Back    Home

Lestvice *
2016/2017, mlajši dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 04.07.2020, 20:26:30

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:35,35

395

16.07.2017

Maribor

2.  

ABUTOVIČ Filip

2005

LL

0:36,53

358

16.07.2017

Maribor

3.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:37,26

337

10.06.2017

Ravne na Koroškem

4.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:37,88

321

10.06.2017

Ravne na Koroškem

5.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:38,47

306

16.07.2017

Maribor

6.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:38,66

302

01.07.2017

Kamnik

7.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:40,23

268

16.07.2017

Maribor

8.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:40,59

261

16.07.2017

Maribor

9.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:40,85

256

16.07.2017

Maribor

10.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:41,18

250

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:41,34

247

16.07.2017

Maribor

12.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:41,39

246

17.06.2017

Ljubljana

13.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:41,43

245

10.06.2017

Ravne na Koroškem

14.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

0:41,85

238

01.07.2017

Kamnik

15.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:42,14

233

01.07.2017

Kamnik

16.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:42,22

232

17.06.2017

Trbovlje

17.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:42,40

229

16.07.2017

Maribor

18.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:42,73

223

01.07.2017

Kamnik

19.  

VASLE Tim

2006

NC

0:42,79

223

10.06.2017

Ravne na Koroškem

20.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:42,85

222

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KEREC Odon

2006

IL

0:42,90

221

10.06.2017

Ravne na Koroškem

22.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:42,93

220

25.03.2017

Kranj

23.  

ALJAŽ Andraž

2005

KKR

0:43,09

218

17.06.2017

Ljubljana

24.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:43,10

218

16.07.2017

Maribor

25.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

0:43,23

216

08.07.2017

Koper

26.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:43,34

214

16.07.2017

Maribor

27.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:43,44

213

10.06.2017

Ravne na Koroškem

28.  

SIRNIK Daris

2006

KKR

0:43,57

211

01.07.2017

Kamnik

29.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:43,66

209

17.06.2017

Ljubljana

30.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:43,67

209

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:43,78

208

04.06.2017

Brestanica

32.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:43,80

207

08.07.2017

Koper

33.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:43,99

205

04.06.2017

Wels

34.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:44,01

205

16.07.2017

Maribor

35.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:44,05

204

16.07.2017

Maribor

36.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:44,16

202

16.07.2017

Maribor

37.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

0:44,19

202

16.07.2017

Maribor

38.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:44,32

200

18.06.2017

Reka/Rijeka

39.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:44,33

200

25.03.2017

Kranj

40.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:44,45

198

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:44,95

192

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:44,95

192

10.06.2017

Ravne na Koroškem

43.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:45,15

189

08.04.2017

Ljubljana

44.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:45,18

189

25.03.2017

Kranj

45.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:45,20

189

18.06.2017

Reka/Rijeka

46.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:45,32

187

04.06.2017

Wels

47.  

VARGA Jaka

2006

KA

0:45,38

186

10.06.2017

Ravne na Koroškem

48.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:45,50

185

08.07.2017

Koper

49.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:45,52

185

04.06.2017

Brestanica

50.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:45,64

183

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

EGART Luka

2005

TK

0:45,89

180

16.07.2017

Maribor

52.  

KORENJAK Anže

2005

TK

0:45,90

180

16.07.2017

Maribor

53.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:45,93

180

18.03.2017

Ravne na Koroškem

54.  

ROŽEN Tine

2005

FR

0:45,95

180

16.07.2017

Maribor

55.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

RL

0:46,31

175

01.07.2017

Kamnik

56.  

CAKOR Aldin

2005

VV

0:46,32

175

10.06.2017

Ravne na Koroškem

57.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:46,35

175

08.07.2017

Koper

58.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:46,52

173

25.03.2017

Kranj

59.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:46,56

173

04.06.2017

Brestanica

60.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:46,60

172

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:46,73

171

16.07.2017

Maribor

62.  

TURK Mitja

2006

RR

0:46,74

171

04.06.2017

Brestanica

63.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:46,88

169

27.05.2017

Radovljica

64.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:46,98

168

10.06.2017

Ravne na Koroškem

65.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:47,10

167

25.06.2017

Nova Gorica

66.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:47,11

167

22.04.2017

Banja Luka

67.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:47,17

166

18.06.2017

Reka/Rijeka

68.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:47,18

166

08.07.2017

Koper

 

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:47,18

166

18.06.2017

Reka/Rijeka

70.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

0:47,20

166

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:47,41

163

04.03.2017

Ravne na Koroškem

72.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:47,42

163

22.04.2017

Radovljica

73.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:47,51

162

04.06.2017

Brestanica

74.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:47,86

159

04.06.2017

Wels

75.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:47,91

158

10.06.2017

Varaždinske Toplice

76.  

