Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajše deklice, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 25.02.2021, 05:32:30

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ZUPAN Neža

2005

TK

1:24,70

434

24.07.2016

Kranj

2.  

MARČUN Mojca

2006

RAD

1:29,78

364

16.07.2016

Brestanica

3.  

REMIC Metka

2005

FR

1:30,68

353

18.06.2016

Ljubljana

4.  

PIRJEVEC Reina

2005

SDD

1:30,94

350

28.05.2016

Ravne na Koroškem

5.  

ARKO Lana

2005

RA

1:30,99

350

21.05.2016

Ljubljana

6.  

ANGLEITNER SAGADIN Laura

2005

BM

1:31,51

344

09.07.2016

Kamnik

7.  

LIČEN Sara

2005

PKA

1:33,85

319

02.07.2016

Koper

8.  

GERDEJ Nija

2007

FR

1:35,10

306

16.07.2016

Brestanica

9.  

BERTALANIČ Tia

2005

TOR

1:35,29

304

24.07.2016

Kranj

10.  

GARTNER Gia

2006

RAD

1:35,46

303

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

HAJDINJAK Ana

2006

OL

1:35,70

300

09.07.2016

Kamnik

12.  

LEVAŠIČ Špela

2005

KK

1:35,96

298

24.07.2016

Kranj

13.  

PŠENIČNIK Neli

2006

FR

1:37,46

284

18.06.2016

Ljubljana

14.  

POBERŽNIK Manca

2005

VV

1:38,45

276

24.07.2016

Kranj

15.  

LAMPRET Sara

2005

BM

1:38,50

275

24.07.2016

Kranj

16.  

ARNEŽ Maša

2005

RAD

1:38,86

272

08.05.2016

Brno

17.  

PETEK Danaja

2005

PDM

1:38,97

272

24.07.2016

Kranj

18.  

WAGGER Ema

2005

TK

1:39,18

270

28.05.2016

Ravne na Koroškem

19.  

MIKLAVČIČ Anastazija

2006

KK

1:39,57

267

25.06.2016

Nova Gorica

20.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

1:39,77

265

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VEJNOVIČ Taja

2006

KA

1:41,12

255

09.07.2016

Kamnik

22.  

MERKAČ Julija

2006

FR

1:41,30

253

18.06.2016

Ljubljana

23.  

PERKO Neja

2005

TK

1:41,52

252

02.07.2016

Koper

24.  

PAKIŽ RUMPF Izabela

2006

NC

1:41,66

251

14.05.2016

Ptuj

25.  

PERKO Hana

2005

KA

1:42,49

244

28.05.2016

Reka/Rijeka

26.  

GRUBAN POHAR Puja

2006

RL

1:42,56

244

02.07.2016

Koper

27.  

MALI Meta

2005

KA

1:42,57

244

07.05.2016

Ljubljana

28.  

KAVČIČ Aja

2006

TK

1:42,91

241

18.06.2016

Ljubljana

29.  

KUNŠTIĆ Lara

2005

LL

1:42,92

241

18.06.2016

Ljubljana

30.  

LESTAN Iza

2006

OL

1:43,41

238

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

FRELIH Petra

2006

RAD

1:43,97

234

09.04.2016

Maribor

32.  

FORTUNA Lena

2007

LL

1:44,00

234

16.07.2016

Brestanica

33.  

NOVAK Tinkara

2006

OL

1:44,44

231

16.07.2016

Brestanica

34.  

JOVAN Ema

2005

VV

1:44,58

230

28.05.2016

Ravne na Koroškem

35.  

KOKOŠINEK Taja

2005

FR

1:44,83

228

28.05.2016

Ravne na Koroškem

36.  

ROTAR Nika

2006

LL

1:44,88

228

25.06.2016

Nova Gorica

37.  

LEVSTEK Maja

2005

RR

1:44,97

228

18.06.2016

Ljubljana

38.  

