Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 07.07.2020, 07:56:43

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BELE Hana

2008

OL

1:29,54

337

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

2.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

1:31,42

317

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

3.  

VRBINC Ema

2008

TOR

1:31,71

314

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

4.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

1:32,99

301

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

5.  

LUKAN Ivana

2008

KA

1:33,32

298

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

6.  

PUREBER Klara

2008

OL

1:34,13

290

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

7.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

1:34,18

290

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

8.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

1:34,68

285

16.03.2019

Bad Bergzabern

(ml.deklice)

9.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

1:35,27

280

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

10.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

1:35,28

280

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BRICELJ Iza

2008

LL

1:35,59

277

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

12.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

1:35,84

275

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

13.  

MENONI Ema

2009

CK

1:36,62

268

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

14.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

1:36,88

266

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

15.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

1:37,66

260

01.12.2018

Trst/Trieste

(ml.deklice)

16.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

1:38,17

256

13.01.2019

Velenje

(ml.deklice)

17.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

1:38,53

253

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

18.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

1:38,99

250

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

19.  

TERDIČ Živa

2008

TK

1:39,16

248

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

20.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:40,25

240

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

1:40,34

240

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

22.  

TOMŠE Nina

2008

CK

1:40,43

239

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

23.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

1:40,69

237

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

24.  

DOBNIK Sara

2009

CK

1:40,90

236

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

25.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

1:41,15

234

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

26.  

MOČILER Lorena

2008

LL

1:42,36

226

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

27.  

MARGETA Ana

2010

TK

1:43,16

220

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

28.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

1:43,23

220

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

29.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

1:43,51

218

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

30.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:43,65

217

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PORI Naja

2008

FR

1:43,73

217

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

32.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

1:44,12

214

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

33.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

1:44,18

214

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

34.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

1:44,50

212

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

LEHMANN Siena

2009

RL

1:44,50

212

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

36.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

1:44,76

210

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

37.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:44,81

210

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

38.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

1:44,91

210

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

39.  

TRTNIK Vita

2008

IL

1:45,38

207

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

40.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

1:45,58

206

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:45,70

205

12.01.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

42.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

1:45,95

203

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

43.  

KAČIČ Taja

2008

BM

1:46,40

201

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

44.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

1:46,52

200

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

45.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:46,72

199

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

46.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:46,75

199

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

47.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

1:46,89

198

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

48.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:47,23

196

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

49.  

BLATEŠIĆ Lana

2008

VV

1:47,51

195

13.01.2019

Velenje

(ml.deklice)

50.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

1:47,67

194

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

1:47,70

194

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

52.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

1:48,01

192

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

53.  

KORELC Karin

2008

TK

1:48,17

191

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

54.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

1:48,46

190

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

55.  

PECELJ Taja

2009

NC

1:48,59

189

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

56.  

NOVAK Tia

2008

RR

1:48,60

189

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

57.  

KEMPERLE Asja

2008

RAD

1:48,83

188

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

58.  

KOVAČEC Gaja

2008

BM

1:49,09

186

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

59.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

1:49,77

183

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

60.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

1:49,90

182

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

1:50,04

181

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

62.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:50,39

180

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

63.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

1:50,50

179

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

64.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:50,81

178

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

65.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

1:51,33

175

03.02.2019

Trst/Trieste

(ml.deklice)

66.  

MELE Zoja

2009

LL

1:51,55

174

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

67.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

1:51,65

174

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

68.  

VALEK Zala

2009

NC

1:52,07

172

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

69.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

1:52,33

171

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

70.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

1:52,56

170

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

LAPANJE Janja

2008

CER

1:52,60

169

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

72.  

ROJHT Tjaša

2008

BM

1:52,88

168

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

73.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:52,91

168

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

74.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:53,04

167

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

75.  

PERČIČ Neja

2009

TK

1:53,36

166

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

76.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

1:53,41

166

12.01.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

77.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

1:53,42

166

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

78.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:53,54

165

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

79.  

ZOREC Naja

2009

BM

1:53,65

165

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

80.  

TANKO Polona

2010

RR

1:53,69

165

01.12.2018

Sarajevo

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

1:53,93

163

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

82.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

1:54,26

162

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

83.  

KOŠIR Kiara

2010

RR

1:54,31

162

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

 

KUMER Eli

2008

PAK

1:54,31

162

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

85.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

1:54,67

160

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

86.  

PERIČ Klara

2009

KK

1:54,75

160

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

87.  

DOLENC Manca

2009

IL

1:54,98

159

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

88.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

1:55,02

159

13.01.2019

Velenje

(ml.deklice)

89.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

1:55,86

155

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

90.  