HORVAT Lan

2006

PDM

0:48,04

157

08.04.2017

Maribor

77.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:48,31

154

04.03.2017

Ravne na Koroškem

78.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:48,48

153

16.07.2017

Maribor

79.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:48,61

152

10.06.2017

Ravne na Koroškem

80.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:48,64

151

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:48,72

151

17.06.2017

Ljubljana

82.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:48,73

151

17.06.2017

Ljubljana

83.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

0:49,04

148

27.05.2017

Radovljica

84.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:49,26

146

16.07.2017

Maribor

85.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:49,29

145

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

VETTER Miha

2005

FR

0:49,29

145

04.03.2017

Ravne na Koroškem

87.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:49,37

145

17.06.2017

Ljubljana

88.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:49,56

143

25.06.2017

Nova Gorica

89.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:49,60

143

16.07.2017

Maribor

90.  

ALJAŽ Denis

2008

KKR

0:49,63

142

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:49,64

142

08.04.2017

Ljubljana

92.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

0:49,67

142

08.07.2017

Koper

93.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:49,77

141

10.06.2017

Ravne na Koroškem

94.  

GOLOB Luka

2006

KA

0:49,98

139

16.07.2017

Maribor

95.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:50,04

139

08.04.2017

Maribor

96.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:50,07

139

17.06.2017

Ljubljana

97.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:50,10

138

17.06.2017

Ljubljana

98.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:50,21

138

04.06.2017

Brestanica

99.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:50,25

137

10.06.2017

Ravne na Koroškem

100.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:50,31

137

22.04.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:50,35

136

04.03.2017

Ravne na Koroškem

102.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

0:50,50

135

25.06.2017

Nova Gorica

 

PANIČ Nal

2007

FR

0:50,50

135

16.07.2017

Maribor

104.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:50,59

134

17.06.2017

Trbovlje

105.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:50,68

134

10.06.2017

Ravne na Koroškem

106.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:50,76

133

16.07.2017

Maribor

107.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:50,77

133

16.07.2017

Maribor

108.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:50,82

133

08.07.2017

Koper

109.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:50,85

132

08.04.2017

Maribor

110.  

GERMOVŠEK Jan

2005

CK

0:50,87

132

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:50,90

132

16.07.2017

Maribor

112.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:51,05

131

01.07.2017

Kamnik

113.  

STERGAR Jan

2007

LL

0:51,17

130

17.06.2017

Ljubljana

114.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:51,24

129

13.05.2017

Ptuj

115.  

ABDIĆ Alen

2007

IL

0:51,26

129

17.06.2017

Ljubljana

 

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

0:51,26

129

17.06.2017

Trbovlje

117.  

FILIPČIČ Enej

2006

BP

0:51,28

129

16.07.2017

Maribor

118.  

BOGDANOVIČ Matia

2007

BP

0:51,30

129

16.07.2017

Maribor

119.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:51,33

129

08.04.2017

Maribor

120.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:51,35

129

18.03.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:51,36

128

08.04.2017

Ljubljana

122.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:51,41

128

16.07.2017

Maribor

123.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

0:51,44

128

17.06.2017

Ljubljana

124.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

0:51,58

127

21.05.2017

Ljubljana

125.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:51,67

126

04.06.2017

Brestanica

126.  

BILE Blaž

2006

ZVK

0:51,83

125

04.06.2017

Brestanica

127.  

VELEC Matija

2008

KK

0:51,90

125

13.05.2017

Koper

128.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:51,92

124

13.05.2017

Ptuj

129.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:51,95

124

08.04.2017

Ljubljana

130.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:52,07

123

08.07.2017

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:52,15

123

16.07.2017

Maribor

132.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:52,16

123

16.07.2017

Maribor

133.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:52,31

122

08.04.2017

Ljubljana

134.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:52,37

121

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

135.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:52,38

121

16.07.2017

Maribor

136.  

STARC Teo

2008

RR

0:52,47

120

01.07.2017

Kamnik

137.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

0:52,51

120

18.03.2017

Koper

138.  

RIHTER Jakob

2005

CK

0:52,52

120

04.06.2017

Brestanica

139.  

