Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 02.12.2020, 23:51:25

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BELE Hana

2008

OL

3:16,54

320

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

2.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

3:19,33

307

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

3.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

3:19,58

306

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

4.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

3:20,11

304

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

5.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

3:21,36

298

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

6.  

LUKAN Ivana

2008

KA

3:22,19

294

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

7.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

3:23,16

290

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

8.  

TERDIČ Živa

2008

TK

3:25,44

281

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

9.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

3:28,29

269

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

10.  

DOBNIK Sara

2009

CK

3:29,76

264

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

3:31,00

259

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

12.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

3:31,38

258

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

13.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

3:33,01

252

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

14.  

BABIČ Pika

2009

OL

3:35,02

245

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

15.  

MARGETA Ana

2010

TK

3:35,27

244

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

16.  

FRLEC Katarina

2008

TK

3:35,37

243

14.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

17.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

3:39,63

230

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

18.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

3:40,04

228

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

MENONI Ema

2009

CK

3:40,04

228

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

20.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

3:40,31

227

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

URBANČIČ Eva

2008

OL

3:41,90

223

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

22.  

PUREBER Klara

2008

OL

3:42,02

222

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

23.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

3:43,06

219

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

24.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

3:44,87

214

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

25.  

SEKNE Ina

2009

RAD

3:46,07

210

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

26.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

3:46,40

209

22.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

27.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

3:47,57

206

22.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

28.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

3:47,68

206

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

29.  

BLATEŠIĆ Lana

2008

VV

3:48,85

203

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

30.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

3:49,07

202

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

LAPANJE Janja

2008

CER

3:50,14

199

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

32.  

JERKOVIČ Luna

2009

TK

3:50,25

199

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

33.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

3:50,50

198

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

34.  

PORI Naja

2008

FR

3:50,55

198

14.11.2018

Maribor

(ml.deklice)

35.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

3:50,86

198

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

36.  

CAMLEK Maša

2009

TK

3:51,54

196

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

37.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

3:51,89

195

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

38.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

3:51,93

195

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

39.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

3:53,03

192

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

40.  

LEHMANN Siena

2009

RL

3:53,95

190

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KORELC Karin

2008

TK

3:54,08

189

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

42.  

MOČNIK Zala

2009

CER

3:54,66

188

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

43.  

BRATINA Elina

2009

NC

3:54,72

188

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

 

MAROLT Katja

2009

RL

3:54,72

188

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

45.  

TOMŠE Nina

2008

CK

3:55,10

187

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

46.  

TANKO Polona

2010

RR

3:55,83

185

22.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

47.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

3:56,26

184

09.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

48.  

MELE Zoja

2009

LL

3:56,61

183

22.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

49.  

LIPONIK Špela

2009

BM

3:57,26

182

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

50.  

PETRIČ Klara

2009

FR

3:57,60

181

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KOVAČEC Gaja

2008

BM

3:57,66

181

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

52.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

3:58,16

180

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

53.  

TRTNIK Vita

2008

IL

4:00,30

175

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

54.  

NOČ Neja

2009

RAD

4:02,84

170

14.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

55.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

4:03,74

168

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

56.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

4:03,85

168

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

57.  

PERČIČ Neja

2009

TK

4:04,12

167

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

58.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

4:04,51

166

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

59.  

DOLENC Manca

2009

IL

4:05,04

165

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

60.  

ROJHT Tjaša

2008

BM

4:05,06

165

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

4:05,24

165

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

62.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

4:05,83

164

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

63.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

4:07,57

160

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

64.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

4:08,02

159

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

65.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

4:08,24

159

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

 

KAČIČ Taja

2008

BM

4:08,24

159

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

67.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

4:08,35

159

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

68.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

4:08,70

158

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

69.  

ZOREC Naja

2009

BM

4:11,96

152

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

70.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

4:12,36

151

22.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KORELC Kim

2010

TK

4:15,15

146

14.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

72.  

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

4:18,36

141

22.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

73.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

4:18,45

141

22.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

74.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

4:19,69

139

22.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

75.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

4:21,11

136

27.10.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

76.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

4:26,18

129

27.10.2018

Ljubljana

77.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

4:26,67

128

27.10.2018

Ljubljana

78.  

POROBIJA Zala

2008

FR

4:27,01

128

27.10.2018

Ljubljana

79.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

4:29,33

124

27.10.2018

Ljubljana

80.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

4:30,31

123

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

4:31,33

121

22.12.2018

Ljubljana

82.  

SMRTNIK Lia Zala

2010

FR

4:34,83

117

14.11.2018

Maribor

83.  

ERŽEN Nika

2010

TK

4:35,08

117

27.10.2018

Ljubljana

84.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

4:35,38

116

27.10.2018

Ljubljana

85.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

4:35,75

116

14.11.2018

Maribor

86.  

NOVAK Naja

2008

BM

4:39,66

111

27.10.2018

Ljubljana

87.  

VOLK Tjaša

2009

VV

5:12,71

79

14.11.2018

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

87

2008.63

3:57,04

182



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.