Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 04:42:48

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

1:09,46

412

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

2.  

GONČIN Tara

2009

RL

1:10,28

398

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

3.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:10,29

398

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

4.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:10,33

397

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

5.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:12,05

369

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

6.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

1:12,42

364

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

7.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

1:12,89

357

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

8.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

1:13,28

351

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

9.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:13,44

349

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

10.  

SEVER Sara

2009

RL

1:13,45

348

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MENONI Ema

2009

CK

1:14,27

337

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

12.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

1:14,45

335

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

13.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

1:14,77

330

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

14.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:15,48

321

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

15.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:15,81

317

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

16.  

LEHMANN Siena

2009

RL

1:16,50

308

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

17.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:17,06

302

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

18.  

DOLENC Manca

2009

IL

1:17,09

301

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

19.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:17,17

300

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

20.  

VALEK Zala

2009

NC

1:17,46

297

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

1:18,29

288

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

22.  

MELE Zoja

2009

LL

1:18,37

287

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

23.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:18,75

283

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

24.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

1:18,86

281

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

25.  

BRATINA Elina

2009

NC

1:19,12

279

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

26.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

1:19,26

277

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

27.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

1:19,30

277

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

28.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:19,45

275

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

29.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

1:20,33

266

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

30.  

TANKO Polona

2010

RR

1:20,60

264

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:20,72

262

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

32.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

1:20,91

261

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

33.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

1:21,16

258

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

34.  

KLEMEN Taja

2011

KA

1:21,33

257

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

35.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

1:21,74

253

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

36.  

GRM Marija

2009

LL

1:22,13

249

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

37.  

PERIČ Klara

2009

KK

1:22,24

248

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

38.  

MARGETA Ana

2010

TK

1:22,69

244

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

39.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

1:22,75

244

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

 

VRHOVAC Lucija

2009

LL

1:22,75

244

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ILC Manja

2009

RR

1:23,80

234

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

42.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

1:24,05

232

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

43.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

1:24,32

230

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

44.  

SEIFERT Metka

2009

RL

1:24,38

230

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

45.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

1:24,58

228

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

46.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

1:24,84

226

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

47.  

BREZNIK Neja

2009

LL

1:25,00

225

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

48.  

KONEC Ula

2009

KK

1:25,18

223

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

49.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

1:25,39

222

29.08.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

50.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:25,59

220

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

1:25,62

220

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

52.  

HVALEC Eva

2009

PAK

1:25,70

219

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

53.  

HORVAT Tjaša

2010

BM

1:26,10

216

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

54.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

1:26,16

216

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

55.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

1:26,87

210

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

56.  

KORELC Kim

2010

TK

1:27,31

207

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

57.  

VOGA Liu

2011

TK

1:27,37

207

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

58.  

KNEZ Zara

2010

FR

1:27,75

204

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

59.  

PECELJ Taja

2009

NC

1:28,59

198

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

60.  

PAVLIČ Lara

2009

OL

1:28,68

198

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

1:29,14

195

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

62.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

1:29,53

192

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

63.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

1:29,97

189

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

64.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

1:29,98

189

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

65.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

1:30,35

187

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

66.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

1:30,36

187

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

67.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

1:31,12

182

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

68.  

SPRUK Tajda

2009

KA

1:31,54

180

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

69.  

HELBL Lija

2010

FR

1:31,98

177

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

70.  

ERŽEN Nika

2010

TK

1:32,28

175

11.01.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

1:32,97

172

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

72.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

1:33,10

171

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

73.  

ŠUTIĆ Tijana

2009

TK

1:33,16

171

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

74.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

1:33,24

170

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

75.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

1:35,86

156

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

76.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:36,11

155

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

77.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

1:36,97

151

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

78.  

* JUVANČIČ Špela

2010

IL

1:37,21

150

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

79.  

SELAN Augustina

2010

LL

1:38,69

143

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

80.  

BROLIH Lara

2011

TK

1:39,02

142

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

AVBELJ Ana

2009

KA

1:39,38

140

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

82.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

1:40,25

137

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

83.  

ELSNER Carolina

2011

RL

1:40,37

136

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

84.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

1:40,92

134

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

85.  

BORIŠEK Noemi

2011

RT

1:40,94

134

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

86.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

1:41,58

131

29.08.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

87.  

PRIMC Živa

2010

LL

1:41,59

131

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

88.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

1:42,76

127

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

89.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

1:42,81

127

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

90.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

1:43,10

126

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

1:43,17

125

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

92.  

POTNIK Manja

2011

RL

1:44,80

120

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

93.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

1:44,90

119

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

94.  

MENONI Ana

2012

CK

1:44,94

119

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

95.  

POGAČAR Manca

2012

TK

1:45,02

119

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

96.  

GARTNER Tricija

2011

RL

1:46,15

115

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

97.  

BERČAN Ana

2010

LL

1:46,19

115

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

98.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

1:46,26

115

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

99.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

1:47,08

112

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

100.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

1:47,63

110

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

GERBEC Živa

2011

OL

1:47,65

110

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

102.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

1:48,08

109

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

103.  

ČEPON Lana

2010

LL

1:49,44

105

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

104.  

PODGORŠEK Laura

2009

KA

1:54,34

92

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

105.  

KOCIJANČIČ Mia

2010

RAD

1:54,90

91

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

106.  

GAJIĆ Ella

2010

AQ

1:56,10

88

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

107.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

1:56,24

88

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

108.  

TRIVUNOVIĆ Andelina

2011

IL

1:58,29

83

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

109.  

GRILC Ava

2012

TK

2:00,09

79

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

110.  

ŠTUKELJ Mia

2012

PC

2:13,24

58

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ŠTEBEJ Manca

2011

PC

2:18,35

52

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

112.  

ŠENK Tita

2011

KA

2:22,71

47

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

113.  

LOSIEVA Anna

2013

KA

2:27,74

42

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

113

2009.84

1:31,37

181



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.