Back    Home

Lestvice *
2017/2018, mlajše deklice, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 04.07.2020, 19:22:11

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

1:20,97

496

14.07.2018

Kranj

2.  

GOLOB Maja

2007

FR

1:22,71

466

14.07.2018

Kranj

3.  

VIDEC Iza

2007

KA

1:27,49

393

14.07.2018

Kranj

4.  

GERDEJ Nija

2007

FR

1:28,28

383

29.03.2018

Maribor

5.  

FORTUNA Lena

2007

LL

1:30,72

353

19.05.2018

Ljubljana

6.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

1:31,17

348

14.07.2018

Kranj

7.  

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

1:32,46

333

14.04.2018

Maribor

8.  

RAZBORŠEK Neja

2007

RAD

1:32,79

330

14.07.2018

Kranj

9.  

NOVAK Lena

2007

LL

1:32,96

328

16.06.2018

Ljubljana

10.  

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

1:34,97

307

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RADELJ Pika

2007

LL

1:35,17

305

14.07.2018

Kranj

12.  

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

1:35,47

303

14.07.2018

Kranj

13.  

PREDALIČ Kaja

2007

LL

1:36,56

292

19.05.2018

Ljubljana

14.  

DOVŽAN Neli

2007

IL

1:37,78

282

14.07.2018

Kranj

15.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

1:38,15

278

14.07.2018

Kranj

16.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

1:38,30

277

14.07.2018

Kranj

17.  

KAC Petra

2007

LL

1:38,74

273

14.07.2018

Kranj

18.  

ŽALAC Lana

2007

OL

1:39,22

270

07.07.2018

Koper

19.  

SILA Neža

2007

KK

1:39,44

268

07.07.2018

Koper

20.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

1:40,01

263

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ROZINA Brina

2007

RT

1:40,45

260

07.07.2018

Koper

22.  

PERC Živa

2007

VV

1:41,11

255

29.03.2018

Maribor

23.  

VRBINC Ema

2008

TOR

1:41,12

255

14.04.2018

Maribor

24.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

1:41,14

254

09.06.2018

Ravne na Koroškem

25.  

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

1:41,20

254

14.07.2018

Kranj

26.  

KOKOT Lana

2007

FR

1:41,22

254

29.03.2018

Maribor

27.  

ARH HUSANOVIĆ Sara

2007

TK

1:41,32

253

14.07.2018

Kranj

28.  

FRLEC Katarina

2008

TK

1:42,05

248

14.07.2018

Kranj

29.  

ARKO Marta

2007

RR

1:42,89

242

26.05.2018

Reka/Rijeka

30.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

1:43,18

240

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

1:43,58

237

14.07.2018

Kranj

32.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

1:43,72

236

14.04.2018

Maribor

33.  

ŠKAPER Neli

2007

RR

1:44,08

233

14.07.2018

Kranj

34.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

1:44,32

232

14.07.2018

Kranj

 

ZORKO Zara

2007

OL

1:44,32

232

07.07.2018

Koper

36.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

1:44,63

230

14.07.2018

Kranj

37.  

MAHER Lana

2007

RAD

1:44,73

229

14.07.2018

Kranj

38.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

1:45,25

226

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

39.  

LUKAN Ivana

2008

KA

1:45,51

224

30.06.2018

Kamnik

40.  

PURGAR Ema

2007

KK

1:45,70

223

26.05.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

1:46,11

220

16.06.2018

Ljubljana

42.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

1:46,37

219

26.05.2018

Radovljica

43.  

GOMBOŠI Naya

2007

RL

1:46,55

218

14.07.2018

Kranj

44.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:46,96

215

14.07.2018

Kranj

45.  

RUDOLF Kaja

2007

RL

1:47,17

214

14.07.2018

Kranj

46.  

TERDIČ Živa

2008

TK

1:47,21

214

09.06.2018

Ravne na Koroškem

47.  

