Back    Home

Lestvice *
2019/2020, deklice, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 07.07.2020, 08:53:06

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

0:35,50

525

08.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

2.  

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

0:35,57

521

08.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

3.  

GERDEJ Nija

2007

FR

0:35,77

513

08.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

4.  

GOLOB Maja

2007

FR

0:36,18

496

08.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

5.  

VIDEC Iza

2007

KA

0:36,53

481

08.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

6.  

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

0:37,39

449

07.12.2019

Ljubljana

(deklice+absolutno)

7.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

0:37,46

446

08.02.2020

Kranj

(deklice+absolutno)

8.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:38,32

417

08.02.2020

Kranj

(deklice)

9.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

0:38,34

416

12.01.2020

Celje

(deklice)

10.  

RADELJ Pika

2007

LL

0:38,38

415

08.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ŠKAPER Neli

2007

RR

0:38,42

414

12.01.2020

Celje

(deklice)

12.  

BELE Hana

2008

OL

0:38,44

413

08.02.2020

Kranj

(deklice)

13.  

ŽALAC Lana

2007

OL

0:38,49

411

08.02.2020

Kranj

(deklice)

14.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:38,66

406

08.02.2020

Kranj

(deklice)

15.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:38,68

405

08.02.2020

Kranj

(deklice)

16.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:38,69

405

08.02.2020

Kranj

(deklice)

17.  

CAR Tinkara

2007

ZR

0:38,84

400

08.02.2020

Kranj

(deklice)

18.  

FORTUNA Lena

2007

LL

0:39,23

389

08.12.2019

Beograd

(deklice)

19.  

RAZBORŠEK Neja

2007

RAD

0:39,49

381

08.02.2020

Kranj

(deklice)

20.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

0:39,74

374

08.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KOKOT Lana

2007

FR

0:39,91

369

12.01.2020

Celje

(deklice)

22.  

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

0:39,96

368

12.01.2020

Celje

(deklice)

23.  

DOVŽAN Neli

2007

IL

0:40,97

341

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

24.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:41,02

340

12.01.2020

Celje

(deklice)

25.  

PERC Živa

2007

VV

0:41,57

327

16.11.2019

Velenje

(deklice)

26.  

MELE Ula

2007

LL

0:41,68

324

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

27.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

0:41,91

319

12.01.2020

Celje

(deklice)

28.  

SILA Neža

2007

KK

0:41,98

317

01.12.2019

Koper

(deklice)

29.  

FRLEC Katarina

2008

TK

0:42,04

316

08.02.2020

Kranj

(deklice)

30.  

KOKALJ Tea

2007

TK

0:42,27

311

08.02.2020

Kranj

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:42,31

310

16.11.2019

Velenje

(deklice)

 

KAC Petra

2007

LL

0:42,31

310

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

33.  

MOČNIK Klara

2007

CER

0:42,38

308

20.10.2019

Cerkno

(deklice)

34.  

BRICELJ Iza

2008

LL

0:42,67

302

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

35.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:42,77

300

09.11.2019

Celje

(deklice)

36.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

0:42,80

299

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

37.  

POHOREC Špela

2007

VV

0:42,86

298

16.11.2019

Velenje

(deklice)

38.  

TOMŠE Nina

2008

CK

0:42,94

296

12.01.2020

Celje

(deklice)

39.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:43,05

294

12.01.2020

Celje

(deklice)

40.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:43,08

293

09.11.2019

Celje

(deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

0:43,24

290

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

42.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:43,26

290

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

43.  

ZOREC Ema

2007

PAK

0:43,28

289

21.12.2019

Čakovec

(deklice)

44.  

CAMLEK Maca

2007

TK

0:43,32

288

08.02.2020

Kranj

(deklice)

45.  

MEDVED Ajda

2007

TOR

0:43,48

285

23.11.2019

Kranj

(deklice)

46.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

0:43,54

284

09.11.2019

Celje

(deklice)

47.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

0:43,72

281

07.12.2019

Ljubljana

(deklice)

48.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:43,88

278

12.01.2020

Celje

49.  

ZORKO Zara

2007

OL

0:43,90

277

13.12.2019

Ljubljana

50.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:44,18

272

16.11.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Katarina

2007

FR

0:44,21

271

16.11.2019

Velenje

52.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

0:44,24

271

12.01.2020

Celje

53.  

JANKOVIĆ Anastasija

2007

LL

0:44,26

270

08.12.2019

Beograd

54.  

LOZAR Alina

2007

TK

0:44,30

270

07.12.2019

Ljubljana

55.  

KADIVEC Patricija

2007

TK

0:44,55

265

07.12.2019

Ljubljana

56.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:44,60

264

07.12.2019

Ljubljana

57.  

ŠMID Isabella

2007

TK

0:44,64

264

23.11.2019

Kranj

58.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:44,90

259

13.12.2019

Ljubljana

59.  

MOČILER Lorena

2008

LL

0:45,05

256

07.12.2019

Ljubljana

60.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:45,08

256

24.01.2020

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

0:45,40

251

21.12.2019

Čakovec

62.  

PORI Naja

2008

FR

0:45,44

250

16.11.2019

Velenje

63.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:45,51

249

24.01.2020

Ljubljana

64.  

