroškem

265.  

HRUŠEVAR Matija

2002

CK

1:01,65

74

04.06.2011

Brestanica

266.  

PRELOVŠEK Matija

2001

LL

1:01,71

74

26.05.2011

Ljubljana

267.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

1:01,98

73

16.04.2011

Maribor

268.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:02,40

71

04.06.2011

Brestanica

269.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

1:02,45

71

09.07.2011

Koper

270.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

1:02,47

71

26.05.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

TOBIAS David

2000

BM

1:02,66

71

29.05.2011

Ravne na Koroškem

272.  

SMREKAR Vid

2002

PDM

1:03,20

69

16.04.2011

Maribor

273.  

FRANKO Nik

2002

LL

1:03,81

67

22.05.2011

Ljubljana

274.  

ARH Aljaž

2001

CK

1:04,00

66

04.06.2011

Brestanica

275.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:04,20

66

20.05.2011

Radovljica

276.  

JENKO Bor

2002

RL

1:04,22

65

26.05.2011

Ljubljana

277.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

1:04,46

65

16.07.2011

Kamnik

278.  

FRAS Jan

2002

PDM

1:04,81

64

14.05.2011

Ptuj

279.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

1:04,96

63

25.06.2011

Nova Gorica

280.  

HRIBAR Žan Janez

2001

LL

1:05,21

63

26.05.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

1:05,30

62

20.05.2011

Radovljica

282.  

KITEK Blaž

2000

VV

1:05,41

62

29.05.2011

Ravne na Koroškem

283.  

KERIN Domen

2002

IL

1:05,79

61

04.06.2011

Brestanica

284.  

PEČAR Nejc

2004

JJ

1:05,80

61

20.05.2011

Radovljica

285.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

1:06,17

60

04.06.2011

Brestanica

286.  

SITAR Jurij

2002

GBR

1:07,57

56

20.05.2011

Radovljica

287.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:07,83

55

11.06.2011

Ljubljana

288.  

HOMŠAK Jakob

2002

PDM

1:07,84

55

16.04.2011

Maribor

289.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

1:08,04

55

16.04.2011

Maribor

290.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

KKR

1:08,12

55

16.07.2011

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

ŠUŠTAR Matic

2003

KA

1:08,97

53

20.05.2011

Radovljica

292.  

STRMŠEK Jaka

2002

TK

1:10,46

49

20.05.2011

Radovljica

293.  

KOVAČIČ Andraž

2000

RT

1:10,66

49

04.06.2011

Brestanica

294.  

KRAVOS Žak

2004

BM

1:11,72

47

16.04.2011

Maribor

295.  

VERDENIK Filip

2004

TP

1:11,77

47

16.04.2011

Maribor

296.  

VILFAN Rok

2004

GBR

1:12,77

45

20.05.2011

Radovljica

297.  

SLAČEK Jan

1999

PDM

1:13,15

44

16.04.2011

Maribor

298.  

MANDL Tomaž

2002

CK

1:13,20

44

04.06.2011

Brestanica

299.  

PRELOVŠEK Gašper

2002

LL

1:13,55

43

22.05.2011

Ljubljana

300.  

JURKOVIČ Domen

2003

LL

1:13,56

43

26.05.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

DOBAJA Filip

2002

PDM

1:14,48

42

16.04.2011

Maribor

302.  

GRAŠIČ Martin

2005

KKR

1:14,49

42

12.06.2011

Radovljica

303.  

VARGIČ Staš

2003

TP

1:18,79

35

14.05.2011

Ptuj

304.  

UNETIČ Sergej

2001

CK

1:20,23

33

04.06.2011

Brestanica

305.  

ANTOLOVIČ Matic

2002

CK

1:23,95

29

04.06.2011

Brestanica

306.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:25,10

28

22.05.2011

Ljubljana

307.  

ANTOLOVIČ Matej

2004

CK

1:26,27

27

04.06.2011

Brestanica

308.  

HORVAT Staš

2001

TP

1:31,59

22

14.05.2011

Ptuj

309.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:32,45

22

16.04.2011

Maribor

310.  

MRAK Mitja

2003

GBR

1:38,60

18

20.05.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

KECMAN KORDEŽ Jaša

2004

JJ

1:48,65

13

20.05.2011

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

311

2000.71

0:53,95

111



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.