Back    Home

Lestvice *
2019/2020, deklice, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 04.07.2020, 21:07:46

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

GERDEJ Nija

2007

FR

1:15,92

554

18.01.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

2.  

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

1:18,52

500

18.01.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

3.  

VIDEC Iza

2007

KA

1:18,55

500

18.01.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

4.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

1:19,30

486

18.01.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

5.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

1:19,71

478

18.01.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

6.  

GOLOB Maja

2007

FR

1:20,30

468

09.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

7.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

1:21,86

442

09.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

8.  

PREDALIČ Kaja

2007

LL

1:22,32

434

09.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

9.  

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

1:22,43

432

30.11.2019

Maribor

(deklice)

10.  

CAR Tinkara

2007

ZR

1:22,85

426

09.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

1:23,05

423

09.02.2020

Kranj

(deklice)

12.  

BELE Hana

2008

OL

1:23,12

422

09.02.2020

Kranj

(deklice)

13.  

RADELJ Pika

2007

LL

1:23,62

414

09.02.2020

Kranj

(deklice)

14.  

FORTUNA Lena

2007

LL

1:23,79

412

21.12.2019

Ljubljana

(deklice)

15.  

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

1:25,15

392

18.01.2020

Kranj

(deklice)

16.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

1:25,21

391

09.02.2020

Kranj

(deklice)

17.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

1:25,97

381

18.01.2020

Kranj

(deklice)

18.  

RAZBORŠEK Neja

2007

RAD

1:26,15

379

09.02.2020

Kranj

(deklice)

19.  

KOKOT Lana

2007

FR

1:26,17

379

30.11.2019

Maribor

(deklice)

20.  

ARKO Marta

2007

RR

1:26,19

378

30.11.2019

Maribor

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

LUKAN Ivana

2008

KA

1:26,37

376

18.01.2020

Kranj

(deklice)

22.  

ŽALAC Lana

2007

OL

1:26,45

375

09.02.2020

Kranj

(deklice)

23.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

1:26,71

371

24.11.2019

Kranj

(deklice)

24.  

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

1:27,40

363

30.11.2019

Maribor

(deklice)

25.  

NOVAK Lena

2007

LL

1:27,49

362

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

26.  

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

1:27,57

361

30.11.2019

Maribor

(deklice)

27.  

FRLEC Katarina

2008

TK

1:27,95

356

09.02.2020

Kranj

(deklice)

28.  

ŠKAPER Neli

2007

RR

1:28,76

346

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

29.  

VRBINC Ema

2008

TOR

1:29,04

343

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

30.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

1:29,58

337

30.11.2019

Maribor

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

1:30,26

329

18.01.2020

Kranj

(deklice)

32.  

PERC Živa

2007

VV

1:31,19

319

01.12.2019

Innsbruck

(deklice)

33.  

PRIMC Lina

2007

LL

1:31,37

317

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

34.  

KAC Petra

2007

LL

1:32,19

309

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

35.  

SILA Neža

2007

KK

1:32,20

309

09.02.2020

Kranj

(deklice)

36.  

DOVŽAN Neli

2007

IL

1:32,31

308

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

37.  

ZORKO Zara

2007

OL

1:32,37

307

30.11.2019

Maribor

(deklice)

38.  

MELE Ula

2007

LL

1:32,43

307

18.01.2020

Kranj

(deklice)

39.  

PUREBER Klara

2008

OL

1:33,05

301

30.11.2019

Maribor

(deklice)

40.  

CAMLEK Maca

2007

TK

1:33,47

296

09.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MEDVED Ajda

2007

TOR

1:33,66

295

09.02.2020

Kranj

(deklice)

42.  

KOKALJ Tea

2007

TK

1:33,68

294

09.02.2020

Kranj

(deklice)

43.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

1:33,80

293

21.12.2019

Čakovec

(deklice)

44.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

1:33,85

293

30.11.2019

Maribor

(deklice)

45.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

1:34,26

289

30.11.2019

Maribor

(deklice)

46.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

1:34,30

289

09.02.2020

Kranj

(deklice)

47.  

BRICELJ Iza

2008

LL

1:34,55

286

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

48.  

PORI Naja

2008

FR

1:34,74

285

09.02.2020

Kranj

(deklice)

49.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

1:34,92

283

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

50.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

1:34,93

283

30.11.2019

Maribor

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MOČNIK Klara

2007

CER

1:34,97

283

30.11.2019

Maribor

(deklice)

52.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

1:35,15

281

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

53.  

TOMŠE Nina

2008

CK

1:35,35

279

21.12.2019

Čakovec

(deklice)

54.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

1:35,42

279

18.01.2020

Kranj

(deklice)

55.  

KLOPČIČ Lara

2007

AQ

1:35,91

274

18.01.2020

Kranj

(deklice)

56.  

JANKOVIĆ Anastasija

2007

LL

1:36,17

272

18.01.2020

Kranj

(deklice)

57.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

1:36,44

270

21.12.2019

Ljubljana

(deklice)

58.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

1:36,67

268

18.01.2020

Kranj

59.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

1:36,72

268

18.01.2020

Kranj

 

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

1:36,72

268

05.10.2019

Pulj/Pula

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KADIVEC Patricija

2007

TK

1:36,94

266

19.10.2019

Ribnica

62.  

ŠMID Isabella

2007

TK

1:37,42

262

18.01.2020

Kranj

63.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

1:37,46

261

04.01.2020

Velenje

64.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

1:37,99

257

30.11.2019

Maribor

65.  

ROZINA Brina

2007

RT

1:38,34

254

18.01.2020

Kranj

66.  

