Back    Home

Lestvice *
2017/2018, mlajši dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 30.09.2020, 01:27:28

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:36,46

360

15.07.2018

Kranj

2.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:37,75

324

15.07.2018

Kranj

3.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:38,75

300

15.07.2018

Kranj

4.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:39,02

294

15.07.2018

Kranj

5.  

VARGA Jaka

2006

KA

0:39,22

289

09.06.2018

Ravne na Koroškem

6.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:39,62

280

02.06.2018

Brestanica

 

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:39,62

280

02.06.2018

Ravne na Koroškem

8.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:39,77

277

30.06.2018

Kamnik

9.  

KEREC Odon

2006

IL

0:39,81

276

15.07.2018

Kranj

 

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:39,81

276

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:40,25

267

09.06.2018

Ravne na Koroškem

12.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:40,27

267

25.02.2018

London

13.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:40,29

267

30.06.2018

Kamnik

14.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:40,36

265

17.06.2018

Reka/Rijeka

15.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:40,43

264

30.06.2018

Kamnik

16.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:40,48

263

15.07.2018

Kranj

17.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:40,57

261

09.06.2018

Ravne na Koroškem

18.  

SIRNIK Daris

2006

KKR

0:40,84

256

22.04.2018

Kranj

19.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:41,38

246

16.06.2018

Ljubljana

20.  

VASLE Tim

2006

NC

0:41,39

246

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:41,44

245

30.06.2018

Kamnik

22.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:41,71

240

26.05.2018

Radovljica

23.  

TURK Mitja

2006

RR

0:42,41

229

24.03.2018

Kranj

24.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:42,58

226

02.06.2018

Brestanica

25.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:42,74

223

09.06.2018

Ravne na Koroškem

26.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:42,84

222

15.07.2018

Kranj

27.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:42,96

220

02.06.2018

Brestanica

28.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:43,24

216

09.06.2018

Ravne na Koroškem

29.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:43,47

212

16.06.2018

Ljubljana

30.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:43,49

212

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:43,65

210

30.06.2018

Kamnik

32.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:43,82

207

30.06.2018

Kamnik

33.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:43,85

207

25.06.2018

Nova Gorica

34.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:43,89

206

15.07.2018

Kranj

35.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:44,29

201

09.06.2018

Ravne na Koroškem

36.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:44,32

200

02.06.2018

Brestanica

37.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:44,36

200

26.05.2018

Radovljica

38.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:44,59

197

03.03.2018

Ravne na Koroškem

39.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:44,68

195

24.03.2018

Kranj

40.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:44,69

195

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:44,73

195

15.07.2018

Kranj

42.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:44,93

192

02.06.2018

Brestanica

 

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:44,93

192

03.03.2018

Ravne na Koroškem

44.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:45,03

191

15.07.2018

Kranj

45.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:45,14

189

02.06.2018

Brestanica

46.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:45,18

189

25.02.2018

London

47.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:45,27

188

16.06.2018

Ljubljana

48.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:45,40

186

26.05.2018

Radovljica

49.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

0:45,44

186

07.07.2018

Koper

50.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:45,48

185

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:45,55

184

09.06.2018

Ravne na Koroškem

52.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:45,56

184

02.06.2018

Brestanica

53.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:45,68

183

09.06.2018

Ravne na Koroškem

54.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:45,73

182

26.05.2018

Radovljica

55.  

HORVAT Lan

2006

PDM

0:45,98

179

14.04.2018

Maribor

 

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:45,98

179

15.07.2018

Kranj

57.  

PUC Jakob

2006

IL

0:46,10

178

15.07.2018

Kranj

58.  

BIZJAK JAMBROVIČ Matic

2006

VV

0:46,11

178

15.07.2018

Kranj

 

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:46,11

178

09.06.2018

Ravne na Koroškem

60.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:46,44

174

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:46,47

174

15.07.2018

Kranj

62.  

