Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 200 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 06:06:30

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

GONČIN Tara

2009

RL

2:50,45

378

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

2.  

MENONI Ema

2009

CK

2:51,12

374

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

3.  

DOLENC Manca

2009

IL

2:56,64

340

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

4.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

2:58,94

327

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

5.  

BRATINA Elina

2009

NC

3:00,40

319

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

6.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

3:01,07

316

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

7.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

3:03,31

304

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

8.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

3:03,34

304

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

9.  

SEDEJ Tia

2009

OL

3:03,64

303

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

10.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

3:04,45

299

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

CAMLEK Maša

2009

TK

3:04,77

297

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

12.  

SEKNE Ina

2009

RAD

3:06,51

289

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

13.  

PETRIČ Klara

2009

FR

3:07,59

284

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

3:07,59

284

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

15.  

BABIČ Pika

2009

OL

3:07,83

283

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

16.  

KLEMEN Taja

2011

KA

3:09,88

274

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

17.  

LEHMANN Siena

2009

RL

3:09,97

273

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

18.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

3:11,10

268

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

19.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

3:11,46

267

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

20.  

ILC Manja

2009

RR

3:14,62

254

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

BREZNIK Neja

2009

LL

3:15,44

251

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

22.  

SEVER Sara

2009

RL

3:16,14

248

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

23.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

3:16,46

247

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

24.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

3:16,47

247

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

25.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

3:16,68

246

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

26.  

MAROLT Katja

2009

RL

3:16,73

246

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

27.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

3:16,99

245

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

28.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

3:19,07

237

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

29.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

3:19,08

237

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

30.  

MALI Nika

2009

TK

3:20,33

233

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

3:21,41

229

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

32.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

3:24,95

218

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

33.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

3:25,63

215

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

34.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

3:25,92

214

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

35.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

3:26,56

212

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

36.  

KNEZ Zara

2010

FR

3:27,23

210

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

37.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

3:27,63

209

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

38.  

VALEK Zala

2009

NC

3:27,72

209

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

39.  

PRIMC Živa

2010

LL

3:29,30

204

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

40.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

3:31,04

199

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PECELJ Taja

2009

NC

3:34,64

189

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

42.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

3:36,98

183

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

43.  

HELBL Lija

2010

FR

3:37,33

182

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

44.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

3:42,07

171

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

45.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

3:47,05

160

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

46.  

ELSNER Carolina

2011

RL

3:47,39

159

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

47.  

BROLIH Lara

2011

TK

3:49,82

154

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

48.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

3:51,44

151

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

49.  

SELAN Augustina

2010

LL

3:56,26

142

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

50.  

SPRUK Tajda

2009

KA

3:58,91

137

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BERČAN Ana

2010

LL

4:02,09

132

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

52.  

* JUVANČIČ Špela

2010

IL

4:02,33

131

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

53.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

4:04,14

128

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

54.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

4:04,93

127

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

55.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

4:10,23

119

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

56.  

AVBELJ Ana

2009

KA

4:14,74

113

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

56

2009.42

3:24,74

218



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.