ČERIN Ema

2006

OL

1:45,38

225

18.06.2016

Ljubljana

39.  

VIDEC Iza

2007

KA

1:45,62

223

07.05.2016

Ljubljana

40.  

MAČEK SITAR Marja

2005

TK

1:45,80

222

07.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

TOMAŽEVIČ Maruša

2005

OL

1:45,92

221

24.07.2016

Kranj

42.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Staša

2006

NC

1:46,36

219

11.06.2016

Reka/Rijeka

43.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

1:46,97

215

11.06.2016

Reka/Rijeka

44.  

AVRAMOVIČ Lana

2006

IL

1:47,06

214

18.06.2016

Ljubljana

45.  

NOVAK Lena

2007

LL

1:47,10

214

09.07.2016

Kamnik

46.  

SEKUTI Hana

2006

FR

1:47,34

213

18.06.2016

Ljubljana

47.  

HRIBAR Alma

2006

RL

1:47,36

213

11.06.2016

Reka/Rijeka

48.  

PETROVA Kristina

2006

IL

1:48,01

209

18.06.2016

Ljubljana

49.  

JENKOLE Maruša

2005

RAD

1:48,04

209

11.03.2016

Radovljica

50.  

ĐUKIĆ Dora

2006

RR

1:48,49

206

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PRINCL Nina

2006

VV

1:48,60

205

28.05.2016

Ravne na Koroškem

52.  

BREMEC Beatrice

2006

IL

1:48,82

204

16.07.2016

Brestanica

 

BURJAN Laura Bea

2005

ZR

1:48,82

204

04.06.2016

Brestanica

54.  

PREDALIČ Kaja

2007

LL

1:48,92

204

16.07.2016

Brestanica

55.  

STARC Hana

2006

RR

1:49,05

203

09.07.2016

Kamnik

56.  

MEDVED Tinkara

2006

FR

1:49,51

200

16.07.2016

Brestanica

57.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

1:51,01

192

16.07.2016

Brestanica

58.  

ŠILER KLEMENČIČ Zoja

2006

TK

1:51,13

192

16.07.2016

Brestanica

59.  

KLISARIĆ Ines

2005

VV

1:51,37

190

16.04.2016

Ravne na Koroškem

60.  

BEDRAČ Ana

2006

TK

1:51,63

189

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MLAKAR Lea

2006

OL

1:51,85

188

16.07.2016

Brestanica

62.  

ADAMIČ Julija

2005

RR

1:52,20

186

18.06.2016

Ljubljana

63.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

1:52,45

185

18.06.2016

Ljubljana

64.  

KOKOT Lana

2007

FR

1:52,50

185

18.06.2016

Ljubljana

65.  

MARJANOVIČ Ula

2006

RR

1:52,55

184

18.06.2016

Ljubljana

66.  

MURAUS Elinn

2005

PDM

1:53,44

180

28.05.2016

Ravne na Koroškem

67.  

FILIPIČ Lara

2005

CER

1:53,58

180

25.06.2016

Nova Gorica

68.  

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

1:53,95

178

16.07.2016

Brestanica

69.  

MELE Ula

2007

LL

1:53,99

178

28.05.2016

Ravne na Koroškem

70.  

BREMEC Lucia

2006

IL

1:54,09

177

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAVZES CIRMAN Ajda

2006

OL

1:54,09

177

18.06.2016

Ljubljana

72.  

DOBNIK Eva

2006

CK

1:54,62

175

02.07.2016

Koper

73.  

ŽNIDARŠIČ Uma

2006

OL

1:54,66

174

18.06.2016

Ljubljana

74.  

FRELIH UHELJ Sonča

2005

BP

1:54,71

174

24.07.2016

Kranj

75.  

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

1:54,75

174

11.06.2016

Radovljica

76.  

BREMEC Alina

2006

IL

1:55,04

173

18.06.2016

Ljubljana

77.  