LOGAR Bor

2008

TK

0:46,76

170

15.07.2018

Kranj

63.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:46,99

168

21.04.2018

Ljubljana

 

PANIČ Nal

2007

FR

0:46,99

168

15.07.2018

Kranj

65.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:47,26

165

14.04.2018

Maribor

66.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:47,27

165

30.06.2018

Kamnik

67.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:47,31

165

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

POTNIK Matic

2008

RL

0:47,31

165

15.07.2018

Kranj

69.  

STARC Teo

2008

RR

0:47,32

164

02.06.2018

Brestanica

70.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:47,45

163

07.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:47,49

163

16.06.2018

Ljubljana

72.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:47,52

162

15.07.2018

Kranj

73.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:47,54

162

02.06.2018

Brestanica

74.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:47,59

162

26.05.2018

Radovljica

75.  

KIKER Jan

2007

PC

0:47,66

161

26.05.2018

Radovljica

76.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:47,67

161

15.07.2018

Kranj

 

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:47,67

161

21.04.2018

Ljubljana

78.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

0:47,84

159

09.06.2018

Ravne na Koroškem

79.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:48,00

158

13.05.2018

Ptuj

80.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:48,02

157

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:48,06

157

09.06.2018

Varaždinske Toplice

82.  

VELEC Matija

2008

KK

0:48,10

157

15.07.2018

Kranj

83.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:48,14

156

30.06.2018

Kamnik

84.  

GOLOB Luka

2006

KA

0:48,16

156

26.05.2018

Radovljica

85.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:48,23

155

16.06.2018

Ljubljana

86.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:48,41

154

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

87.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:48,45

153

15.07.2018

Kranj

88.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:48,48

153

15.07.2018

Kranj

89.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:48,58

152

20.05.2018

Ljubljana

90.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:48,59

152

03.03.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:48,60

152

02.06.2018

Brestanica

92.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:48,87

149

16.06.2018

Ljubljana

93.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:48,95

148

15.07.2018

Kranj

94.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:49,13

147

02.06.2018

Brestanica

95.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:49,22

146

15.07.2018

Kranj

96.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:49,24

146

15.07.2018

Kranj

97.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

0:49,26

146

16.06.2018

Ljubljana

 

GROHAR Črt

2008

RL

0:49,26

146

16.06.2018

Ljubljana

99.  

FINK Amadej

2007

KK

0:49,27

146

15.07.2018

Kranj

100.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:49,40

144

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:49,42

144

16.06.2018

Ljubljana

102.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:49,45

144

13.05.2018

Ptuj

103.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:49,46

144

26.05.2018

Reka/Rijeka

104.  

STERGAR Jan

2007

LL

0:49,47

144

02.06.2018

Brestanica

105.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:49,55

143

15.07.2018

Kranj

106.  

GOR Danijel

2008

KK

0:49,72

142

15.07.2018

Kranj

107.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:49,77

141

21.04.2018

Ljubljana

108.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:49,80

141

15.07.2018

Kranj

109.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:49,85

141

15.07.2018

Kranj

110.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:49,90

140

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

FINK Aleksej

2009

KK

0:49,96

140

12.05.2018

Koper

112.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:49,97

140

17.06.2018

Reka/Rijeka

113.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:49,98

139

30.06.2018

Kamnik

 

KORITNIK Lan

2009

IL

0:49,98

139

16.06.2018

Ljubljana

115.  

