Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 02.12.2020, 22:48:37

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

1:05,29

496

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

2.  

URBANČIČ Eva

2008

OL

1:06,88

462

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

3.  

BRICELJ Iza

2008

OL

1:07,94

440

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

4.  

PULKO Ema Tereza

2008

TK

1:08,43

431

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

5.  

VRBINC Ema

2008

TOR

1:09,73

407

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

6.  

MOČILER Lorena

2008

LL

1:09,83

406

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

7.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

1:11,75

374

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

8.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

1:13,14

353

18.05.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

9.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

1:13,26

351

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

10.  

PUREBER Klara

2008

OL

1:13,31

350

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

1:13,68

345

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

12.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

1:14,13

339

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

13.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

1:14,53

333

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

14.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

1:15,35

323

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(ml.deklice)

15.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

1:15,55

320

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

16.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

1:15,75

318

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

17.  

KORELC Karin

2008

TK

1:16,18

312

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

18.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:16,30

311

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

TOMŠE Nina

2008

CK

1:16,78

305

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

20.  

LUKAN Ivana

2008

KA

1:16,84

304

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

1:16,88

304

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

22.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

1:16,99

302

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

23.  

ARKO Kaja

2008

RA

1:17,05

302

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

24.  

GONČIN Tara

2009

RL

1:17,08

301

30.06.2019

Kruševac

(ml.deklice)

25.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

1:17,22

300

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

26.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

1:17,26

299

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

27.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

1:17,28

299

28.04.2019

Gradec/Graz

(ml.deklice)

28.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

1:17,50

297

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

29.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

1:17,55

296

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

30.  

SEVER Sara

2009

RL

1:17,61

295

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

1:17,90

292

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

32.  

LAPANJE Janja

2008

CER

1:17,91

292

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

33.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

1:18,70

283

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

34.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

1:18,84

282

23.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

35.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

1:19,12

279

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

36.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:19,44

275

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

37.  

BELE Hana

2008

OL

1:19,69

273

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

38.  

MENONI Ema

2009

CK

1:20,01

269

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

39.  

ŠTEFANEC Maša

2008

ZR

1:20,09

269

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

40.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

1:20,20

268

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:21,05

259

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

42.  

ZOREC Naja

2009

BM

1:21,14

258

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

43.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:21,33

257

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

44.  

KAČIČ Taja

2008

BM

1:21,38

256

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

45.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:21,89

251

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

46.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

1:22,05

250

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

47.  

BRATINA Elina

2009

NC

1:22,18

249

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

48.  

KREVS Emma

2008

PAK

1:22,26

248

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

49.  

VALEK Zala

2009

NC

1:22,29

248

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

50.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

1:22,30

248

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:22,39

247

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

52.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

1:22,55

245

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

53.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:22,59

245

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

54.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

1:22,83

243

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

55.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

1:23,03

241

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

56.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

1:23,24

239

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

57.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

1:23,37

238

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

58.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:23,87

234

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

59.  

KUMER Eli

2008

PAK

1:23,88

234

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

60.  

FRLEC Katarina

2008

TK

1:24,00

233

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

1:24,32

230

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

62.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

1:24,43

229

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

63.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:24,73

227

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

64.  

MELE Zoja

2009

LL

1:24,94

225

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

 

VLAHOV Dorotea

2008

RR

1:24,94

225

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

66.  

VOVK Sandra

2008

RL

1:25,38

222

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

67.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

1:25,49

221

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

68.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:25,68

219

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

69.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

1:25,97

217

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

70.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:26,14

216

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PORI Naja

2008

FR

1:26,31

215

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

72.  

NOVAK Tia

2008

RR

1:26,36

214

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

73.  

PERČIČ Neja

2009

TK

1:26,47

213

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

74.  

TRTNIK Vita

2008

IL

1:26,50

213

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

75.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

1:26,84

211

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

76.  

NEMEC Sara

2008

ZR

1:27,07

209

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

77.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

1:27,41

207

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

78.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

1:27,51

206

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

79.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

1:28,03

202

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

80.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

1:28,13

202

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

1:28,38

200

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

82.  

LEHMANN Siena

2009

RL

1:28,55

199

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

83.  

DOLENC Manca

2009

IL

1:29,03

195

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

84.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

1:29,16

195

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

85.  

TERDIČ Živa

2008

TK

1:29,30

194

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

86.  

DOBNIK Sara

2009

CK

1:29,60

192

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

87.  

PERIČ Klara

2009

KK

1:29,82

190

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

88.  

POROBIJA Zala

2008

FR

1:30,06

189

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

89.  

NOVAK Naja

2008

BM

1:30,29

187

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

90.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

1:30,49

186

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

STARC Taja

2009

RR

1:30,91

184

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

92.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

1:30,97

183

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

93.  

ILC Manja

2009

RR

1:31,04

183

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

LUKAN Iza

2008

RAD

1:31,04

183

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

95.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

1:31,70

179

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

96.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

1:31,76

178

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

97.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

1:32,07

177

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

98.  

MARGETA Ana

2010

TK

1:32,10

176

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

99.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

1:33,18

170

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

100.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:33,20

170

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

JERKOVIČ Luna

2009

TK

1:33,34

170

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

102.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:33,63

168

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

103.  

