Back    Home

Lestvice *
2019/2020, deklice, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 07.07.2020, 07:08:54

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VIDEC Iza

2007

KA

0:30,39

602

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

2.  

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

0:31,03

566

30.11.2019

Maribor

(deklice+absolutno)

3.  

GERDEJ Nija

2007

FR

0:31,09

562

09.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

4.  

NOVAK Lena

2007

LL

0:31,48

542

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

5.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

0:31,78

527

17.11.2019

Zadar

(deklice+absolutno)

6.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

0:32,02

515

07.12.2019

Ljubljana

(deklice+absolutno)

7.  

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

0:32,36

499

30.11.2019

Maribor

(deklice+absolutno)

8.  

POHOREC Špela

2007

VV

0:32,58

489

07.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

9.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

0:33,67

443

18.12.2019

Maribor

(deklice+absolutno)

10.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:33,73

440

09.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KOKOT Lana

2007

FR

0:34,05

428

12.01.2020

Celje

(deklice+absolutno)

12.  

ŠVONJA Manca

2007

KK

0:34,30

419

09.02.2020

Kranj

(deklice)

13.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:34,54

410

09.02.2020

Kranj

(deklice)

14.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

0:34,63

407

09.02.2020

Kranj

(deklice)

15.  

RADELJ Pika

2007

LL

0:34,97

395

09.02.2020

Kranj

(deklice)

16.  

ZORKO Zara

2007

OL

0:35,04

393

09.02.2020

Kranj

(deklice)

17.  

ARKO Marta

2007

RR

0:35,24

386

30.11.2019

Maribor

(deklice)

 

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

0:35,24

386

12.01.2020

Celje

(deklice)

19.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:35,34

383

07.02.2020

Kranj

(deklice)

20.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:35,41

380

09.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PERC Živa

2007

VV

0:35,51

377

09.02.2020

Kranj

(deklice)

22.  

VRBINC Ema

2008

TOR

0:35,71

371

24.11.2019

Kranj

(deklice)

23.  

GOLOB Maja

2007

FR

0:35,77

369

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

 

HRIBAR Sergeja

2007

TK

0:35,77

369

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

25.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

0:36,02

361

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

26.  

JURGEC BAUMAN Iza

2007

PAK

0:36,05

361

09.02.2020

Kranj

(deklice)

 

PREDALIČ Kaja

2007

LL

0:36,05

361

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

28.  

KREVS Emma

2008

PAK

0:36,53

346

19.01.2020

Zagreb

(deklice)

29.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:36,68

342

10.11.2019

Celje

(deklice)

30.  

CAR Tinkara

2007

ZR

0:36,71

341

09.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RODE Lia

2007

IL

0:36,83

338

07.02.2020

Kranj

(deklice)

32.  

LOZAR Alina

2007

TK

0:36,92

336

07.02.2020

Kranj

(deklice)

33.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:36,98

334

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

34.  

RAZBORŠEK Neja

2007

RAD

0:37,05

332

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

35.  

NAJVIRT Evelyn

2007

PDM

0:37,14

330

09.02.2020

Kranj

(deklice)

36.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

0:37,24

327

30.11.2019

Maribor

(deklice)

37.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

0:37,25

327

07.02.2020

Kranj

(deklice)

38.  

MELE Ula

2007

LL

0:37,28

326

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

39.  

MOČILER Lorena

2008

LL

0:37,32

325

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

 

MOČNIK Klara

2007

CER

0:37,32

325

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŽALAC Lana

2007

OL

0:37,34

324

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

42.  

FORTUNA Lena

2007

LL

0:37,35

324

07.12.2019

Beograd

(deklice)

43.  

KAČIČ Taja

2008

BM

0:37,40

323

07.02.2020

Kranj

(deklice)

44.  

KAC Petra

2007

LL

0:37,60

318

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

45.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:37,72

315

30.11.2019

Maribor

(deklice)

46.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:37,93

309

07.02.2020

Kranj

(deklice)

47.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:38,01

308

12.10.2019

Kranj

(deklice)

48.  

PANGERC Neja

2007

KK

0:38,09

306

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

49.  

ROMIH Nastja

2007

VV

0:38,14

304

09.02.2020

Kranj

(deklice)

50.  

PORI Naja

2008

FR

0:38,19

303

30.11.2019

Maribor

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:38,40

298

19.01.2020

Zagreb

(deklice)

52.  

VASILJEVIĆ Maša

2007

CK

0:38,42

298

30.11.2019

Maribor

(deklice)

53.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

0:38,47

297

07.02.2020

Kranj

(deklice)

54.  

KOKALJ Tea

2007

TK

0:38,62

293

09.02.2020

Kranj

(deklice)

55.  

ŠTEFELIN Ema

2007

RAD

0:38,66

292

30.11.2019

Maribor

(deklice)

56.  