OCEPEK Maj

2008

RR

0:50,03

139

02.06.2018

Brestanica

116.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:50,10

138

15.07.2018

Kranj

117.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:50,14

138

02.06.2018

Brestanica

118.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:50,15

138

31.03.2018

Radovljica

119.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:50,17

138

30.06.2018

Kamnik

120.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:50,22

137

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:50,25

137

02.06.2018

Brestanica

122.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:50,29

137

21.04.2018

Ljubljana

123.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:50,42

136

30.06.2018

Kamnik

124.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:50,45

136

16.06.2018

Ljubljana

125.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:50,49

135

17.06.2018

Reka/Rijeka

126.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:50,51

135

15.07.2018

Kranj

127.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:50,55

135

30.06.2018

Kamnik

128.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

0:50,61

134

13.05.2018

Ptuj

129.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:50,65

134

07.07.2018

Koper

130.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:50,72

133

12.11.2017

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:50,73

133

30.06.2018

Kamnik

132.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:50,86

132

14.04.2018

Maribor

133.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:50,98

131

30.06.2018

Kamnik

134.  

VILER Val

2007

KK

0:50,99

131

15.07.2018

Kranj

 

ZILIANI Izak

2007

NG

0:50,99

131

02.06.2018

Brestanica

136.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:51,02

131

15.07.2018

Kranj

137.  

MILAR Mark

2007

RT

0:51,10

130

02.06.2018

Brestanica

138.  

BERLOT Vid

2007

RAD

0:51,26

129

31.03.2018

Radovljica

139.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:51,31

129

15.07.2018

Kranj

140.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:51,51

127

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

REGVAT Jani

2008

BM

0:51,59

127

07.07.2018

Koper

142.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:51,60

127

09.06.2018

Ravne na Koroškem

143.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:51,85

125

26.05.2018

Radovljica

144.  

PETEK Žan

2006

AQ

0:51,86

125

16.06.2018

Ljubljana

145.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:52,03

124

09.06.2018

Ravne na Koroškem

146.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:52,09

123

13.05.2018

Ptuj

147.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:52,14

123

25.06.2018

Nova Gorica

 

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:52,14

123

02.06.2018

Brestanica

149.  

HOLC Tomaž

2006

TP

0:52,16

123

13.05.2018

Ptuj

 

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:52,16

123

07.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

MELANŠEK Matic

2006

SDD

0:52,19

122

02.06.2018

Brestanica

152.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:52,28

122

30.06.2018

Kamnik

153.  

KNAVS Benjamin

2008

IL

0:52,29

122

16.06.2018

Ljubljana

154.  

PAVIĆ Kristian

2008

VV

0:52,38

121

03.03.2018

Ravne na Koroškem

155.  

PATERNOSTER Aleksander

2009

FR

0:52,40

121

03.03.2018

Ravne na Koroškem

156.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:52,57

120

15.07.2018

Kranj

157.  

SLAMIČ Gal

2007

IL

0:52,60

120

30.06.2018

Kamnik

158.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:52,64

119

21.04.2018

Ljubljana

159.  

BURMAKIN Aleksander

2009

LL

0:52,67

119

20.05.2018

Ljubljana

160.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

0:52,73

119

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

NOVAK Luc

2008

AQ

0:52,74

119

21.04.2018

Ljubljana

162.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

0:52,79

118

30.06.2018

Kamnik

163.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:52,81

118

09.06.2018

Ravne na Koroškem

164.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

0:52,88

118

02.06.2018

Brestanica

165.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:52,95

117

09.06.2018

Ravne na Koroškem

166.  

JAGODIC Nej

2010

TK

0:52,97

117

15.07.2018

Kranj

167.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:52,98

117

02.06.2018

Brestanica

168.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

0:53,00

117

02.06.2018

Brestanica

169.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

0:53,21

115

13.05.2018

Ptuj

170.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:53,39

114

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

LAJKOVIČ Filip

2007

CK

0:53,44

114

02.06.2018

Brestanica

172.  