GREGORČIČ Kaja

2006

IL

1:55,40

171

09.07.2016

Kamnik

78.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

1:55,54

170

16.07.2016

Brestanica

79.  

LEVIČ Niki

2006

IL

1:55,94

169

18.06.2016

Ljubljana

80.  

SILA Neža

2007

KK

1:56,14

168

08.05.2016

Trst/Trieste

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŽAUCER Kaja

2006

RL

1:56,15

168

11.06.2016

Reka/Rijeka

82.  

MIKUŠ Maša

2006

KA

1:57,20

163

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

83.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

1:57,38

163

16.07.2016

Brestanica

84.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

1:57,44

162

18.06.2016

Ljubljana

85.  

ŽALAC Lana

2007

OL

1:57,71

161

18.06.2016

Ljubljana

86.  

Di LENARDO Tara

2006

TK

1:57,77

161

11.03.2016

Radovljica

87.  

PAJEK STARMAN Aurora

2006

KK

1:57,96

160

16.07.2016

Brestanica

88.  

JENKOLE Manca

2006

RAD

1:58,03

160

11.06.2016

Radovljica

89.  

BRIC Kim

2005

BP

1:58,08

160

11.06.2016

Radovljica

90.  

PURGAR Ema

2007

KK

1:58,23

159

25.06.2016

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MLAKAR Eva Lara

2006

IL

1:58,30

159

16.07.2016

Brestanica

92.  

URANJEK Zoja

2006

IL

1:58,41

158

21.05.2016

Ljubljana

93.  

LOGAR Urša

2006

TK

1:58,50

158

28.05.2016

Ravne na Koroškem

94.  

STARC Niki

2006

RR

1:58,94

156

09.07.2016

Kamnik

95.  

ROZINA Brina

2007

RT

1:58,99

156

02.07.2016

Koper

96.  

VERČ Saša

2006

IL

1:59,14

155

18.06.2016

Ljubljana

97.  

PERC Živa

2007

VV

1:59,30

155

11.06.2016

Reka/Rijeka

98.  

JANŠA KIRBIŠ Živa

2006

TK

1:59,47

154

11.06.2016

Reka/Rijeka

99.  

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

1:59,65

153

25.06.2016

Nova Gorica

100.  

KAC Petra

2007

LL

1:59,74

153

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

CAMLEK Maca

2007

TK

1:59,88

153

09.07.2016

Kamnik

102.  

BRENČIČ Ajda

2005

NC

2:00,40

151

04.06.2016

Brestanica

103.  

OCEGUERA BATTELINO Yona

2006

OL

2:00,54

150

18.06.2016

Ljubljana

104.  

VRBINC Ema

2008

TOR

2:00,63

150

16.07.2016

Brestanica

105.  

JERAJ Maša

2005

RL

2:00,66

150

18.06.2016

Ljubljana

106.  

CVIJIČ Ema

2005

RA

2:00,83

149

11.06.2016

Radovljica

107.  

MAŠERA Eva

2006

NG

2:00,94

149

25.06.2016

Nova Gorica

108.  

PANGERC Neja

2007

KK

2:01,16

148

16.07.2016

Brestanica

 

RAZBORŠEK Neja

2007

RAD

2:01,16

148

16.07.2016

Brestanica

110.  

ARKO Kaja

2008

RA

2:01,40

147

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KOŽLOVIČ BAN Alia

2006

KK

2:01,64

146

02.07.2016

Koper

112.  

MALI Uma

2005

RL

2:01,84

145

04.06.2016

Brestanica

113.  

GLAVNIK Maruša

2006

VV

2:02,35

144

16.07.2016

Brestanica

114.  

TRBOVŠEK Ana

2005

FR

2:02,40

143

16.04.2016

Ravne na Koroškem

115.  

ČERU KONDA Tinkara

2006

LL

2:02,51

143

18.06.2016

Ljubljana

116.  

GORENŠEK Mara

2006

RL

2:03,23

140

11.06.2016

Reka/Rijeka

117.  

