Back    Home

Lestvice *
2020/2021, mlajše deklice, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 05:33:04

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:33,95

372

18.07.2021

Maribor

2.  

TANKO Polona

2010

RR

0:36,32

304

18.07.2021

Maribor

3.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:36,94

289

19.06.2021

Brestanica

4.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:37,51

276

03.07.2021

Ravne na Koroškem

5.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:37,80

269

18.07.2021

Maribor

6.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:38,29

259

18.07.2021

Maribor

7.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:40,23

223

18.07.2021

Maribor

8.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

0:40,68

216

18.07.2021

Maribor

9.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:41,28

207

26.06.2021

Kamnik

10.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:41,32

206

18.07.2021

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:41,78

199

18.07.2021

Maribor

12.  

GARTNER Tricija

2011

RL

0:42,14

194

10.07.2021

Ljubljana

13.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:42,41

191

12.06.2021

Ljubljana

14.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

0:43,12

181

18.07.2021

Maribor

15.  

ŠUŠTERŠIČ Eva

2010

TK

0:43,16

181

18.07.2021

Maribor

16.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:43,19

180

26.06.2021

Kamnik

17.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:43,32

179

20.06.2021

Ravne na Koroškem

18.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:43,39

178

03.07.2021

Ravne na Koroškem

19.  

KORELC Kim

2010

TK

0:44,57

164

03.07.2021

Ravne na Koroškem

20.  

BROLIH Lara

2011

TK

0:44,72

163

26.06.2021

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

GIRINA Anastasia

2010

IL

0:44,91

160

12.06.2021

Ljubljana

22.  

* JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:45,38

156

12.06.2021

Ljubljana

23.  

MILINKOVIĆ Mia

2010

RT

0:45,84

151

26.06.2021

Kamnik

24.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:46,23

147

26.06.2021

Kamnik

25.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:46,39

146

03.06.2021

Ljubljana

26.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:46,40

145

03.07.2021

Ravne na Koroškem

27.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:46,53

144

03.07.2021

Ravne na Koroškem

28.  

VOGA Liu

2011

TK

0:47,25

138

05.06.2021

Radovljica

29.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:47,27

138

26.06.2021

Kamnik

30.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:47,94

132

02.06.2021

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

VIDRIH Gaja

2012

FR

0:48,29

129

26.06.2021

Kamnik

32.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:48,42

128

26.06.2021

Kamnik

33.  

POTNIK Manja

2011

RL

0:48,53

127

18.07.2021

Maribor

34.  

ZORE Pia

2011

RT

0:49,12

123

19.06.2021

Brestanica

35.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

0:49,57

119

03.07.2021

Ravne na Koroškem

36.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

0:49,65

119

19.06.2021

Brestanica

37.  

HERNANDEZ Alina Polona

2010

RL

0:50,10

115

03.06.2021

Ljubljana

38.  

HELBL Lija

2010

FR

0:50,15

115

03.07.2021

Ravne na Koroškem

39.  

GAJIĆ Ella

2010

AQ

0:50,31

114

03.07.2021

Ravne na Koroškem

40.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:50,41

113

18.07.2021

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VALANTIČ Mojca

2011

NG

0:50,45

113

19.06.2021

Brestanica

42.  

SETNIKAR Anika

2010

TK

0:50,51

113

18.07.2021

Maribor

43.  

ELSNER Carolina

2011

RL

0:50,63

112

18.07.2021

Maribor

44.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Brina

2012

PAK

0:50,98

110

26.06.2021

Kamnik

45.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

0:51,12

109

18.07.2021

Maribor

46.  

SELAN Augustina

2010

LL

0:51,47

106

22.05.2021

Kranj

47.  

KNEZ Iva

2011

RT

0:52,15

102

19.06.2021

Brestanica

48.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:52,82

98

19.06.2021

Brestanica

49.  

PONIŽ Maja

2010

RL

0:53,37

95

26.06.2021

Kamnik

50.  

ŽNIDARIČ Viva

2010

AQ

0:53,75

93

12.06.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BORIŠEK Noemi

2011

RT

0:53,79

93

19.06.2021

Brestanica

52.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

0:54,27

91

19.06.2021

Brestanica

53.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

0:57,14

78

03.07.2021

Ravne na Koroškem

54.  

KOCIJANČIČ Mia

2010

RAD

0:58,28

73

05.06.2021

Radovljica

55.  

GRILC Ava

2012

TK

0:58,80

71

18.07.2021

Maribor

56.  

ŠPERNJAK Nina

2011

TK

1:02,73

59

22.05.2021

Kranj

57.  

MLAKAR Vita

2011

KA

1:07,82

46

16.06.2021

Kamnik

58.  

ZUPAN Laura

2013

TK

1:08,49

45

22.05.2021

Kranj

59.  

LOSIEVA Anna

2013

KA

1:21,52

26

16.06.2021

Kamnik


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

59

2010.61

0:48,38

128



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.