POHOREC Špela

2007

VV

1:38,38

254

04.01.2020

Velenje

67.  

PERC Tia

2007

NC

1:38,39

254

30.11.2019

Maribor

 

RUDOLF Kaja

2007

RL

1:38,39

254

07.12.2019

Ljubljana

69.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

1:38,53

253

30.11.2019

Maribor

70.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

1:38,80

251

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ŠTEFANEC Maša

2008

ZR

1:39,09

249

08.12.2019

Varaždin

72.  

NAJVIRT Evelyn

2007

PDM

1:39,15

248

30.11.2019

Maribor

73.  

TRTNIK Vita

2008

IL

1:39,32

247

18.01.2020

Kranj

74.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

1:39,44

246

18.01.2020

Kranj

75.  

ŠTEFELIN Ema

2007

RAD

1:39,98

242

30.11.2019

Maribor

76.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

1:40,03

242

30.11.2019

Maribor

77.  

KORELC Karin

2008

TK

1:40,22

240

18.01.2020

Kranj

78.  

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

1:40,65

237

19.10.2019

Ribnica

79.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

1:40,83

236

21.12.2019

Ljubljana

80.  

JURJOVIČ Eva

2007

ZR

1:41,33

233

21.12.2019

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ANKELE Meta

2008

TK

1:41,59

231

18.01.2020

Kranj

82.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

1:41,70

230

07.12.2019

Ljubljana

83.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

1:41,72

230

19.10.2019

Ribnica

84.  

ERŽEN Teja

2007

TK

1:41,77

230

18.01.2020

Kranj

85.  

KAČIČ Taja

2008

BM

1:42,01

228

30.11.2019

Maribor

86.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Katarina

2007

FR

1:42,17

227

30.11.2019

Maribor

87.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

1:42,56

224

30.11.2019

Maribor

 

JAGODNIK Zarja

2008

KK

1:42,56

224

01.12.2019

Koper

89.  

VOVK Sandra

2008

RL

1:42,88

222

30.11.2019

Maribor

90.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

1:43,30

219

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

NOVAK Tia

2008

RR

1:43,62

217

30.11.2019

Maribor

92.  

LAPANJE Janja

2008

CER

1:43,70

217

19.10.2019

Ribnica

93.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

1:44,28

213

07.12.2019

Ljubljana

94.  

BEKEŠ Zarja

2008

IL

1:44,33

213

19.10.2019

Ribnica

95.  

VASILJEVIĆ Maša

2007

CK

1:45,03

209

19.10.2019

Ribnica

96.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

1:45,91

204

18.01.2020

Kranj

97.  

KUMER Eli

2008

PAK

1:46,09

203

18.01.2020

Kranj

98.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

1:46,77

199

30.11.2019

Maribor

99.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

1:46,79

199

30.11.2019

Maribor

100.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

1:47,00

197

21.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

1:47,34

196

19.10.2019

Ribnica

102.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

1:47,46

195

30.11.2019

Maribor

103.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

1:47,52

195

18.01.2020

Kranj

104.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

1:47,71

194

07.12.2019

Ljubljana

105.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

1:47,79

193

22.11.2019

Ljubljana

106.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

1:47,92

192

07.12.2019

Ljubljana

107.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

1:48,48

189

30.11.2019

Maribor

108.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

1:49,08

186

30.11.2019

Maribor

109.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

1:49,25

185

30.11.2019

Maribor

110.  

ALAGIČ Nika

2007

NC

1:50,51

179

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

LOVŠE Tija

2008

TP

1:50,57

179

30.11.2019

Maribor

112.  

GYÖREK Neja

2007

BM

1:51,05

177

30.11.2019

Maribor

113.  

BOŽIČ Zoya

2008

IL

1:51,22

176

19.10.2019

Ribnica

114.  

JOSIPOVIĆ Ivana

2007

BM

1:51,38

175

30.11.2019

Maribor

115.  

ROMIH Nastja

2007

VV

1:51,61

174

04.01.2020

Velenje

116.  

NEMEC Sara

2008

ZR

1:51,96

172

21.12.2019

Čakovec

117.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

1:52,23

171

18.01.2020

Kranj

118.  

PEČNIK Emma

2008

FR

1:52,63

169

18.01.2020

Kranj

119.  

KOROŠ Maša

2007

FR

1:53,64

165

07.12.2019

Ljubljana

120.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

1:54,02

163

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

NOVAK Lia

2008

TK

1:54,34

162

12.10.2019

Kranj

122.  

ZBAŠNIK Ema

2007

RR

1:54,96

159

19.10.2019

Ribnica

123.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

1:55,39

157

30.11.2019

Maribor

124.  

NOVAK Naja

2008

BM

1:56,84

152

30.11.2019

Maribor

125.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

1:57,72

148

22.11.2019

Ljubljana

126.  

FRAS Manca

2008

PAK

1:58,03

147

21.12.2019

Čakovec

127.  

ŠAVIJA Lea

2007

RL

1:59,86

140

22.11.2019

Ljubljana

128.  

GEISER Pia Lana

2007

BM

2:01,16

136

30.11.2019

Maribor

129.  

BURJAK Iza

2008

FR

2:02,22

132

30.11.2019

Maribor

130.  

VOGA Zoe

2008

RAD

2:02,93

130

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KRT Ana

2008

TK

2:06,37

120

18.01.2020

Kranj

132.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

2:08,55

114

19.10.2019

Ribnica

133.  

GARTNER Tija

2007

RL

2:10,35

109

07.12.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

133

2007.54

1:39,09

249



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.