Back    Home

Lestvice *
2019/2020, deklice, 100 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 07.07.2020, 09:02:01

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ARKO Marta

2007

RR

1:07,91

520

08.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

2.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

1:08,23

512

08.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

3.  

ŠKAPER Neli

2007

RR

1:08,63

503

08.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

4.  

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

1:08,95

496

18.01.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

5.  

VIDEC Iza

2007

KA

1:09,84

478

18.01.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

6.  

NOVAK Lena

2007

LL

1:10,93

456

18.01.2020

Kranj

(deklice)

7.  

PREDALIČ Kaja

2007

LL

1:11,12

452

18.01.2020

Kranj

(deklice)

8.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

1:12,76

422

18.01.2020

Kranj

(deklice)

9.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

1:13,34

412

18.01.2020

Kranj

(deklice)

10.  

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

1:13,51

409

18.01.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

1:14,07

400

18.01.2020

Kranj

(deklice)

12.  

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

1:14,59

392

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

13.  

GERDEJ Nija

2007

FR

1:15,35

380

26.10.2019

Ljubljana

(deklice)

14.  

VRBINC Ema

2008

TOR

1:16,44

364

18.01.2020

Kranj

(deklice)

15.  

FORTUNA Lena

2007

LL

1:16,50

363

18.01.2020

Kranj

(deklice)

16.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

1:16,88

358

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

17.  

BRICELJ Iza

2008

LL

1:17,05

356

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

18.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

1:18,66

334

08.02.2020

Kranj

(deklice)

19.  

PANGERC Neja

2007

KK

1:19,06

329

08.02.2020

Kranj

(deklice)

20.  

POHOREC Špela

2007

VV

1:19,71

321

18.01.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ZORKO Zara

2007

OL

1:20,24

315

13.12.2019

Ljubljana

(deklice)

22.  

VASILJEVIĆ Maša

2007

CK

1:20,34

314

21.12.2019

Čakovec

(deklice)

23.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

1:20,93

307

18.01.2020

Kranj

(deklice)

24.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

1:20,99

306

26.10.2019

Ljubljana

(deklice)

25.  

ZOREC Ema

2007

PAK

1:21,09

305

08.02.2020

Kranj

(deklice)

26.  

MOČILER Lorena

2008

LL

1:21,21

304

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

27.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

1:22,33

291

26.10.2019

Ljubljana

(deklice)

28.  

KADIVEC Patricija

2007

TK

1:22,36

291

18.01.2020

Kranj

(deklice)

29.  

KAC Petra

2007

LL

1:22,37

291

21.12.2019

Ljubljana

(deklice)

30.  

RADELJ Pika

2007

LL

1:22,70

287

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

1:22,89

285

26.10.2019

Ljubljana

(deklice)

32.  

MOČNIK Klara

2007

CER

1:23,07

284

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

33.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

1:23,32

281

18.01.2020

Kranj

(deklice)

34.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

1:24,67

268

18.01.2020

Kranj

35.  

GOLOB Maja

2007

FR

1:24,78

267

26.10.2019

Ljubljana

36.  

CAR Tinkara

2007

ZR

1:25,16

263

08.12.2019

Varaždin

37.  

LUKAN Ivana

2008

KA

1:25,34

262

18.01.2020

Kranj

38.  

PRIMC Lina

2007

LL

1:25,99

256

19.10.2019

Ribnica

39.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

1:27,27

245

21.12.2019

Čakovec

40.  

LOZAR Alina

2007

TK

1:27,56

242

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

TOMŠE Nina

2008

CK

1:27,59

242

18.01.2020

Kranj

42.  

NAJVIRT Evelyn

2007

PDM

1:27,68

241

09.11.2019

Celje

43.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

1:27,78

240

13.12.2019

Ljubljana

44.  

PERC Živa

2007

VV

1:27,91

239

04.01.2020

Velenje

45.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

1:28,42

235

19.10.2019

Ribnica

46.  

PUREBER Klara

2008

OL

1:28,50

234

18.01.2020

Kranj

47.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

1:28,74

233

04.01.2020

Velenje

48.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

1:29,07

230

19.10.2019

Ribnica

49.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

1:29,55

226

04.01.2020

Velenje

50.  

ŽALAC Lana

2007

OL

1:29,61

226

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

1:30,30

221

21.12.2019

Ljubljana

52.  

ŠTEFELIN Ema

2007

RAD

1:31,82

210

26.10.2019

Ljubljana

53.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

1:32,12

208

02.02.2020

Trst/Trieste

54.  

PERC Tia

2007

NC

1:32,85

203

26.10.2019

Ljubljana

55.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

1:33,20

201

19.10.2019

Ribnica

56.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

1:33,47

199

19.10.2019

Ribnica

57.  

JURGEC BAUMAN Iza

2007

PAK

1:33,49

199

21.12.2019

Čakovec

58.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

1:33,84

197

26.10.2019

Ljubljana

59.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

1:34,64

192

07.12.2019

Ljubljana

60.  

ARKO Kaja

2008

RA

1:34,99

190

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

RAZBORŠEK Neja

2007

RAD

1:35,27

188

26.10.2019

Ljubljana

62.  

KOKALJ Tea

2007

TK

1:36,24

182

26.10.2019

Ljubljana

63.  

PORI Naja

2008

FR

1:36,31

182

26.10.2019

Ljubljana

64.  

ALAGIČ Nika

2007

NC

1:36,65

180

26.10.2019

Ljubljana

65.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

1:37,55

175

07.12.2019

Ljubljana

66.  

KORELC Karin

2008

TK

1:38,21

171

26.10.2019

Ljubljana

67.  

BELE Hana

2008

OL

1:38,57

170

19.10.2019

Ribnica

68.  

TRTNIK Vita

2008

IL

1:38,86

168

26.10.2019

Ljubljana

69.  

VOLJČ Lana

2007

PC

1:38,96

168

18.01.2020

Kranj

70.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

1:39,27

166

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

1:39,70

164

19.10.2019

Ribnica

72.  

ČUŠIN Jana

2007

RAD

1:41,39

156

16.10.2019

Kranj

73.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

1:41,75

154

26.10.2019

Ljubljana

74.  

NEMEC Sara

2008

ZR

1:41,88

154

08.12.2019

Varaždin

75.  

FRLEC Katarina

2008

TK

1:41,97

153

19.10.2019

Ribnica

76.  

ANKELE Meta

2008

TK

1:42,11

152

18.01.2020

Kranj

77.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

1:43,15

148

21.12.2019

Čakovec

78.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

1:43,33

147

07.12.2019

Ljubljana

79.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

1:44,30

143

26.10.2019

Ljubljana

80.  

VOVK Sandra

2008

RL

1:46,67

134

26.10.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LAPANJE Janja

2008

CER

1:46,93

133

19.10.2019

Ribnica

82.  

ZBAŠNIK Ema

2007

RR

1:47,01

132

19.10.2019

Ribnica

83.  

NOVAK Lia

2008

TK

1:48,17

128

18.01.2020

Kranj

84.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

1:49,54

123

11.12.2019

Kranj

85.  

KOROŠ Maša

2007

FR

1:51,54

117

04.01.2020

Velenje

86.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

1:52,07

115

26.10.2019

Ljubljana

87.  

ERŽEN Teja

2007

TK

1:55,98

104

11.12.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

87

2007.47

1:28,81

232



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.