TOMASINO Žiga

2005

TP

0:52,56

120

08.04.2017

Maribor

140.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:52,60

120

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:52,75

119

17.06.2017

Ljubljana

142.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:52,79

118

04.03.2017

Ravne na Koroškem

143.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

0:52,82

118

25.03.2017

Kranj

144.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:52,88

118

18.06.2017

Reka/Rijeka

145.  

DEBEVEC Matic

2008

LL

0:53,00

117

21.05.2017

Ljubljana

146.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:53,04

117

01.07.2017

Kamnik

147.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:53,09

116

17.06.2017

Ljubljana

148.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:53,15

116

04.06.2017

Brestanica

149.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

0:53,24

115

10.06.2017

Ravne na Koroškem

150.  

PUC Jakob

2006

IL

0:53,31

115

08.07.2017

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

OSTERC Ožbej

2008

LL

0:53,32

115

25.03.2017

Kranj

152.  

MEDVED Rok

2005

VV

0:53,43

114

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

153.  

GORENJAK Anej

2006

FR

0:53,50

114

04.03.2017

Ravne na Koroškem

154.  

OCEPEK Maj

2008

RR

0:53,62

113

04.06.2017

Brestanica

155.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:53,86

111

08.07.2017

Koper

156.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:53,88

111

16.07.2017

Maribor

157.  

POTNIK Matic

2008

RL

0:54,16

109

17.06.2017

Trbovlje

158.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:54,25

109

17.06.2017

Ljubljana

159.  

GOR Danijel

2008

KK

0:54,27

109

04.06.2017

Brestanica

160.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

0:54,29

109

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OROŽ Luka

2007

PKA

0:54,29

109

18.03.2017

Koper

162.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

0:54,33

108

04.06.2017

Brestanica

163.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:54,37

108

04.06.2017

Brestanica

164.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:54,60

107

13.05.2017

Ptuj

165.  

TESTEN Staš

2006

BM

0:54,69

106

16.07.2017

Maribor

166.  

VILER Val

2007

KK

0:54,74

106

18.03.2017

Koper

167.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

0:54,77

106

10.06.2017

Ravne na Koroškem

168.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:54,88

105

13.05.2017

Ptuj

169.  

MILAR Mark

2007

RT

0:55,00

105

16.07.2017

Maribor

170.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:55,03

104

13.05.2017

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:55,20

103

13.05.2017

Ptuj

172.  

ŽONTAR Erik

2007

IL

0:55,25

103

17.06.2017

Ljubljana

173.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:55,26

103

17.06.2017

Ljubljana

174.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:55,28

103

17.06.2017

Ljubljana

175.  

FINK Amadej

2007

KK

0:55,39

102

16.07.2017

Maribor

176.  

VODOVNIK Bor

2008

KKR

0:55,42

102

17.06.2017

Ljubljana

177.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:55,48

102

25.03.2017

Kranj

178.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:55,52

102

27.05.2017

Radovljica

179.  

MAREEV Roman

2005

LL

0:55,53

102

08.04.2017

Ljubljana

180.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:55,70

101

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:55,72

101

08.04.2017

Maribor

182.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:55,73

100

16.07.2017

Maribor

183.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:55,74

100

10.06.2017

Ravne na Koroškem

184.  

FIŠER David

2006

BM

0:55,75

100

17.06.2017

Ljubljana

185.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:55,83

100

24.06.2017

Ljubljana

186.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:55,84

100

04.03.2017

Ravne na Koroškem

187.  

GORŠE Mateo

2006

RL

0:55,86

100

17.06.2017

Trbovlje

188.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:55,91

99

10.06.2017

Ravne na Koroškem

189.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:55,92

99

08.04.2017

Maribor

190.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:56,01

99

08.04.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠKRABL Tobias

2006

BM

0:56,01

99

17.06.2017

Ljubljana

192.  

FUKS Gal

2007

CK

0:56,06

99

04.06.2017

Brestanica

193.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

0:56,10

98

27.05.2017

Radovljica

194.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:56,21

98

24.06.2017

Ljubljana

195.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:56,24

98

17.06.2017

Ljubljana

196.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:56,27

98

04.06.2017

Brestanica

197.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:56,39

97

27.05.2017

Radovljica

198.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:56,40

97

17.06.2017

Ljubljana

199.  

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:56,43

97

17.06.2017

Ljubljana

200.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:56,55

96

13.05.2017

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

LOGAR Bor

2008

TK

0:56,59

96

10.06.2017

Ravne na Koroškem

202.  

