Back    Home

Lestvice *
2019/2020, deklice, 400 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 07.07.2020, 08:14:38

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ARKO Marta

2007

RR

4:36,56

609

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

2.  

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

4:40,90

581

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

3.  

MELE Ula

2007

LL

4:46,68

547

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

4.  

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

4:49,07

533

16.11.2019

Kranj

(deklice+absolutno)

5.  

NOVAK Lena

2007

LL

4:50,61

525

16.11.2019

Kranj

(deklice+absolutno)

6.  

PREDALIČ Kaja

2007

LL

4:55,33

500

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

7.  

PRIMC Lina

2007

LL

4:57,10

491

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

8.  

VIDEC Iza

2007

KA

5:00,26

476

16.10.2019

Kranj

(deklice+absolutno)

9.  

BRICELJ Iza

2008

LL

5:03,09

463

16.11.2019

Kranj

(deklice)

10.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

5:03,42

461

16.11.2019

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KADIVEC Patricija

2007

TK

5:04,77

455

07.02.2020

Kranj

(deklice)

12.  

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

5:05,04

454

24.11.2019

Kranj

(deklice)

13.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

5:05,53

452

07.02.2020

Kranj

(deklice)

14.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

5:05,59

451

12.10.2019

Kranj

(deklice)

15.  

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

5:06,34

448

07.02.2020

Kranj

(deklice)

16.  

MOČILER Lorena

2008

LL

5:06,70

447

07.02.2020

Kranj

(deklice)

17.  

LOZAR Alina

2007

TK

5:08,03

441

07.02.2020

Kranj

(deklice)

18.  

PERC Živa

2007

VV

5:08,20

440

07.02.2020

Kranj

(deklice)

19.  

FORTUNA Lena

2007

LL

5:08,41

439

16.11.2019

Kranj

(deklice)

20.  

RAZBORŠEK Neja

2007

RAD

5:08,86

437

07.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ZOREC Ema

2007

PAK

5:09,90

433

07.02.2020

Kranj

(deklice)

22.  

RADELJ Pika

2007

LL

5:14,27

415

16.11.2019

Kranj

(deklice)

23.  

KOKOT Lana

2007

FR

5:16,65

406

12.10.2019

Kranj

(deklice)

24.  

VASILJEVIĆ Maša

2007

CK

5:17,26

403

16.11.2019

Kranj

(deklice)

25.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

5:17,30

403

15.02.2020

Herceg Novi

(deklice)

26.  

MOČNIK Klara

2007

CER

5:18,43

399

07.02.2020

Kranj

(deklice)

27.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

5:19,47

395

16.11.2019

Kranj

(deklice)

28.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

5:20,72

390

16.11.2019

Kranj

(deklice)

29.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

5:20,78

390

07.02.2020

Kranj

(deklice)

30.  

SKLEDAR Eva

2007

VV

5:21,11

389

07.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

DOVŽAN Neli

2007

IL

5:21,25

389

16.11.2019

Kranj

(deklice)

32.  

ŠKAPER Neli

2007

RR

5:23,16

382

17.11.2019

Zadar

(deklice)

33.  

ŽALAC Lana

2007

OL

5:24,94

375

24.01.2020

Ljubljana

(deklice)

34.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

5:25,99

372

07.02.2020

Kranj

(deklice)

35.  

CAR Tinkara

2007

ZR

5:26,00

372

08.12.2019

Varaždin

(deklice)

36.  

PUREBER Klara

2008

OL

5:26,90

369

24.01.2020

Ljubljana

(deklice)

37.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

5:27,15

368

07.02.2020

Kranj

(deklice)

38.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

5:27,27

367

24.01.2020

Ljubljana

(deklice)

39.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

5:27,71

366

16.11.2019

Kranj

(deklice)

40.  

PERC Tia

2007

NC

5:27,96

365

07.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

POHOREC Špela

2007

VV

5:29,05

362

16.11.2019

Velenje

(deklice)

42.  

