Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 04.07.2020, 21:06:59

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BRICELJ Iza

2008

LL

2:44,76

448

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

2.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

2:48,67

418

10.03.2019

Zagreb

(ml.deklice)

3.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

2:50,99

401

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

4.  

VRBINC Ema

2008

TOR

2:56,07

367

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

5.  

MOČILER Lorena

2008

LL

2:57,88

356

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

6.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

2:57,90

356

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

7.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

2:58,94

350

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

8.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

2:59,95

344

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

9.  

PUREBER Klara

2008

OL

3:00,10

343

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

10.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

3:04,41

319

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MENONI Ema

2009

CK

3:04,91

317

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

12.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

3:05,14

316

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

13.  

TOMŠE Nina

2008

CK

3:06,82

307

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

14.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

3:06,94

307

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

15.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

3:07,84

302

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

16.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

3:08,99

297

02.06.2019

Dunaj/Vienna

(ml.deklice)

17.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

3:10,37

290

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

18.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

3:11,12

287

18.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

19.  

BELE Hana

2008

OL

3:11,98

283

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

20.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

3:12,32

282

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

LUKAN Ivana

2008

KA

3:12,39

281

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

22.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

3:13,71

275

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

23.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

3:13,93

275

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

24.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

3:14,37

273

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

25.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

3:15,30

269

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

26.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

3:15,69

267

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

27.  

GONČIN Tara

2009

RL

3:15,90

266

29.06.2019

Kruševac

(ml.deklice)

28.  

KORELC Karin

2008

TK

3:16,49

264

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

29.  

NOVAK Tia

2008

RR

3:17,25

261

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

30.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

3:18,73

255

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŠTEFANEC Maša

2008

ZR

3:19,35

253

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

32.  

SEKNE Ina

2009

RAD

3:19,75

251

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

33.  

BABIČ Pika

2009

OL

3:20,17

250

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

34.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

3:20,33

249

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

35.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

3:20,89

247

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

36.  

ARKO Kaja

2008

RA

3:21,28

246

24.04.2019

Radovljica

(ml.deklice)

37.  

KAČIČ Taja

2008

BM

3:22,36

242

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

38.  

PORI Naja

2008

FR

3:23,56

237

18.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

39.  

FRLEC Katarina

2008

TK

3:24,34

235

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

40.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

3:24,60

234

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

3:25,14

232

18.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

42.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

3:25,23

232

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

43.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

3:26,64

227

24.04.2019

Radovljica

(ml.deklice)

44.  

TRTNIK Vita

2008

IL

3:27,67

223

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

45.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

3:27,93

223

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

46.  

LEHMANN Siena

2009

RL

3:28,06

222

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

47.  

SEDEJ Tia

2009

OL

3:29,59

217

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

48.  

SEVER Sara

2009

RL

3:30,46

215

01.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

49.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

3:30,78

214

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

50.  

PETRIČ Klara

2009

FR

3:31,36

212

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

VOVK Sandra

2008

RL

3:32,10

210

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

52.  

DOLENC Manca

2009

IL

3:35,04

201

06.04.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

53.  

ZOREC Naja

2009

BM

3:35,38

200

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

54.  

MAROLT Katja

2009

RL

3:39,31

190

01.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

55.  

MARGETA Ana

2010

TK

3:39,69

189

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

56.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

3:40,87

186

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

57.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

3:43,27

180

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

58.  

PERČIČ Neja

2009

TK

3:44,46

177

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

59.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

3:44,51

177

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

60.  

PULKO Ela Klara

2010

KKR

3:45,54

174

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

3:46,09

173

06.04.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

62.  

CAMLEK Maša

2009

TK

3:47,14

171

19.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

63.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

3:48,22

168

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

64.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

3:48,77

167

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

65.  

LIPONIK Špela

2009

BM

3:52,09

160

18.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

66.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

3:53,06

158

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

67.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

3:58,99

146

01.06.2019

Ljubljana

68.  

KORELC Kim

2010

TK

3:59,54

145

24.04.2019

Radovljica

69.  

NOVAK Naja

2008

BM

4:09,26

129

15.06.2019

Ljubljana

70.  

MALETIĆ Ana

2009

TK

4:15,29

120

24.04.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

70

2008.44

3:23,68

237



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.