Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajši dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 04.07.2020, 19:48:02

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:36,46

332

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

2.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:37,29

310

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

3.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:38,25

287

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

4.  

GROHAR Črt

2008

RL

0:39,02

270

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

5.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:39,03

270

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

6.  

KORITNIK Lan

2009

IL

0:40,19

247

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

7.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:40,34

245

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

8.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:40,71

238

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

9.  

POTNIK Matic

2008

RL

0:40,76

237

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

10.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:40,79

237

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:41,19

230

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

12.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:41,52

224

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

13.  

ALJAŽ Denis

2008

KKR

0:41,60

223

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

14.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

0:41,63

223

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

15.  

GOR Danijel

2008

KK

0:41,82

220

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

16.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:41,91

218

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

17.  

KORAČIN Matt

2008

BM

0:42,08

216

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

18.  

STARC Teo

2008

RR

0:42,15

214

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

19.  

LORGER Brin

2008

VV

0:42,17

214

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

20.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:42,51

209

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:42,53

209

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

22.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:42,77

205

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

23.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:43,40

196

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

24.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:43,51

195

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

25.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:43,91

190

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

26.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

0:43,92

190

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

27.  

LOGAR Bor

2008

TK

0:44,06

188

13.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

28.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

0:44,11

187

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

29.  

KOCJAN Nik

2008

IL

0:44,13

187

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

30.  

PERC Nik

2009

NC

0:44,23

186

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:44,38

184

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

32.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:44,54

182

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

33.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:44,65

180

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

34.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:44,76

179

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

35.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:44,80

179

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

36.  

KAJZER Tevž

2008

TK

0:44,90

177

11.12.2019

Kranj

(ml.dečki)

37.  

GRADIŠEK Žan

2008

TK

0:44,92

177

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

38.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:45,02

176

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

39.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:45,19

174

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

40.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

0:45,29

173

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:45,29

173

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

42.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:45,45

171

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

43.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:45,52

170

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

44.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

0:45,58

170

23.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

45.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:45,60

169

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

46.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:45,61

169

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

47.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

0:45,83

167

12.10.2019

Kranj

(ml.dečki)

48.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

0:45,86

166

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

49.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:46,04

164

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

50.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:46,05

164

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BABIČ Tin

2010

CK

0:46,08

164

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

52.  

PRIBAC Lan

2009

BP

0:46,20

163

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

53.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:46,23

162

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

54.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:46,26

162

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

55.  

FINK Aleksej

2009

KK

0:46,34

161

01.12.2019

Koper

(ml.dečki)

56.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

0:46,36

161

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

57.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:46,40

161

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

58.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

0:46,51

160

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

59.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:46,53

159

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

60.  

REGVAT Jani

2008

BM

0:46,64

158

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

SKOČIR Jakob

2008

TOR

0:46,86

156

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

62.  

ŠETINA Nejc

2009

NC

0:46,88

156

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

63.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

0:46,94

155

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

64.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

0:46,96

155

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

65.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:47,05

154

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

66.  

PATERNOSTER Aleksander

2009

FR

0:47,26

152

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

67.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

0:47,28

152

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

68.  

POVŠIČ Rene

2009

KK

0:47,59

149

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

69.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

0:47,72

148

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

70.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

0:47,84

147

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MEDVED Svit

2009

TOR

0:47,90

146

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

72.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:48,11

144

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

73.  

OVSENIK Črtomir

2008

LL

0:48,18

143

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

74.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:48,22

143

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

75.  

NEGODIČ Liam

2008

KA

0:48,30

142

13.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

76.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

0:48,32

142

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

77.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

0:48,39

142

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

78.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

0:48,42

141

08.12.2019

Beograd

(ml.dečki)

79.  

FROLOV Mark

2008

RL

0:48,44

141

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

80.  

FOŠNARIČ Martin

2009

NC

0:48,46

141

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

JAKELIČ TALESKI Mark

2008

IL

0:48,54

140

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

82.  

POLUTNIK Miha

2008

PC

0:48,59

140

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

0:48,59

140

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

84.  

BURSAČ Marko

2010

LL

0:48,71

139

08.12.2019

Beograd

(ml.dečki)

85.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:48,85

138

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

86.  

BRŽAN Tosja

2010

BP

0:48,91

137

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

87.  

VRABL Nik

2008

BM

0:48,98

137

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

88.  

JAGODIC Nej

2010

TK

0:48,99

136

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

89.  

ŽUPEVC Miha

2008

CK

0:49,02

136

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

90.  