JURGEC BAUMAN Iza

2007

PAK

5:29,59

360

19.01.2020

Zagreb

(deklice)

43.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

5:30,88

356

16.11.2019

Velenje

(deklice)

44.  

GOLOB Maja

2007

FR

5:31,27

354

16.11.2019

Velenje

(deklice)

45.  

ZORKO Zara

2007

OL

5:31,43

354

16.11.2019

Kranj

(deklice)

46.  

ARKO Kaja

2008

RA

5:32,75

350

07.02.2020

Kranj

(deklice)

47.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

5:33,00

349

16.11.2019

Velenje

(deklice)

48.  

RUDOLF Kaja

2007

RL

5:34,20

345

07.02.2020

Kranj

(deklice)

49.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

5:35,12

342

16.11.2019

Kranj

(deklice)

50.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

5:35,57

341

17.11.2019

Zadar

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠTEFELIN Ema

2007

RAD

5:38,81

331

16.11.2019

Kranj

(deklice)

52.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

5:39,03

330

07.02.2020

Kranj

(deklice)

53.  

LUKAN Ivana

2008

KA

5:41,31

324

11.12.2019

Kranj

(deklice)

54.  

KORELC Karin

2008

TK

5:43,06

319

16.11.2019

Kranj

(deklice)

55.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

5:44,40

315

16.11.2019

Kranj

(deklice)

56.  

TOMŠE Nina

2008

CK

5:47,25

308

16.11.2019

Kranj

(deklice)

57.  

BELE Hana

2008

OL

5:47,84

306

24.01.2020

Ljubljana

(deklice)

58.  

MEDVED Ajda

2007

TOR

5:50,27

300

24.11.2019

Kranj

59.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

5:52,02

295

16.11.2019

Kranj

60.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

5:54,21

290

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

FRLEC Katarina

2008

TK

5:55,22

287

16.10.2019

Kranj

62.  

ALAGIČ Nika

2007

NC

5:58,00

281

16.11.2019

Kranj

63.  

ROMIH Nastja

2007

VV

5:58,19

280

16.11.2019

Velenje

64.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

6:00,49

275

16.10.2019

Kranj

65.  

KOKALJ Tea

2007

TK

6:02,80

270

16.10.2019

Kranj

66.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

6:03,09

269

17.11.2019

Zadar

67.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

6:05,91

263

16.11.2019

Kranj

68.  

LAPANJE Janja

2008

CER

6:10,21

254

16.11.2019

Kranj

69.  

ŠTEFANEC Maša

2008

ZR

6:10,31

254

08.12.2019

Varaždin

70.  

PORI Naja

2008

FR

6:10,67

253

16.11.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KAČIČ Taja

2008

BM

6:12,50

249

16.11.2019

Velenje

72.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Katarina

2007

FR

6:13,37

247

16.11.2019

Velenje

73.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

6:14,76

245

24.11.2019

Kranj

74.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

6:16,04

242

16.11.2019

Velenje

75.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

6:16,56

241

16.11.2019

Velenje

76.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

6:17,10

240

17.11.2019

Zadar

77.  

VOVK Sandra

2008

RL

6:19,57

235

16.11.2019

Kranj

78.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

6:24,41

227

16.11.2019

Velenje

79.  

ERŽEN Teja

2007

TK

6:31,71

214

16.10.2019

Kranj

80.  

ŠMID Isabella

2007

TK

6:39,11

202

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

6:39,27

202

16.11.2019

Velenje

82.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

6:41,40

199

16.11.2019

Kranj

83.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

6:41,65

199

16.11.2019

Velenje

84.  

KNEGO Gaja

2007

OL

6:44,76

194

16.11.2019

Kranj

85.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

6:47,27

190

16.11.2019

Kranj

86.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

6:47,39

190

16.11.2019

Kranj

87.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

6:49,98

187

16.11.2019

Kranj

88.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

6:56,71

178

16.10.2019

Kranj

89.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

7:02,89

170

16.11.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

89

2007.48

5:40,64

326



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.