CAMLEK Maca

2007

TK

1:47,32

213

17.06.2018

Reka/Rijeka

48.  

POHOREC Špela

2007

VV

1:47,38

213

29.03.2018

Maribor

49.  

PROJE Nastja

2007

FR

1:47,50

212

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

50.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:48,35

207

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

DOBNIK Sara

2009

CK

1:48,46

206

23.06.2018

Trbovlje

52.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:48,64

205

14.07.2018

Kranj

53.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:48,67

205

14.07.2018

Kranj

 

VLAHOV Dorotea

2008

RR

1:48,67

205

14.07.2018

Kranj

55.  

MARGETA Ana

2010

TK

1:48,68

205

14.07.2018

Kranj

56.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

1:49,38

201

14.07.2018

Kranj

57.  

MENONI Ema

2009

CK

1:49,44

201

30.06.2018

Kamnik

58.  

BURJAK Jera

2007

FR

1:49,49

200

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

59.  

ARKO Kaja

2008

RA

1:49,77

199

16.06.2018

Ljubljana

60.  

ŠERUGA Maruša

2007

TP

1:49,82

199

13.05.2018

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

1:50,20

197

07.07.2018

Koper

62.  

PUREBER Klara

2008

OL

1:50,55

195

16.06.2018

Ljubljana

63.  

BERČAN Lucija

2007

LL

1:50,73

194

30.06.2018

Kamnik

64.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

1:50,80

193

07.07.2018

Koper

65.  

SBRIZAJ Tina

2007

IL

1:51,01

192

16.06.2018

Ljubljana

66.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

1:51,68

189

14.07.2018

Kranj

67.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:51,69

189

16.06.2018

Ljubljana

68.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

1:51,72

189

16.06.2018

Ljubljana

69.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:52,02

187

14.07.2018

Kranj

70.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

1:52,03

187

29.03.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

LAPANJE Janja

2008

CER

1:52,48

185

14.07.2018

Kranj

72.  

KLAUŽ Inja

2007

VV

1:52,70

184

14.07.2018

Kranj

73.  

MEDVED Ajda

2007

TOR

1:53,30

181

14.07.2018

Kranj

74.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:53,73

179

16.06.2018

Ljubljana

75.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

1:53,75

179

14.07.2018

Kranj

76.  

ČREŠNIK Zala

2007

FR

1:54,03

177

09.06.2018

Ravne na Koroškem

77.  

KORELC Karin

2008

TK

1:54,25

176

14.07.2018

Kranj

78.  

LAVRIČ Tinkara

2007

RT

1:54,38

176

23.06.2018

Trbovlje

79.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:54,44

175

14.07.2018

Kranj

80.  

SEKUTI Nina

2008

FR

1:54,95

173

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

1:55,10

172

20.04.2018

Kranj

82.  

BLATEŠIĆ Lana

2008

VV

1:55,13

172

14.07.2018

Kranj

83.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

1:55,21

172

14.07.2018

Kranj

84.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:55,62

170

14.07.2018

Kranj

85.  

LUSKAR Melita

2008

PC

1:55,71

170

14.07.2018

Kranj

86.  

JOSIPOVIĆ Ivana

2007

BM

1:55,86

169

14.07.2018

Kranj

87.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

1:55,94

169

14.07.2018

Kranj

88.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

1:55,97

169

30.06.2018

Kamnik

89.  

PORI Naja

2008

FR

1:56,05

168

14.07.2018

Kranj

90.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

1:57,02

164

07.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

TOMŠE Nina

2008

CK

1:57,26

163

14.07.2018

Kranj

92.  

ZIMIC Lara

2007

FR

1:57,50

162

29.03.2018

Maribor

93.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Katarina

2007

FR

1:58,71

157

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

94.  

TRTNIK Vita

2008

IL

1:59,23

155

30.06.2018

Kamnik

95.  

LIPONIK Špela

2009

BM

1:59,55

154

07.07.2018

Koper

96.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

1:59,76

153

07.07.2018

Koper

97.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

2:00,33

151

14.07.2018

Kranj

98.  