MERKAČ Tevž

2008

FR

0:56,69

95

10.06.2017

Ravne na Koroškem

203.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

0:56,78

95

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

204.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:56,82

95

17.06.2017

Ljubljana

205.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:56,85

95

16.07.2017

Maribor

206.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:56,86

95

10.06.2017

Ravne na Koroškem

207.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:56,88

94

04.06.2017

Brestanica

208.  

NAŠEV Nikola

2006

NG

0:56,94

94

18.03.2017

Koper

209.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:56,95

94

27.05.2017

Radovljica

210.  

DJUROVIĆ Filip

2006

LL

0:56,97

94

08.04.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:57,01

94

04.06.2017

Brestanica

212.  

PINTER Matjaž

2006

BM

0:57,03

94

08.04.2017

Maribor

213.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:57,07

94

04.03.2017

Ravne na Koroškem

214.  

CODIGLIA VIDACH Martin

2008

BP

0:57,09

93

18.06.2017

Reka/Rijeka

215.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:57,11

93

17.06.2017

Ljubljana

216.  

SEVER Marko

2007

LL

0:57,15

93

04.06.2017

Brestanica

217.  

VIHER Vid

2005

BM

0:57,27

93

04.03.2017

Ravne na Koroškem

218.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:57,28

92

04.06.2017

Brestanica

219.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:57,34

92

01.07.2017

Kamnik

220.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:57,35

92

13.05.2017

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:57,54

91

13.05.2017

Ptuj

222.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:57,64

91

04.06.2017

Brestanica

223.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:57,67

91

10.06.2017

Ravne na Koroškem

224.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:57,73

90

16.07.2017

Maribor

225.  

KNAVS Benjamin

2008

IL

0:57,83

90

01.07.2017

Kamnik

226.  

ANGLEITNER SAGADIN Mark

2007

PDM

0:57,93

89

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

227.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

0:57,94

89

13.05.2017

Koper

228.  

PAUČIČ Jakov Peter

2010

TOR

0:57,95

89

27.05.2017

Radovljica

229.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

0:58,01

89

04.03.2017

Ravne na Koroškem

230.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:58,04

89

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:58,12

89

27.05.2017

Radovljica

232.  

RUDOLF Leon

2006

BM

0:58,22

88

04.03.2017

Ravne na Koroškem

233.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:58,23

88

17.06.2017

Ljubljana

234.  

POTOČNIK Teo

2007

PAK

0:58,35

87

08.07.2017

Koper

235.  

BURMAKIN Aleksander

2009

LL

0:58,39

87

04.06.2017

Brestanica

236.  

PROSENIK Van

2007

IL

0:58,40

87

10.06.2017

Ravne na Koroškem

237.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:58,48

87

21.05.2017

Ljubljana

238.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:58,58

86

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

239.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:58,60

86

01.07.2017

Kamnik

240.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:58,69

86

17.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:58,74

86

08.04.2017

Ljubljana

242.  

MATJAŠEC Marko

2007

FR

0:58,79

86

04.03.2017

Ravne na Koroškem

243.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:59,23

84

17.06.2017

Ljubljana

244.  

KOLENC Max

2007

KK

0:59,61

82

08.07.2017

Koper

245.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:59,72

82

04.06.2017

Brestanica

246.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

0:59,85

81

08.04.2017

Maribor

247.  

LUKMAN Rok

2005

RL

0:59,95

81

08.04.2017

Ljubljana

248.  

PERC Nik

2009

NC

1:00,04

80

18.06.2017

Reka/Rijeka

249.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

1:00,05

80

04.06.2017

Brestanica

250.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

1:00,06

80

08.04.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

GOVŠE Lan

2009

IL

1:00,13

80

08.04.2017

Ljubljana

252.  

VETTER Luka

2007

FR

1:00,16

80

10.06.2017

Ravne na Koroškem

253.  

JENIČ Vito

2007

FR

1:00,38

79

04.03.2017

Ravne na Koroškem

 

JUSTIN Miha

2007

KA

1:00,38

79

01.07.2017

Kamnik

255.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

1:00,50

78

10.06.2017

Ravne na Koroškem

256.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

1:00,65

78

18.03.2017

Koper

257.  

SARIĆ Luka

2008

PAK

1:00,68

78

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

258.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

1:00,70

78

17.06.2017

Ljubljana

259.  

PRIBAC Lan

2009

BP

1:01,43

75

16.07.2017

Maribor

260.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

1:01,47

75

25.03.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

FINK Aleksej

2009

KK

1:01,60

74

08.07.2017

Koper

262.  