DOVŽAN Jure

2009

IL

0:49,06

136

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

0:49,07

136

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

92.  

ALEŠ Urban

2009

LL

0:49,13

135

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

93.  

MLAKAR Timon

2008

TK

0:49,20

135

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

94.  

JURČIČ Anej

2009

CK

0:49,23

134

21.12.2019

Čakovec

(ml.dečki)

95.  

MIKUŠ Bor

2009

KA

0:49,33

134

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

96.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

0:49,35

133

08.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

97.  

BARTENJEV Luka

2009

OL

0:49,47

132

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

98.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:49,49

132

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

99.  

DOLAR Rok

2009

RAD

0:49,50

132

08.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

100.  

PRELESNIK Tim

2010

TOR

0:49,65

131

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KORINŠEK Lev

2010

RL

0:49,75

130

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

102.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

0:50,15

127

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

103.  

BRAJNIK Jakob Lun

2008

OL

0:50,29

126

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

104.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

0:50,30

126

20.10.2019

Cerkno

(ml.dečki)

105.  

RODE Mark

2009

IL

0:50,32

126

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

106.  

RUPREHT Matija

2008

FR

0:50,39

125

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

107.  

TRČEK Aljaž

2008

AQ

0:50,92

121

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

108.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

0:51,00

121

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

109.  

PLANKO David

2010

BM

0:51,02

121

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

110.  

KUNČIČ Janez

2008

RAD

0:51,05

121

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

0:51,21

119

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

112.  

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:51,23

119

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

113.  

BUČAR Nejc

2010

BM

0:51,24

119

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

 

ŽEN Nace

2008

KA

0:51,24

119

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

115.  

SEVER Filip

2010

LL

0:51,42

118

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

116.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:51,43

118

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

117.  

RAZPET Patrik

2010

CER

0:51,48

117

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

118.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

0:51,52

117

19.10.2019

Ribnica

(ml.dečki)

119.  

TEMLIN Teo

2008

ZR

0:51,69

116

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

120.  

MAHER Nejc

2009

RAD

0:51,71

116

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:51,72

116

11.12.2019

Kranj

(ml.dečki)

122.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

0:51,78

115

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

123.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

0:51,81

115

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

124.  

MATKO MARCIUS Leon Etien

2010

PC

0:51,88

115

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

125.  

ANDŽELEVSKI Ostoj

2010

RL

0:51,90

115

08.02.2020

Kranj

(ml.dečki)

126.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

0:51,97

114

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

127.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

0:52,13

113

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

128.  

LIPOLT Aleksander

2009

LL

0:52,22

113

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

129.  

POLIČ Staš

2009

LL

0:52,23

112

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

130.  

CVENKEL Tine

2012

RAD

0:52,50

111

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ROTAR Maks

2008

RL

0:52,52

111

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

132.  

KRIVEC PUKŠIČ Tai

2009

BM

0:52,53

111

16.11.2019

Velenje

(ml.dečki)

133.  

ŠMID Oskar

2009

RL

0:52,84

109

16.11.2019

Kranj

(ml.dečki)

134.  

ROZMAN Gašper

2009

RL

0:53,28

106

07.12.2019

Ljubljana

(ml.dečki)

135.  

* TISOVNIK Anže

2009

FR

0:53,54

104

18.01.2020

Kranj

(ml.dečki)

136.  

KOŽAR Lovro

2010

CK

0:53,63

104

18.01.2020

Kranj

137.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Nik

2009

IL

0:53,66

104

13.12.2019

Ljubljana

138.  

ĐOKIĆ Mark

2008

OL

0:53,72

103

07.12.2019

Ljubljana

139.  

BOGDANOVIĆ Tai

2008

TK

0:53,76

103

16.11.2019

Kranj

140.  

VOLK Žiga

2009

LL

0:53,81

103

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KOCJAN Jakob

2011

IL

0:53,82

103

16.11.2019

Kranj

142.  

RAZPOTNIK ŠIMENC Ažbe

2008

KA

0:53,88

102

18.01.2020

Kranj

143.  

HUDOVORNIK Domen

2011

IL

0:53,90

102

16.11.2019

Kranj

144.  

TURK Patrik

2008

RR

0:53,94

102

19.10.2019

Ribnica

145.  

ALIČ Jon

2010

IL

0:53,97

102

16.11.2019

Kranj

146.  

DERNULC Erazem

2009

IL

0:54,03

102

16.11.2019

Kranj

147.  

