Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 07.07.2020, 08:34:51

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

1:05,40

453

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice+absolutno)

2.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

1:07,13

419

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

3.  

BRICELJ Iza

2008

LL

1:08,69

391

20.04.2019

Novi Sad

(ml.deklice)

4.  

VRBINC Ema

2008

TOR

1:09,48

378

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

5.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

1:10,49

362

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

6.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

1:11,71

344

20.10.2018

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

7.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

1:11,75

343

16.03.2019

Bad Bergzabern

(ml.deklice)

8.  

MOČILER Lorena

2008

LL

1:12,26

336

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

9.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

1:13,59

318

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

10.  

ARKO Kaja

2008

RA

1:14,56

306

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

1:15,48

295

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

12.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

1:15,77

291

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

13.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

1:16,05

288

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

14.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

1:16,14

287

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

15.  

KORELC Karin

2008

TK

1:16,23

286

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

16.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

1:16,32

285

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

17.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

1:17,39

273

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

18.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

1:17,45

273

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

19.  

MENONI Ema

2009

CK

1:17,72

270

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

20.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

1:17,87

268

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

1:18,43

263

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

22.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:19,00

257

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

23.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

1:19,31

254

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

24.  

PUREBER Klara

2008

OL

1:19,72

250

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

25.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

1:19,91

248

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

26.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

1:20,21

245

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

27.  

LAPANJE Janja

2008

CER

1:20,35

244

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

28.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

1:20,37

244

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

29.  

BRATINA Elina

2009

NC

1:20,65

241

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

30.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:21,05

238

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

1:21,07

238

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

32.  

LUKAN Ivana

2008

KA

1:21,44

234

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

33.  

ZOREC Naja

2009

BM

1:21,57

233

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

34.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

1:21,97

230

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

35.  

BELE Hana

2008

OL

1:22,40

226

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

36.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

1:22,75

223

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

37.  

TERDIČ Živa

2008

TK

1:22,99

221

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

TOMŠE Nina

2008

CK

1:22,99

221

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

39.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

1:23,49

218

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

40.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

1:23,68

216

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

1:23,70

216

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

42.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

1:24,04

213

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

43.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

1:24,09

213

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

44.  

VALEK Zala

2009

NC

1:24,43

210

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

45.  

KAČIČ Taja

2008

BM

1:24,91

207

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

46.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

1:25,37

203

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

47.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:25,43

203

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

48.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

1:25,59

202

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

49.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:25,78

201

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

50.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

1:26,16

198

14.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

1:26,96

192

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

52.  

PORI Naja

2008

FR

1:27,06

192

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

53.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

1:27,07

192

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

54.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

1:27,21

191

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

55.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:27,51

189

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

56.  

SEVER Sara

2009

RL

1:27,62

188

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

57.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:27,83

187

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

58.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

1:27,90

186

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

59.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:28,20

184

22.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

60.  

NOVAK Tia

2008

RR

1:28,50

183

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

TRTNIK Vita

2008

IL

1:29,51

176

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

62.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

1:29,70

175

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

63.  

TANKO Polona

2010

RR

1:29,71

175

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

64.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

1:29,86

174

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

* POROBIJA Zala

2008

FR

1:29,86

174

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

66.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:29,89

174

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

67.  

VOVK Sandra

2008

RL

1:30,22

172

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

68.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

1:30,24

172

03.02.2019

Trst/Trieste

(ml.deklice)

69.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

1:30,58

170

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

70.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:30,76

169

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PERČIČ Neja

2009

TK

1:30,96

168

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

72.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:31,14

167

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

73.  

DOLENC Manca

2009

IL

1:31,61

165

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

74.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:31,74

164

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

75.  

PERIČ Klara

2009

KK

1:31,97

163

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

76.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:33,17

156

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

77.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

1:33,25

156

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

78.  

KEMPERLE Asja

2008

RAD

1:33,79

153

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

79.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

1:33,80

153

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

80.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

1:34,27

151

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

1:34,31

151

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

82.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

1:34,34

151

22.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

83.  

KORELC Kim

2010

TK

1:34,93

148

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

84.  

JOVANOVIĆ Sara

2008

RL

1:35,49

145

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

85.  

LEHMANN Siena

2009

RL

1:36,16

142

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

86.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

1:36,27

142

22.12.2018

Ljubljana

87.  

MARGETA Ana

2010

TK

1:36,29

142

08.12.2018

Ljubljana

88.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:36,72

140

08.12.2018

Ljubljana

89.  