MLINARIČ Lan

2007

PAK

1:01,66

74

08.04.2017

Maribor

263.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:01,67

74

01.07.2017

Kamnik

264.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

1:01,76

74

01.07.2017

Kamnik

265.  

VIDRIH Nik

2008

FR

1:01,84

73

10.06.2017

Ravne na Koroškem

266.  

STANTA Urban

2008

FR

1:01,95

73

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

267.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

1:01,96

73

08.07.2017

Koper

268.  

ROBIČ Gaber

2006

RAD

1:02,07

73

09.04.2017

Radovljica

269.  

ZAKŠEK Žan

2007

CK

1:02,22

72

04.06.2017

Brestanica

270.  

ČEPON Jakob

2007

RL

1:02,35

72

17.06.2017

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FERBEŽAR Mark

2006

RAD

1:02,35

72

27.05.2017

Radovljica

272.  

PODOBNIK Mark

2007

TK

1:02,58

71

22.04.2017

Radovljica

273.  

MARETIĆ Filip

2005

KA

1:02,71

70

27.05.2017

Radovljica

274.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:02,81

70

04.03.2017

Ravne na Koroškem

275.  

OMERSA Matic

2007

TK

1:02,92

70

10.06.2017

Ravne na Koroškem

276.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

1:03,07

69

22.04.2017

Radovljica

277.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

1:03,38

68

17.06.2017

Ljubljana

278.  

HERIC BRALA Rok

2008

IL

1:03,53

68

17.06.2017

Ljubljana

279.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

1:03,57

68

08.04.2017

Ljubljana

280.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

1:03,67

67

18.03.2017

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

1:03,87

67

09.04.2017

Radovljica

282.  

MALKOV Aleksandr

2009

OL

1:03,89

67

10.06.2017

Ravne na Koroškem

283.  

RUTAR Vili

2008

NG

1:04,16

66

18.03.2017

Koper

284.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

1:04,26

65

08.04.2017

Ljubljana

285.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:04,30

65

08.04.2017

Maribor

286.  

PATERNOSTER Aleksander

2009

FR

1:04,32

65

10.06.2017

Ravne na Koroškem

287.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

1:04,46

65

08.04.2017

Maribor

288.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

1:04,49

65

09.04.2017

Radovljica

289.  

ŠMID Oskar

2009

RL

1:04,70

64

17.06.2017

Ljubljana

290.  

ŠALEJ AVSEC Maj

2008

KA

1:04,88

63

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

SAVIĆ FRANKULOVIČ Tian

2008

FR

1:05,31

62

04.03.2017

Ravne na Koroškem

292.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

1:05,61

61

16.07.2017

Maribor

293.  

ROTAR Jernej

2008

LL

1:05,70

61

21.05.2017

Ljubljana

294.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

1:05,83

61

17.06.2017

Ljubljana

295.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

1:06,12

60

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

296.  

VIRANT Mark

2007

RL

1:06,33

59

24.06.2017

Ljubljana

297.  

JOVANOVIĆ Rok

2007

PAK

1:06,43

59

08.04.2017

Maribor

298.  

KUNČIČ Janez

2008

RAD

1:06,44

59

15.07.2017

Radovljica

299.  

ŽUGIČ JEHART Aljaž

2008

RL

1:06,53

59

17.06.2017

Trbovlje

300.  

HEVČUK Marko

2006

RAD

1:06,54

59

27.05.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

JELOVČAN Tomaž

2009

KKR

1:07,07

57

27.05.2017

Radovljica

302.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

1:07,25

57

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

303.  

ERŽEN Blaž

2008

KKR

1:07,87

55

17.06.2017

Ljubljana

304.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

1:07,90

55

04.03.2017

Ravne na Koroškem

305.  

ŠETINC Domen

2006

CK

1:08,13

55

04.06.2017

Brestanica

306.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

1:08,42

54

27.05.2017

Radovljica

307.  

GOZNIK Bine

2009

PAK

1:08,48

54

13.05.2017

Ptuj

308.  

KLEMENČIČ Florjan

2007

BM

1:08,59

54

04.03.2017

Ravne na Koroškem

309.  

ŠRIBAR Urh

2007

CK

1:08,64

54

04.06.2017

Brestanica

310.  

WALLAND Jan

2006

RAD

1:09,32

52

27.05.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

1:09,38

52

21.05.2017

Ljubljana

312.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

1:09,43

52

17.06.2017

Ljubljana

313.  

