Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 05:44:07

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

GONČIN Tara

2009

RL

1:19,95

326

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

2.  

MENONI Ema

2009

CK

1:20,19

323

21.12.2019

Čakovec

(ml.deklice)

3.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:22,14

300

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

4.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

1:23,97

281

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

5.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

1:24,06

280

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

6.  

DOLENC Manca

2009

IL

1:24,89

272

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

7.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:25,37

267

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

8.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:25,72

264

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

9.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:25,75

264

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

10.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

1:26,77

255

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:27,38

249

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

12.  

ZOREC Naja

2009

BM

1:27,58

248

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

13.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:27,63

247

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

14.  

KLEMEN Taja

2011

KA

1:28,16

243

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

15.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

1:28,68

238

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

16.  

BRATINA Elina

2009

NC

1:29,07

235

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

17.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:29,17

235

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

18.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:29,86

229

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

19.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

1:30,02

228

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

20.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:30,32

226

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MELE Zoja

2009

LL

1:30,59

224

24.01.2020

Ljubljana

(ml.deklice)

22.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

1:30,90

221

23.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

23.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:31,12

220

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

24.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

1:31,56

217

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

25.  

PECELJ Taja

2009

NC

1:31,57

217

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

26.  

SEVER Sara

2009

RL

1:31,76

215

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

27.  

ILC Manja

2009

RR

1:31,90

214

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

28.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:32,30

211

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

29.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:33,39

204

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

30.  

LEHMANN Siena

2009

RL

1:33,68

202

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

1:33,98

200

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

32.  

KORELC Kim

2010

TK

1:34,13

199

12.10.2019

Kranj

(ml.deklice)

33.  

VALEK Zala

2009

NC

1:34,53

197

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

34.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

1:34,81

195

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

ERJAVEC Iza

2009

RR

1:34,81

195

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

36.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:35,06

194

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

37.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

1:35,29

192

16.11.2019

Velenje

(ml.deklice)

38.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

1:36,11

187

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

39.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

1:36,43

185

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

40.  

STARC Taja

2009

RR

1:36,63

184

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

GRM Marija

2009

LL

1:37,25

181

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

42.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

1:37,84

177

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

43.  

BREZNIK Neja

2009

LL

1:38,64

173

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

44.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

1:38,89

172

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

45.  

PRIMC Živa

2010

LL

1:39,84

167

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

46.  

VOGA Liu

2011

TK

1:39,91

167

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

47.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

1:40,56

163

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

48.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

1:41,63

158

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

49.  

KNEZ Zara

2010

FR

1:44,31

146

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

50.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

1:44,32

146

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

1:45,51

141

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

52.  

TANKO Taja

2010

RR

1:45,81

140

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

53.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

1:45,88

140

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

54.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

1:47,12

135

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

55.  

ELSNER Carolina

2011

RL

1:48,34

131

24.01.2020

Ljubljana

(ml.deklice)

56.  

PERIČ Klara

2009

KK

1:48,52

130

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

57.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

1:49,52

126

21.12.2019

Ljubljana

58.  

HELBL Lija

2010

FR

1:50,14

124

12.01.2020

Celje

59.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

1:50,26

124

21.12.2019

Ljubljana

60.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

1:51,02

121

16.11.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ERŽEN Nika

2010

TK

1:51,60

119

12.10.2019

Kranj

62.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

1:52,47

117

24.01.2020

Ljubljana

63.  

* JUVANČIČ Špela

2010

IL

1:52,51

117

12.01.2020

Celje

64.  

SELAN Augustina

2010

LL

1:52,99

115

24.01.2020

Ljubljana

65.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

1:55,05

109

24.01.2020

Ljubljana

66.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:55,87

107

24.01.2020

Ljubljana

67.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

1:56,37

105

24.01.2020

Ljubljana

68.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

1:56,42

105

16.11.2019

Velenje

69.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

1:57,15

103

12.01.2020

Celje

70.  

ČEPON Lana

2010

LL

1:57,75

102

24.01.2020

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

BERČAN Ana

2010

LL

1:57,77

102

24.01.2020

Ljubljana

72.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

2:01,84

92

07.12.2019

Ljubljana

73.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

2:05,20

84

07.12.2019

Ljubljana

74.  

KRAJNC Urška

2010

BM

2:05,33

84

16.11.2019

Velenje

75.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

2:06,82

81

24.01.2020

Ljubljana

76.  

PONIKVAR Ajda

2011

RL

2:10,85

74

24.01.2020

Ljubljana

77.  

VIDMAR Pia

2009

BM

2:15,14

67

16.11.2019

Velenje

78.  

BORIĆ Zoja

2010

RL

2:47,27

35

07.12.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

78

2009.55

1:41,03

161



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.