Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 03.12.2020, 00:01:27

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:27,73

390

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

2.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

1:27,93

387

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

3.  

LEHMANN Siena

2009

RL

1:32,09

337

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

4.  

MARGETA Ana

2010

TK

1:33,75

320

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

5.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:33,93

318

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

6.  

MENONI Ema

2009

CK

1:34,60

311

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

7.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

1:35,47

303

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

8.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

1:35,79

300

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

9.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:35,88

299

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

10.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:37,03

288

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:38,87

272

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

12.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:39,42

268

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

13.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:39,87

264

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

14.  

LIPONIK Špela

2009

BM

1:40,47

260

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

15.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

1:41,00

255

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

16.  

PERIČ Klara

2009

KK

1:41,86

249

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

17.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

1:41,89

249

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

18.  

AVBELJ Ana

2009

KA

1:42,90

242

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

19.  

ILC Manja

2009

RR

1:43,24

239

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

20.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:43,39

238

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

1:43,61

237

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

22.  

VALEK Zala

2009

NC

1:44,38

231

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

23.  

BRATINA Elina

2009

NC

1:44,68

229

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

24.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

1:44,74

229

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

25.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:44,83

228

02.08.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

26.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:45,03

227

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

27.  

PRIMC Živa

2010

LL

1:45,16

226

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

28.  

DOLENC Manca

2009

IL

1:45,21

226

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

29.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:45,58

224

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

30.  

KNEZ Zara

2010

FR

1:45,75

223

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

1:45,99

221

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

32.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

1:46,28

219

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

33.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

1:46,44

218

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

34.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

1:46,57

217

02.08.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

35.  

TANKO Polona

2010

RR

1:46,81

216

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

36.  

BERČAN Ana

2010

LL

1:47,05

214

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

37.  

SPRUK Tajda

2009

KA

1:47,76

210

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

38.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

1:48,07

208

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

39.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

1:48,30

207

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

40.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

1:48,31

207

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

1:48,39

207

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

42.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

1:48,93

204

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

43.  

BREZNIK Neja

2009

LL

1:49,66

200

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

44.  

STARC Taja

2009

RR

1:50,03

197

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

45.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

1:50,42

195

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

46.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:50,86

193

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

47.  

MALI Nika

2009

TK

1:51,14

192

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

48.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:51,50

190

11.01.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

49.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

1:52,05

187

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

50.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

1:53,57

180

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

1:54,13

177

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

52.  

GARTNER Tricija

2011

RL

1:54,23

176

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

53.  

KOMELJ Meta

2010

TK

1:54,34

176

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

54.  

HELBL Lija

2010

FR

1:54,54

175

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

55.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

1:54,64

175

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

56.  

POTNIK Manja

2011

RL

1:54,85

174

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

57.  

HVALEC Eva

2009

PAK

1:54,88

173

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

58.  

KOCIJANČIČ Mia

2010

RAD

1:55,04

173

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

59.  

MELE Zoja

2009

LL

1:55,23

172

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

60.  

VOGA Liu

2011

RAD

1:55,31

172

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

GIRINA Anastasia

2010

IL

1:55,50

171

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

62.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

1:55,53

171

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

63.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

1:55,67

170

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

64.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

1:55,81

169

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

65.  

KORELC Kim

2010

TK

1:55,92

169

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

66.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

1:56,86

165

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

67.  

ERŽEN Nika

2010

TK

1:57,07

164

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

68.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

1:57,31

163

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

69.  

KOS Lara

2009

TK

1:57,44

162

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

70.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

1:57,74

161

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MLAKAR Hana

2011

OL

1:58,16

159

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

72.  

GRILC Ava

2012

TK

1:58,45

158

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

73.  

KLEMEN Taja

2011

KA

1:59,40

154

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

74.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

1:59,55

154

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

75.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

1:59,62

154

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

76.  

SETNIKAR Anika

2010

TK

2:00,33

151

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

77.  

BORIŠEK Noemi

2011

RT

2:01,48

147

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

78.  

POGAČAR Manca

2012

TK

2:02,29

144

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

79.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

2:02,72

142

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

80.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

2:03,12

141

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ČEPON Lana

2010

LL

2:03,48

140

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

82.  

GAJIĆ Ella

2010

AQ

2:03,59

139

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

83.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

2:04,02

138

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

84.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

2:04,23

137

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

85.  

GERBEC Živa

2011

OL

2:04,39

137

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

86.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

2:05,42

133

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

87.  

PONIŽ Maja

2010

RL

2:05,92

132

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

88.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

2:06,96

128

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

89.  

ŠUTIĆ Tijana

2009

TK

2:07,31

127

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

90.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

2:08,45

124

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

2:08,46

124

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

92.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

2:09,24

122

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

93.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

2:09,80

120

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

94.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

2:10,93

117

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

95.  

SREDOJEVIĆ Nika

2012

TK

2:14,09

109

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

96.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

2:16,69

103

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

97.  

LOSIEVA Anna

2013

KA

2:16,92

102

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

98.  

KELAIDIS Eva

2011

FR

2:17,53

101

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

99.  

PODGORŠEK Laura

2009

KA

2:26,56

83

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

100.  

ŠENK Tita

2011

KA

2:44,05

59

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

100

2009.85

1:53,19

181



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.