Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 04:44:35

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

2:31,31

388

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

2.  

GONČIN Tara

2009

RL

2:32,72

378

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

3.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

2:33,61

371

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

4.  

SEKNE Ina

2009

RAD

2:39,67

330

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

5.  

BABIČ Pika

2009

OL

2:40,96

322

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

6.  

MENONI Ema

2009

CK

2:41,70

318

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

7.  

BRATINA Elina

2009

NC

2:43,00

310

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

8.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

2:43,30

309

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

9.  

SEVER Sara

2009

RL

2:44,40

303

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

10.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

2:45,29

298

13.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

2:45,97

294

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

12.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

2:47,42

286

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

13.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

2:48,35

282

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

14.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

2:50,31

272

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

15.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

2:50,81

270

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

16.  

SEDEJ Tia

2009

OL

2:51,39

267

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

17.  

DOLENC Manca

2009

IL

2:52,38

262

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

18.  

PETRIČ Klara

2009

FR

2:52,85

260

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

19.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

2:53,19

259

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

20.  

MARGETA Ana

2010

TK

2:53,35

258

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

2:53,83

256

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

22.  

ZOREC Naja

2009

BM

2:54,01

255

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

23.  

VALEK Zala

2009

NC

2:54,13

255

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

24.  

KLEMEN Taja

2011

KA

2:54,60

253

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

25.  

MOČNIK Zala

2009

CER

2:55,84

247

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

26.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

2:55,97

247

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

27.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

2:59,37

233

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

28.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

2:59,72

231

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

29.  

ILC Manja

2009

RR

3:00,77

227

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

30.  

MAROLT Katja

2009

RL

3:03,00

219

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

3:03,26

218

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

32.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

3:03,36

218

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

33.  

TANKO Polona

2010

RR

3:06,59

207

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

34.  

GRM Marija

2009

LL

3:06,64

207

13.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

35.  

MALI Nika

2009

TK

3:08,09

202

23.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

36.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

3:08,28

201

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

37.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

3:09,07

199

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

38.  

STARC Taja

2009

RR

3:09,41

198

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

39.  

VOGA Liu

2011

TK

3:09,83

196

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

40.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

3:10,24

195

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

3:10,97

193

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

42.  

MELE Zoja

2009

LL

3:11,43

191

13.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

43.  

PECELJ Taja

2009

NC

3:15,54

180

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

44.  

KORELC Kim

2010

TK

3:15,94

179

13.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

45.  

BREZNIK Neja

2009

LL

3:20,09

168

13.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

46.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

3:22,10

163

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

47.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

3:23,01

160

08.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

48.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

3:23,68

159

13.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

49.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

3:24,62

157

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

50.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

3:24,80

156

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

3:25,19

155

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

52.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

3:27,27

151

13.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

53.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

3:27,84

149

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

54.  

ERŽEN Nika

2010

TK

3:28,88

147

08.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

55.  

SPRUK Tajda

2009

KA

3:29,41

146

08.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

56.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

3:32,02

141

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

57.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

3:37,66

130

13.12.2019

Ljubljana

58.  

PRIMC Živa

2010

LL

3:39,05

128

21.12.2019

Ljubljana

59.  

* JUVANČIČ Špela

2010

IL

3:39,58

127

12.01.2020

Celje

60.  

KNEZ Zara

2010

FR

3:40,54

125

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

3:42,83

121

12.01.2020

Celje

62.  

BROLIH Lara

2011

TK

3:43,28

120

08.01.2020

Kranj

63.  

ČEPON Lana

2010

LL

3:44,00

119

13.12.2019

Ljubljana

64.  

HELBL Lija

2010

FR

3:47,55

114

12.01.2020

Celje

65.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

3:48,99

112

21.12.2019

Ljubljana

66.  

POGAČAR Manca

2012

TK

3:50,35

110

08.01.2020

Kranj

67.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

3:51,58

108

04.01.2020

Velenje

68.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

3:51,61

108

08.01.2020

Kranj

69.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

3:54,06

105

08.01.2020

Kranj

70.  

BERČAN Ana

2010

LL

3:55,00

103

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

SELAN Augustina

2010

LL

3:57,40

100

13.12.2019

Ljubljana

72.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

3:57,86

100

13.12.2019

Ljubljana

73.  

ELSNER Carolina

2011

RL

3:59,17

98

13.12.2019

Ljubljana

74.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

4:00,08

97

21.12.2019

Ljubljana

75.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

4:13,03

83

13.12.2019

Ljubljana

76.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

4:25,83

71

13.12.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

76

2009.55

3:15,13

181



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.