KORAČIN Matt

2008

BM

0:53,55

113

02.06.2018

Brestanica

173.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:53,66

113

03.03.2018

Ravne na Koroškem

174.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:53,73

112

03.03.2018

Ravne na Koroškem

175.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:53,76

112

02.06.2018

Brestanica

176.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:53,82

112

15.07.2018

Kranj

177.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:53,85

111

12.05.2018

Koper

178.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

0:53,88

111

02.06.2018

Brestanica

179.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

0:53,99

111

20.05.2018

Ljubljana

180.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:54,00

110

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ROTER Grega

2008

TK

0:54,10

110

26.05.2018

Radovljica

182.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

0:54,17

109

14.07.2018

Radovljica

183.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:54,19

109

17.06.2018

Reka/Rijeka

184.  

* OSTERC Ožbej

2008

LL

0:54,20

109

24.03.2018

Kranj

185.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:54,21

109

17.06.2018

Reka/Rijeka

186.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:54,22

109

21.04.2018

Ljubljana

187.  

OROŽ Luka

2007

PKA

0:54,26

109

12.11.2017

Koper

188.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:54,28

109

20.05.2018

Ljubljana

 

SEVER Marko

2007

LL

0:54,28

109

20.05.2018

Ljubljana

190.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:54,35

108

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

TRČEK Aljaž

2008

AQ

0:54,39

108

21.04.2018

Ljubljana

192.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

0:54,44

108

30.06.2018

Kamnik

193.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

0:54,65

107

30.06.2018

Kamnik

194.  

PERC Nik

2009

NC

0:54,91

105

26.05.2018

Radovljica

195.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:54,93

105

21.04.2018

Ljubljana

196.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:54,94

105

02.06.2018

Brestanica

197.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

0:55,01

104

21.04.2018

Ljubljana

198.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:55,05

104

21.04.2018

Ljubljana

199.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:55,09

104

15.07.2018

Kranj

200.  

MALKOV Aleksandr

2009

OL

0:55,17

104

21.04.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

0:55,25

103

16.06.2018

Ljubljana

202.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

0:55,43

102

03.03.2018

Ravne na Koroškem

203.  

VODOVNIK Bor

2008

KKR

0:55,53

102

24.03.2018

Kranj

204.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

0:55,74

100

30.06.2018

Kamnik

205.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

0:55,75

100

16.06.2018

Ljubljana

206.  

ŠMID Oskar

2009

RL

0:55,88

100

16.06.2018

Ljubljana

207.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:55,93

99

17.06.2018

Reka/Rijeka

208.  

OMERSA Matic

2007

TK

0:55,94

99

31.03.2018

Radovljica

209.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

0:56,08

99

31.03.2018

Radovljica

210.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:56,13

98

20.05.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

KOCJAN Nik

2008

IL

0:56,25

98

16.06.2018

Ljubljana

212.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

0:56,26

98

09.12.2017

Koper

213.  

KOREN Vid

2010

RR

0:56,32

97

17.06.2018

Reka/Rijeka

214.  

SEREC Anej

2008

FR

0:56,35

97

09.06.2018

Ravne na Koroškem

215.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

0:56,44

97

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

0:56,44

97

21.04.2018

Ljubljana

217.  

JURČIČ Anej

2009

CK

0:56,45

97

02.06.2018

Brestanica

218.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:56,61

96

16.06.2018

Ljubljana

219.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

0:56,72

95

09.06.2018

Ravne na Koroškem

220.  

PREMK Oskar Adrian

2008

IL

0:56,98

94

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

MOHORIČ Simon

2006

TP

0:57,03

94

13.05.2018

Ptuj

222.  

ALEŠ Urban

2009

LL

0:57,10

93

30.06.2018

Kamnik

223.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:57,11

93

21.04.2018

Ljubljana

224.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

0:57,15

93

16.06.2018

Ljubljana

225.  

ČEPON Jakob

2007

RL

0:57,19

93

21.04.2018

Beograd

 

JUSTIN Miha

2007

KA

0:57,19

93

15.07.2018

Kranj

227.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

0:57,36

92

15.07.2018

Kranj

228.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:57,44

92

30.06.2018

Kamnik

229.  

