Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 400 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 05:19:55

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

GONČIN Tara

2009

RL

5:27,15

377

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

2.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

5:32,12

360

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

3.  

DOLENC Manca

2009

IL

5:37,35

344

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

4.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

5:37,72

343

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

5.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

5:39,99

336

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

6.  

MELE Zoja

2009

LL

5:43,04

327

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

7.  

BABIČ Pika

2009

OL

5:44,19

324

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

8.  

BRATINA Elina

2009

NC

5:45,45

320

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

9.  

SEKNE Ina

2009

RAD

5:45,50

320

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

10.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

5:48,37

312

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

5:49,83

308

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

12.  

SEDEJ Tia

2009

OL

5:51,15

305

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

13.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

5:51,38

304

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

14.  

PETRIČ Klara

2009

FR

5:52,19

302

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

15.  

SEVER Sara

2009

RL

5:55,66

293

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

16.  

MARGETA Ana

2010

TK

5:56,17

292

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

17.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

5:58,45

287

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

18.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

6:01,85

279

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

19.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

6:03,50

275

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

20.  

GRM Marija

2009

LL

6:06,77

267

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

6:06,87

267

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

22.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

6:07,99

265

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

23.  

ILC Manja

2009

RR

6:11,19

258

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

24.  

KNEZ Zara

2010

FR

6:11,20

258

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

25.  

MAROLT Katja

2009

RL

6:12,23

256

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

26.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

6:12,95

254

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

27.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

6:13,37

254

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

28.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

6:22,58

236

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

29.  

VALEK Zala

2009

NC

6:23,01

235

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

30.  

KLEMEN Taja

2011

KA

6:28,01

226

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MALI Nika

2009

TK

6:28,40

225

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

32.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

6:31,32

220

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

33.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

6:34,83

214

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

34.  

LEHMANN Siena

2009

RL

6:40,67

205

11.01.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

35.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

6:44,94

199

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

36.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

6:45,76

197

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

37.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

6:46,13

197

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

38.  

SEIFERT Metka

2009

RL

6:47,87

194

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

39.  

BREZNIK Neja

2009

LL

6:48,21

194

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

40.  

KORELC Kim

2010

TK

6:51,17

190

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ERŽEN Nika

2010

TK

7:01,75

176

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

42.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

7:10,69

165

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

43.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

7:19,30

155

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

44.  

SPRUK Tajda

2009

KA

7:20,27

154

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

45.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

7:21,06

154

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

46.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

7:44,52

131

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

47.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

7:47,94

129

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

48.  

* JUVANČIČ Špela

2010

IL

7:50,77

126

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

49.  

HELBL Lija

2010

FR

8:17,51

107

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

49

2009.38

6:23,88

233



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.