MILENKOVIČ Filip

2010

RAD

0:54,09

101

13.11.2019

Kranj

148.  

KRIVEC Kristjan

2010

RAD

0:54,14

101

13.11.2019

Kranj

149.  

KOLENC Anej

2009

TK

0:54,29

100

16.10.2019

Kranj

150.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

0:54,39

100

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

JENIČ Jan

2008

FR

0:54,61

98

16.11.2019

Velenje

152.  

VRBINC Anže

2010

TOR

0:54,64

98

19.10.2019

Ribnica

153.  

SMREČNIK Ožbej

2008

FR

0:54,77

97

16.11.2019

Velenje

154.  

BATYRSHIN Artem

2009

OL

0:54,81

97

18.01.2020

Kranj

155.  

KOBOVC Nal

2011

FR

0:54,82

97

16.11.2019

Velenje

156.  

TORKAR Drejc

2011

KKR

0:54,86

97

16.11.2019

Kranj

157.  

TURK Matic

2009

RL

0:54,91

97

07.12.2019

Ljubljana

158.  

LESKOVAR Miha

2010

IL

0:54,94

97

16.11.2019

Kranj

 

PETRIČ Jakob

2011

CK

0:54,94

97

21.12.2019

Čakovec

160.  

KRAŠAN Matija

2009

TOR

0:55,10

96

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

BOHAK Luka

2010

RAD

0:55,25

95

08.01.2020

Kranj

162.  

VUKADIN Timotej Elijah

2010

LL

0:55,57

93

19.10.2019

Ribnica

163.  

KOVAČIČ Oskar

2010

NC

0:55,75

92

16.11.2019

Kranj

164.  

KRAŠEVEC Andraž

2008

RAD

0:55,81

92

18.01.2020

Kranj

165.  

ROZMAN Patrick

2010

RAD

0:55,87

92

13.11.2019

Kranj

166.  

OSTERMAN LAZAR Gregor

2009

TOR

0:55,88

92

18.01.2020

Kranj

167.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

0:55,91

92

19.10.2019

Ribnica

168.  

BOGDANOVIĆ Leo

2010

TK

0:56,00

91

19.10.2019

Ribnica

169.  

ZENJILOVSKI Nik

2008

TK

0:56,07

91

16.10.2019

Kranj

170.  

STEPIĆ Maj

2008

OL

0:56,11

91

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

MALAVAŠIČ Jan

2011

RR

0:56,16

90

18.01.2020

Kranj

 

ŠLIBAR Grega

2009

TK

0:56,16

90

18.01.2020

Kranj

173.  

HAJDAREVIČ Emrah

2008

RAD

0:56,25

90

13.11.2019

Kranj

174.  

JELENC Matic

2011

RAD

0:56,29

90

13.11.2019

Kranj

175.  

ŠTALCER Jaka

2010

PAK

0:56,34

90

18.01.2020

Kranj

176.  

VOCOVNIK Matevž

2008

TOR

0:56,36

89

19.10.2019

Ribnica

177.  

VASLE Aljaž

2009

NC

0:56,37

89

16.11.2019

Kranj

178.  

BURDUJA Daniel

2012

KK

0:56,44

89

12.10.2019

Kranj

179.  

FAJON Jaka

2011

OL

0:56,63

88

07.12.2019

Ljubljana

180.  

MEGLIČ Filip

2008

OL

0:56,65

88

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ZUPIN Nejc

2009

TK

0:56,67

88

18.01.2020

Kranj

182.  

VIDMAR Žiga

2009

RL

0:56,68

88

13.12.2019

Ljubljana

183.  

REBEC Taj

2010

VV

0:56,94

87

16.11.2019

Velenje

184.  

KOSI Kanai

2009

TK

0:56,97

87

18.01.2020

Kranj

185.  

ŽNIDARŠIČ Ian

2010

OL

0:57,00

86

07.12.2019

Ljubljana

186.  

SEDIČ Vid

2010

PAK

0:57,15

86

18.01.2020

Kranj

187.  

ŽIVEC Brin

2008

RL

0:57,33

85

07.12.2019

Ljubljana

188.  

ZALOKAR Lukas

2009

BM

0:57,60

84

16.11.2019

Velenje

189.  

SEMANIĆ Mark

2009

TK

0:57,70

83

08.01.2020

Kranj

190.  

MAMLIĆ Filip

2011

RL

0:57,74

83

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

GRM Valter

2011

LL

0:57,84

83

13.12.2019

Ljubljana

192.  