BURSAČ Marko

2010

LL

0:57,47

92

21.04.2018

Ljubljana

230.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

0:57,52

91

14.07.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

0:57,61

91

31.03.2018

Radovljica

232.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

0:57,64

91

13.05.2018

Ptuj

233.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:57,65

91

03.03.2018

Ravne na Koroškem

234.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

0:57,75

90

21.04.2018

Ljubljana

235.  

KOLENC Max

2007

KK

0:57,88

90

12.11.2017

Koper

236.  

LENART Tai

2007

VV

0:57,94

89

03.03.2018

Ravne na Koroškem

 

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:57,94

89

15.07.2018

Kranj

238.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

0:58,00

89

21.04.2018

Ljubljana

239.  

BARTENJEV Luka

2009

OL

0:58,32

88

21.04.2018

Ljubljana

240.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

0:58,37

87

26.05.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

MIKULANC Gašper

2008

CK

0:58,43

87

02.06.2018

Brestanica

242.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

0:58,47

87

31.03.2018

Radovljica

243.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

0:58,55

87

03.03.2018

Ravne na Koroškem

 

VRABL Nik

2008

BM

0:58,55

87

07.07.2018

Koper

245.  

KASTIGAR Ruben

2008

RR

0:58,61

86

02.06.2018

Brestanica

246.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

0:58,90

85

02.06.2018

Brestanica

247.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

0:58,96

85

26.05.2018

Radovljica

248.  

VOLK Žiga

2009

LL

0:59,04

84

21.04.2018

Ljubljana

249.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:59,07

84

09.06.2018

Ravne na Koroškem

250.  

ROTAR Maks

2008

RL

0:59,08

84

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

GORENC Žak

2009

CK

0:59,10

84

02.06.2018

Brestanica

 

NOVAK Domen

2006

PDM

0:59,10

84

13.05.2018

Ptuj

253.  

SITAR Marsel

2006

PAK

0:59,11

84

13.05.2018

Ptuj

254.  

RAZPET Patrik

2010

CER

0:59,15

84

25.06.2018

Nova Gorica

255.  

ROZMAN Žiga

2008

RAD

0:59,19

84

31.03.2018

Radovljica

256.  

ISAK Jernej

2007

FR

0:59,41

83

03.03.2018

Ravne na Koroškem

257.  

JELENC ČANČAR Alex

2010

LL

0:59,42

83

16.06.2018

Ljubljana

258.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

0:59,47

83

26.05.2018

Radovljica

259.  

URBANČIČ Mai

2007

AQ

0:59,67

82

16.06.2018

Ljubljana

260.  

LAVRENČIČ Gal

2006

AQ

0:59,89

81

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

GERLIČ Max

2007

BM

0:59,91

81

07.07.2018

Koper

262.  

JELENKO Jakob

2006

CK

0:59,94

81

02.06.2018

Brestanica

263.  

MEDVED Svit

2009

TOR

1:00,00

80

26.05.2018

Radovljica

 

RENER Val

2009

RL

1:00,00

80

02.06.2018

Brestanica

265.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

1:00,21

80

16.06.2018

Ljubljana

266.  

PETRIČ Rok

2007

RR

1:00,22

80

02.06.2018

Brestanica

267.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

1:00,24

79

26.05.2018

Radovljica

 

VETTER Jaka

2009

FR

1:00,24

79

09.06.2018

Ravne na Koroškem

269.  

GOLEŽ Peter

2009

PC

1:00,35

79

26.05.2018

Radovljica

270.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

1:00,41

79

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

GOLOB Črtomir

2007

KA

1:00,46

79

30.06.2018

Kamnik

272.  

VETTER Luka

2007

FR

1:00,56

78

09.06.2018

Ravne na Koroškem

273.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

1:00,63

78

07.07.2018

Koper

274.  

VOGRIN Aleš

2010

IL

1:00,65

78

16.06.2018

Ljubljana

275.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

1:00,66

78

02.06.2018

Brestanica

276.  

