Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 04.07.2020, 20:38:37

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VRBINC Ema

2008

TOR

0:33,91

373

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

2.  

BRICELJ Iza

2008

LL

0:34,07

368

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

3.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

0:34,54

353

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

4.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

0:35,27

332

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

5.  

MOČILER Lorena

2008

LL

0:36,01

312

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

6.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

0:36,09

310

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

7.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

0:36,30

304

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

URBANČIČ Eva

2008

LL

0:36,30

304

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

9.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:37,02

287

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

10.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:37,25

282

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:37,56

275

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

12.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:37,95

266

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

13.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

0:37,99

265

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

14.  

KAČIČ Taja

2008

BM

0:38,09

263

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

15.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:38,21

261

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

16.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

0:38,41

257

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

17.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

0:38,47

256

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

18.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:38,56

254

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

TOMŠE Nina

2008

CK

0:38,95

246

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

20.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:39,37

238

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

0:39,38

238

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

22.  

MENONI Ema

2009

CK

0:40,29

222

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

23.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:40,33

222

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

24.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:40,68

216

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

25.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

0:41,10

210

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

26.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:41,13

209

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

27.  

NOVAK Tia

2008

RR

0:41,54

203

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

28.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:42,13

194

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

29.  

TRTNIK Vita

2008

IL

0:42,18

194

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

30.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:42,21

193

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

VALEK Zala

2009

NC

0:42,30

192

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

32.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:42,52

189

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

33.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:42,56

189

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

34.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:42,60

188

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

35.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:42,95

184

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

36.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:43,04

182

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

37.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:43,42

178

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

38.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:43,43

177

23.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

39.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:43,76

173

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

40.  

ŠTEFANEC Maša

2008

ZR

0:43,77

173

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:44,16

169

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

42.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:44,61

164

22.05.2019

Kamnik

(ml.deklice)

43.  

TANKO Polona

2010

RR

0:44,72

163

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

44.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

0:44,98

160

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

45.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:45,80

151

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

46.  

BELE Hana

2008

OL

0:45,93

150

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

47.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:46,11

148

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

48.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:46,21

147

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

49.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:46,46

145

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

50.  

KORELC Karin

2008

TK

0:46,64

143

22.05.2019

Kamnik

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:47,22

138

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

52.  

SEKNE Ina

2009

RAD

0:47,45

136

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

53.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:47,58

135

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(ml.deklice)

54.  

NEMEC Sara

2008

ZR

0:47,63

134

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

55.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:48,22

130

08.06.2019

Brestanica

56.  

KREVS Emma

2008

PAK

0:48,34

129

18.05.2019

Ptuj

57.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:48,89

124

26.05.2019

Ravne na Koroškem

58.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:49,57

119

08.06.2019

Brestanica

59.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:49,61

119

18.05.2019

Ptuj

60.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:49,81

117

29.06.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

0:50,06

116

18.05.2019

Ptuj

62.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

0:50,40

113

06.04.2019

Ljubljana

63.  

PERČIČ Neja

2009

TK

0:50,57

112

29.06.2019

Kamnik

64.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:50,65

112

09.06.2019

Reka/Rijeka

65.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:50,78

111

08.06.2019

Brestanica

66.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:50,83

111

25.05.2019

Radovljica

67.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:50,84

110

26.05.2019

Ravne na Koroškem

68.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:50,98

110

29.06.2019

Kamnik

69.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:50,99

109

06.07.2019

Koper

70.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:51,62

106

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

LAPANJE Janja

2008

CER

0:51,73

105

25.05.2019

Radovljica

72.  

PORI Naja

2008

FR

0:52,02

103

26.05.2019

Ravne na Koroškem

73.  

* POROBIJA Zala

2008

FR

0:52,12

102

26.05.2019

Ravne na Koroškem

74.  

VOVK Sandra

2008

RL

0:52,61

100

08.06.2019

Brestanica

75.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:52,85

98

06.07.2019

Koper

76.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

0:53,01

97

08.06.2019

Brestanica

77.  

ILC Manja

2009

RR

0:53,45

95

08.06.2019

Brestanica

78.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:54,42

90

09.06.2019

Reka/Rijeka

79.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:54,84

88

08.06.2019

Brestanica

 

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

0:54,84

88

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

NOVAK Naja

2008

BM

0:55,18

86

06.07.2019

Koper

82.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:55,36

85

28.04.2019

Gradec/Graz

83.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:55,44

85

08.06.2019

Brestanica

84.  

KOŠIR Kiara

2010

RR

0:55,46

85

25.05.2019

Radovljica

85.  

ANKELE Meta

2008

TK

0:55,49

85

09.06.2019

Reka/Rijeka

86.  

BURJAK Iza

2008

FR

0:56,00

83

26.05.2019

Ravne na Koroškem

87.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:56,06

82

08.06.2019

Brestanica

88.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:56,63

80

08.06.2019

Brestanica

89.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

0:56,78

79

08.06.2019

Brestanica

90.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:57,37

77

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:57,49

76

08.06.2019

Brestanica

92.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:57,60

76

29.06.2019

Kamnik

93.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:57,62

76

26.05.2019

Ravne na Koroškem

94.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:57,63

76

25.05.2019

Radovljica

95.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:58,48

72

09.06.2019

Reka/Rijeka

96.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

0:58,51

72

01.06.2019

Ljubljana

97.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

1:01,06

64

09.06.2019

Reka/Rijeka

98.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

1:01,16

63

01.06.2019

Ljubljana

99.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

1:01,43

62

13.04.2019

Maribor

100.  

KORELC Kim

2010

TK

1:01,59

62

09.06.2019

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

1:02,10

60

09.06.2019

Reka/Rijeka

102.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

1:02,84

58

01.06.2019

Ljubljana

103.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:03,55

56

08.06.2019

Brestanica

104.  

MALETIĆ Ana

2009

TK

1:06,80

48

09.06.2019

Reka/Rijeka


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

104

2008.57

0:47,77

133



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.