ILC Manja

2009

RR

1:55,94

155

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

1:56,26

154

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

92.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

1:57,31

150

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

93.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

1:57,45

149

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

94.  

PULKO Ela Klara

2010

KKR

1:57,97

147

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

95.  

MARZIDOVŠEK Lea

2008

NC

1:58,38

146

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

96.  

BERČAN Ana

2010

LL

1:58,62

145

12.01.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

97.  

KORELC Kim

2010

TK

1:59,18

143

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

98.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

1:59,45

142

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

99.  

SEVER Sara

2009

RL

1:59,55

141

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

100.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:59,59

141

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

1:59,93

140

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

102.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

2:00,12

139

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

103.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

2:00,75

137

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

104.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

2:01,01

136

13.01.2019

Velenje

(ml.deklice)

105.  

LIPONIK Špela

2009

BM

2:01,73

134

24.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

106.  

RAKAR VOGA Tjaša

2008

IL

2:01,77

134

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

107.  

PEČNIK Emma

2008

FR

2:02,08

133

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

108.  

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

2:02,29

132

12.01.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

109.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

2:02,36

132

12.01.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

110.  

PRIMC Živa

2010

LL

2:02,41

132

12.01.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

STARC Taja

2009

RR

2:02,91

130

12.01.2019

Ljubljana

112.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

2:03,71

128

16.03.2019

Ljubljana

113.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

2:03,82

127

08.12.2018

Ljubljana

114.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

2:03,93

127

12.01.2019

Ljubljana

115.  

NOVAK Naja

2008

BM

2:04,42

125

16.03.2019

Ljubljana

116.  

BREZNIK Neja

2009

LL

2:04,48

125

08.12.2018

Ljubljana

117.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

2:04,75

124

06.04.2019

Velenje

118.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

2:04,90

124

06.04.2019

Velenje

119.  

LUŽNIK Marcela

2008

RAD

2:04,98

124

16.03.2019

Ljubljana

120.  

NEMEC Sara

2008

ZR

2:05,12

123

08.12.2018

Varaždin

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

2:05,46

122

12.01.2019

Ljubljana

122.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

2:05,59

122

24.11.2018

Maribor

123.  

BREZNIK Pia

2009

FR

2:06,44

119

13.01.2019

Velenje

124.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

2:07,48

117

12.01.2019

Ljubljana

125.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

2:08,12

115

12.01.2019

Ljubljana

126.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

2:08,40

114

12.01.2019

Ljubljana

127.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

2:08,80

113

12.01.2019

Ljubljana

128.  

DEMIROVIĆ Hana

2008

PDM

2:08,89

113

24.11.2018

Maribor

129.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

2:10,18

109

08.12.2018

Ljubljana

130.  

COLNARIČ Pia

2009

BM

2:10,45

109

24.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

OREŠEK Katja

2008

TP

2:11,41

106

16.03.2019

Ljubljana

132.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

2:11,70

106

24.11.2018

Maribor

133.  

KONEC Ula

2009

KK

2:11,72

106

08.12.2018

Ljubljana

134.  

ERŽEN Nika

2010

TK

2:13,16

102

08.12.2018

Ljubljana

135.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

2:13,38

102

16.03.2019

Ljubljana

136.  

SUŠEC JAMBROVIČ Ana

2010

VV

2:15,58

97

13.01.2019

Velenje

137.  

TANKO Taja

2010

RR

2:16,34

95

06.04.2019

Velenje

138.  

GROŠETA Zoja

2011

BM

2:16,85

94

24.11.2018

Maribor

139.  

SMRTNIK Lia Zala

2010

FR

2:17,44

93

13.01.2019

Velenje

140.  

BURJAK Iza

2008

FR

2:20,49

87

13.01.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KRIŽAN Ela

2010

RR

2:21,32

85

01.12.2018

Sarajevo

142.  

LJUBEC Sara

2010

PAK

2:22,67

83

24.11.2018

Maribor

143.  

LOVŠIN Ina Marie

2009

RR

2:22,85

83

01.12.2018

Sarajevo

144.  

ANKELE Meta

2008

TK

2:22,87

83

16.03.2019

Ljubljana

145.  

ZEVNIK Hajna

2008

AQ

2:23,51

82

16.03.2019

Ljubljana

146.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

2:27,77

75

24.11.2018

Maribor

147.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

2:28,76

73

24.11.2018

Maribor

148.  

STEWART Frances

2009

AQ

2:38,90

60

12.01.2019

Ljubljana

149.  

PETEK Ema

2009

PAK

2:40,73

58

24.11.2018

Maribor

150.  

HVALEC Eva

2009

PAK

2:41,07

58

24.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

VEHABOVIĆ Hana

2010

BM

2:54,72

45

24.11.2018

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

151

2008.68

1:55,61

156



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.