Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2020, 22:47:39

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BELE Hana

2008

OL

3:10,24

390

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

2.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

3:14,84

363

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

3.  

LUKAN Ivana

2008

KA

3:15,71

359

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

4.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

3:17,45

349

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

5.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

3:20,78

332

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

6.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

3:21,91

327

19.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

7.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

3:22,12

326

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

8.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

3:22,38

324

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

9.  

PUREBER Klara

2008

OL

3:22,63

323

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

10.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

3:23,32

320

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MENONI Ema

2009

CK

3:24,12

316

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

12.  

FRLEC Katarina

2008

TK

3:24,21

316

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

13.  

DOBNIK Sara

2009

CK

3:26,32

306

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

14.  

MARGETA Ana

2010

TK

3:31,70

283

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

15.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

3:32,22

281

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

16.  

VRBINC Ema

2008

TOR

3:33,26

277

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

17.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

3:34,03

274

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

18.  

SEKNE Ina

2009

RAD

3:34,23

273

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

3:34,84

271

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

20.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

3:35,62

268

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

TOMŠE Nina

2008

CK

3:38,79

257

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

22.  

PORI Naja

2008

FR

3:38,93

256

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

23.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

3:39,56

254

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

24.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

3:39,67

253

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

25.  

BABIČ Pika

2009

OL

3:39,70

253

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

26.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

3:40,37

251

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

27.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

3:40,56

250

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

28.  

VOVK Sandra

2008

RL

3:40,87

249

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

29.  

JERKOVIČ Luna

2009

TK

3:41,38

248

24.04.2019

Radovljica

(ml.deklice)

30.  

PULKO Ema Tereza

2008

TK

3:41,40

248

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

3:41,43

247

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

32.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

3:41,55

247

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

33.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

3:43,11

242

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

34.  

TERDIČ Živa

2008

TK

3:43,21

242

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

35.  

CAMLEK Maša

2009

TK

3:43,24

241

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

36.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

3:44,23

238

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

37.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

3:44,47

238

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

38.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

3:44,84

236

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

39.  

LAPANJE Janja

2008

CER

3:45,20

235

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

40.  

BRATINA Elina

2009

NC

3:45,38

235

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

3:45,57

234

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

42.  

MOČNIK Zala

2009

CER

3:46,41

231

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

43.  

KORELC Karin

2008

TK

3:46,50

231

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

44.  

NOVAK Tia

2008

RR

3:47,03

230

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

45.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

3:48,79

224

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

46.  

TRTNIK Vita

2008

IL

3:48,86

224

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

47.  

ILC Manja

2009

RR

3:49,10

223

11.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

48.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

3:49,53

222

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

49.  

LEHMANN Siena

2009

RL

3:49,75

221

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

50.  

SEDEJ Tia

2009

OL

3:50,14

220

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

3:51,29

217

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

52.  

KOVAČEC Gaja

2008

BM

3:52,12

215

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

53.  

VALEK Zala

2009

NC

3:52,42

214

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

54.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

3:52,66

213

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

55.  

PECELJ Taja

2009

NC

3:53,34

211

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

56.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

3:54,56

208

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

57.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

3:54,70

208

24.04.2019

Radovljica

(ml.deklice)

58.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

3:54,92

207

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

59.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

3:55,92

205

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

60.  

STARC Taja

2009

RR

3:56,24

204

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

3:56,46

203

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

62.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

3:56,71

202

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

63.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

3:57,57

200

24.04.2019

Radovljica

(ml.deklice)

64.  

KORELC Kim

2010

TK

3:58,70

197

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

65.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

3:58,96

197

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

66.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

3:59,02

197

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

67.  

LIPONIK Špela

2009

BM

4:00,81

192

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

68.  

KUMER Eli

2008

PAK

4:01,25

191

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

69.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

4:01,27

191

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

70.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

4:01,52

191

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

4:02,80

188

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

72.  

POROBIJA Zala

2008

FR

4:04,23

184

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

73.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

4:04,25

184

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

74.  

PERČIČ Neja

2009

TK

4:04,50

184

24.04.2019

Radovljica

(ml.deklice)

75.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

4:04,84

183

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

76.  

MELE Zoja

2009

LL

4:05,02

183

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

77.  

SPRUK Tajda

2009

KA

4:05,46

182

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

78.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

4:06,77

179

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

79.  

NEMEC Sara

2008

ZR

4:06,81

179

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

80.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

4:07,33

177

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

PETRIČ Klara

2009

FR

4:07,53

177

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

82.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

4:09,51

173

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

83.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

4:10,06

172

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

84.  

LUKAN Iza

2008

RAD

4:12,41

167

24.04.2019

Radovljica

(ml.deklice)

85.  

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

4:15,06

162

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

86.  

BERČAN Ana

2010

LL

4:15,82

160

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

87.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

4:16,81

158

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

88.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

4:17,76

157

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

89.  

ZOREC Naja

2009

BM

4:18,21

156

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

90.  

HOHKRAUT Tia

2008

PC

4:18,33

156

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

NOVAK Naja

2008

BM

4:21,33

150

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

92.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

4:22,71

148

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

93.  

KOMELJ Meta

2010

TK

4:26,22

142

19.06.2019

Kamnik

94.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

4:28,34

139

23.03.2019

Ljubljana

95.  

MALETIĆ Ana

2009

TK

4:28,79

138

19.06.2019

Kamnik

96.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

4:35,40

128

24.04.2019

Radovljica

97.  

ANKELE Meta

2008

TK

4:36,82

126

19.06.2019

Kamnik

98.  

POGAČAR Manca

2012

TK

4:37,54

125

19.06.2019

Kamnik

99.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

4:42,84

118

23.03.2019

Ljubljana

100.  

BROLIH Lara

2011

TK

4:46,45

114

19.06.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

5:09,03

91

19.06.2019

Kamnik

102.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

5:23,56

79

19.06.2019

Kamnik


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

102

2008.68

3:54,35

209



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.