LIPONIK Špela

2009

BM

1:33,95

166

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

104.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

1:34,15

165

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

105.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

1:34,63

163

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

106.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

1:35,37

159

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

107.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

1:35,68

157

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

108.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

1:36,27

154

18.05.2019

Ptuj

109.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

1:36,98

151

25.05.2019

Radovljica

110.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

1:37,03

151

26.05.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

1:37,04

151

06.07.2019

Koper

112.  

BREZNIK Neja

2009

LL

1:37,31

150

29.06.2019

Kamnik

113.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

1:38,00

146

01.06.2019

Ljubljana

114.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

1:38,22

145

29.06.2019

Kamnik

115.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

1:38,25

145

25.05.2019

Radovljica

116.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

1:38,62

144

23.03.2019

Ljubljana

117.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

1:39,19

141

01.06.2019

Ljubljana

118.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

1:39,24

141

26.05.2019

Ravne na Koroškem

119.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

1:39,88

138

29.06.2019

Kamnik

 

PECELJ Taja

2009

NC

1:39,88

138

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

1:40,20

137

18.05.2019

Ptuj

122.  

KORELC Kim

2010

TK

1:40,21

137

25.05.2019

Radovljica

 

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

1:40,21

137

18.05.2019

Ptuj

124.  

POLANC Nina

2009

PKA

1:40,30

137

25.05.2019

Radovljica

125.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

1:40,46

136

18.05.2019

Ptuj

126.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

1:43,56

124

29.06.2019

Kamnik

127.  

KLEMEN Taja

2011

KA

1:43,57

124

29.06.2019

Kamnik

128.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

1:43,67

124

01.06.2019

Ljubljana

129.  

ARNUŠ Nuša

2010

TP

1:43,74

123

18.05.2019

Ptuj

130.  

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

1:44,29

121

23.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KONEC Ula

2009

KK

1:44,98

119

06.07.2019

Koper

132.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

1:45,13

118

09.06.2019

Reka/Rijeka

133.  

BURJAK Iza

2008

FR

1:45,36

118

26.05.2019

Ravne na Koroškem

134.  

SPRUK Tajda

2009

KA

1:45,91

116

29.06.2019

Kamnik

135.  

VALANTIČ Mojca

2011

NG

1:46,07

115

06.07.2019

Koper

136.  

SELAN Augustina

2010

LL

1:46,42

114

29.06.2019

Kamnik

137.  

MALETIĆ Ana

2009

TK

1:46,46

114

25.05.2019

Radovljica

138.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

1:47,50

111

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

139.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

1:47,54

111

06.07.2019

Koper

140.  

ANKELE Meta

2008

TK

1:47,71

110

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

1:48,18

109

11.05.2019

Ljubljana

142.  

ERŽEN Nika

2010

TK

1:48,24

109

25.05.2019

Radovljica

143.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

1:50,37

102

25.05.2019

Radovljica

144.  

PRIMC Živa

2010

LL

1:51,52

99

29.06.2019

Kamnik

145.  

BERČAN Ana

2010

LL

1:53,08

95

29.06.2019

Kamnik

146.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

1:53,35

94

29.06.2019

Kamnik

147.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

1:53,48

94

18.05.2019

Ptuj

148.  

BREZOVNIK Urša

2009

FR

1:54,23

92

26.05.2019

Ravne na Koroškem

149.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

1:54,73

91

18.05.2019

Ptuj

150.  

HVALEC Eva

2009

PAK

1:55,05

90

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ČEPON Lana

2010

LL

1:55,08

90

29.06.2019

Kamnik

152.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

1:55,91

88

26.05.2019

Ravne na Koroškem

153.  

ŠERUGA Katarina

2009

TP

1:56,71

86

18.05.2019

Ptuj

154.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

1:57,31

85

01.06.2019

Ljubljana

155.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

1:57,66

84

26.05.2019

Ravne na Koroškem

156.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

1:58,40

83

11.05.2019

Ljubljana

157.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:59,16

81

29.06.2019

Kamnik

158.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

1:59,55

80

13.04.2019

Maribor

159.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

2:02,14

75

29.06.2019

Kamnik

160.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

2:02,67

74

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

VINKLER Ajda

2010

TP

2:03,01

74

18.05.2019

Ptuj

162.  

PONGRAC Kaja

2010

FR

2:04,00

72

26.05.2019

Ravne na Koroškem

163.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

2:04,18

72

18.05.2019

Ptuj

164.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

2:06,74

67

13.04.2019

Maribor

165.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

2:07,15

67

12.05.2019

Koper

166.  

KAC Manca

2009

FR

2:09,47

63

26.05.2019

Ravne na Koroškem

167.  

LEVANIČ Lana

2008

TP

2:17,62

53

18.05.2019

Ptuj

168.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

2:21,17

49

26.05.2019

Ravne na Koroškem

169.  

VRBANIĆ Lana

2009

LL

2:21,61

48

23.03.2019

Ljubljana

170.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

2:21,94

48

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

POLJANŠEK Ella

2009

KA

2:25,54

44

22.05.2019

Kamnik

172.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

2:29,59

41

13.04.2019

Maribor

173.  

HELBL Lija

2010

FR

2:29,74

41

26.05.2019

Ravne na Koroškem

174.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

2:45,39

30

18.05.2019

Ptuj

175.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

2:49,10

28

26.05.2019

Ravne na Koroškem


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

175

2008.83

1:35,01

161



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.