DŽAFIČ ŠERBEC Damjan

2009

IL

1:00,69

78

21.04.2018

Ljubljana

 

MIKUŠ Bor

2009

KA

1:00,69

78

30.06.2018

Kamnik

278.  

RODE Mark

2009

IL

1:00,81

77

26.05.2018

Radovljica

279.  

PERŠOLJA Matija

2008

NG

1:00,91

77

25.06.2018

Nova Gorica

280.  

HAJDAREVIČ Emrah

2008

RAD

1:01,19

76

14.07.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

ŠETINC Domen

2006

CK

1:01,26

76

02.06.2018

Brestanica

282.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

1:01,62

74

16.06.2018

Ljubljana

283.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

1:01,94

73

13.05.2018

Ptuj

284.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

1:02,15

72

26.05.2018

Radovljica

285.  

ROZMAN Patrick

2010

RAD

1:02,43

71

31.03.2018

Radovljica

286.  

KRAŠEVEC Andraž

2008

RAD

1:02,52

71

26.05.2018

Radovljica

287.  

PRIBAC Lan

2009

BP

1:02,56

71

26.05.2018

Radovljica

288.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

1:03,13

69

15.07.2018

Kranj

289.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

1:03,35

68

03.03.2018

Ravne na Koroškem

290.  

KUŽELJ Erazem

2007

RAD

1:03,48

68

31.03.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

PRELESNIK Tim

2010

TOR

1:03,75

67

26.05.2018

Radovljica

292.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

1:03,79

67

09.06.2018

Ravne na Koroškem

293.  

LAMOT Domen

2008

VV

1:03,89

67

03.03.2018

Ravne na Koroškem

294.  

JELENC Matic

2011

RAD

1:03,99

66

31.03.2018

Radovljica

295.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Nik

2009

IL

1:04,17

66

16.06.2018

Ljubljana

296.  

DOBAJ Jaša

2007

PDM

1:04,29

65

13.05.2018

Ptuj

297.  

POTOČNIK Lojze

2007

TK

1:04,33

65

09.06.2018

Ravne na Koroškem

298.  

TISOVNIK Anže

2009

FR

1:04,44

65

03.03.2018

Ravne na Koroškem

299.  

KOBOVC Nal

2011

FR

1:04,66

64

09.06.2018

Ravne na Koroškem

300.  

BABIČ Tin

2010

CK

1:04,67

64

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

RUDOVIĆ Aleksander

2008

TK

1:04,73

64

31.03.2018

Radovljica

302.  

MERTELJ Matevž

2007

TP

1:04,76

64

13.05.2018

Ptuj

303.  

BIZOVIČAR ALHASSAN Nayee

2008

KKR

1:04,83

64

24.03.2018

Kranj

304.  

KOŽAR Lovro

2010

CK

1:05,14

63

02.06.2018

Brestanica

305.  

EMRIĆ FORSTNER Erik

2010

VV

1:05,16

63

03.03.2018

Ravne na Koroškem

306.  

PŠAJD Teo

2007

BM

1:05,31

62

02.06.2018

Brestanica

307.  

TURK Patrik

2008

RR

1:05,39

62

17.06.2018

Reka/Rijeka

308.  

ČEDE Filip

2008

TK

1:05,61

61

17.06.2018

Reka/Rijeka

309.  

LOZAR David

2009

TK

1:05,65

61

09.06.2018

Ravne na Koroškem

310.  

VRBINC Anže

2010

TOR

1:05,94

60

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

OGRIZEK Matic

2008

BM

1:06,04

60

14.04.2018

Maribor

312.  

DOMINIK Maj

2006

RAD

1:06,25

60

26.05.2018

Radovljica

313.  

FEKONJA Alex

2007

BM

1:06,28

60

07.07.2018

Koper

314.  

STROJANŠEK Tristan

2010

OL

1:06,71

58

30.06.2018

Kamnik

315.  

