Back    Home

Lestvice *
2019/2020, deklice, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 07.07.2020, 08:12:02

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

1:06,48

567

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

2.  

VIDEC Iza

2007

KA

1:07,45

543

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

3.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

1:08,35

521

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

4.  

NOVAK Lena

2007

LL

1:08,36

521

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

5.  

GERDEJ Nija

2007

FR

1:08,83

511

18.01.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

6.  

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

1:09,25

501

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

7.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

1:10,97

466

21.12.2019

Ljubljana

(deklice+absolutno)

8.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

1:11,23

461

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

9.  

POHOREC Špela

2007

VV

1:12,73

433

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

10.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

1:12,85

431

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RADELJ Pika

2007

LL

1:13,32

422

18.01.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

12.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

1:14,25

407

07.02.2020

Kranj

(deklice)

13.  

ZORKO Zara

2007

OL

1:14,48

403

07.02.2020

Kranj

(deklice)

14.  

KOKOT Lana

2007

FR

1:15,28

390

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

15.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

1:15,29

390

16.11.2019

Kranj

(deklice)

16.  

PERC Živa

2007

VV

1:15,65

384

07.02.2020

Kranj

(deklice)

17.  

VRBINC Ema

2008

TOR

1:15,92

380

23.11.2019

Kranj

(deklice)

18.  

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

1:16,08

378

07.12.2019

Beograd

(deklice)

19.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

1:16,17

377

18.01.2020

Kranj

(deklice)

20.  

ŠVONJA Manca

2007

KK

1:16,46

372

09.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

1:16,76

368

18.01.2020

Kranj

(deklice)

22.  

FORTUNA Lena

2007

LL

1:16,97

365

18.01.2020

Kranj

(deklice)

23.  

MELE Ula

2007

LL

1:17,05

364

07.02.2020

Kranj

(deklice)

 

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

1:17,05

364

09.02.2020

Kranj

(deklice)

25.  

PRIMC Lina

2007

LL

1:17,40

359

07.02.2020

Kranj

(deklice)

26.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

1:17,53

357

24.01.2020

Ljubljana

(deklice)

27.  

BRICELJ Iza

2008

LL

1:17,71

355

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

28.  

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

1:18,12

349

18.01.2020

Kranj

(deklice)

29.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

1:18,41

345

07.02.2020

Kranj

(deklice)

30.  

LOZAR Alina

2007

TK

1:18,45

345

09.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

1:18,68

342

08.02.2020

Kranj

(deklice)

32.  

RODE Lia

2007

IL

1:18,81

340

07.02.2020

Kranj

(deklice)

33.  

PREDALIČ Kaja

2007

LL

1:18,88

339

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

34.  

ROMIH Nastja

2007

VV

1:18,95

338

07.02.2020

Kranj

(deklice)

35.  

ŠTEFELIN Ema

2007

RAD

1:19,01

337

16.11.2019

Kranj

(deklice)

36.  

ŠKAPER Neli

2007

RR

1:19,13

336

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

37.  

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

1:19,16

335

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

38.  

PORI Naja

2008

FR

1:19,38

333

18.01.2020

Kranj

(deklice)

39.  

KREVS Emma

2008

PAK

1:19,51

331

07.02.2020

Kranj

(deklice)

40.  

ŽALAC Lana

2007

OL

1:19,74

328

18.01.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ARKO Kaja

2008

RA

1:19,88

326

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

42.  

MOČNIK Klara

2007

CER

1:20,19

323

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

43.  

RAZBORŠEK Neja

2007

RAD

1:20,61

318

16.11.2019

Kranj

(deklice)

44.  

MOČILER Lorena

2008

LL

1:21,08

312

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

45.  

JURGEC BAUMAN Iza

2007

PAK

1:21,09

312

07.02.2020

Kranj

(deklice)

46.  

KADIVEC Patricija

2007

TK

1:21,17

311

18.01.2020

Kranj

(deklice)

47.  

PUREBER Klara

2008

OL

1:21,23

310

18.01.2020

Kranj

(deklice)

48.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

1:21,29

310

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

49.  

KOKALJ Tea

2007

TK

1:21,62

306

07.02.2020

Kranj

(deklice)

50.  

KAC Petra

2007

LL

1:21,74

305

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

DOVŽAN Neli

2007

IL

1:22,06

301

21.12.2019

Ljubljana

(deklice)

52.  

ZOREC Ema

2007

PAK

1:22,50

296

21.12.2019

Čakovec

(deklice)

53.  

KAČIČ Taja

2008

BM

1:22,64

295

08.02.2020

Kranj

(deklice)

54.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

1:22,78

293

09.11.2019

Celje

(deklice)

55.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

1:22,79

293

07.02.2020

Kranj

(deklice)

56.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

1:22,95

291

18.01.2020

Kranj

(deklice)

57.  

MEDVED Ajda

2007

TOR

1:23,43

286

18.01.2020

Kranj

(deklice)

58.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

1:23,55

285

16.11.2019

Kranj

(deklice)

59.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

1:23,79

283

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

60.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

1:23,80

283

09.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

1:23,93

281

16.11.2019

Kranj

(deklice)

62.  

ŠMID Isabella

2007

TK

1:23,97

281

09.02.2020

Kranj

(deklice)

63.  