ROZMAN Patrick

2010

RAD

1:09,46

52

09.04.2017

Radovljica

314.  

JURČIČ Anej

2009

CK

1:09,81

51

04.06.2017

Brestanica

315.  

REGVAT Jani

2008

BM

1:10,09

50

08.04.2017

Maribor

316.  

PERŠOLJA Matija

2008

NG

1:10,18

50

13.05.2017

Koper

317.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

1:10,59

49

17.06.2017

Ljubljana

318.  

JENIČ Jan

2008

FR

1:11,08

48

10.06.2017

Ravne na Koroškem

319.  

HAJDAREVIČ Emrah

2008

RAD

1:11,19

48

09.04.2017

Radovljica

320.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

1:11,65

47

09.04.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

BURSAČ Marko

2010

LL

1:11,81

47

21.05.2017

Ljubljana

322.  

RUS Jaš

2007

RR

1:11,82

47

04.06.2017

Brestanica

323.  

MAREEV Tymofei

2007

LL

1:12,01

46

21.05.2017

Ljubljana

324.  

VRABL Nik

2008

BM

1:12,60

45

08.07.2017

Koper

325.  

* TISOVNIK Anže

2009

FR

1:12,65

45

10.06.2017

Ravne na Koroškem

326.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

1:13,33

44

08.07.2017

Koper

327.  

RAZPET Andraž

2009

CER

1:13,40

44

18.03.2017

Koper

328.  

KRET Tevž

2007

FR

1:15,42

40

04.03.2017

Ravne na Koroškem

 

VETTER Jaka

2009

FR

1:15,42

40

10.06.2017

Ravne na Koroškem

330.  

JELENKO Jakob

2006

CK

1:15,61

40

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

KRIŠTOFELC Lan

2008

FR

1:15,84

40

10.06.2017

Ravne na Koroškem

332.  

SAGERNIK Tin

2009

FR

1:16,36

39

10.06.2017

Ravne na Koroškem

333.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

1:17,70

37

08.07.2017

Koper

334.  

VALENCI Nik

2008

FR

1:18,77

35

10.06.2017

Ravne na Koroškem

335.  

VALCL Žare

2008

RA

1:20,58

33

08.07.2017

Koper

336.  

DOMINIK Maj

2006

RAD

1:20,79

33

09.04.2017

Radovljica

337.  

MIHELČIČ Andraž

2009

RAD

1:21,80

31

09.04.2017

Radovljica

338.  

NOVAK Dan

2008

RAD

1:22,33

31

09.04.2017

Radovljica

339.  

KOBOVC Nal

2011

FR

1:22,74

30

10.06.2017

Ravne na Koroškem

340.  

BEKTAŠEVIĆ Tijan

2010

KKR

1:24,80

28

17.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

KUMER Jure

2009

KKR

1:26,59

26

27.05.2017

Radovljica

342.  

GOLEŽ Peter

2009

PC

1:26,60

26

27.05.2017

Radovljica

343.  

JELENC Matic

2011

RAD

1:28,07

25

09.04.2017

Radovljica

344.  

KRAŠEVEC Andraž

2008

RAD

1:28,22

25

09.04.2017

Radovljica

345.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

1:28,50

25

10.06.2017

Ravne na Koroškem

346.  

MILENKOVIČ Filip

2010

RAD

1:28,62

25

09.04.2017

Radovljica

347.  

KEMPERLE Valentin

2008

RAD

1:29,27

24

27.05.2017

Radovljica

348.  

OREL Jurij

2009

RAD

1:29,60

24

09.04.2017

Radovljica

349.  

PAVLOVIĆ Nikolaj

2009

KK

1:31,99

22

08.07.2017

Koper

350.  

SRPAK Aljaž

2010

RAD

1:33,77

21

09.04.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

ZENER Kevin

2009

KKR

1:34,54

20

27.05.2017

Radovljica

352.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

1:38,54

18

27.05.2017

Radovljica

353.  

ILIČ Filip

2010

FR

1:43,26

15

10.06.2017

Ravne na Koroškem

354.  

KAČAREVIČ Rok

2010

RAD

1:44,98

15

27.05.2017

Radovljica

355.  

JUSTIN Gal

2011

RAD

1:50,98

12

09.04.2017

Radovljica

356.  

MINCU Jon Matia

2010

RAD

1:57,29

10

15.07.2017

Radovljica

357.  

OREL Rok

2011

RAD

1:57,51

10

09.04.2017

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

357

2007.03

0:57,44

92



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.