VALEK Zala

2009

NC

2:00,47

150

09.06.2018

Ravne na Koroškem

99.  

PETRIČ Klara

2009

FR

2:00,57

150

09.06.2018

Ravne na Koroškem

100.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

2:00,72

149

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

2:00,94

149

14.07.2018

Kranj

102.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

2:01,13

148

13.05.2018

Ptuj

103.  

CAMLEK Maša

2009

TK

2:01,28

147

14.07.2018

Kranj

104.  

PERČIČ Neja

2009

TK

2:01,92

145

14.07.2018

Kranj

105.  

KOVAČEC Ajda

2007

PDM

2:02,29

144

14.04.2018

Maribor

106.  

DOLENC Manca

2009

IL

2:02,38

143

14.07.2018

Kranj

107.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

2:02,40

143

09.06.2018

Ravne na Koroškem

108.  

ZOREC Ema

2007

PAK

2:03,08

141

25.03.2018

Kranj

109.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

2:03,79

139

16.06.2018

Ljubljana

110.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

2:03,87

138

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

2:04,79

135

09.06.2018

Ravne na Koroškem

112.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

2:04,87

135

14.04.2018

Maribor

113.  

NOVAK Tia

2008

RR

2:05,30

134

14.04.2018

Maribor

114.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

2:05,57

133

30.06.2018

Kamnik

115.  

POŽRL Maša

2008

OL

2:05,97

131

14.04.2018

Maribor

116.  

PERIČ Klara

2009

KK

2:06,07

131

07.07.2018

Koper

117.  

KOROŠ Maša

2007

FR

2:07,23

128

09.06.2018

Ravne na Koroškem

118.  

KUMER Eli

2008

PAK

2:07,67

126

25.03.2018

Kranj

119.  

SEDEJ Tia

2009

OL

2:07,76

126

14.04.2018

Maribor

120.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

2:08,24

125

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

2:08,66

123

29.03.2018

Maribor

122.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

2:08,79

123

25.06.2018

Nova Gorica

123.  

BREZNIK Neja

2009

LL

2:09,50

121

16.06.2018

Ljubljana

124.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

2:09,51

121

23.06.2018

Trbovlje

125.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

2:09,87

120

23.06.2018

Trbovlje

126.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

2:10,73

118

26.05.2018

Radovljica

127.  

ERJAVEC Iza

2008

FR

2:11,41

116

09.06.2018

Ravne na Koroškem

128.  

JEZA Mia

2007

TP

2:12,12

114

14.04.2018

Maribor

129.  

PULKO Ela Klara

2010

KKR

2:12,32

113

26.05.2018

Radovljica

130.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

2:13,26

111

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

SABLJAKOVIĆ Sooraya

2008

LL

2:14,19

109

16.06.2018

Ljubljana

132.  

GYÖREK Neja

2007

BM

2:15,65

105

29.03.2018

Maribor

133.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

2:16,21

104

14.07.2018

Kranj

134.  

SMRTNIK Lia Zala

2010

FR

2:16,92

102

09.06.2018

Ravne na Koroškem

135.  

ARNUŠ Nuša

2010

TP

2:17,38

101

13.05.2018

Ptuj

136.  

TREVEN Nastja

2008

IL

2:18,38

99

09.06.2018

Ravne na Koroškem

137.  

IVANUŠEC Žana

2009

LL

2:18,88

98

16.06.2018

Ljubljana

138.  

KONEC Ula

2009

KK

2:19,08

98

25.06.2018

Nova Gorica

139.  

NOVAK Naja

2008

BM

2:19,52

97

14.07.2018

Kranj

140.  

ŠERUGA Katarina

2009

TP

2:27,89

81

13.05.2018

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ZELENIK Rubi

2007

TP

2:33,02

73

13.05.2018

Ptuj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

141

2007.9

1:53,67

179



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.