VASILJEVIĆ Maša

2007

CK

1:24,21

279

16.11.2019

Kranj

(deklice)

64.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

1:24,41

277

09.11.2019

Celje

(deklice)

65.  

GOLOB Maja

2007

FR

1:24,93

272

16.11.2019

Velenje

(deklice)

66.  

SKLEDAR Eva

2007

VV

1:25,10

270

18.01.2020

Kranj

(deklice)

67.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

1:25,81

263

08.02.2020

Kranj

(deklice)

68.  

KLOPČIČ Lara

2007

AQ

1:26,26

259

07.12.2019

Ljubljana

69.  

PANGERC Neja

2007

KK

1:26,27

259

07.12.2019

Ljubljana

70.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

1:26,28

259

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

1:26,41

258

16.11.2019

Kranj

72.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

1:26,53

257

21.12.2019

Ljubljana

73.  

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

1:26,82

254

19.10.2019

Ribnica

74.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

1:27,09

252

18.01.2020

Kranj

75.  

TOMŠE Nina

2008

CK

1:27,10

252

18.01.2020

Kranj

76.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

1:27,20

251

16.11.2019

Velenje

77.  

PERC Tia

2007

NC

1:27,36

249

19.10.2019

Ribnica

78.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

1:27,39

249

07.12.2019

Ljubljana

79.  

LUKAN Ivana

2008

KA

1:28,06

244

18.01.2020

Kranj

80.  

BELE Hana

2008

OL

1:28,37

241

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Katarina

2007

FR

1:28,46

240

07.12.2019

Ljubljana

82.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

1:28,70

238

19.10.2019

Ribnica

83.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

1:28,92

237

07.12.2019

Ljubljana

84.  

KORELC Karin

2008

TK

1:29,33

233

07.12.2019

Ljubljana

85.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

1:29,53

232

16.11.2019

Velenje

86.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

1:29,71

230

18.01.2020

Kranj

87.  

TRTNIK Vita

2008

IL

1:29,93

229

18.01.2020

Kranj

88.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

1:29,94

229

18.01.2020

Kranj

89.  

VOVK Sandra

2008

RL

1:30,40

225

16.11.2019

Kranj

90.  

KUMER Eli

2008

PAK

1:30,74

223

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

1:30,87

222

16.11.2019

Velenje

 

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

1:30,87

222

21.12.2019

Ljubljana

93.  

KNEGO Gaja

2007

OL

1:31,05

220

07.12.2019

Ljubljana

94.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

1:31,44

217

16.11.2019

Kranj

95.  

ZBAŠNIK Ema

2007

RR

1:31,50

217

19.10.2019

Ribnica

96.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

1:31,52

217

12.10.2019

Kranj

97.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

1:31,89

214

16.11.2019

Kranj

98.  

LAPANJE Janja

2008

CER

1:31,98

214

16.11.2019

Kranj

99.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

1:32,44

210

16.11.2019

Velenje

100.  

FRLEC Katarina

2008

TK

1:33,55

203

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

1:33,56

203

18.01.2020

Kranj

102.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

1:33,84

201

16.11.2019

Velenje

103.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

1:34,25

199

19.10.2019

Ribnica

104.  

ERŽEN Teja

2007

TK

1:34,33

198

07.12.2019

Ljubljana

105.  

CAMLEK Maca

2007

TK

1:34,91

194

07.12.2019

Ljubljana

106.  

HODŽIĆ Amila

2008

VV

1:35,08

193

18.01.2020

Kranj

107.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

1:35,85

189

16.11.2019

Kranj

108.  

JANKOVIĆ Anastasija

2007

LL

1:35,86

189

16.11.2019

Kranj

109.  

BEKEŠ Zarja

2008

IL

1:35,93

188

19.10.2019

Ribnica

110.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

1:36,15

187

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ANKELE Meta

2008

TK

1:36,21

187

18.01.2020

Kranj

112.  

PRIBEVSKI Dunja

2007

BM

1:36,34

186

16.11.2019

Velenje

113.  

GYÖREK Neja

2007

BM

1:36,88

183

07.12.2019

Ljubljana

114.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

1:36,94

182

16.11.2019

Kranj

115.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

1:37,43

180

19.10.2019

Ribnica

116.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

1:37,73

178

07.12.2019

Ljubljana

117.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

1:37,86

177

16.11.2019

Kranj

118.  

VOLJČ Lana

2007

PC

1:38,91

172

16.11.2019

Kranj

119.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

1:40,38

164

18.01.2020

Kranj

120.  

ALAGIČ Nika

2007

NC

1:40,77

162

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

NOVAK Naja

2008

BM

1:42,14

156

16.11.2019

Velenje

122.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

1:42,22

156

16.11.2019

Velenje

123.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

1:47,00

136

24.01.2020

Ljubljana

124.  

JOSIPOVIĆ Ivana

2007

BM

1:47,18

135

07.12.2019

Ljubljana

125.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

1:47,99

132

18.01.2020

Kranj

126.  

BOŽIČ Zoya

2008

IL

1:48,23

131

19.10.2019

Ribnica

127.  

ALJAŽ Taja

2008

TK

1:49,51

126

18.01.2020

Kranj

128.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

1:50,08

124

21.12.2019

Ljubljana

129.  

KOROŠ Maša

2007

FR

1:55,02

109

16.11.2019

Velenje

130.  

KRT Ana

2008

TK

2:11,82

72

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

130

2007.52

1:26,33

259



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.