BEKTAŠEVIĆ Tijan

2010

KKR

1:06,79

58

24.03.2018

Kranj

316.  

MAHER Nejc

2009

RAD

1:06,96

58

31.03.2018

Radovljica

317.  

ROZMAN Tian

2009

RAD

1:07,09

57

31.03.2018

Radovljica

318.  

OBLAK Erik

2008

AQ

1:07,59

56

21.04.2018

Ljubljana

319.  

VALCL Žare

2008

RA

1:07,71

56

15.07.2018

Kranj

320.  

KELENC Sergej

2010

CK

1:08,06

55

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

ŽUPEVC Miha

2008

CK

1:08,12

55

02.06.2018

Brestanica

322.  

ŠLIBAR Grega

2009

TK

1:08,53

54

30.06.2018

Kamnik

323.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:09,38

52

12.05.2018

Koper

324.  

OBLAK Žan Luck

2010

VV

1:09,46

52

03.03.2018

Ravne na Koroškem

325.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

1:09,55

51

21.04.2018

Ljubljana

326.  

VAHTAR MAROLT Tilen

2008

BM

1:10,50

49

14.04.2018

Maribor

327.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

1:10,51

49

13.05.2018

Ptuj

328.  

RUS Jaš

2007

RR

1:10,57

49

17.06.2018

Reka/Rijeka

329.  

SAGERNIK Tin

2009

FR

1:10,58

49

09.06.2018

Ravne na Koroškem

330.  

SMREČNIK Ožbej

2008

FR

1:10,73

49

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

PETEK Matija

2008

PDM

1:11,00

48

14.04.2018

Maribor

332.  

SEREC Aljaž

2010

FR

1:11,54

47

09.06.2018

Ravne na Koroškem

333.  

MATKO MARCIUS Leon Etien

2010

PC

1:11,64

47

26.05.2018

Radovljica

334.  

ŠTALCER Jaka

2010

PAK

1:12,27

46

13.05.2018

Ptuj

335.  

TORKAR Drejc

2011

KKR

1:12,36

46

16.06.2018

Ljubljana

336.  

KUROŠ Lan

2009

RAD

1:12,69

45

31.03.2018

Radovljica

337.  

DERNULC Erazem

2009

IL

1:12,70

45

16.06.2018

Ljubljana

338.  

STERGER Jure

2009

BM

1:13,06

44

14.04.2018

Maribor

339.  

MILENKOVIČ Filip

2010

RAD

1:13,10

44

31.03.2018

Radovljica

340.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

1:13,31

44

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

KONTARŠČAK Klemen

2006

BM

1:13,71

43

14.04.2018

Maribor

342.  

KAČAREVIČ Rok

2010

RAD

1:15,18

41

31.03.2018

Radovljica

343.  

TIŠLER Aleksander

2008

AQ

1:15,63

40

21.04.2018

Ljubljana

344.  

REBEC Taj

2010

VV

1:15,95

39

03.03.2018

Ravne na Koroškem

345.  

PAVLOVIĆ Nikolaj

2009

KK

1:16,95

38

25.06.2018

Nova Gorica

346.  

CIMERMAN Vid

2009

PDM

1:18,06

36

14.04.2018

Maribor

347.  

KRANJC Nejc

2010

CK

1:20,63

33

02.06.2018

Brestanica

348.  

BOŽEK POSEDI Lovro

2010

KKR

1:26,40

27

24.03.2018

Kranj

349.  

SITAR Andraž

2011

KKR

1:27,06

26

24.03.2018

Kranj

350.  

BOHM Filip

2009

PDM

1:34,25

20

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

LEPENIK Martin

2009

PDM

1:39,05

17

13.05.2018

Ptuj

352.  

ČOP Gašper

2011

RAD

1:51,56

12

31.03.2018

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

352

2007.7

0:55,12

104



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.