Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2020, 22:56:51

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

1:10,76

358

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

2.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:11,17

351

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

3.  

GONČIN Tara

2009

RL

1:11,35

349

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

4.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

1:11,44

348

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

5.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:11,85

342

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

6.  

MENONI Ema

2009

CK

1:14,47

307

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

7.  

SEVER Sara

2009

RL

1:14,66

304

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

8.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:15,70

292

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

9.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:16,16

287

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

10.  

BRATINA Elina

2009

NC

1:16,92

278

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAVERNIK Veronika

2009

TK

1:16,92

278

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

12.  

ZOREC Naja

2009

BM

1:17,71

270

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

13.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:17,93

268

17.11.2019

Zadar

(ml.deklice)

14.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

1:18,13

266

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

15.  

TANKO Polona

2010

RR

1:18,15

265

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

16.  

VALEK Zala

2009

NC

1:18,36

263

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

17.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:19,09

256

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:19,09

256

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:19,13

256

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

20.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:19,48

252

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

LEHMANN Siena

2009

RL

1:20,05

247

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

22.  

KLEMEN Taja

2011

KA

1:20,17

246

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

23.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

1:20,23

245

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

24.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

1:20,25

245

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

25.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:20,37

244

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

26.  

MELE Zoja

2009

LL

1:20,62

242

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

27.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

1:20,91

239

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

28.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:20,96

239

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

29.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:21,03

238

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

30.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

1:21,12

237

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

1:21,54

234

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

32.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

1:21,69

232

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

33.  

ILC Manja

2009

RR

1:21,94

230

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

34.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

1:22,12

229

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

35.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

1:22,65

224

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

36.  

DOLENC Manca

2009

IL

1:22,79

223

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

37.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

1:24,45

210

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

38.  

DOBNIK Sara

2009

CK

1:24,52

210

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

39.  

GRM Marija

2009

LL

1:25,39

203

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

40.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

1:25,55

202

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

1:25,70

201

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

42.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

1:26,39

196

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

43.  

KORELC Kim

2010

TK

1:26,73

194

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

44.  

MALI Nika

2009

TK

1:26,74

194

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

45.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:27,31

190

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

46.  

VOGA Liu

2011

RAD

1:27,50

189

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

47.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

1:27,58

188

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

48.  

BREZNIK Neja

2009

LL

1:27,64

188

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

KALŠNIK Iza

2009

NC

1:27,64

188

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

50.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

1:27,81

187

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PERIČ Klara

2009

KK

1:27,89

186

12.10.2019

Kranj

(ml.deklice)

52.  

PECELJ Taja

2009

NC

1:28,29

184

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

53.  

STARC Taja

2009

RR

1:28,57

182

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

54.  

LIPONIK Špela

2009

BM

1:29,74

175

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

55.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

1:30,04

173

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

56.  

KONEC Ula

2009

KK

1:30,28

172

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

57.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

1:31,22

167

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

58.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

1:31,40

166

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

59.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

1:31,41

166

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

60.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

1:31,66

164

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

1:33,75

153

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

62.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

1:34,19

151

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

63.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

1:34,46

150

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

64.  

SEIFERT Metka

2009

RL

1:34,89

148

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

65.  

ERŽEN Nika

2010

TK

1:36,30

142

09.02.2020

Kranj

66.  

HVALEC Eva

2009

PAK

1:36,56

140

19.01.2020

Zagreb

67.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

1:36,67

140

07.12.2019

Ljubljana

68.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

1:38,00

134

18.12.2019

Maribor

69.  

POLANC Nina

2009

PKA

1:38,02

134

07.12.2019

Ljubljana

70.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

1:38,27

133

18.12.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KNEZ Zara

2010

FR

1:38,78

131

07.12.2019

Ljubljana

72.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

1:40,38

125

08.12.2019

Varaždin

73.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

1:40,63

124

19.01.2020

Zagreb

74.  

BERČAN Ana

2010

LL

1:40,67

124

16.11.2019

Kranj

75.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

1:40,99

123

21.12.2019

Ljubljana

76.  

SELAN Augustina

2010

LL

1:41,50

121

22.11.2019

Ljubljana

77.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

1:42,08

119

16.11.2019

Kranj

78.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

1:43,77

113

16.11.2019

Kranj

79.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

1:44,30

111

24.01.2020

Ljubljana

80.  

PRIMC Živa

2010

LL

1:44,71

110

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

1:46,21

105

07.12.2019

Ljubljana

82.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

1:46,59

104

16.11.2019

Kranj

83.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

1:46,69

104

18.12.2019

Maribor

84.  

ČEPON Lana

2010

LL

1:46,82

104

16.11.2019

Kranj

85.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

1:47,64

101

21.12.2019

Ljubljana

86.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

1:47,88

101

16.11.2019

Kranj

87.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

1:48,01

100

07.12.2019

Ljubljana

88.  

KUZMAN Pina

2009

PC

1:48,06

100

16.11.2019

Kranj

89.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

1:52,75

88

16.11.2019

Kranj

90.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

1:53,32

87

21.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

SMOLČIČ Manca

2009

AQ

1:53,43

86

07.12.2019

Ljubljana

92.  

ELSNER Carolina

2011

RL

1:53,48

86

07.12.2019

Ljubljana

93.  

KRAJNC Urška

2010

BM

1:54,26

85

18.12.2019

Maribor

94.  

PONIŽ Maja

2010

RL

1:54,55

84

24.01.2020

Ljubljana

95.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

1:56,56

80

24.01.2020

Ljubljana

96.  

BAJEC Ana Bela

2010

PKA

1:56,85

79

07.12.2019

Ljubljana

97.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

1:57,37

78

07.12.2019

Ljubljana

98.  

VIDMAR Pia

2009

BM

1:58,99

75

18.12.2019

Maribor

99.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:59,29

74

22.11.2019

Ljubljana

100.  

POTNIK Manja

2011

RL

2:00,02

73

22.11.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

DRAKSLER Ana

2009

BM

2:00,10

73

18.12.2019

Maribor

102.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

2:00,70

72

16.11.2019

Kranj

103.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

2:01,52

70

16.11.2019

Kranj

104.  

AMBROŽ Živa

2010

LL

2:02,45

69

22.11.2019

Ljubljana

105.  

HROVAT Klara

2010

RL

2:03,18

67

22.11.2019

Ljubljana

106.  

VOLMAJER Alisa

2009

BM

2:06,16

63

18.12.2019

Maribor

107.  

PONIKVAR Ajda

2011

RL

2:06,95

62

22.11.2019

Ljubljana

108.  

ŠALAMON Žana

2010

BM

2:14,66

51

18.12.2019

Maribor

109.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

2:16,62

49

09.11.2019

Koprivnica

110.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

2:17,97

48

21.12.2019

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

TOMŠIČ Zoja

2009

RL

2:33,48

35

22.11.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

111

2009.53

1:35,31

146



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.