KADIVEC Patricija

2007

TK

0:38,68

292

11.12.2019

Kranj

(deklice)

57.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

0:38,69

292

19.10.2019

Ribnica

(deklice)

58.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

0:38,76

290

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

59.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:38,87

288

13.11.2019

Kranj

(deklice)

60.  

PERC Tia

2007

NC

0:39,12

282

09.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:39,30

278

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

62.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:39,32

278

24.01.2020

Ljubljana

(deklice)

63.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:39,52

274

18.12.2019

Maribor

64.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

0:39,61

272

24.01.2020

Ljubljana

65.  

VOVK Sandra

2008

RL

0:40,13

261

07.12.2019

Ljubljana

66.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

0:40,19

260

30.11.2019

Maribor

67.  

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

0:40,24

259

24.11.2019

Kranj

68.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:40,38

256

30.11.2019

Maribor

69.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

0:40,44

255

07.12.2019

Ljubljana

70.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

0:40,45

255

10.11.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Katarina

2007

FR

0:40,50

254

30.11.2019

Maribor

72.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

0:40,57

253

07.12.2019

Ljubljana

 

TOMŠE Nina

2008

CK

0:40,57

253

30.11.2019

Maribor

74.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:40,67

251

18.12.2019

Maribor

75.  

KLOPČIČ Lara

2007

AQ

0:40,69

251

22.11.2019

Ljubljana

76.  

KNEGO Gaja

2007

OL

0:40,94

246

07.12.2019

Ljubljana

77.  

GYÖREK Neja

2007

BM

0:41,03

244

07.12.2019

Ljubljana

78.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

0:41,22

241

30.11.2019

Maribor

79.  

SKLEDAR Eva

2007

VV

0:41,39

238

01.12.2019

Innsbruck

80.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

0:41,47

237

21.12.2019

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:41,48

237

11.12.2019

Kranj

82.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:41,53

236

07.12.2019

Ljubljana

83.  

BELE Hana

2008

OL

0:41,73

232

07.12.2019

Ljubljana

84.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

0:41,90

229

07.12.2019

Ljubljana

85.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

0:41,94

229

18.12.2019

Maribor

86.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:42,03

227

21.12.2019

Čakovec

87.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

0:42,16

225

30.11.2019

Maribor

88.  

ŠMID Isabella

2007

TK

0:42,17

225

24.11.2019

Kranj

89.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:42,22

224

07.12.2019

Ljubljana

90.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:42,32

223

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KORELC Karin

2008

TK

0:42,79

215

07.12.2019

Ljubljana

92.  

BEKEŠ Zarja

2008

IL

0:43,16

210

26.10.2019

Ljubljana

93.  

ERŽEN Teja

2007

TK

0:43,33

207

11.12.2019

Kranj

94.  

TRTNIK Vita

2008

IL

0:43,34

207

07.12.2019

Ljubljana

95.  

JANKOVIĆ Anastasija

2007

LL

0:43,40

206

07.12.2019

Beograd

96.  

NOVAK Tia

2008

RR

0:43,60

204

07.12.2019

Ljubljana

97.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:43,70

202

30.11.2019

Maribor

98.  

HODŽIĆ Amila

2008

VV

0:43,87

200

30.11.2019

Maribor

99.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

0:44,00

198

20.10.2019

Cerkno

 

NOVAK Naja

2008

BM

0:44,00

198

18.12.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:44,43

192

18.12.2019

Maribor

102.  

CAMLEK Maca

2007

TK

0:44,68

189

12.10.2019

Kranj

103.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

0:45,01

185

12.10.2019

Kranj

104.  

LAPANJE Janja

2008

CER

0:45,08

184

20.10.2019

Cerkno

105.  

ANKELE Meta

2008

TK

0:45,56

178

11.12.2019

Kranj

106.  

LOVŠE Tija

2008

TP

0:46,21

171

30.11.2019

Maribor

107.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:46,85

164

07.12.2019

Ljubljana

108.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

0:47,20

160

21.12.2019

Čakovec

109.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:47,24

160

07.12.2019

Ljubljana

110.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

0:47,62

156

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

JOSIPOVIĆ Ivana

2007

BM

0:48,00

152

30.11.2019

Maribor

112.  

TOMIĆ Sara

2008

KK

0:48,67

146

01.12.2019

Koper

113.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

0:48,77

145

30.11.2019

Maribor

114.  

BURJAK Iza

2008

FR

0:49,13

142

30.11.2019

Maribor

115.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

0:51,60

123

07.12.2019

Beograd

116.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

0:51,65

122

30.11.2019

Maribor

117.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

0:52,97

113

30.11.2019

Maribor

118.  

ALJAŽ Taja

2008

TK

1:01,59

72

13.11.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

118

2007.55

0:39,83

267



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.