Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2020, 22:28:39

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

1:27,24

365

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

2.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:27,50

361

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

3.  

DOBNIK Sara

2009

CK

1:32,27

308

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

4.  

MENONI Ema

2009

CK

1:33,32

298

21.12.2019

Čakovec

(ml.deklice)

5.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

1:35,59

277

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

6.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

1:36,27

271

17.11.2019

Zadar

(ml.deklice)

7.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:37,80

259

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

8.  

MARGETA Ana

2010

TK

1:38,07

257

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

9.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

1:38,10

256

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

10.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:38,29

255

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

1:38,54

253

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

12.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:38,57

253

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

13.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

1:39,19

248

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

14.  

LEHMANN Siena

2009

RL

1:39,40

246

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

15.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

1:39,52

246

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

16.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:39,63

245

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

17.  

TANKO Polona

2010

RR

1:40,24

240

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

18.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

1:40,37

239

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

19.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

1:40,83

236

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

20.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

1:42,65

224

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

1:43,00

221

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

22.  

LIPONIK Špela

2009

BM

1:43,96

215

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

23.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

1:44,18

214

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

24.  

MELE Zoja

2009

LL

1:44,66

211

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

25.  

PERIČ Klara

2009

KK

1:45,10

208

01.12.2019

Koper

(ml.deklice)

26.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

1:45,19

208

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

27.  

MAROLT Katja

2009

RL

1:45,33

207

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

28.  

VALEK Zala

2009

NC

1:45,89

204

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

29.  

PECELJ Taja

2009

NC

1:45,92

204

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

30.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

1:46,09

203

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

DOLENC Manca

2009

IL

1:46,83

198

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

32.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

1:46,95

198

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

33.  

SEDEJ Tia

2009

OL

1:47,06

197

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

34.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

1:47,15

197

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

35.  

BRATINA Elina

2009

NC

1:47,69

194

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

36.  

BREZNIK Neja

2009

LL

1:48,03

192

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

37.  

STARC Taja

2009

RR

1:48,10

191

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

38.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

1:48,25

191

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

39.  

ILC Manja

2009

RR

1:48,40

190

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

40.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:48,48

189

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

1:48,54

189

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

42.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

1:49,36

185

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

43.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

1:49,72

183

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

44.  

KORELC Kim

2010

TK

1:49,74

183

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

45.  

SEVER Sara

2009

RL

1:50,12

181

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

46.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:50,30

180

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

47.  

KNEZ Zara

2010

FR

1:51,13

176

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

48.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

1:51,20

176

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

49.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:51,22

176

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

50.  

PRIMC Živa

2010

LL

1:51,40

175

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MALI Nika

2009

TK

1:51,51

174

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

52.  

KLEMEN Taja

2011

KA

1:51,96

172

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

53.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

1:52,46

170

17.11.2019

Zadar

(ml.deklice)

54.  

HVALEC Eva

2009

PAK

1:52,66

169

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

55.  

SEIFERT Metka

2009

RL

1:53,23

167

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

56.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

1:53,84

164

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

57.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

1:53,85

164

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

58.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

1:53,98

163

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

59.  

SPRUK Tajda

2009

KA

1:54,13

163

12.10.2019

Kranj

(ml.deklice)

60.  

HELBL Lija

2010

FR

1:54,16

162

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BERČAN Ana

2010

LL

1:54,79

160

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

62.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

1:54,90

159

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

63.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

1:55,50

157

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

64.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

1:57,17

150

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

65.  

KONEC Ula

2009

KK

1:57,31

150

01.12.2019

Koper

(ml.deklice)

66.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

1:57,33

150

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

67.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

1:58,19

146

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

68.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

1:58,46

145

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

69.  

GRM Marija

2009

LL

1:58,56

145

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

70.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

1:59,48

142

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

SMOLČIČ Manca

2009

AQ

2:00,56

138

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

72.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

2:00,80

137

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

73.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

2:00,88

137

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

74.  

POTNIK Manja

2011

RL

2:01,92

133

24.01.2020

Ljubljana

(ml.deklice)

75.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

2:03,39

129

07.12.2019

Ljubljana

76.  

ČEPON Lana

2010

LL

2:03,80

127

22.11.2019

Ljubljana

77.  

POLANC Nina

2009

PKA

2:04,48

125

07.12.2019

Ljubljana

78.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

2:04,66

125

21.12.2019

Ljubljana

79.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

2:05,35

123

26.10.2019

Ljubljana

80.  

LAVRENČIČ Inja

2009

AQ

2:05,49

122

26.10.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

2:06,00

121

21.12.2019

Čakovec

82.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

2:08,42

114

04.01.2020

Velenje

83.  

VOGA Liu

2011

RAD

2:10,12

110

07.12.2019

Ljubljana

84.  

BAJEC Ana Bela

2010

PKA

2:10,18

109

07.12.2019

Ljubljana

85.  

GARTNER Tricija

2011

RL

2:10,71

108

22.11.2019

Ljubljana

86.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

2:11,98

105

21.12.2019

Ljubljana

87.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

2:12,97

103

21.12.2019

Ljubljana

88.  

ELSNER Carolina

2011

RL

2:12,98

103

07.12.2019

Ljubljana

89.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

2:13,61

101

21.12.2019

Čakovec

90.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

2:14,02

100

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŽNIDARIČ Viva

2010

AQ

2:14,41

99

26.10.2019

Ljubljana

92.  

PONIŽ Maja

2010

RL

2:14,75

99

22.11.2019

Ljubljana

93.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

2:16,00

96

22.11.2019

Ljubljana

94.  

HROVAT Klara

2010

RL

2:18,07

92

22.11.2019

Ljubljana

95.  

AMBROŽ Živa

2010

LL

2:20,31

87

22.11.2019

Ljubljana

96.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

2:20,83

86

22.11.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

96

2009.6

1:52,94

168



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.