STROJANŠEK Tristan

2010

OL

0:57,85

83

16.11.2019

Kranj

193.  

KELENC Sergej

2010

CK

0:57,94

82

18.01.2020

Kranj

194.  

JARKOVIČ Lovro

2011

IL

0:58,13

81

19.10.2019

Ribnica

195.  

ČUFER Jaka

2011

AQ

0:58,26

81

18.01.2020

Kranj

196.  

ZAFOŠNIK POTOČNIK Leon

2008

TK

0:58,28

81

16.10.2019

Kranj

197.  

OSTREŽ Žiga

2009

AQ

0:58,50

80

13.12.2019

Ljubljana

198.  

VILER Ros

2011

KK

0:58,75

79

01.12.2019

Koper

199.  

VILFAN KOŽUH Bor

2011

RL

0:58,84

79

18.01.2020

Kranj

200.  

ROZMAN Marcel

2009

LL

0:58,86

78

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

PANIKO Valentin

2011

TOR

0:58,93

78

18.01.2020

Kranj

202.  

ŽIGANTE Markus

2009

KA

0:58,99

78

16.10.2019

Kranj

203.  

ŠMID Erazem

2008

TK

0:59,12

77

11.12.2019

Kranj

204.  

AVBELJ VALJAVEC Gal

2010

RAD

0:59,24

77

13.11.2019

Kranj

205.  

BLATNIK Ažbe

2009

NC

0:59,45

76

16.11.2019

Kranj

206.  

BENČINA Žiga

2012

OL

0:59,53

76

07.12.2019

Ljubljana

207.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

0:59,62

75

01.12.2019

Koper

208.  

PLEŠE MESERKO Erazem

2011

OL

0:59,72

75

07.12.2019

Ljubljana

209.  

KRANJC Nejc

2010

CK

0:59,85

75

16.11.2019

Kranj

210.  

MARKOV Rene

2010

BM

1:00,35

73

16.11.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

MUJKIC Liam

2009

RL

1:00,41

73

18.01.2020

Kranj

212.  

PENKO Kalvin Val

2010

LL

1:00,45

72

13.12.2019

Ljubljana

213.  

ŽBOGAR Gašper

2009

TK

1:00,68

72

11.12.2019

Kranj

214.  

KRAŠNA KOMERIČKI Ernesto

2010

RL

1:00,70

71

13.12.2019

Ljubljana

215.  

KOREN Max

2011

FR

1:00,72

71

16.11.2019

Velenje

216.  

TISU TRAVAR Lev

2011

TK

1:00,78

71

18.01.2020

Kranj

217.  

PAULETIĆ Dorian

2010

TK

1:00,88

71

16.10.2019

Kranj

218.  

REJC Luka

2010

CER

1:01,06

70

20.10.2019

Cerkno

219.  

KOZAR Izak

2009

RL

1:01,35

69

18.01.2020

Kranj

220.  

ŽVAR Tian

2011

TOR

1:01,42

69

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

FIŠER WLODYGA Aleksander

2009

RL

1:01,43

69

18.01.2020

Kranj

222.  

BERDAJS Matic

2012

TK

1:02,04

67

13.11.2019

Kranj

223.  

SEČNIK Tadej

2012

TK

1:02,13

67

08.01.2020

Kranj

224.  

ZAGORŠEK Nejc

2009

NG

1:02,15

67

01.12.2019

Koper

225.  

MEMIĆ Erik

2012

OL

1:02,44

66

07.12.2019

Ljubljana

226.  

ZILIANI Tian

2009

NG

1:02,47

66

07.12.2019

Ljubljana

227.  

BESHLYK Tymur

2011

KA

1:02,55

65

08.01.2020

Kranj

228.  

SEVER Rok

2011

RL

1:02,60

65

13.12.2019

Ljubljana

229.  

SPASIĆ Aleks

2009

OL

1:02,73

65

07.12.2019

Ljubljana

230.  

CAFUTA Nils Thorsten

2009

BM

1:02,81

64

16.11.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

SKVARČA Aleksej

2010

AQ

1:03,05

64

19.10.2019

Ribnica

232.  

LOGAR Rok

2009

TK

1:03,06

64

16.10.2019

Kranj

233.  

KRAPEŽ Jakob

2011

RL

1:03,21

63

07.12.2019

Ljubljana

234.  

POGAČAR Dominik

2010

OL

1:03,25

63

07.12.2019

Ljubljana

235.  

MARINIČ Marko

2010

TK

1:03,35

63

19.10.2019

Ribnica

236.  