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

0:45,60

247

23.11.2019

Kranj

65.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:45,66

246

07.12.2019

Ljubljana

66.  

KLOPČIČ Lara

2007

AQ

0:45,89

243

23.11.2019

Kranj

 

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

0:45,89

243

07.12.2019

Ljubljana

68.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

0:45,91

242

01.12.2019

Koper

69.  

LAPANJE Janja

2008

CER

0:46,05

240

12.01.2020

Celje

70.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

0:46,24

237

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VODOPIJA Ajda

2007

KK

0:46,36

235

01.12.2019

Koper

72.  

TRTNIK Vita

2008

IL

0:46,39

235

07.12.2019

Ljubljana

73.  

ČUŠIN Jana

2007

RAD

0:46,58

232

13.11.2019

Kranj

74.  

ERŽEN Teja

2007

TK

0:46,67

231

07.12.2019

Ljubljana

 

KAČIČ Taja

2008

BM

0:46,67

231

16.11.2019

Velenje

76.  

ŠTEFANEC Maša

2008

ZR

0:46,69

230

09.11.2019

Celje

77.  

BEKEŠ Zarja

2008

IL

0:46,70

230

12.01.2020

Celje

78.  

JURJOVIČ Eva

2007

ZR

0:46,79

229

21.12.2019

Čakovec

79.  

VOVK Sandra

2008

RL

0:47,10

224

07.12.2019

Ljubljana

80.  

KORELC Karin

2008

TK

0:47,28

222

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

NOVAK Tia

2008

RR

0:47,32

221

12.01.2020

Celje

82.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:47,55

218

07.12.2019

Ljubljana

83.  

ALAGIČ Nika

2007

NC

0:47,70

216

12.01.2020

Celje

84.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

0:48,19

209

09.11.2019

Celje

85.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

0:48,25

209

16.11.2019

Velenje

86.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

0:48,30

208

12.01.2020

Celje

87.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

0:48,31

208

07.12.2019

Ljubljana

88.  

ROMIH Nastja

2007

VV

0:48,34

207

16.11.2019

Velenje

89.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

0:48,41

207

07.12.2019

Ljubljana

90.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:48,44

206

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:48,59

204

21.12.2019

Čakovec

92.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

0:48,64

204

07.12.2019

Ljubljana

93.  

PRIBEVSKI Dunja

2007

BM

0:48,68

203

16.11.2019

Velenje

94.  

RADOČAJ Tara

2007

RAD

0:48,74

202

13.11.2019

Kranj

95.  

ANKELE Meta

2008

TK

0:49,19

197

23.11.2019

Kranj

96.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:49,21

197

16.11.2019

Velenje

97.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:49,36

195

16.11.2019

Velenje

98.  

HOHKRAUT Tia

2008

PC

0:49,59

192

09.11.2019

Celje

99.  

LOVŠE Tija

2008

TP

0:49,68

191

09.11.2019

Celje

100.  

MARZIDOVŠEK Lea

2008

NC

0:49,71

191

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

RADOČAJ Lana

2007

RAD

0:49,85

189

13.11.2019

Kranj

102.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:50,05

187

07.12.2019

Ljubljana

103.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

0:50,13

186

13.12.2019

Ljubljana

104.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

0:50,14

186

16.11.2019

Velenje

105.  

JOSIPOVIĆ Ivana

2007

BM

0:50,21

185

16.11.2019

Velenje

106.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

0:50,22

185

16.11.2019

Velenje

107.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

0:50,51

182

07.12.2019

Ljubljana

108.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

0:50,88

178

08.12.2019

Beograd

109.  

KOROŠ Maša

2007

FR

0:50,90

178

16.11.2019

Velenje

110.  

TOMIĆ Sara

2008

KK

0:51,75

169

01.12.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

0:51,82

168

07.12.2019

Ljubljana

112.  

MELANŠEK Živa

2008

SDD

0:52,39

163

13.12.2019

Ljubljana

113.  

NOVAK Naja

2008

BM

0:52,48

162

16.11.2019

Velenje

114.  

NOVAK Lia

2008

TK

0:52,69

160

07.12.2019

Ljubljana

115.  

PEČNIK Emma

2008

FR

0:52,77

159

16.11.2019

Velenje

116.  

LUŽNIK Marcela

2008

RAD

0:53,08

157

08.01.2020

Kranj

117.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:53,11

156

07.12.2019

Ljubljana

118.  

NEMEC Sara

2008

ZR

0:53,39

154

12.01.2020

Celje

119.  

FRAS Manca

2008

PAK

0:53,63

152

21.12.2019

Čakovec

120.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

0:53,93

149

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

0:55,20

139

13.12.2019

Ljubljana

122.  

LEVANIČ Lana

2008

TP

0:57,44

123

09.11.2019

Celje

123.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

0:59,04

114

20.10.2019

Cerkno

124.  

ALJAŽ Taja

2008

TK

1:00,55

105

11.12.2019

Kranj

125.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

1:01,10

102

13.12.2019

Ljubljana

126.  

KRT Ana

2008

TK

1:02,98

94

16.10.2019

Kranj

127.  

MANOJLOVIĆ Maja

2008

KA

1:07,24

77

08.01.2020

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

127

2007.59

0:45,94

242



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.