Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 100 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 25.02.2021, 05:45:58

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

* ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

1:17,31

390

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

2.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:21,36

335

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

3.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:22,26

324

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

4.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:23,05

315

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

5.  

MENONI Ema

2009

CK

1:23,58

309

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

6.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

1:24,70

296

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

7.  

LEHMANN Siena

2009

RL

1:25,40

289

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

8.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:27,11

273

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

9.  

GONČIN Tara

2009

RL

1:27,15

272

07.12.2019

Beograd

(ml.deklice)

10.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:27,56

268

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

1:28,39

261

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

12.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

1:28,52

260

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

13.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:29,41

252

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

14.  

SEVER Sara

2009

RL

1:29,43

252

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

15.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

1:29,92

248

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

16.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:29,95

247

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

17.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

1:29,99

247

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

18.  

DOBNIK Sara

2009

CK

1:30,36

244

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

19.  

MELE Zoja

2009

LL

1:31,33

236

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

20.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

1:31,51

235

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VALEK Zala

2009

NC

1:31,89

232

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

22.  

DOLENC Manca

2009

IL

1:32,00

231

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

23.  

TANKO Polona

2010

RR

1:32,60

227

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

24.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

1:32,76

226

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

25.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:33,80

218

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

26.  

KLEMEN Taja

2011

KA

1:33,87

218

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

27.  

PECELJ Taja

2009

NC

1:34,17

216

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

28.  

ZOREC Naja

2009

BM

1:34,30

215

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

29.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:34,47

214

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

30.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

1:34,82

211

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:35,32

208

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

32.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:35,45

207

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

33.  

STARC Taja

2009

RR

1:35,49

207

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

34.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

1:35,81

205

24.01.2020

Ljubljana

(ml.deklice)

35.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

1:36,88

198

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

36.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:37,32

195

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

37.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

1:37,33

195

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

38.  

KORELC Kim

2010

TK

1:37,73

193

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

39.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

1:37,95

192

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

40.  

MARGETA Ana

2010

TK

1:38,78

187

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

1:39,09

185

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

42.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

1:39,36

183

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

43.  

LAH ŠKRBEC Pia

2010

RT

1:39,81

181

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

44.  

GRM Marija

2009

LL

1:41,12

174

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

45.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

1:41,67

171

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

46.  

BREZNIK Neja

2009

LL

1:41,77

171

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

47.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

1:42,36

168

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

48.  

LIPONIK Špela

2009

BM

1:43,32

163

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

49.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

1:45,15

155

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

50.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

1:47,21

146

22.11.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KOMELJ Meta

2010

TK

1:49,54

137

08.01.2020

Kranj

52.  

SPRUK Tajda

2009

KA

1:51,34

130

08.01.2020

Kranj

53.  

VOGA Liu

2011

RAD

1:53,98

121

19.10.2019

Ribnica

54.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

1:54,33

120

19.10.2019

Ribnica

55.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

1:54,87

119

26.10.2019

Ljubljana

56.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

1:55,13

118

22.11.2019

Ljubljana

57.  

POGAČAR Manca

2012

TK

1:55,32

117

08.01.2020

Kranj

58.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

1:56,81

113

26.10.2019

Ljubljana

59.  

ERŽEN Nika

2010

TK

1:57,43

111

13.11.2019

Kranj

60.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

2:00,03

104

26.10.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BROLIH Lara

2011

TK

2:00,26

103

08.01.2020

Kranj

62.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

2:02,58

97

18.12.2019

Maribor

63.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

2:02,70

97

08.01.2020

Kranj

64.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

2:03,17

96

26.10.2019

Ljubljana

65.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

2:05,34

91

08.01.2020

Kranj

66.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

2:06,35

89

26.10.2019

Ljubljana

67.  

ŽUGIČ JEHART Zoja

2011

RL

2:10,61

80

26.10.2019

Ljubljana

68.  

GRILC Ava

2012

TK

2:16,75

70

08.01.2020

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

68

2009.61

1:40,27

179



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.