PREŠEREN Rok

2012

RL

1:03,40

63

07.12.2019

Ljubljana

237.  

KAUČEVIČ Aleksander

2010

PAK

1:03,61

62

18.01.2020

Kranj

238.  

VAŠ Matija

2011

PC

1:03,79

62

18.01.2020

Kranj

239.  

ULČNIK Maj

2011

OL

1:03,82

61

07.12.2019

Ljubljana

240.  

LACKOVIČ Peter

2010

KA

1:03,85

61

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

KARNER Žiga

2009

BM

1:03,95

61

16.11.2019

Velenje

242.  

ŠAFAR David

2011

RL

1:04,29

60

13.12.2019

Ljubljana

243.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

1:04,34

60

16.11.2019

Kranj

244.  

LEVIČNIK Borna

2010

OL

1:04,37

60

07.12.2019

Ljubljana

245.  

SOKAČ Sven

2011

RL

1:04,49

60

07.12.2019

Ljubljana

246.  

ZUPAN Luka

2011

TK

1:04,57

59

11.12.2019

Kranj

247.  

PAVLOVIĆ Nikolaj

2009

KK

1:04,59

59

07.12.2019

Ljubljana

248.  

BRANDIĆ Taj

2012

TK

1:04,69

59

16.10.2019

Kranj

249.  

PUGELJ Rok

2010

TK

1:04,98

58

08.01.2020

Kranj

250.  

LAMOVŠEK Nik

2010

TK

1:05,13

58

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

RUŽMAN Filip

2010

RL

1:05,49

57

07.12.2019

Ljubljana

252.  

UMIĆEVIĆ Ognjen

2009

OL

1:05,89

56

07.12.2019

Ljubljana

253.  

BEŠTER Ožbej

2012

TK

1:05,95

56

08.01.2020

Kranj

254.  

ORAŽEM Lovro

2012

KA

1:06,08

55

18.01.2020

Kranj

255.  

ZAFOŠNIK POTOČNIK Tilen

2011

TK

1:06,20

55

16.10.2019

Kranj

256.  

ILIĆ Filip

2011

OL

1:06,32

55

07.12.2019

Ljubljana

257.  

TURK Žiga

2010

RR

1:06,34

55

18.01.2020

Kranj

258.  

GERGELI Lev

2010

RL

1:06,68

54

07.12.2019

Ljubljana

259.  

MESARIČ Rene

2011

PAK

1:06,79

54

18.01.2020

Kranj

260.  

STEVANIĆ Aleks

2011

OL

1:06,87

53

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

STERGER Jure

2009

BM

1:07,42

52

16.11.2019

Velenje

262.  

RUS Grega

2008

NG

1:07,53

52

20.10.2019

Cerkno

263.  

SITAR Andraž

2011

KKR

1:08,30

50

16.11.2019

Kranj

264.  

MAJCENOVIČ Tristan

2008

BM

1:08,74

49

16.11.2019

Velenje

265.  

RISTIĆ Sergej

2009

BM

1:09,46

48

16.11.2019

Velenje

266.  

KRAMER Tilen

2010

RL

1:10,14

46

24.01.2020

Ljubljana

267.  

KOŠIR Ambrož

2013

TOR

1:10,82

45

18.01.2020

Kranj

268.  

ONIČ Nik

2011

BM

1:11,29

44

16.11.2019

Velenje

269.  

HUDELJA Ambrož

2011

TK

1:11,61

43

16.10.2019

Kranj

270.  

LEBAN Mai

2010

NG

1:12,15

42

20.10.2019

Cerkno

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

DUBOKOVIČ DIMITROV Dominik

2011

TK

1:13,96

39

18.01.2020

Kranj

272.  

BAŠKOVEC Brin

2012

TK

1:15,16

37

18.01.2020

Kranj

273.  

SMRKOLJ Benjamin

2012

TK

1:15,63

37

18.01.2020

Kranj

274.  

PAŠIĆ David

2010

TK

1:17,45

34

16.10.2019

Kranj

275.  

KODEK Mihael

2010

TK

1:21,83

29

16.10.2019

Kranj

276.  

PAUMAN Marko

2012

BM

1:29,57

22

16.11.2019

Velenje

277.  

MATIČIČ Vito

2012

TK

1:31,32

21

16.10.2019

Kranj

278.  

BAVDEK Jakob

2012

TK

1:35,51

18

18.01.2020

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

278

2009.37

0:54,38

100



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.