MALC Ajla

2006

TK

2:03,27

140

02.07.2016

Koper

118.  

SLIVNIKAR OCVIRK Iza

2006

NC

2:03,79

139

11.06.2016

Reka/Rijeka

119.  

PERC Tia

2007

NC

2:03,89

138

11.06.2016

Reka/Rijeka

120.  

POSPIŠ Petra

2006

RL

2:04,10

137

11.06.2016

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

MAROLT Nika

2006

RL

2:04,95

135

02.07.2016

Koper

122.  

SNOJ Brina

2006

IL

2:05,55

133

07.05.2016

Ljubljana

123.  

PLEŠNAR Živa

2005

PKA

2:05,66

132

25.06.2016

Nova Gorica

124.  

DERNULC Izabela Martina

2006

IL

2:05,81

132

18.06.2016

Ljubljana

125.  

LEŠČANEC Eva

2006

RAD

2:05,91

132

11.03.2016

Radovljica

126.  

BRICELJ Iza

2008

OL

2:05,92

132

18.06.2016

Ljubljana

127.  

AVRAMOVIČ Maša

2007

IL

2:05,93

132

18.06.2016

Ljubljana

128.  

ŠTER Špela

2005

IL

2:06,15

131

18.06.2016

Ljubljana

129.  

MOČNIK Klara

2007

CER

2:06,26

131

16.04.2016

Koper

130.  

STANOJEVIĆ Lana

2005

IL

2:06,53

130

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

MOČNIK Tija

2007

CER

2:06,79

129

16.07.2016

Brestanica

132.  

DOBNIK Ana

2005

VV

2:06,88

129

16.04.2016

Ravne na Koroškem

133.  

ZIMIC Lara

2007

FR

2:06,97

128

20.03.2016

Ravne na Koroškem

134.  

DEJAK Karla

2006

RR

2:07,58

127

16.07.2016

Brestanica

135.  

VIDMAR Liza

2007

KA

2:07,99

125

09.07.2016

Kamnik

136.  

TERDIČ Živa

2008

TK

2:08,16

125

11.06.2016

Reka/Rijeka

137.  

KOLMANČIČ Tanja

2005

PAK

2:08,38

124

02.07.2016

Koper

138.  

NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka

2006

LL

2:09,14

122

18.06.2016

Ljubljana

139.  

PADOVAN Vesna

2007

BP

2:09,37

121

02.07.2016

Koper

140.  

BURJAK Jera

2007

FR

2:09,41

121

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ŠTEFELIN Ema

2007

RAD

2:10,56

118

09.04.2016

Maribor

142.  

SAKSIDA Tina

2006

NG

2:10,86

117

25.06.2016

Nova Gorica

143.  

KAČIČNIK Nika

2005

VV

2:11,07

117

16.04.2016

Ravne na Koroškem

144.  

ŠPUNT Gaja

2006

LL

2:11,65

115

18.06.2016

Ljubljana

145.  

ZORKO Zara

2007

OL

2:12,04

114

18.06.2016

Ljubljana

146.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

2:12,49

113

25.06.2016

Nova Gorica

147.  

SEKNE Ina

2009

RAD

2:12,61

113

11.06.2016

Radovljica

148.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

2:12,94

112

18.06.2016

Ljubljana

149.  

KRENKER Ana

2006

VV

2:13,20

111

16.04.2016

Ravne na Koroškem

150.  

IVANČIĆ Daša

2008

VV

2:13,84

110

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

RUDOLF Kaja

2007

RL

2:13,89

109

18.06.2016

Ljubljana

152.  

KUKAVICA Anaja

2005

VV

2:14,30

108

16.04.2016

Ravne na Koroškem

153.  

OMERSA Manca

2005

TK

2:14,63

108

11.03.2016

Radovljica

154.  

PERKO Živa

2007

KA

2:14,88

107

09.07.2016

Kamnik

155.  

