Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 03.04.2020, 22:24:17

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BELE Hana

2008

OL

1:28,75

377

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

2.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

1:30,06

361

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

3.  

LUKAN Ivana

2008

KA

1:31,10

348

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

4.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

1:31,26

347

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

5.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

1:33,02

327

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

6.  

VRBINC Ema

2008

TOR

1:34,21

315

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

7.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

1:34,67

310

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

8.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

1:35,91

298

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

9.  

FRLEC Katarina

2008

TK

1:36,27

295

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

10.  

BRICELJ Iza

2008

LL

1:36,32

295

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

DOBNIK Sara

2009

CK

1:37,20

287

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

12.  

PUREBER Klara

2008

OL

1:37,28

286

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

13.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

1:37,39

285

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

14.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

1:37,43

285

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

15.  

TOMŠE Nina

2008

CK

1:38,17

278

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

16.  

MENONI Ema

2009

CK

1:38,56

275

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

17.  

SEKNE Ina

2009

GBR

1:39,23

269

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

18.  

MARGETA Ana

2010

TK

1:39,76

265

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

1:39,95

264

18.05.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

20.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

1:40,93

256

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

1:41,33

253

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

22.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

1:41,60

251

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

23.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:41,83

249

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

24.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:42,26

246

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

25.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:42,48

245

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

26.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

1:42,89

242

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

27.  

LAPANJE Janja

2008

CER

1:43,31

239

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

28.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

1:43,55

237

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

29.  

RAZBORŠEK Katja

2010

GBR

1:43,85

235

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

30.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:44,05

234

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

TRTNIK Vita

2008

IL

1:44,18

233

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

32.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

1:44,22

232

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

33.  

ŠTEFANEC Maša

2008

ZR

1:44,59

230

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

34.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

1:44,63

230

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

35.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

1:44,83

228

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

36.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

1:45,16

226

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

37.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

1:45,19

226

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

38.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:45,20

226

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

39.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

1:45,66

223

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

40.  

PORI Naja

2008

FR

1:45,68

223

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

1:45,90

222

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

42.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:45,95

221

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

43.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

1:46,28

219

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

44.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:46,95

215

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

45.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:47,05

214

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

46.  

VOVK Sandra

2008

RL

1:47,14

214

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

47.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

1:47,24

213

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

48.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

1:48,15

208

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

49.  

JERKOVIČ Luna

2009

TK

1:48,34

207

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

50.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:48,45

206

06.04.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

1:48,53

206

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

52.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

1:48,88

204

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

53.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

1:48,89

204

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

54.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

1:48,96

203

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

55.  

KUMER Eli

2008

PAK

1:49,21

202

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

56.  

DEVČIČ Julija

2008

CK

1:49,26

202

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

57.  

LEHMANN Siena

2009

RL

1:49,41

201

06.04.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

58.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

1:49,61

200

06.04.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

59.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

1:49,62

200

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

60.  

TANKO Polona

2010

RR

1:49,77

199

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

1:49,93

198

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

62.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

1:50,30

196

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

63.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

1:50,59

195

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

64.  

PERČIČ Neja

2009

TK

1:50,76

194

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

65.  

NOVAK Tia

2008

RR

1:51,62

189

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

66.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

1:51,64

189

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

67.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

1:52,17

186

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

68.  

VALEK Zala

2009

NC

1:52,32

186

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

69.  

PECELJ Taja

2009

NC

1:52,40

185

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

70.  

PRIMC Živa

2010

LL

1:52,97

182

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

1:53,12

182

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

72.  

BERČAN Ana

2010

LL

1:53,19

181

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

73.  

STARC Taja

2009

RR

1:53,56

180

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

74.  

BREZOVNIK Urša

2009

FR

1:54,04

177

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

75.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:54,16

177

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

76.  

BLATEŠIĆ Lana

2008

VV

1:54,27

176

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

77.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

1:54,48

175

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

78.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

1:54,60

175

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

79.  

ILC Manja

2009

RR

1:54,74

174

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

80.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:54,84

174

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

1:54,89

173

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

82.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

1:55,19

172

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

83.  

BREZNIK Neja

2009

LL

1:55,29

172

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

84.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

1:55,48

171

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

 

MELE Zoja

2009

LL

1:55,48

171

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

86.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

1:55,75

170

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

87.  

NEMEC Sara

2008

ZR

1:55,92

169

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

88.  

PERIČ Klara

2009

KK

1:55,98

169

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

89.  

