Back    Home

Lestvice *
2019/2020, deklice, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 07.07.2020, 07:06:34

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

GERDEJ Nija

2007

FR

2:44,29

549

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

2.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

2:50,72

489

08.01.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

3.  

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

2:50,96

487

08.01.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

4.  

VIDEC Iza

2007

KA

2:51,40

483

09.11.2019

Celje

(deklice+absolutno)

5.  

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

2:53,08

470

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

6.  

GOLOB Maja

2007

FR

2:56,19

445

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

7.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

2:58,05

431

07.02.2020

Kranj

(deklice)

8.  

CAR Tinkara

2007

ZR

2:59,60

420

07.02.2020

Kranj

(deklice)

9.  

FORTUNA Lena

2007

LL

2:59,66

420

21.12.2019

Ljubljana

(deklice)

10.  

BELE Hana

2008

OL

3:00,32

415

07.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

3:00,40

415

07.02.2020

Kranj

(deklice)

12.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

3:02,02

404

19.01.2020

Zagreb

(deklice)

13.  

RADELJ Pika

2007

LL

3:02,62

400

07.02.2020

Kranj

(deklice)

14.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

3:04,08

390

07.02.2020

Kranj

(deklice)

 

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

3:04,08

390

07.02.2020

Kranj

(deklice)

16.  

FRLEC Katarina

2008

TK

3:04,12

390

07.02.2020

Kranj

(deklice)

17.  

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

3:04,93

385

09.11.2019

Celje

(deklice)

18.  

LUKAN Ivana

2008

KA

3:05,65

380

08.01.2020

Kranj

(deklice)

19.  

KOKOT Lana

2007

FR

3:05,81

379

18.12.2019

Maribor

(deklice)

20.  

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

3:06,51

375

09.11.2019

Celje

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

RAZBORŠEK Neja

2007

RAD

3:07,81

367

07.02.2020

Kranj

(deklice)

22.  

ŽALAC Lana

2007

OL

3:07,91

367

07.02.2020

Kranj

(deklice)

23.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

3:09,48

358

26.10.2019

Ljubljana

(deklice)

24.  

PRIMC Lina

2007

LL

3:13,77

334

21.12.2019

Ljubljana

(deklice)

25.  

ŠKAPER Neli

2007

RR

3:14,04

333

26.10.2019

Ljubljana

(deklice)

26.  

ZORKO Zara

2007

OL

3:16,36

321

24.01.2020

Ljubljana

(deklice)

27.  

SILA Neža

2007

KK

3:16,67

320

02.02.2020

Trst/Trieste

(deklice)

28.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

3:17,10

318

24.01.2020

Ljubljana

(deklice)

29.  

PUREBER Klara

2008

OL

3:18,32

312

07.02.2020

Kranj

(deklice)

30.  

DOVŽAN Neli

2007

IL

3:18,66

310

21.12.2019

Ljubljana

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MEDVED Ajda

2007

TOR

3:19,50

306

23.11.2019

Kranj

(deklice)

32.  

TOMŠE Nina

2008

CK

3:19,94

304

07.02.2020

Kranj

(deklice)

33.  

CAMLEK Maca

2007

TK

3:20,89

300

07.02.2020

Kranj

(deklice)

34.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

3:23,24

290

21.12.2019

Ljubljana

(deklice)

35.  

ERŽEN Teja

2007

TK

3:23,56

288

08.01.2020

Kranj

(deklice)

36.  

ŠTEFELIN Ema

2007

RAD

3:24,89

283

26.10.2019

Ljubljana

37.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

3:25,50

280

21.12.2019

Ljubljana

38.  

KOKALJ Tea

2007

TK

3:26,54

276

26.10.2019

Ljubljana

39.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

3:27,57

272

26.10.2019

Ljubljana

40.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

3:28,10

270

24.01.2020

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KLOPČIČ Lara

2007

AQ

3:28,14

270

24.01.2020

Ljubljana

42.  

PORI Naja

2008

FR

3:29,40

265

26.10.2019

Ljubljana

43.  

ŠMID Isabella

2007

TK

3:29,51

264

13.11.2019

Kranj

44.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

3:29,67

264

09.11.2019

Celje

45.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

3:30,15

262

24.01.2020

Ljubljana

46.  

ČUŠIN Jana

2007

RAD

3:30,17

262

13.11.2019

Kranj

47.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

3:31,76

256

26.10.2019

Ljubljana

48.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

3:32,27

254

26.10.2019

Ljubljana

49.  

ROZINA Brina

2007

RT

3:33,29

251

26.10.2019

Ljubljana

50.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

3:33,69

249

18.12.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PERC Tia

2007

NC

3:34,35

247

26.10.2019

Ljubljana

52.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

3:35,03

245

26.10.2019

Ljubljana

53.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

3:35,75

242

26.10.2019

Ljubljana

54.  

LAPANJE Janja

2008

CER

3:35,86

242

26.10.2019

Ljubljana

55.  

KORELC Karin

2008

TK

3:36,95

238

26.10.2019

Ljubljana

56.  

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

3:37,71

236

09.11.2019

Celje

57.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

3:40,16

228

24.01.2020

Ljubljana

58.  

RADOČAJ Tara

2007

RAD

3:41,51

224

13.11.2019

Kranj

59.  

VOVK Sandra

2008

RL

3:41,75

223

26.10.2019

Ljubljana

60.  

BEKEŠ Zarja

2008

IL

3:43,09

219

26.10.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

3:43,26

218

26.10.2019

Ljubljana

62.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

3:43,28

218

26.10.2019

Ljubljana

63.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

3:43,38

218

21.12.2019

Ljubljana

64.  

ALAGIČ Nika

2007

NC

3:43,85

217

09.11.2019

Celje

 

MARZIDOVŠEK Lea

2008

NC

3:43,85

217

26.10.2019

Ljubljana

66.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

3:44,95

214

24.01.2020

Ljubljana

67.  

TRTNIK Vita

2008

IL

3:45,22

213

26.10.2019

Ljubljana

68.  

RADOČAJ Lana

2007

RAD

3:46,31

210

13.11.2019

Kranj

69.  

ANKELE Meta

2008

TK

3:48,05

205

08.01.2020

Kranj

70.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

3:50,16

199

26.10.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

3:51,60

196

26.10.2019

Ljubljana

72.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

3:52,26

194

26.10.2019

Ljubljana

73.  

KUMER Eli

2008

PAK

3:53,04

192

09.11.2019

Celje

74.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

3:54,85

188

18.12.2019

Maribor

75.  

JOSIPOVIĆ Ivana

2007

BM

3:55,25

187

18.12.2019

Maribor

76.  

BOŽIČ Zoya

2008

IL

3:57,09

182

26.10.2019

Ljubljana

77.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

3:57,97

180

26.10.2019

Ljubljana

78.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

4:03,52

168

26.10.2019

Ljubljana

79.  

LUŽNIK Marcela

2008

RAD

4:06,28

163

13.11.2019

Kranj

80.  

LOVŠE Tija

2008

TP

4:12,68

151

26.10.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

4:29,68

124

26.10.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

81

2007.5

3:26,92

275



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.