Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 200 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 07.07.2020, 07:17:19

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

2:40,58

453

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

2.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

2:43,75

427

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

3.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

2:50,57

378

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

4.  

VRBINC Ema

2008

TOR

2:52,20

367

18.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

5.  

BRICELJ Iza

2008

LL

2:53,93

356

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

6.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

2:54,18

355

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

7.  

MENONI Ema

2009

CK

2:55,50

347

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

8.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

2:58,33

330

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

9.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

2:58,58

329

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

10.  

ARKO Kaja

2008

RA

2:58,63

329

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

3:00,76

317

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

12.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

3:05,12

295

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

13.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

3:06,01

291

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

14.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

3:06,05

291

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

15.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

3:06,16

290

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

16.  

PUREBER Klara

2008

OL

3:07,58

284

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

17.  

MOČILER Lorena

2008

LL

3:08,29

281

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

18.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

3:09,67

275

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

3:10,29

272

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

20.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

3:11,90

265

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

3:12,58

262

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

22.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

3:13,24

260

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

23.  

PORI Naja

2008

FR

3:13,41

259

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

24.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

3:14,78

253

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

25.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

3:15,10

252

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

26.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

3:15,34

251

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

27.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

3:15,67

250

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

28.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

3:15,74

250

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

29.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

3:15,94

249

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

30.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

3:16,17

248

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

3:16,45

247

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

32.  

NOVAK Tia

2008

RR

3:16,68

246

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

33.  

VOVK Sandra

2008

RL

3:17,26

244

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

34.  

DOLENC Manca

2009

IL

3:17,59

243

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

35.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

3:18,04

241

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

36.  

TOMŠE Nina

2008

CK

3:18,71

239

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

37.  

SEDEJ Tia

2009

OL

3:18,81

238

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

38.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

3:19,18

237

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

39.  

BRATINA Elina

2009

NC

3:19,47

236

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

40.  

ILC Manja

2009

RR

3:19,77

235

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BELE Hana

2008

OL

3:19,83

235

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

42.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

3:19,84

235

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

43.  

CAMLEK Maša

2009

TK

3:20,97

231

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

44.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

3:21,18

230

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

45.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

3:21,61

229

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

46.  

KORELC Karin

2008

TK

3:23,07

224

22.05.2019

Kamnik

(ml.deklice)

47.  

PETRIČ Klara

2009

FR

3:23,29

223

23.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

48.  

KORELC Kim

2010

TK

3:26,33

213

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

49.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

3:26,36

213

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

50.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

3:26,67

212

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

3:27,04

211

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

52.  

LUKAN Iza

2008

RAD

3:27,62

209

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

53.  

LUKAN Ivana

2008

KA

3:27,99

208

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

54.  

SEVER Sara

2009

RL

3:28,01

208

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

55.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

3:28,66

206

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

56.  

VALEK Zala

2009

NC

3:29,24

204

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

57.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

3:30,68

200

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

58.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

3:32,54

195

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

59.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

3:32,70

195

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

60.  

MAROLT Katja

2009

RL

3:33,68

192

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

3:33,91

191

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

62.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

3:34,00

191

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

63.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

3:38,61

179

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

64.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

3:38,64

179

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

65.  

PERČIČ Neja

2009

TK

3:39,46

177

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

66.  

KREVS Emma

2008

PAK

3:39,69

177

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

67.  

JERKOVIČ Luna

2009

TK

3:40,26

175

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

68.  

MARGETA Ana

2010

TK

3:41,72

172

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

69.  

SEKNE Ina

2009

RAD

3:42,13

171

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

70.  

MELE Zoja

2009

LL

3:42,81

169

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KUMER Eli

2008

PAK

3:43,05

169

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

72.  

PULKO Ela Klara

2010

KKR

3:48,64

157

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

73.  

NOVAK Naja

2008

BM

3:52,52

149

01.06.2019

Trbovlje

74.  

BREZNIK Neja

2009

LL

3:54,45

145

23.03.2019

Ljubljana

75.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

3:55,33

144

01.06.2019

Trbovlje

76.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

3:55,34

143

23.03.2019

Ljubljana

77.  

BURJAK Iza

2008

FR

3:58,29

138

01.06.2019

Ravne na Koroškem

78.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

3:58,87

137

30.03.2019

Radovljica

79.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

3:59,54

136

23.03.2019

Ljubljana

80.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

4:03,58

129

11.05.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

4:04,52

128

23.03.2019

Ljubljana

82.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

4:04,85

127

21.06.2019

Ravne na Koroškem

83.  

ERŽEN Nika

2010

TK

4:21,71

104

01.06.2019

Ravne na Koroškem


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

83

2008.46

3:24,18

220



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.