Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 02.12.2020, 22:28:24

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

3:08,62

363

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

2.  

SEKNE Ina

2009

RAD

3:11,09

349

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

3.  

MENONI Ema

2009

CK

3:13,45

336

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

4.  

DOBNIK Sara

2009

CK

3:17,43

316

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

5.  

MARGETA Ana

2010

TK

3:22,51

293

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

6.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

3:22,67

292

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

7.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

3:23,79

287

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

8.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

3:26,16

278

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

9.  

BABIČ Pika

2009

OL

3:26,77

275

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

10.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

3:28,25

269

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

3:29,30

265

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

12.  

PECELJ Taja

2009

NC

3:29,97

263

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

13.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

3:31,10

259

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

14.  

TANKO Polona

2010

RR

3:32,00

255

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

15.  

LEHMANN Siena

2009

RL

3:32,77

252

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

16.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

3:36,98

238

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

17.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

3:37,96

235

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

18.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

3:38,65

233

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

19.  

CAMLEK Maša

2009

TK

3:38,81

232

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

20.  

ILC Manja

2009

RR

3:39,65

229

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MOČNIK Zala

2009

CER

3:40,57

227

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

22.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

3:41,30

224

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

23.  

LIPONIK Špela

2009

BM

3:41,76

223

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

24.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

3:42,34

221

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

25.  

BREZNIK Neja

2009

LL

3:42,76

220

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

26.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

3:43,01

219

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

27.  

VALEK Zala

2009

NC

3:43,65

217

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

28.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

3:44,35

215

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

29.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

3:45,30

213

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

30.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

3:46,45

209

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PETRIČ Klara

2009

FR

3:46,61

209

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

32.  

SEDEJ Tia

2009

OL

3:47,65

206

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

33.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

3:48,87

203

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

34.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

3:49,48

201

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

35.  

KORELC Kim

2010

TK

3:49,50

201

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

36.  

ZOREC Naja

2009

BM

3:49,71

201

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

37.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

3:50,17

199

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

38.  

MELE Zoja

2009

LL

3:51,55

196

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

39.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

3:52,64

193

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

40.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

3:53,06

192

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

3:54,49

189

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

42.  

BERČAN Ana

2010

LL

3:54,91

187

24.01.2020

Ljubljana

(ml.deklice)

43.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

3:55,20

187

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

44.  

STARC Taja

2009

RR

3:55,79

185

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

45.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

3:56,19

184

24.01.2020

Ljubljana

(ml.deklice)

46.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

3:56,37

184

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

47.  

SPRUK Tajda

2009

KA

3:57,93

180

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

48.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

3:58,42

179

24.01.2020

Ljubljana

(ml.deklice)

49.  

KOMELJ Meta

2010

TK

4:00,42

175

08.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

50.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

4:01,41

173

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

4:02,42

171

08.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

52.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

4:02,82

170

21.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

53.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

4:05,36

164

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

54.  

KLEMEN Taja

2011

KA

4:06,60

162

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

55.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

4:10,64

154

24.01.2020

Ljubljana

(ml.deklice)

56.  

HELBL Lija

2010

FR

4:14,64

147

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

57.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

4:15,28

146

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

58.  

POTNIK Manja

2011

RL

4:15,74

145

24.01.2020

Ljubljana

(ml.deklice)

59.  

ČEPON Lana

2010

LL

4:15,88

145

24.01.2020

Ljubljana

(ml.deklice)

60.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

4:17,54

142

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

4:18,07

141

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

62.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

4:23,57

133

30.11.2019

Maribor

63.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

4:27,12

127

24.01.2020

Ljubljana

64.  

BRICELJ Sara

2012

LL

4:30,76

122

24.01.2020

Ljubljana

65.  

VOLMAJER Alisa

2009

BM

4:32,81

120

18.12.2019

Maribor

66.  

ĐURIĆ Ana

2009

TK

4:32,86

119

13.11.2019

Kranj

67.  

ŠALAMON Žana

2010

BM

4:33,01

119

18.12.2019

Maribor

68.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

4:33,90

118

24.01.2020

Ljubljana

69.  

KRALJ Ana

2010

TK

4:34,46

117

08.01.2020

Kranj

70.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

4:35,41

116

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

4:37,07

114

24.01.2020

Ljubljana

72.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

4:38,07

113

08.01.2020

Kranj

73.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

4:38,24

113

13.11.2019

Kranj

74.  

POGAČAR Manca

2012

TK

4:39,42

111

13.11.2019

Kranj

75.  

BROLIH Lara

2011

TK

4:41,07

109

13.11.2019

Kranj

76.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

4:42,55

108

13.11.2019

Kranj

77.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

4:43,21

107

30.11.2019

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

77

2009.64

3:56,60

183



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.