OMAHEN Lia

2006

TOR

2:15,52

105

11.06.2016

Radovljica

156.  

ARH Aneja

2006

CK

2:15,63

105

16.07.2016

Brestanica

157.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

2:16,16

104

18.06.2016

Ljubljana

158.  

SEKUTI Nina

2008

FR

2:16,19

104

18.06.2016

Ljubljana

159.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

2:16,21

104

09.07.2016

Kamnik

160.  

AVRAMOVIĆ Tara

2006

VV

2:16,53

103

16.04.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

PIPAN Taja

2007

VV

2:16,66

103

16.04.2016

Ravne na Koroškem

162.  

MIKLIČ Manca

2006

KA

2:17,35

101

09.07.2016

Kamnik

163.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

2:18,71

98

09.07.2016

Kamnik

164.  

PRIMC Lina

2007

LL

2:18,80

98

25.06.2016

Nova Gorica

165.  

ROGINA Brina

2007

FR

2:18,97

98

16.04.2016

Ravne na Koroškem

166.  

PAŠALIČ ORAŽEN Katja

2007

CK

2:19,15

97

16.07.2016

Brestanica

167.  

BABIČ Pika

2009

OL

2:19,22

97

18.06.2016

Ljubljana

168.  

SEKNE Vita

2006

RAD

2:19,35

97

11.03.2016

Radovljica

169.  

MARGETA Sara

2006

TK

2:19,85

96

02.07.2016

Koper

170.  

KORELC Karin

2008

TK

2:20,33

95

11.03.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

2:20,90

94

18.06.2016

Ljubljana

172.  

REBOL Eva

2006

TK

2:21,79

92

11.03.2016

Radovljica

173.  

KOLNIK Kaja

2006

KK

2:22,50

91

16.04.2016

Koper

174.  

TONČETIČ Ida

2006

KK

2:22,94

90

15.11.2015

Koper

175.  

GRŽINIĆ Tjaša

2007

BP

2:23,45

89

11.06.2016

Radovljica

176.  

PEKLAJ Eva

2006

IL

2:23,47

89

18.06.2016

Ljubljana

177.  

MAJDIČ Špela

2007

CER

2:23,82

88

16.04.2016

Koper

178.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

2:24,76

86

16.04.2016

Koper

179.  

* ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

2:25,37

85

18.06.2016

Ljubljana

180.  

MARGETA Ana

2010

TK

2:26,11

84

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

PREMOŠA Vesna

2008

PDM

2:26,21

84

09.04.2016

Maribor

182.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

2:26,56

83

09.04.2016

Maribor

183.  

SKOK Klara

2008

TK

2:28,38

80

11.03.2016

Radovljica

184.  

SBRIZAJ Tina

2007

IL

2:28,53

80

09.07.2016

Kamnik

185.  

RODE Lia

2007

IL

2:29,06

79

18.06.2016

Ljubljana

186.  

BAU GRABNAR Ajda

2008

IL

2:30,57

77

18.06.2016

Ljubljana

187.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

2:30,62

77

18.06.2016

Ljubljana

188.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

2:31,45

75

28.05.2016

Ravne na Koroškem

189.  

GRUBELNIK Tia

2008

FR

2:32,97

73

16.04.2016

Ravne na Koroškem

190.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

2:33,86

72

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

NAJVIRT Evelyn

2007

PDM

2:37,32

67

09.04.2016

Maribor

192.  

PFAJFAR Špela

2007

RA

2:39,06

65

02.07.2016

Koper

193.  

NEDOVIĆ Blagica

2005

RA

2:46,43

57

11.06.2016

Radovljica

194.  

JERAJ Ajda

2008

RL

2:48,64

54

18.06.2016

Ljubljana

195.  

SEDMAK Pika

2005

KK

2:59,39

45

15.11.2015

Koper

196.  

VIŠNJEVEC Lara

2005

KK

3:00,12

45

15.11.2015

Koper


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

196

2006.32

2:01,30

147



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.