Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 200 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 02.03.2021, 12:19:05

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

* ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

2:48,28

355

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

2.  

GONČIN Tara

2009

RL

2:50,78

340

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

3.  

MENONI Ema

2009

CK

2:51,69

334

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

4.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

3:00,39

288

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

5.  

BABIČ Pika

2009

OL

3:00,76

286

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

6.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

3:00,78

286

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

7.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

3:01,68

282

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

8.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

3:02,68

278

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

9.  

BRATINA Elina

2009

NC

3:02,84

277

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

10.  

SEDEJ Tia

2009

OL

3:04,55

269

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

DOLENC Manca

2009

IL

3:06,12

262

13.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

12.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

3:06,32

262

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

13.  

ILC Manja

2009

RR

3:08,14

254

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

14.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

3:08,61

252

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

15.  

PETRIČ Klara

2009

FR

3:08,82

251

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

16.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

3:11,76

240

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

17.  

KORELC Kim

2010

TK

3:12,37

238

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

18.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

3:12,89

236

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

ZOREC Naja

2009

BM

3:13,38

234

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

20.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

3:13,68

233

24.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

SEKNE Ina

2009

RAD

3:15,91

225

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

22.  

SEVER Sara

2009

RL

3:16,44

223

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

23.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

3:18,23

217

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

24.  

MAROLT Katja

2009

RL

3:19,18

214

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

25.  

MOČNIK Zala

2009

CER

3:20,09

211

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

26.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

3:21,09

208

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

27.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

3:22,98

202

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

28.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

3:23,76

200

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

29.  

BREZNIK Neja

2009

LL

3:24,01

199

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

30.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

3:26,51

192

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

3:26,80

191

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

32.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

3:28,34

187

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

33.  

PECELJ Taja

2009

NC

3:29,00

185

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

34.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

3:30,58

181

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

35.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

3:31,23

179

13.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

36.  

PRIMC Živa

2010

LL

3:32,60

176

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

37.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

3:33,62

173

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

38.  

GRM Marija

2009

LL

3:34,00

172

13.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

39.  

MELE Zoja

2009

LL

3:37,13

165

13.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

40.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

3:37,87

163

16.10.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŠUŠTERŠIČ Eva

2010

TK

3:38,20

163

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

42.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

3:38,90

161

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

43.  

LIPONIK Špela

2009

BM

3:41,69

155

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

44.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

3:42,28

154

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

45.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

3:45,67

147

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

46.  

MARGETA Ana

2010

TK

3:47,10

144

16.10.2019

Kranj

(ml.deklice)

47.  

KLEMEN Taja

2011

KA

3:56,03

128

16.10.2019

Kranj

48.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

3:56,76

127

04.01.2020

Velenje

49.  

ERŽEN Nika

2010

TK

3:57,44

126

16.10.2019

Kranj

50.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

4:04,20

116

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

POGAČAR Manca

2012

TK

4:05,36

114

11.12.2019

Kranj

52.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

4:05,78

114

16.11.2019

Kranj

53.  

BERČAN Ana

2010

LL

4:08,62

110

16.11.2019

Kranj

54.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

4:09,27

109

11.12.2019

Kranj

55.  

ČEPON Lana

2010

LL

4:13,19

104

16.11.2019

Kranj

56.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

4:18,85

97

16.11.2019

Kranj

57.  

HELBL Lija

2010

FR

4:22,83

93

04.01.2020

Velenje

58.  

SPRUK Tajda

2009

KA

4:23,71

92

16.10.2019

Kranj

59.  

SELAN Augustina

2010

LL

4:31,56

84

13.12.2019

Ljubljana

60.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

4:47,75

71

11.12.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

60

2009.46

3:31,51

179



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.