HOHKRAUT Tia

2008

PC

1:56,33

167

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

90.  

KORELC Kim

2010

TK

1:56,39

167

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

1:57,07

164

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

92.  

LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

1:57,09

164

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

93.  

SPRUK Tajda

2009

KA

1:57,55

162

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

94.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

1:57,77

161

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

95.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

1:57,88

161

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

96.  

KOŠIR Kiara

2010

RR

1:58,28

159

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

97.  

NOVAK Naja

2008

BM

1:58,67

157

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

98.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

1:59,33

155

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

 

MANDIĆ Katarina

2008

RL

1:59,33

155

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

100.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

1:59,37

155

06.04.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

1:59,61

154

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

102.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

1:59,71

153

19.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

103.  

* KROF Tinkara

2010

FR

1:59,84

153

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

104.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

2:00,50

150

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

105.  

LUKAN Iza

2008

GBR

2:00,62

150

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

106.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

2:01,06

148

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

107.  

PULKO Ela Klara

2010

KKR

2:01,19

148

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

108.  

KLEMEN Taja

2011

KA

2:01,61

146

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

109.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

2:01,75

146

06.04.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

110.  

KONEC Ula

2009

KK

2:02,08

144

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

2:03,14

141

08.06.2019

Brestanica

112.  

KREVS Emma

2008

PAK

2:03,30

140

30.03.2019

Radovljica

113.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

2:03,87

138

29.06.2019

Kamnik

114.  

ZOREC Naja

2009

BM

2:04,38

137

08.06.2019

Brestanica

115.  

REBOLJ ZVONAR Lana

2009

GBR

2:04,90

135

25.05.2019

Radovljica

116.  

KNEZ Zara

2010

FR

2:05,42

133

21.06.2019

Ravne na Koroškem

117.  

LUŽNIK Marcela

2008

GBR

2:06,21

131

30.03.2019

Radovljica

118.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

2:06,66

129

13.04.2019

Maribor

119.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

2:06,81

129

25.05.2019

Radovljica

120.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

2:07,39

127

30.03.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

2:07,44

127

29.06.2019

Kamnik

122.  

ČEPON Lana

2010

LL

2:07,92

125

08.06.2019

Brestanica

123.  

ARNUŠ Nuša

2010

TP

2:08,49

124

13.04.2019

Maribor

124.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

2:09,08

122

06.04.2019

Ljubljana

125.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

2:09,10

122

08.06.2019

Brestanica

126.  

GRM Marija

2009

LL

2:09,41

121

06.04.2019

Ljubljana

127.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

2:09,89

120

06.07.2019

Koper

128.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

2:10,01

120

08.06.2019

Brestanica

129.  

MALETIĆ Ana

2009

TK

2:10,48

118

30.03.2019

Radovljica

130.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

2:10,87

117

26.04.2019

Gradec/Graz

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

2:11,34

116

11.05.2019

Ljubljana

132.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

2:11,44

116

08.06.2019

Brestanica

133.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

2:11,47

116

13.04.2019

Maribor

134.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

2:12,38

113

06.04.2019

Ljubljana

135.  

HAMULIĆ Elina

2011

GBR

2:13,03

112

25.05.2019

Radovljica

136.  

ČADEŽ Lina

2011

LL

2:13,12

111

08.06.2019

Brestanica

137.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

2:13,83

110

08.06.2019

Brestanica

138.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

2:13,95

109

06.07.2019

Koper

139.  

PONIŽ Maja

2010

RL

2:17,31

101

06.04.2019

Ljubljana

140.  

TANKO Taja

2010

RR

2:18,62

99

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KAC Manca

2009

FR

2:20,23

95

21.06.2019

Ravne na Koroškem

142.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

2:20,33

95

13.04.2019

Maribor

143.  

ŠERUGA Katarina

2009

TP

2:21,57

92

13.04.2019

Maribor

144.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

2:21,66

92

13.04.2019

Maribor

145.  

SUŠEC JAMBROVIČ Ana

2010

VV

2:25,28

86

21.06.2019

Ravne na Koroškem

146.  

HVALEC Eva

2009

PAK

2:28,59

80

30.03.2019

Radovljica

147.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

2:33,41

73

19.06.2019

Kamnik

148.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

2:33,51

72

21.06.2019

Ravne na Koroškem

149.  

KRALJ Ana

2010

TK

2:35,25

70

19.06.2019

Kamnik

150.  

SELAN Augustina

2010

LL

2:36,98

68

06.04.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

150

2008.9

1:55,45

171



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.