Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 05:53:14

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

GONČIN Tara

2009

RL

1:19,64

377

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

2.  

DOLENC Manca

2009

IL

1:21,58

351

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

3.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:21,72

349

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

4.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

1:21,79

348

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

5.  

MENONI Ema

2009

CK

1:22,21

343

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

6.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

1:22,63

338

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

7.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:24,16

320

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

8.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:24,39

317

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

9.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

1:25,47

305

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

10.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:26,21

297

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BRATINA Elina

2009

NC

1:26,79

291

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

12.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

1:27,19

287

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

13.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

1:27,40

285

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

14.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:27,61

283

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

15.  

KLEMEN Taja

2011

KA

1:27,93

280

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

16.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:29,09

269

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

17.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:29,48

266

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

18.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:29,52

265

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

19.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

1:30,11

260

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

20.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

1:30,39

258

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

1:30,83

254

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

22.  

BREZNIK Neja

2009

LL

1:31,06

252

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

23.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

1:31,10

252

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

24.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:31,33

250

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

25.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:31,67

247

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

26.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:32,00

245

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

27.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

1:33,75

231

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

28.  

ILC Manja

2009

RR

1:33,94

230

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

29.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

1:34,51

226

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

30.  

MALI Nika

2009

TK

1:34,63

225

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

1:34,89

223

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

32.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

1:35,18

221

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

33.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:35,24

220

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

34.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

1:35,43

219

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

35.  

KORELC Kim

2010

TK

1:35,50

219

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

36.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

1:35,75

217

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

37.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

1:35,79

217

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

38.  

KONEC Ula

2009

KK

1:37,78

204

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

39.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

1:39,52

193

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

40.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

1:39,70

192

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PRIMC Živa

2010

LL

1:39,76

192

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

42.  

PERIČ Klara

2009

KK

1:40,20

189

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

43.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

1:40,60

187

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

44.  

HVALEC Eva

2009

PAK

1:40,77

186

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

45.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

1:41,28

183

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

46.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

1:41,63

181

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

47.  

VOGA Liu

2011

TK

1:42,09

179

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

48.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

1:42,51

177

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

49.  

SPRUK Tajda

2009

KA

1:42,72

176

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

50.  

* JUVANČIČ Špela

2010

IL

1:43,12

174

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

LIPONIK Špela

2009

BM

1:43,28

173

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

52.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

1:43,56

171

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

53.  

ELSNER Carolina

2011

RL

1:44,21

168

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

54.  

PAVLIČ Lara

2009

OL

1:44,33

168

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

55.  

TANKO Taja

2010

RR

1:45,50

162

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

56.  

BROLIH Lara

2011

TK

1:45,58

162

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

57.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

1:46,15

159

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

58.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

1:46,22

159

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

59.  

SELAN Augustina

2010

LL

1:46,41

158

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

60.  

GRM Marija

2009

LL

1:46,42

158

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

AVBELJ Ana

2009

KA

1:47,00

155

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

62.  

ERŽEN Nika

2010

TK

1:47,34

154

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

63.  

BERČAN Ana

2010

LL

1:47,67

152

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

64.  

HELBL Lija

2010

FR

1:47,71

152

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

65.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

1:49,25

146

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

66.  

ČEPON Lana

2010

LL

1:49,31

146

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

67.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

1:49,86

143

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

68.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

1:50,00

143

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

69.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

1:50,88

139

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

70.  

POGAČAR Manca

2012

TK

1:54,55

126

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

1:56,17

121

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

72.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

1:57,57

117

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

73.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

1:58,85

113

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

74.  

PONIŽ Maja

2010

RL

1:59,36

112

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

75.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

2:00,79

108

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

76.  

GERBEC Živa

2011

OL

2:01,64

106

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

77.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

2:03,04

102

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

78.  

AMBROŽ Živa

2010

LL

2:07,78

91

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

79.  

ERŽEN Jerca

2012

TK

2:09,07

88

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

80.  

SMOLČIČ Manca

2009

AQ

2:09,59

87

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

PODGORŠEK Laura

2009

KA

2:14,77

77

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

82.  

LOSIEVA Anna

2013

KA

2:25,42

62

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

83.  

ŠENK Tita

2011

KA

3:07,75

28

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

83

2009.68

1:41,88

180



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.