MELE Zoja

2009

LL

1:36,77

140

22.12.2018

Ljubljana

90.  

JERKOVIČ Luna

2009

TK

1:37,25

137

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

1:38,19

134

16.03.2019

Ljubljana

92.  

PULKO Ela Klara

2010

KKR

1:38,46

132

27.10.2018

Ljubljana

93.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

1:38,49

132

16.03.2019

Ljubljana

94.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

1:39,16

130

06.04.2019

Velenje

95.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

1:39,48

128

06.04.2019

Velenje

96.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

1:39,58

128

16.03.2019

Ljubljana

97.  

DOBNIK Sara

2009

CK

1:39,76

127

27.10.2018

Ljubljana

98.  

NOVAK Naja

2008

BM

1:40,42

125

16.03.2019

Ljubljana

99.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

1:41,05

122

08.12.2018

Ljubljana

100.  

BLATEŠIĆ Lana

2008

VV

1:41,14

122

14.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

1:42,26

118

16.03.2019

Ljubljana

102.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

1:42,44

118

22.12.2018

Ljubljana

103.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

1:42,52

117

16.03.2019

Ljubljana

104.  

ILC Manja

2009

RR

1:43,48

114

01.12.2018

Sarajevo

105.  

ČUJEŽ Anja

2008

VV

1:43,53

114

14.11.2018

Maribor

 

VIDOVIČ Lina

2010

BM

1:43,53

114

08.12.2018

Ljubljana

107.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

1:43,71

113

16.03.2019

Ljubljana

 

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

1:43,71

113

27.10.2018

Ljubljana

109.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

1:43,81

113

06.04.2019

Velenje

110.  

STARC Taja

2009

RR

1:45,47

108

01.12.2018

Sarajevo

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

1:46,04

106

08.12.2018

Ljubljana

112.  

KRIŽAN Ela

2010

RR

1:46,30

105

06.04.2019

Velenje

113.  

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

1:46,61

104

08.12.2018

Ljubljana

114.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

1:46,89

103

06.04.2019

Velenje

115.  

BREZNIK Neja

2009

LL

1:47,34

102

08.12.2018

Ljubljana

116.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

1:47,54

102

27.10.2018

Ljubljana

117.  

PEČNIK Emma

2008

FR

1:48,08

100

16.03.2019

Ljubljana

118.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

1:48,21

100

27.10.2018

Ljubljana

119.  

SUŠEC JAMBROVIČ Ana

2010

VV

1:48,30

99

14.11.2018

Maribor

120.  

PECELJ Taja

2009

NC

1:48,39

99

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

SEIFERT Metka

2009

RL

1:50,03

95

27.10.2018

Ljubljana

122.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

1:50,10

95

16.03.2019

Ljubljana

123.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

1:51,50

91

22.12.2018

Ljubljana

124.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

1:51,86

90

22.12.2018

Ljubljana

125.  

KONEC Ula

2009

KK

1:52,26

89

08.12.2018

Ljubljana

126.  

ERŽEN Nika

2010

TK

1:52,86

88

08.12.2018

Ljubljana

127.  

BURJAK Iza

2008

FR

1:54,09

85

14.11.2018

Maribor

128.  

LUŽNIK Marcela

2008

RAD

1:54,43

84

16.03.2019

Ljubljana

129.  

ANKELE Meta

2008

TK

1:56,28

80

16.03.2019

Ljubljana

130.  

VOLK Tjaša

2009

VV

1:56,99

79

14.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

1:57,32

78

22.12.2018

Ljubljana

132.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

1:57,72

77

06.04.2019

Velenje

133.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

1:58,22

76

22.12.2018

Ljubljana

134.  

OREŠEK Katja

2008

TP

2:03,74

66

16.03.2019

Ljubljana

135.  

BERČAN Ana

2010

LL

2:04,56

65

22.12.2018

Ljubljana

136.  

KOVAČEC Gaja

2008

BM

2:05,51

64

14.11.2018

Maribor

137.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

2:05,52

64

22.12.2018

Ljubljana

138.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

2:06,80

62

22.12.2018

Ljubljana

139.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

2:13,40

53

22.12.2018

Ljubljana

140.  

KOŠIR Kiara

2010

RR

2:23,32

43

01.12.2018

Sarajevo

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

2:24,05

42

22.12.2018

Ljubljana

142.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

2:31,09

36

01.12.2018

Sarajevo


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

142

2008.63

1:34,29

151



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.