Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 100 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 25.02.2021, 05:19:37

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

* ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

1:21,95

295

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

2.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:25,50

260

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

3.  

MENONI Ema

2009

CK

1:27,44

243

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

4.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

1:29,74

225

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

5.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:31,93

209

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

6.  

BRATINA Elina

2009

NC

1:32,41

206

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

7.  

LEHMANN Siena

2009

RL

1:32,54

205

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

8.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

1:34,29

194

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

9.  

GONČIN Tara

2009

RL

1:34,58

192

16.11.2019

Skopje

(ml.deklice)

10.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:35,06

189

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KIRBIŠ Anina

2009

BM

1:35,06

189

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

12.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:38,04

172

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

13.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:39,32

166

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

14.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

1:39,43

165

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

15.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

1:40,29

161

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

16.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

1:41,26

156

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

17.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

1:42,30

152

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

18.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

1:42,32

152

11.12.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:42,47

151

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

20.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:42,94

149

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

1:43,87

145

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

22.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:45,37

139

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

23.  

DOLENC Manca

2009

IL

1:46,41

135

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

24.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

1:46,61

134

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

25.  

TANKO Polona

2010

RR

1:46,81

133

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

26.  

SEVER Sara

2009

RL

1:47,49

131

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

27.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:54,51

108

30.11.2019

Maribor

28.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:58,50

97

30.11.2019

Maribor

29.  

KLEMEN Taja

2011

KA

1:59,73

94

11.12.2019

Kranj

30.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

2:04,69

84

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

SPRUK Tajda

2009

KA

2:07,65

78

11.12.2019

Kranj

32.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

2:09,24

75

30.11.2019

Maribor

33.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

2:22,68

56

11.12.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

33

2009.24

1:43,71

146



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.